Recent Posts

Pages: [1] 2 3 ... 10
1
PES 2018 Online / Upit i pozz ekipi
« Last post by dmihovi5 on Today at 14:18:05 »
Tu sam ponovo nakon par godina pa me zanima da li jos postoje lige/turniri za pes 2017 ili pes 2018 za PC?
2
Patchevi / Re: PES 6 HNL Patch 2017/18
« Last post by deo_from_zg on December 11, 2017, 23:16:03 »
Pohvala!
Isprobano, i odlično je.
3
Patchevi / PES 6 HNL Patch 2017/18
« Last post by Buggy91 on December 11, 2017, 17:00:51 »
Nakon uspješne izrade patcha za sezonu 2016/17, nakon dugo vremena i hrpetine rada, izradio sam i samostalni PES 6 HNL Patch za sezonu 2017/18, kreiran preko PECH Ultimate Patcha, a po prvi puta u patchu se nalaze i drugoligaši :)

SADRŽAJ PATCHA

- Reprezentacije s aktualnim rosterima iz prethodnih kvalifikacija
- Kompletne lige i aktualni sastavi/transferi za sezonu 2017/18: Premier League, La Liga Santander, Bundesliga, Serie A
- 20 južnoameričkih ekipa (CONMEBOL) i 20 europskih ekipa (UEFA)
- Kompletne HT Prva Liga (10 klubova) i Druga HNL (12 klubova) sa aktualnim rosterima i transferima
- 9 originalno izrađenih i 3 prilagođena hrvatska stadiona
- Izrađeni dresovi za sve hrvatske ekipe
- Face i frizure za velik dio igrača u hrvatskim ekipama
- Navijanja i transparenti za hrvatske ekipe
- Mogućnosti igranja Master Lige i Online igranja
- Main menu na hrvatskom jeziku
- Scoreboard Arenasport za HNL

U adaptaciju patcha na gore navedeni Ultimate Patch utrošeno je puno vremena, kao i na izradu svih grafičkih i ostalih detalja, no s obzirom da sam sve slagao sam, greške su neminovne, pa ako koju primjetite, slobodno javite, potrudit ću se u zimskom updateu sve ispraviti. Naravno, da ne bude da sam sve uradio sam, ponovo ću se zahvaliti mnogima čiji rad sam koristio u izradi patcha

PECH ULTIMATE PATCH EKIPA: P17, Alex.Jovis, camilomax, Fabian, luxo_xxx, Bustinhoo, MatigolAGB, jaimeriffo, Dibu Kits, Daniel_Juve, WindowOp, Villapilla, FacaANgel, Edisson96, PotroKits, Juako.Temuko, nicomoya, HenryJr, Brayan, Shoot, JeremySvr, Luispes, LilAlvaro, Tha_Trxth, Under, PES Logos, LIAM, Zurdock, Stalker28, Eddy65, Sweettly23, benja, Anthrax, gonzalo27, Paatoo99, Valz67, JAMES17, don_rxf, GutiCHILE, Jailson, AnsokBeatZ, AlehTrumpet, Hayate, skills_rooney, Weezer, albo-95, Locopro, PedroRamone24, jopistola, Gabriel-CAI, felotheone, eddie_215, solo_1200, Adam & TheKid, koolpro, Jerson, Alegor, pablo-uc, k4os, Edisson96, Lerp90, Nico98, World Stadiums PES6, PES STATS DATABASE, Pes Kings Edition, STEGRA, saborio, Lesoj, kingsley813, jasarsoft y ThanhCFC, MASTER SABORIO

HNL DIO PATCHA:

-duzizou
-chule
-WindowOp kitmaker
-PES6 Firebird Patch team
-PES6 ProGamerZ Greek Patch team
-PES6 Shollym Path team
-Karlo Cizmesija

