Recent Posts

Pages: [1] 2 3 ... 10
1
CROPES kladionica / Re: Rezultati - Liga Prvaka 2018./2019.
« Last post by Kranči on December 13, 2018, 21:23:43 »
Liga Prvaka - sezona 2018./2019.



     CROPES Kladionica        
Rezultati nakon 6. kola

             Igrač             

          Broj bodova           
Kranči
51
plavi08
46
allien
36
mone 8
27
chelsea11
7
2
CROPES kladionica / Re: Rezultati - Liga Prvaka 2018./2019.
« Last post by Kranči on December 13, 2018, 21:22:58 »
Liga Prvaka - sezona 2018./2019.



     CROPES Kladionica        
Rezultati 6. kola

             Igrač             

          Broj bodova           
plavi08
8
allien
6
Kranči
5
3
CROPES kladionica / Re: Liga Prvaka 2018./2019.
« Last post by Kranči on December 13, 2018, 21:19:45 »
Rezultati 6. kola


Liga Prvaka - sezona 2018/2019



11.12. 18:55   Galatasaray - Porto   2:3   2
11.12. 18:55   Schalke - Lok. Moscow   1:0   1
11.12. 21:00   Barcelona - Tottenham   1:1   X
11.12. 21:00   Club Brugge - Atl. Madrid   0:0   X
11.12. 21:00   Crvena zvezda - PSG   1:4   2
11.12. 21:00   Inter - PSV   1:1    X
11.12. 21:00   Liverpool - Napoli   1:0   1
11.12. 21:00   Monaco - Bor. Dortmund   0:2   2

12.12. 18:55   Plzen - AS Roma   2:1   1
12.12. 18:55   Real Madrid - CSKA Moscow   0:3   2
12.12. 21:00   Ajax - Bayern   3:3    X
12.12. 21:00   Benfica - AEK   1:0    1
12.12. 21:00   Manchester City - Hoffenheim   2:1   1
12.12. 21:00   Shakhtar - Lyon    1:1   X
12.12. 21:00   Valencia - Manchester Utd    2:1    1
12.12. 21:00   Young Boys - Juventus    2:1   1
4
CROPES kladionica / Re: 1. HNL 2018./2019.
« Last post by allien on December 13, 2018, 20:25:24 »
14.12. 18:00   Lok. Zagreb - Gorica   1
15.12. 15:00   Osijek - Int. Zaprešić   1
15.12. 17:30   Slaven Belupo - Rijeka   2
16.12. 15:00   Din. Zagreb - Hajduk Split  2
16.12. 17:30   Istra 1961 - Rudeš   1
5
CROPES kladionica / Re: 1. HNL 2018./2019.
« Last post by Kranči on December 13, 2018, 17:54:26 »
14.12. 18:00   Lok. Zagreb - Gorica   1
15.12. 15:00   Osijek - Int. Zaprešić   1
15.12. 17:30   Slaven Belupo - Rijeka   2
16.12. 15:00   Din. Zagreb - Hajduk Split   X
16.12. 17:30   Istra 1961 - Rudeš   1
6
CROPES kladionica / Re: Europska liga 2018./2019.
« Last post by plavi08 on December 13, 2018, 11:42:05 »
13.12. 18:55   Akhisarspor - St. Liege 2
13.12. 18:55   Besiktas - Malmo FF 1
13.12. 18:55   Dyn. Kiev - Jablonec 1
13.12. 18:55   Genk - Sarpsborg 08 x
13.12. 18:55   Lazio - E. Frankfurt 2
13.12. 18:55   Marseille - Apollon 1
13.12. 18:55   MOL Vidi - Chelsea 2
13.12. 18:55   PAOK - BATE 1
13.12. 18:55   Rapid Vienna - Rangers 2
13.12. 18:55   Rennes - FC Astana 1
13.12. 18:55   Sevilla - Krasnodar 1
13.12. 18:55   Villarreal - Sp. Moscow 1

