Recent Posts

Pages: [1] 2 3 ... 10
1
CROPES kladionica / Re: Rasprava
« Last post by Cuky on Today at 09:25:23 »
evo ovako, da kladara ipak bude malo zanimljivija... imam nekoliko Steam keyeva koje sam dobio kroz razne bundleove i sl. a koje nisam aktivirao pa sam ih odlučio donirati kao nagradu za pobjednike u kladari. Čisto da shvatite, to nisu neke super razvikane igre, al opet barem je nekakva nagrada u igri.

Pobjednik 1. kola dobiti će key za igru "Dig It! A Digger Simulator" koju možete pogledati ovdje: https://store.steampowered.com/app/311910/DIG_IT__A_Digger_Simulator/
Pobjednik 2. kolad boiti će key za igru "Logistics Company": https://store.steampowered.com/app/328310/Logistics_Company/
2
CROPES kladionica / Re: Svjetsko prvenstvo 2018. - 2. kolo
« Last post by Kranči on June 17, 2018, 19:13:14 »
19.06. 20:00   Rusija - Egipat  X
20.06. 14:00   Portugal - Maroko  1
20.06. 17:00   Urugvaj - Saudijska Arabija  1
20.06. 20:00   Iran - Španjolska  2
21.06. 14:00   Danska - Australija  1
21.06. 17:00   Francuska - Peru  1
21.06. 20:00   Argentina - Hrvatska  X
22.06. 14:00   Brazil - Kostarika  1
22.06. 17:00   Nigerija - Island  X
22.06. 20:00   Srbija - Švicarska  2
23.06. 14:00   Belgija - Tunis  1
23.06. 17:00   Južna Koreja - Meksiko  2
23.06. 20:00   Njemačka - Švedska  X
24.06. 14:00   Engleska - Panama  X
24.06. 17:00   Japan - Senegal  2
24.06. 20:00   Poljska - Kolumbija  2
3
CROPES kladionica / Re: Svjetsko prvenstvo 2018. - 2. kolo
« Last post by dinamovac on June 16, 2018, 18:49:02 »
19.06. 20:00   Rusija - Egipat X
20.06. 14:00   Portugal - Maroko X
20.06. 17:00   Urugvaj - Saudijska Arabija 1
20.06. 20:00   Iran - Španjolska 2
21.06. 14:00   Danska - Australija 2
21.06. 17:00   Francuska - Peru 1
21.06. 20:00   Argentina - Hrvatska 2
22.06. 14:00   Brazil - Kostarika 1
22.06. 17:00   Nigerija - Island X
22.06. 20:00   Srbija - Švicarska X
23.06. 14:00   Belgija - Tunis 1
23.06. 17:00   Južna Koreja - Meksiko 2
23.06. 20:00   Njemačka - Švedska 1
24.06. 14:00   Engleska - Panama 1
24.06. 17:00   Japan - Senegal 2
24.06. 20:00   Poljska - Kolumbija 2
4
CROPES kladionica / Re: Svjetsko prvenstvo 2018. - 2. kolo
« Last post by allien on June 16, 2018, 18:26:44 »
19.06. 20:00   Rusija - Egipat  x
20.06. 14:00   Portugal - Maroko  1
20.06. 17:00   Urugvaj - Saudijska Arabija  1
20.06. 20:00   Iran - Španjolska  x
21.06. 14:00   Danska - Australija  1
21.06. 17:00   Francuska - Peru  x
21.06. 20:00   Argentina - Hrvatska  2
22.06. 14:00   Brazil - Kostarika  1
22.06. 17:00   Nigerija - Island  x
22.06. 20:00   Srbija - Švicarska  x
23.06. 14:00   Belgija - Tunis  1
23.06. 17:00   Južna Koreja - Meksiko  2
23.06. 20:00   Njemačka - Švedska  1
24.06. 14:00   Engleska - Panama  1
24.06. 17:00   Japan - Senegal  x
24.06. 20:00   Poljska - Kolumbija  1
5
CROPES kladionica / Svjetsko prvenstvo 2018. - 2. kolo
« Last post by Kranči on June 16, 2018, 12:05:27 »
2. kolo



Koristite ovaj topic samo za stavljanje parova!
Editiranje postova zabranjeno!


