Author Topic: La Liga 2011/12  (Read 27687 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

plavi08 26

• *
  • CROPES-ovac od 2008
  • Naj PES: 6
La Liga 2011/12
« on: July 18, 2009, 19:04:00 »
Evo novi topic za Španjolce, pa navalite :wink:

Uvijek se trudim u oblačenju kopirati moje mamu i sestru, rekao je portugalski nogometaš u čijem se modnom izričaju takvo što moglo i ranije iščitati...

Konačno! Priznao je da se voli oblačiti kao curice, poentirao je britanski tisak nakon što je Cristiano Ronaldo s novinarima razgovarao o svom oblačenju. O njegovom nogometu već se odavno sve zna, modni izričaj puno je veća enigma. Uvijek zalizali i brižno uređeni Ronaldo odavno je jedan od najboljih primjera onoga što se u modnom svijetu naziva metroseksualcem.
- Kada je riječ o oblačenju, uvijek pokušavam kopirati moju mamu i moju sestru - otkrio je Ronaldo i izazvao čuđenje prisutnih novinara. Nije baš uobičajno da muškarci svoje modne uzore nalaze u ženama...
- Nije uvijek lako biti poput njih, to je gotovo nemoguće. Naime, obje su puno ljepše od mene - našalio se Portugalac i dodao:
- Ali trudit ću se ja i dalje, ne brinite.
Ove izjave, s obzirom na neke njegove ranije viđene odjevne kombinacije, i ne moraju biti isključivo šala. No ipak je ostao dojam da je Ronaldo u razgovorima na ovu temu prije svega bio ciničan.
- Vidim da puno pozornosti obraćate na moje 'vruće hlačice', drago mi je zbog toga - komentirao je Ronaldo neke novinske napise koji su kritizirali njegovo odjevanje.
- Volim jako kratke hlačice. O da, odličan je osjećaj nositi tako nešto - završio je Ronaldo ovu nimalo nogometnu raspravu.

vise na 24sata.hr
« Last Edit: June 27, 2012, 20:41:23 by zlac »

roko 10

• CROPES-ovac od 2007
  • izgleda da je pero uteko
Re: La liga 2009/2010
« Reply #1 on: July 18, 2009, 23:07:31 »
u baš bih ga volija vidit na terenu u tim vručim hlačicama :haha: koja pederčina

uglavnom, danas je maxwell prestavljen na katalonskom stadionu, ali još bez broja...

roko 10

• CROPES-ovac od 2007
« Reply #2 on: July 21, 2009, 12:25:11 »
Novi Camp Nou seli na otok i ima kapacitet od 150 tisuća mjesta?

BARCELONA bi vrlo skoro mogla igrati na vlastitom otoku. Tako je, naime, zamislio poznati arhitekt Emili Vidal zaslužan za idejno rješenje novog Camp Noua koji bi bio kapaciteta gotovo 150 tisuća mjesta. Vidal je stadion premjestio na obalu glavnog katalonskog grada, jer se Barcelonini čelnici nisu zadovoljili samo renovacijom starog zdanja koje je osmislio Norman Foster, britanski arhitekt koji je među ostalim projektirao i novi Wembley.

Novo, gotovo nestvarno zdanje uzdizalo bi se na umjetno napravljenom otočiću nasuprot Foruma, a gledatelji bi na utakmice stizali mostom. Vidal je već sada naglasio da ne vjeruje kako će ideja ikada otići do realizacije, no smatra da će ovo barem potaknuti nove rasprave što napraviti s postojećim stadionom. Ukoliko se gradske vlasti ipak odluče za novi stadion, on bi mogao krenuti u gradnju najranije 2011. godine.

moj komentar na ovo: pa mogu i na mjesec :D
čujem da bi se i maksimir moga primistit na otok...kao moguće opcije spominju se rab i ugljan...

reki 8

• CROPES-ovac od 2009
  • Naj PES: 2010
« Reply #3 on: July 21, 2009, 12:28:10 »
Ma kakav Maksimir na otoku... :lol:..to je de*ilana uopće razmatrat

a ovo s Camp Nouom..ne bi bilo loše..ali treba vidit šta navijači kažu..ipak oni su ti koji idu na utakmice

zubinho 10

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • Tornado Zadar!!!
« Reply #4 on: July 21, 2009, 12:34:38 »
čujem da bi se i maksimir moga primistit na otok...kao moguće opcije spominju se rab i ugljan...

neznan za rab ali na ugljanu ima navijaca dinama :D

ugl ovo je insteresantno i kad bi doslo do realizacije pravac u barcu sa malon barkicon i za sicu privozit ljude na stadion jer bi guzva na mostu bila za popizditi. :D :D

roko 10

• CROPES-ovac od 2007
Re: La liga 2009/10
« Reply #5 on: July 28, 2009, 14:38:36 »

