Author Topic: La Liga 2011/12  (Read 27454 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

plavi08 26

• *
  • CROPES-ovac od 2008
  • Naj PES: 6
Re: La Liga 2009/10
« Reply #15 on: August 11, 2009, 17:18:49 »

Po čemu? Ajd mi, majstore, objasni po čemu je to Mandril jaci od FCB ove sezone tak izrazito. Osim po marketingu za gay populaciju, jasno..ipak je CR9 na nekom planu najjaci.

Kaka-Ronaldo..Raul je bog, a ne oni. A, opet, to je ekipa s 8 igrača novih u projiciranom prvom timu. Barça je momčad, uigrana je, Ibra će se lako uklopiti u sistem, a ovdje treba SVE raditi ispočetka..skeptičan sam prema njima. Al' ok, vidjet ćemo u 5. mjesecu 2010. tko je bio u pravu..

1. ja nigdje u svojem postu nisam napisao da je Real jači.  :wink:
2. Napisao sam da će Real biti prvak ako trener uspije složit momčad.Zašto? Zato jer bi tada Real lakše rješavao manje utakmice,jer što god ti mislio o Barci oni bez raspoloženog Messia ili Etoa( sad imate Ibru ) su 30% slabiji i takve tekme su završavale remijima i porazima.Sad Real ima više pojedinaca koji  mogu odlučit tekmu zbog toga smatram da može lakše do naslova. :wink: A uz to sam i fan Reala (pa kako bi bilo da sam Hajdukovac i da napišem da će Dinamo biti prvak prije početka sezone :P)
3.Za CR9 se potpuno slažem s tobom,al jbg pojačanje je i neću sad zbog njega prestat navijat za Real.(iako bi ti to možda  htio) :P

P.S. promijenjeno :)

reki 8

• CROPES-ovac od 2009
  • Naj PES: 2010
« Reply #16 on: August 11, 2009, 17:37:34 »

Po čemu? Ajd mi, majstore, objasni po čemu je to Mandril jaci od FCB ove sezone tak izrazito. Osim po marketingu za gay populaciju, jasno..ipak je CR9 na nekom planu najjaci.

Kaka-Ronaldo..Raul je bog, a ne oni. A, opet, to je ekipa s 8 igrača novih u projiciranom prvom timu. Barça je momčad, uigrana je, Ibra će se lako uklopiti u sistem, a ovdje treba SVE raditi ispočetka..skeptičan sam prema njima. Al' ok, vidjet ćemo u 5. mjesecu 2010. tko je bio u pravu..

1. ja nigdje u svojem postu nisam napisao da je Real jači.  :wink:
2. Napisao sam da će Real biti prvak ako trener uspije složit momčad.Zašto? Zato jer bi tada Real lakše rješavao manje utakmice,jer što god ti mislio o Barci oni bez raspoloženog Messia ili Etoa( sad imate Ibru ) su 30% slabiji i takve tekme su završavale remijima i porazima.Sad Real ima više pojedinaca koji  mogu odlučit tekmu zbog toga smatram da može lakše do naslova. :wink: A uz to sam i fan Reala (pa kako bi bilo da sam Hajdukovac i da napišem da će Dinamo biti prvak prije početka sezone :P)
3.Za CR9 se potpuno slažem s tobom,al jbg pojačanje je i neću sad zbog njega prestat navijat za Real.(iako bi ti to možda  htio) :P

P.S. promijenjeno :)

mogao si odma tako reći :D

fenix 11

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #17 on: August 11, 2009, 17:43:07 »

2. Napisao sam da će Real biti prvak ako trener uspije složit momčad.Zašto? Zato jer bi tada Real lakše rješavao manje utakmice,jer što god ti mislio o Barci oni bez raspoloženog Messia ili Etoa( sad imate Ibru ) su 30% slabiji i takve tekme su završavale remijima i porazima.Sad Real ima više pojedinaca koji  mogu odlučit tekmu zbog toga smatram da može lakše do naslova. :wink:

u ovome ima dosta istine...

hendrix 13

• *
  • CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 2012
« Reply #18 on: August 13, 2009, 17:27:41 »
zapravo je LIGA BBVA a ne La Liga :D

Lliga BBVA je sponzorski naslov.

@senna
Guardiola je došao na postojeću ekipu! Otišao je Ronaldinho, došao Hleb koji nije ni igrao..pojačala se obrana, napadački kostur je ostao POTPUNO isti.

Zašto bi Real lakše rješavao lakše utakmice? KAD JE BARÇA BILA 30% SLABIJA BEZ MESSIJA?! U Rijkaardovo vrijeme, eto kad. Prošle sezone je naslov i osvojen na malim utakmicama. U sezoni 2007/08 je na gostovanjima bilo milijardu remija, prošle godine je to bila rasturaljka. O ovome za pojedince neću ni trošiti riječi :lol: ..u spomenutoj sezoni je Barça po pojedincima bila avion za Mandril, pa opet ništa. A sjeti se i Galacticosa I..ili Intera otprije 10 godina :) .. Ali ova izjava da Real Madrid ima više pojedinaca koji mogu riješiti utakmicu mi stvarno nije jasna. Na terenu je uvijek 11 ili manje igrača. Ja baš i ne vidim tu tvrdnju da ih bi Madrid imao više..

senna 10

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #19 on: August 13, 2009, 17:33:24 »

@senna
Guardiola je došao na postojeću ekipu! Otišao je Ronaldinho, došao Hleb koji nije ni igrao..pojačala se obrana, napadački kostur je ostao POTPUNO isti.