19.06. 20:00   Rusija - Egipat
20.06. 14:00   Portugal - Maroko
20.06. 17:00   Urugvaj - Saudijska Arabija
20.06. 20:00   Iran - Španjolska
21.06. 14:00   Danska - Australija
21.06. 17:00   Francuska - Peru
21.06. 20:00   Argentina - Hrvatska
22.06. 14:00   Brazil - Kostarika
22.06. 17:00   Nigerija - Island
22.06. 20:00   Srbija - Švicarska
23.06. 14:00   Belgija - Tunis
23.06. 17:00   Južna Koreja - Meksiko
23.06. 20:00   Njemačka - Švedska
24.06. 14:00   Engleska - Panama
24.06. 17:00   Japan - Senegal
24.06. 20:00   Poljska - Kolumbija
6
Općenito / Re: PES 2019 novosti
« Last post by soul_eclipse on June 15, 2018, 13:13:12 »






7
CROPES kladionica / Re: Svjetsko prvenstvo 2018. - 1. kolo
« Last post by Cuky on June 14, 2018, 21:43:00 »
14.06. 17:00   Rusija - Saudijska Arabija 2 šala šala  :lol:


15.06. 14:00   Egipat - Urugvaj 2
15.06. 17:00   Maroko - Iran X
15.06. 20:00   Portugal - Španjolska 1
16.06. 12:00   Francuska - Australija 1
16.06. 15:00   Argentina - Island X
16.06. 18:00   Peru - Danska 2
16.06. 21:00   Hrvatska - Nigerija 1
17.06. 14:00   Kostarika - Srbija X
17.06. 17:00   Njemačka - Meksiko 1
17.06. 20:00   Brazil - Švicarska X
18.06. 14:00   Švedska - Južna Koreja 1
18.06. 17:00   Belgija - Panama 1
18.06. 20:00   Tunis - Engleska 1
19.06. 14:00   Kolumbija - Japan X
19.06. 17:00   Poljska - Senegal 1
8
CROPES kladionica / Re: KLADIONICA - Svjetsko prvenstvo 2018. - 1. kolo
« Last post by dinamovac on June 14, 2018, 17:10:40 »
uf bemti, tek sad vidio :D
14.06. 17:00   Rusija - Saudijska Arabija X
15.06. 14:00   Egipat - Urugvaj 1
15.06. 17:00   Maroko - Iran 1
15.06. 20:00   Portugal - Španjolska 2
16.06. 12:00   Francuska - Australija 1
16.06. 15:00   Argentina - Island 1
16.06. 18:00   Peru - Danska X
16.06. 21:00   Hrvatska - Nigerija 1
17.06. 14:00   Kostarika - Srbija 1
17.06. 17:00   Njemačka - Meksiko 1
17.06. 20:00   Brazil - Švicarska 1
18.06. 14:00   Švedska - Južna Koreja 1
18.06. 17:00   Belgija - Panama 1
18.06. 20:00   Tunis - Engleska 2
19.06. 14:00   Kolumbija - Japan  1
19.06. 17:00   Poljska - Senegal 1

Jest da je Rusija počela al još je 0:0 :p
9
CROPES kladionica / Re: KLADIONICA - Svjetsko prvenstvo 2018. - 1. kolo
« Last post by dynamyte on June 14, 2018, 11:51:24 »
14.06. 17:00   Rusija - Saudijska Arabija 1
15.06. 14:00   Egipat - Urugvaj 2
15.06. 17:00   Maroko - Iran X
15.06. 20:00   Portugal - Španjolska 2
16.06. 12:00   Francuska - Australija 1
16.06. 15:00   Argentina - Island 1
16.06. 18:00   Peru - Danska 2
16.06. 21:00   Hrvatska - Nigerija 1
17.06. 14:00   Kostarika - Srbija 2
17.06. 17:00   Njemačka - Meksiko 1
17.06. 20:00   Brazil - Švicarska 1
18.06. 14:00   Švedska - Južna Koreja 1
18.06. 17:00   Belgija - Panama 1
18.06. 20:00   Tunis - Engleska 2
19.06. 14:00   Kolumbija - Japan  1
19.06. 17:00   Poljska - Senegal 1
10
CROPES kladionica / Re: KLADIONICA - Svjetsko prvenstvo 2018. - 1. kolo
« Last post by plavi08 on June 14, 2018, 09:01:42 »
14.06. 17:00   Rusija - Saudijska Arabija 1
15.06. 14:00   Egipat - Urugvaj 2
15.06. 17:00   Maroko - Iran 2
15.06. 20:00   Portugal - Španjolska 2
16.06. 12:00   Francuska - Australija x
16.06. 15:00   Argentina - Island 1
16.06. 18:00   Peru - Danska 1
16.06. 21:00   Hrvatska - Nigerija 1
17.06. 14:00   Kostarika - Srbija 1
17.06. 17:00   Njemačka - Meksiko 1
17.06. 20:00   Brazil - Švicarska 1
18.06. 14:00   Švedska - Južna Koreja 1
18.06. 17:00   Belgija - Panama x
18.06. 20:00   Tunis - Engleska 2
19.06. 14:00   Kolumbija - Japan  1
19.06. 17:00   Poljska - Senegal 1
Pages: [1] 2 3 ... 10