JEBA VAS REAL MADRID, A I OVI SU BLIZU  :srednji:

RACING SANTANDER!!!!

hendrix 13

• *
  • CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 2012
« Reply #6 on: July 28, 2009, 21:07:56 »
bas je heben novi dres, povratak na 3 years ago style :)

roflmaoxd 8

• CROPES-ovac od 2009
  • Naj PES: 4
  • Més que un club
« Reply #7 on: July 29, 2009, 00:46:08 »
Jedva čekam da vidim kak će barca opet ubit real i pobrat sve naslove (možda ligu prvaka). Fan barce od kad znam za sebe

dynamyte 9

• *
  • CROPES-ovac od 2008
« Reply #8 on: August 10, 2009, 01:34:56 »
zato ti pod naj klub pise "Bracelona" :S

jos 20 dana do pocetka lige bbva... glavni kandidati ko i svake godine barca i real, u ligu prvaka ce villareal i valencia, u euroligu atletico i sevilla... to je moja prognoza, al ko zna - mozd real bude ko hajduk ove sezone :D

plavi08 26

• *
  • CROPES-ovac od 2008
« Reply #9 on: August 10, 2009, 01:55:41 »
jos 20 dana do pocetka lige bbva... glavni kandidati ko i svake godine barca i real, u ligu prvaka ce villareal i valencia, u euroligu atletico i sevilla... to je moja prognoza, al ko zna - mozd real bude ko hajduk ove sezone :D
:lol:      :lol:          :lol:
Kaj si ti našel uspoređivat. Za razliku od Hajduka Real ima novca za igrače.I propisno se pojačao. :wink:
Ak trener od toga uspije složit momčad Real je pravak. :)
Za ovo preostalo se slažem, ma da valencia dosta oscilira.

hendrix 13

• *
  • CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 2012
« Reply #10 on: August 11, 2009, 14:42:36 »

Po čemu? Ajd mi, majstore, objasni po čemu je to Mandril jaci od FCB ove sezone tak izrazito. Osim po marketingu za gay populaciju, jasno..ipak je CR9 na nekom planu najjaci.

Kaka-Ronaldo..Raul je bog, a ne oni. A, opet, to je ekipa s 8 igrača novih u projiciranom prvom timu. Barça je momčad, uigrana je, Ibra će se lako uklopiti u sistem, a ovdje treba SVE raditi ispočetka..skeptičan sam prema njima. Al' ok, vidjet ćemo u 5. mjesecu 2010. tko je bio u pravu..

I..daj promijeni naslov u La Liga, iritantno je malo "L" :)

roflmaoxd 8

• CROPES-ovac od 2009
  • Naj PES: 4
  • Més que un club
« Reply #11 on: August 11, 2009, 14:47:04 »
Slažem se sa hendrixom...Real previše mjenja momčad i nisu uigrani i zbog toga najviše i padaju u rezultatima...Sastavi jednu momčad uigraj je i igraj tako. Dovedeš pojačanje ili zamjenju kada je potrebno a ne stalno kupovat nešto. Barca je za razliku od njih uigrana momčad..Stalno drže istu postavu te eventualno kupe jednu zamjenu ili pojačanje kad je to potrebno...

dynamyte 9

• *
  • CROPES-ovac od 2008
« Reply #12 on: August 11, 2009, 15:07:12 »
zapravo je LIGA BBVA a ne La Liga :D

kristian826 11

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 5
  • Goodbye PES
« Reply #13 on: August 11, 2009, 16:00:50 »
Raul je u vise navrata dokazo svoju reputaciju...
A sad Kaka i C.Ronaldo jesu super igraci,iako C.Ronalda mrzim al sta ce oni napravit svi zajedno to cemo vidit tek naredne sezone tak da dotad nista ne mozemo s tocnoscu reci...
JA se nadam najboljem al isto tako strahujem od onog sto se u proslosti dogodilo u vise navrata...

senna 10

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #14 on: August 11, 2009, 16:18:37 »

Po čemu? Ajd mi, majstore, objasni po čemu je to Mandril jaci od FCB ove sezone tak izrazito. Osim po marketingu za gay populaciju, jasno..ipak je CR9 na nekom planu najjaci.

Kaka-Ronaldo..Raul je bog, a ne oni. A, opet, to je ekipa s 8 igrača novih u projiciranom prvom timu. Barça je momčad, uigrana je, Ibra će se lako uklopiti u sistem, a ovdje treba SVE raditi ispočetka..skeptičan sam prema njima. Al' ok, vidjet ćemo u 5. mjesecu 2010. tko je bio u pravu..

I..daj promijeni naslov u La Liga, iritantno je malo "L" :)
Šta bi onda trebali reći za Guardiolu? :)