Recent Posts

Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 10
21
PC / Re: Online problem
« Last post by zlac on November 08, 2017, 13:54:53 »
A možda mreža uopće i nije kriva ... evo jedne novije žalopojke s evo-weba - varalice

Quote from: PESBUL, post: 3248889, member: 303122
There are horrible cheaters trending in co-ops Clans mode that kill this mode for me...
The first is that, somehow when we score or leading, the connection is lost and the game is not counting  .. tonight we finish just 1 game from 8th tries and that game finish because we lose.
The second trend is that players play alone with AI, make horrible lag that makes impossible for you to play, then you have just 3 options.. for a miracle , to quit or to fight for a tie but that is impossible.
22
Patchevi / Re: HNL PATCH 2018 PC
« Last post by zlac on November 08, 2017, 13:51:17 »
za sad nikako ... kad (i ako) proradi ovaj neslužbeni dodatak kojeg spominjem u prethodnom postu, onda će biti moguće ako imaš originalnu igru
23
« Last post by plavi08 on November 08, 2017, 13:42:39 »
Koristim sve defultno :)

Ako možeš napravi test. Spoji se na mobi i probaj sa njime ako radi onda je do mreže :)

Ova šerana mreža koju spominješ mi govori da je 90% problem do nje. Za surfanje je vjerojatno super, za online gaming nije. Sa svakim novim uređajem kojeg dodate ti ili susjed sve više prometa na njoj :)
24
« Last post by MrMe on November 08, 2017, 13:28:40 »
Ove vrijednosti ping-a sam napisao iz glave po sjecanju od nekih mjerenja. Mogu tocno provjeriti koje su vrijednosti u trenutcima kada me izbaci.

Radi se o nekoj gradskoj mreži, na koju se spajam putem Mikrotic routera. Pokušao sam direktno preko njega spojiti računalo i problem je bio isti (Znači eliminiram sve ostale uređaje na "mom dijelu mreže").

Na računalu nema novih programa, a windowse nisam mijenjao, samo update-ao.

Moguće da je problem do toga da mreža bude zagušena, ali me vrijednosti brzine totalno zbunjuju. Ne mogu administratoru ništa prigovoriti za mrežu jer su brzina i ping OK.

Koji ti server koristiš? Mijenjaš li to ili koristiš defaultni? Može li se možda još nešto u postavkama mijenjati?
25
« Last post by plavi08 on November 08, 2017, 09:49:35 »
Brzine koje navodiš su sasvim dovoljne. Oscilacije ping-a su malo čudne (to je neki VDSL ?)

Što se promjenilo od 2017?

OS- prelazak na 10?

Neki 2. programčić?

Smart TV? Drugi uređaji na mreži?
26
« Last post by MrMe on November 08, 2017, 09:36:24 »
Probao i wifi i zicno i ista je stvar.

Zna li netko koji su minimalni zahtjevi sto se brzine i pinga tice? Moze li se negdje vidjeti neka statistika ili log zbog kojeg sam disconectan?

P.S. S istim internetom sam igrao PES 2017 i nije bilo takvih problema.
27
« Last post by plavi08 on November 08, 2017, 09:27:49 »
Na router je računalo spojeno wifi-em ili kabelom ? :)
28
PC / Online problem
« Last post by MrMe on November 08, 2017, 08:36:27 »
Imam problem s online igranjem. Jako cesto me izbacuje iz igre i gubim utakmice. Vecinom igram Co-Op mode s jednim ili dva guest usera.

Brzina downloada mi je oko 15Mb/s, uploada oko 2Mb/s, a ping bude oko 15-40ms.

Pokusao sam u postavkama mijenjati server, ali nije pomoglo.

Ima li netko ideju sto bi mogao napraviti?
29
« Last post by dgjurgjevic on November 07, 2017, 20:36:35 »
se može koristit ako imam već PTE instaliran?
30
« Last post by zlac on November 07, 2017, 16:42:34 »
Isprobao nabrzaka u jednoj-dvije egzibicije - za sad imate mega-lajk :)

Počeo sam si slagati odvojeni .exe/dpfile/save folder, pa kad istjeram sve na čistac (još nisam sredio odvojeni save folder) i vidim da radi bez problema, stavit ću ovdje taj mali poklončić samo za vlasnike originalne Steam verzije.
Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 10