Pa da, zato sam i napisao ono, ali možda si me pogrešno svatija. Poznaje ekipu, igrači su uigrani, on tada ne bi ni trebao raditi ništa :D

I btw, vidio sam negdje usporedbu Barcinih prvih 11 i Realovih, Barca je i na papiru jača, tj. skuplja momčad :D

plavi08 26

• *
  • CROPES-ovac od 2008
« Reply #20 on: August 13, 2009, 23:59:47 »
Zašto bi Real lakše rješavao lakše utakmice? KAD JE BARÇA BILA 30% SLABIJA BEZ MESSIJA?! U Rijkaardovo vrijeme, eto kad. Prošle sezone je naslov i osvojen na malim utakmicama. U sezoni 2007/08 je na gostovanjima bilo milijardu remija, prošle godine je to bila rasturaljka. O ovome za pojedince neću ni trošiti riječi :lol: ..u spomenutoj sezoni je Barça po pojedincima bila avion za Mandril, pa opet ništa. A sjeti se i Galacticosa I..ili Intera otprije 10 godina :) .. Ali ova izjava da Real Madrid ima više pojedinaca koji mogu riješiti utakmicu mi stvarno nije jasna. Na terenu je uvijek 11 ili manje igrača. Ja baš i ne vidim tu tvrdnju da ih bi Madrid imao više..

Prošlu sezonu je Barca odlično odigrala i mene je iznenadila svojom konstantnošću.Dog je Real igrao nekako 'jadno' i na sreću pobijedio nekoliko tekmi.Teško da če Real (ili možda hoće radi velikih promjena) odigrat onko slabu sezonu , a samim time (ako Real počne dobro)je  Barca pod pritiskom kojeg prošle sezone gotovo i nije bilo.Te shodom toga teško da Barca može ponovit prošlogodišnju igru.Kaj se tiče pojedinaca svatko ima pravo na svoje mišljenje koji su bolji :) I svaki klub na terenu ima najviše 10 igrača + vratara :P Kaj se tiče 'dream timova' pojedinih ekipa svjestan sam kako se to pokazalo u povijesti, ali po 'zakonu velikih brojeva' i to se mora jednom promijenit :) Iako mislim da je ova Relaova ekipa na papiru slabija od tadašnjih 'galacticosa'. I na kraju kao što sam već rekao ako trener od Reala uspije složit momčad.Real je po meni veći favorit za naslov od Barce. (to je moje mišljenje).Razloge sam naveo , koje si ti ismijao al nema veze.Vidjet ćemo kao će to izgledat kad počne liga. :party2:

P.S. Dodana anketa :)
« Last Edit: August 14, 2009, 00:05:09 by plavi08 »

kjjk 8

• CROPES-ovac od 2009
  • Naj PES: 2009
  • GN'R
« Reply #21 on: August 16, 2009, 03:16:05 »
ma to real uzima samo nek se malo uigraju

plavi08 26

• *
  • CROPES-ovac od 2008
« Reply #22 on: August 31, 2009, 14:08:22 »
Evo golova iz prvog kola  VIDEO
Rezulatati:
Real Madrid - Deportivo  3:2
Zaragoza - Tenerife        1:0
Bilbao - Espanyol            1:0
Mallorca - Xerez              2:0
Osasuna - Villarreal       1:1
Racing - Getafe               1:4
Malaga - Atletico            3:0
Valencia - Sevilla            1:0
Almeria - Valladolid        0:0
Barcelona - Sporting       -:-

gothic45 10

• CROPES-ovac od 2007
  • Freedom
« Reply #23 on: September 01, 2009, 13:12:40 »
Barca pobjedila Sporting Gijon sa 3-0, strijelci su bili Ibra, Bojan i Keita(sva 3 gola glavom :D)
A naposljetku su se ozljedili Maxwell i Bojan.

roko 10

• CROPES-ovac od 2007
  • izgleda da je pero uteko
« Reply #24 on: September 13, 2009, 09:33:17 »
Primera, 2. kolo:

Espanyol - Real Madrid 0-3 (Granero 40, Guti 77, Cristiano Ronaldo 90)
Getafe - Barcelona 0-2 (Ibrahimović 65, Messi 78)
Atletico Madrid - Racing Santander 1-1 (Jurado 43 / Serrano 45+1)

Redoslijed:
1. Barcelona 6
2. Real Madrid 6
3. Malaga 3 (-1)
4. Valencia 3 (-1)
5. Mallorca 3 (-1)
...

real dobro izgleda....

zubinho 10

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • Tornado Zadar!!!
« Reply #25 on: September 13, 2009, 10:42:43 »
atletico me sve vise razocarava :(
ibra gazi u barci, eno i maneken zabio za real iz igre :D

gothic45 10

• CROPES-ovac od 2007
  • Freedom
« Reply #26 on: September 13, 2009, 12:16:17 »
eno i maneken zabio za real iz igre :D

ma to si popušio trave pa si imao halucinacije  :prcko: :D

Al Ibra je jučer odličan bio, gol i asist kakvog se ni Xavi ne bi posramio  :)

roflmaoxd 8

• CROPES-ovac od 2009
  • Naj PES: 4
  • Més que un club
« Reply #27 on: September 13, 2009, 14:48:12 »
Ibra napokon počinje igrat kak se spada. Bit ce golijada XD

hendrix 13

• *
  • CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 2012
« Reply #28 on: September 13, 2009, 15:40:17 »
Tko je to pisao anketu? pretpostavljam da plavi..

mozda č i ć ne pises u postovima kak treba nikad, ali ankete i topici moraju biti napisani TOČNO!! :D

plavi08 26

• *
  • CROPES-ovac od 2008
« Reply #29 on: September 13, 2009, 17:39:32 »
Jbg moja greska. Posto na dosta mjesta  nemrem koristit hrvatske znakove pa onda nekad ni ne pazim na njih :D
Od sad na dalje budem pazil da je TOĆNO!! :P