STRANICE KOJE SU POMOGLE U IZRADI I PRONALASKU INFORMACIJA:

transfermarkt.com
soccerwiki.org
prvahnl.hr
hns-cff.hr
croatiacorner.com
cro-manager.net
pesstatsdatabase.com

INSTALACIJA PATCHA:

Link za patch: https://mega.nz/#F!W55UAQ4C!TJGUcjfqS13tZDR2QEbQiQ

UPUTE:

1. Kreirajte novi folder za HNL Patch
2. Skinite exe, dat i kitserver i ekstraktirajte u taj folder
3. Skinite balls, boots, faces, hair, stadiums i uni, te sve ekstraktirajte u PES6/kitserver/GDB
4. Skinite Option file, te ga ekstraktirajte u C:\Users\Documents\KONAMI\Pro Evolution Soccer 6\save\folder1

UPUTE ZA DRESOVE I STADIONE

1. Nekoliko ekipa ima više od dva dresa, pa je umjesto običnog mijenjanja strelicom lijevo-desno, potrebno mijenjati sa R1 i L1 na vašem gamepadu, odnosno tipkama broj 1 i 2 na vašoj tipkovnici. Za mijenjanje golmanskog dresa stisnete krug tj. slovo D

2. Ukoliko želite uvijek igrati na stadionu ekipe koja je domaćin, kod dolaska na odabir dresova stisnite select dok ne dođete do Stadium Selection, a onda pritiskom na kocku birate Home team stadium. Postupak na tipkovnici je page up do dolaska na Stadium Selection pa broj 7 na tipkovnici

PATCH PREVIEW:

4
Turniri / International tournament
« Last post by KimJong86 on November 28, 2017, 23:57:14 »
Ps4 , racunamo na vas ako ste zainteresirani , pes-serbia.com ...

:) hvala ...

Sent from my iPhone using Tapatalk
5
Patchevi / Re: HNL PATCH 2018 PC
« Last post by Messi10 on November 24, 2017, 10:15:18 »
možeš staviti torrent link?
6
Patchevi / Re: Popis patcheva
« Last post by plavi08 on November 23, 2017, 19:39:21 »
Izašao galaxy 1.0

Link stavljen u prvi post.
7
PES Problemi / Re: PES 2018 .dll datoteke problem
« Last post by R9 on November 23, 2017, 14:22:21 »
A ne sumnjam da ce toga biti u ML hahahha u onako bitnim utakmicama, dobivaju neki cudan pogon u full sprintu ti trupci... Vidjet cemo kako je sada to na 18 hahaha
8
« Last post by zlac on November 23, 2017, 10:33:41 »
Ček' da osjetiš tradicionalni ML skripting na djelu - Revenge of the Najsporiji Trupac, Part 10 :D Iskreno, nadam se da sam u krivu.
9
« Last post by R9 on November 23, 2017, 03:13:27 »
Eto rješeno i to.

Maknuta publika, maknut taj neki replay vrag, malo smanjena rezolucija i sada igra klizi kao putar.

Prvo što sam primjetio je da je tempo igre puno brži nego na prijašnjim verzijama PES-a toliko da sam game speed stavio na -1 jer sam imao osjećaj da igram rukomet a ne nogomet (igram na najteže).

Igrica je SHOW koliko je dobra koliko su unaprijedili brze passeve, lopte u prostor, kretanje igrača (pogotovo kod kontre), golmani su napokon osobe koje brane lopti da uđe u gol, i HVALA BOGU nema više onoga od prije da na SUPERSTAR najsporiji trupac od stopera stiže brzog napadača u trku, to me ubijalo uvijek u pojam prije jer je nerealno, ali sada ako nisi u kontaktu sa stoperom i imaš brzog igrača ćeš mu i pobjeći što je realno.

Igrica je BOMBA, sutra kreće Mater Liga :D
10
« Last post by plavi08 on November 22, 2017, 14:34:07 »
Ja i dalje stojim pri svojim rječima iz zadnjeg posta :)
Pages: [1] 2 3 ... 10