13.12. 21:00   AEK Larnaca - B. Leverkusen 2
13.12. 21:00   Arsenal - Qarabag 1
13.12. 21:00   Celtic - Salzburg 2
13.12. 21:00   Din. Zagreb - Anderlecht 1
13.12. 21:00   Dudelange - Betis 2
13.12. 21:00   FC Kopenhagen - Bordeaux 2
13.12. 21:00   Ludogorets - Zurich 2
13.12. 21:00   Olympiakos - AC Milan 2
13.12. 21:00   RB Leipzig - Rosenborg 1
13.12. 21:00   Slavia Prag - Zenit Petersburg 2
13.12. 21:00   Sporting - Vorskla 1
13.12. 21:00   Trnava - Fenerbahce x
7
CROPES kladionica / Re: Europska liga 2018./2019.
« Last post by Kranči on December 11, 2018, 20:22:44 »
13.12. 18:55   Akhisarspor - St. Liege 2
13.12. 18:55   Besiktas - Malmo FF 1
13.12. 18:55   Dyn. Kiev - Jablonec 1
13.12. 18:55   Genk - Sarpsborg 08 1
13.12. 18:55   Lazio - E. Frankfurt 1
13.12. 18:55   Marseille - Apollon 1
13.12. 18:55   MOL Vidi - Chelsea 2
13.12. 18:55   PAOK - BATE 1
13.12. 18:55   Rapid Vienna - Rangers X
13.12. 18:55   Rennes - FC Astana 1
13.12. 18:55   Sevilla - Krasnodar 1
13.12. 18:55   Villarreal - Sp. Moscow 1

13.12. 21:00   AEK Larnaca - B. Leverkusen 2
13.12. 21:00   Arsenal - Qarabag 1
13.12. 21:00   Celtic - Salzburg X
13.12. 21:00   Din. Zagreb - Anderlecht 1
13.12. 21:00   Dudelange - Betis 2
13.12. 21:00   FC Kopenhagen - Bordeaux 1
13.12. 21:00   Ludogorets - Zurich X
13.12. 21:00   Olympiakos - AC Milan X
13.12. 21:00   RB Leipzig - Rosenborg 1
13.12. 21:00   Slavia Prag - Zenit Petersburg X
13.12. 21:00   Sporting - Vorskla 1
13.12. 21:00   Trnava - Fenerbahce 2
8
CROPES kladionica / Re: Europska liga 2018./2019.
« Last post by allien on December 11, 2018, 18:40:45 »
13.12. 18:55   Akhisarspor - St. Liege 2
13.12. 18:55   Besiktas - Malmo FF 1
13.12. 18:55   Dyn. Kiev - Jablonec 1
13.12. 18:55   Genk - Sarpsborg 08 1
13.12. 18:55   Lazio - E. Frankfurt 1
13.12. 18:55   Marseille - Apollon 1
13.12. 18:55   MOL Vidi - Chelsea 2
13.12. 18:55   PAOK - BATE 1
13.12. 18:55   Rapid Vienna - Rangers 1
13.12. 18:55   Rennes - FC Astana 1
13.12. 18:55   Sevilla - Krasnodar 1
13.12. 18:55   Villarreal - Sp. Moscow 1

13.12. 21:00   AEK Larnaca - B. Leverkusen 2
13.12. 21:00   Arsenal - Qarabag 1
13.12. 21:00   Celtic - Salzburg 1
13.12. 21:00   Din. Zagreb - Anderlecht 1
13.12. 21:00   Dudelange - Betis 2
13.12. 21:00   FC Kopenhagen - Bordeaux 1
13.12. 21:00   Ludogorets - Zurich 1
13.12. 21:00   Olympiakos - AC Milan 2
13.12. 21:00   RB Leipzig - Rosenborg 1
13.12. 21:00   Slavia Prag - Zenit Petersburg 1
13.12. 21:00   Sporting - Vorskla 1
13.12. 21:00   Trnava - Fenerbahce 2
9
CROPES kladionica / Re: Liga Prvaka 2018./2019.
« Last post by plavi08 on December 11, 2018, 18:23:24 »
11.12. 18:55   Galatasaray - Porto   2
11.12. 18:55   Schalke - Lok. Moscow   1
11.12. 21:00   Barcelona - Tottenham   1
11.12. 21:00   Club Brugge - Atl. Madrid   2
11.12. 21:00   Crvena zvezda - PSG   2
11.12. 21:00   Inter - PSV   1
11.12. 21:00   Liverpool - Napoli   1
11.12. 21:00   Monaco - Bor. Dortmund   2

12.12. 18:55   Plzen - AS Roma   2
12.12. 18:55   Real Madrid - CSKA Moscow   1
12.12. 21:00   Ajax - Bayern   2
12.12. 21:00   Benfica - AEK   1
12.12. 21:00   Manchester City - Hoffenheim   1
12.12. 21:00   Shakhtar - Lyon  x
12.12. 21:00   Valencia - Manchester Utd   2
12.12. 21:00   Young Boys - Juventus   2
10
CROPES kladionica / Re: Rezultati - 1. HNL 2018./2019.
« Last post by Kranči on December 10, 2018, 20:50:21 »
1. HNL - sezona 2018/2019



     CROPES Kladionica        
Rezultati nakon 17. kola

             Igrač             

          Broj bodova           
plavi08
46
Kranči
42
allien
40
mone 8
36
dinamovac
23
dynamyte
5
Pages: [1] 2 3 ... 10