Recent Posts

Pages: 1 [2] 3 4 ... 10
11
CROPES kladionica / Re: Europska liga 2018./2019.
« Last post by Kranči on April 19, 2019, 21:24:47 »
Rezultati četvrtfinala


Europska liga - sezona 2018/2019




11.04. 21:00   Arsenal - Napoli   2:0     1
11.04. 21:00   Benfica - E. Frankfurt    4:2     1
11.04. 21:00   Slavia Prag - Chelsea    0:1    2
11.04. 21:00   Villarreal - Valencia    1:3     2

18.04. 21:00   Chelsea - Slavia Prag    4:3    1     ->     1
18.04. 21:00   E. Frankfurt - Benfica    2:0     1     ->     1
18.04. 21:00   Napoli - Arsenal     0:1    2     ->     2
18.04. 21:00   Valencia - Villarreal     2:0     1    ->     1
12
CROPES kladionica / Re: Liga Prvaka 2018./2019.
« Last post by Kranči on April 19, 2019, 21:21:48 »
Polufinale


Liga Prvaka - sezona 2018/2019


Koristite ovaj topic samo za stavljanje parova!
Editiranje postova zabranjeno!


30.04. 21:00   Tottenham - Ajax
01.05. 21:00   Barcelona - Liverpool

07.05. 21:00   Liverpool - Barcelona
08.05. 21:00   Ajax - Tottenham


Možete prvo prognozirati prve utakmice, a tjedan dana kasnije uzvratne.
Kod uzvratnih utakmica prognozirate dva puta - prva prognoza se odnosi na regularan dio utakmice, a druga na pobjednika dvoboja.

13
CROPES kladionica / Re: Liga Prvaka 2018./2019.
« Last post by Kranči on April 19, 2019, 21:20:51 »
Rezultati četvrtfinala


Liga Prvaka - sezona 2018/2019




09.04. 21:00   Liverpool - Porto    2:0     1
09.04. 21:00   Tottenham - Manchester City    1:0    1
10.04. 21:00   Ajax - Juventus    1:1     X
10.04. 21:00   Manchester Utd - Barcelona    0:1    2

16.04. 21:00   Barcelona - Manchester Utd     3:0     1    ->    1
16.04. 21:00   Juventus - Ajax    1:2    2    ->    2
17.04. 21:00   Manchester City - Tottenham    4:3    1     ->     2
17.04. 21:00   Porto - Liverpool    1:4     2    ->     2
14
CROPES kladionica / Re: 1. HNL 2018./2019.
« Last post by allien on April 19, 2019, 11:59:02 »

19.04. 16:30   Istra 1961 - Osijek  2
19.04. 19:00   Slaven Belupo - Din. Zagreb  2
20.04. 14:30   Rudeš - Lok. Zagreb 2
20.04. 16:30   Int. Zaprešić - Gorica  x
20.04. 19:00   Hajduk Split - Rijeka  1
15
CROPES kladionica / Re: 1. HNL 2018./2019.
« Last post by Kranči on April 18, 2019, 17:45:16 »
19.04. 16:30   Istra 1961 - Osijek  2
19.04. 19:00   Slaven Belupo - Din. Zagreb  2
20.04. 14:30   Rudeš - Lok. Zagreb 2
20.04. 16:30   Int. Zaprešić - Gorica  2
20.04. 19:00   Hajduk Split - Rijeka  1
16
CROPES kladionica / Re: 1. HNL 2018./2019.
« Last post by plavi08 on April 18, 2019, 15:04:06 »
19.04. 16:30   Istra 1961 - Osijek  2
19.04. 19:00   Slaven Belupo - Din. Zagreb  2
20.04. 14:30   Rudeš - Lok. Zagreb 2
20.04. 16:30   Int. Zaprešić - Gorica  2
20.04. 19:00   Hajduk Split - Rijeka  2
17
CROPES kladionica / Re: Europska liga 2018./2019.
« Last post by plavi08 on April 18, 2019, 13:57:28 »
18.04. 21:00   Chelsea - Slavia Prag     1      ->     1
18.04. 21:00   E. Frankfurt - Benfica     1     ->     2
18.04. 21:00   Napoli - Arsenal        x     ->       2
18.04. 21:00   Valencia - Villarreal       1      ->      1
18
CROPES kladionica / Re: Liga Prvaka 2018./2019.
« Last post by plavi08 on April 16, 2019, 12:58:48 »
16.04. 21:00   Barcelona - Manchester Utd    2   ->   2
16.04. 21:00   Juventus - Ajax    1    ->   1
17.04. 21:00   Manchester City - Tottenham    x    ->   2
17.04. 21:00   Porto - Liverpool    x    ->    2
19
CROPES kladionica / Re: Liga Prvaka 2018./2019.
« Last post by allien on April 15, 2019, 21:02:58 »
16.04. 21:00   Barcelona - Manchester Utd    1   ->   1
16.04. 21:00   Juventus - Ajax    1    ->   1
17.04. 21:00   Manchester City - Tottenham    1    ->   1
17.04. 21:00   Porto - Liverpool    x    ->    2
20
CROPES kladionica / Re: Europska liga 2018./2019.
« Last post by allien on April 15, 2019, 21:02:26 »
18.04. 21:00   Chelsea - Slavia Prag     1      ->     1
18.04. 21:00   E. Frankfurt - Benfica     1     ->     1
18.04. 21:00   Napoli - Arsenal        x     ->       1
18.04. 21:00   Valencia - Villarreal       1      ->      1
Pages: 1 [2] 3 4 ... 10