« Last post by VaLe on Today at 12:45:25 »
Ovde postavljati pitanja ukoliko vam nešto nije jasno, vezana za PS4 online dio foruma.
Obavijesti / PS4 community, spisak aktivnih igrača
« Last post by VaLe on Today at 12:39:18 »

Spisak aktivnih igrača, CROPES PS4 zajednice

Poštovane kolege forumaši,

molim Vas da se u ovoj temi prijave svi koji posjeduju PS4 konzolu i koji igraju PES 2018 online. Cilj je da organiziramo pokoji tunir, ako bude zainetresiranih i da pokrenemo ligu.
Isto tako Vas molim da upišete svoj broj jer cemo preko Whatsappa imati sluzbeni chat za sve upisane igrače CROPES PS4 zajednice.

Potrebno je ispratiti niz:

redni broj - PS4 ID - broj mobitela
7
Obavijesti / PS4 community, KAZNE!!
« Last post by VaLe on Today at 12:34:09 »
Evidencija igraca koji su odustali od natjecanja i samim tim dobili zabranu za sudjelovanje u ligama i turnirima na odredjeno:

1. marino-ri-86 - doživotna zabrana za igranje liga i turnira
2.
8
PS4 Online Liga / Pravila lige
« Last post by VaLe on Today at 12:31:19 »
Za svakog ko se prijavi za PS4 Online Ligu ligu se podrazumijeva da je pročitao i razumio ova pravila.

- Osnovni uvjet da igrate PS4 Online Ligu, je taj da ste na spisku aktivnih igrača, da ste ispunili sve sto oragnizatori traze od vas.
- Najvazniji je fairplay. Sve stilove igre se dopuštaju, nema oredjenog sta se smije, šta ne.

Odigravanje utakmica:
Tjedno ce biti 3 do 4 max utakmice lige. Raspored utakmica je uvijek objavljen na kalendaru lige. Utakmice ne morate igrati po redosljedu, samo je bitno da odigrate utakmice u zadanom roku. Odigrane utakmice koje nisu po kalendaru lige za taj tjedan biti ce nevazece.

Izvještaji:
Za svako kolo ce vam biti otvorena tema u kojoj ce pobjednik/domacin postaviti izvjestaj, napisati obavezno rezultat, napraviti SS statistike. Kasnije ce voditelji liga to unesti u tablicu.
Po uzimanju slika (SS) gore navedenih prozora, potrebno je te slike uplodati na postimage.org i onda ih vezati za izvještaj.
Kada ste uplodali sliku na postimage.org, koristite Thumbnail za Forume, radi lakseg pregleda tema.

Pravilno postavljen izvještaj treba ovako da izgleda:

Player1 - Athletic Club   3 - 1   Chile - Player2

Procedura u slucaju prekida utakmice:
Događat će se da dođe do slučajnog prekida utakmice (pucanje veze, pucanje servera, itd..).
Također, igrač ima pravo da prekine utakmicu (samo u prvih 15 minuta utakmice!) ukoliko je prisutan lag koji ga onemogućava da normalno igra.
U tom slučaju, protivnici se ponovo nalaze u istoj sobi i nastavljaju od minute prekida utakmice. Rezultat koji je bio do prekida aktualan ostaje na snazi.
Ako je utakmica prekinuta u 20.min, čekaju do 20.min i nastavljaju utakmicu.
Ukoliko je do prekida došlo u drugom poluvrijemenu, odigrati utakmicu sa samo jednim poluvrijemenom, i to odigrati samo od minute prekida.
Na primjer, ako je utakmica prekinuta u 70.min, igrati od 25.min prvog poluvremena, bez drugog
Voditelji zadržavaju pravo da izbace iz lige igrača koji ima učestale prekide utakmica.
9
Računala / Re: Pitanja
« Last post by plavi08 on October 16, 2017, 21:32:29 »
Dražen rađe kupi 2 ili 3 TB isplativije je ili ako planiraš držati slike i bitne stvari 2 diska pa jednog držiš nespojenog i spajaš samo za backup :)

Ja uvijek diskove kupujem u parovima :magare:

Ma možeš bez brige kako FOI-evac kaže. Imaš sigurno barem još 2-3 SATA slobodna na matičnoj. I koji konektor napajanja.