Author Topic: Bullshitting room : Hajduk vs Dinamo !!!!  (Read 154044 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

tox 10

• CROPES-ovac od 2007
  • Čovjek bez mašte je čovjek bez krila
Re: Bullshitting room : Hajduk vs Dinamo !!!!
« Reply #30 on: March 28, 2009, 20:58:07 »
Gazili smo vas non stop niste nam prismrdili nit u splitu nit u zagrebu,ali mene u smjeh tjera kolko vama malo treba da se razbahatite  al vidjet cemo na kraju ove sezone znate onu "ko visoko leti nisko pada"

z.1995z

« Reply #31 on: March 28, 2009, 21:15:32 »
j**es prošlost mi se okrećemo budućnosti, a vi očito i dalje živite u prošlosti

toncek19 9

• CROPES-ovac od 2008
  • Naj PES: 2009
  • >DINAMO U SRCU<
« Reply #32 on: March 28, 2009, 21:19:31 »
Dinamo je jedini hrvatski klub koji je osvojio neki od europskih kupova.e pa ovo je velika stvar

dmg_ 10

• CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 6
« Reply #33 on: March 28, 2009, 21:22:29 »
@z.1995.z
Tak je, mi živimo u prošlosti i zato redovito mi u raspravama o današnjoj povlaštenosti Hajduka iz prošlosti izvlačimo primjere kad su neke odluke doneše u korist Dinama, jel?
obično ide:
A (dinamovac) : daj e, ovo je smiješno, suci baš navlače za hajduk
B (dalmoš) : ajde gospe ti nemoj bit smišan za koga se navlačilo prije 10 godina. ali vi živite u prošlosti, mi gledamo u budućnost. ee

zubinho 10

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • Tornado Zadar!!!
« Reply #34 on: March 28, 2009, 21:37:33 »
kao prvo dinamo je klub koji malo postoji pa malo ne postoji. pa kad ih se pita za uspjehe sve je njihovo a kad ih se pita za dugove nista nije njihovo. prema tome kad odlucite koliko vam je klub star, koliki mu je radni staz, koliki su mu dugovi(toga vjerojatno nece biti) onda mozemo kao ljudi razgovarati.

dotad hajduk je daleko najpoznatiji klub u svijetu koji dolazi iz nase domovine, pa cak i sa balkana. to je dovoljno priznanje nama dalmatincima.

tox 10

• CROPES-ovac od 2007
« Reply #35 on: March 28, 2009, 21:41:29 »
Bas bi volio nac nekog nizozemca i pitat ga jel ti znas sta je Hajduk....ajojjjj mislim da bi krepo od smiha :srednji:

zubinho 10

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • Tornado Zadar!!!
« Reply #36 on: March 28, 2009, 21:46:11 »
e ja mislim da bi svaki koji se malo puti u nogomet znao ali posto znam vec da bi ti pitao tamo neku bakicu u starackom domu koja konzumira maricu i nezna ni kako se zove nema svrhe raspravljati.

ali uglavnom ili nemas sta za dodati ili si propustio za vas(dinamovce) glavni dio price.

DeNaa 11

• CROPES-ovac od 2006
« Reply #37 on: March 28, 2009, 21:47:20 »
Sve je Hajdukovo ove sezone..

Prvenstvo,kup i dvoransko  :jezik:

btw,gledan sad ibričića i pandžu u utakmci reprezentacije,oboje igraju predobro!

toncek19 9

• CROPES-ovac od 2008
  • >DINAMO U SRCU<
« Reply #38 on: March 28, 2009, 21:48:23 »
kad ste stvorili dobrog igraca koji uspijeva u inozemstvu,mi imamo dudua,modrića i ćorluku al vam se kranjčar ne računa jer ipak je on počel u dinamu :twisted:

tox 10

• CROPES-ovac od 2007
« Reply #39 on: March 28, 2009, 21:49:54 »
Hjojjjjjjjj koja fora "napusena starica u starackom domu" uff sad sam duboko povrijeden srce mi se para.Ma daj odlebdite odavde klub vam je za kur.. i vi ste za kur.. i vas grad je za kur.. i cijela Dalmacija je za kur..

dmg_ 10

• CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 6
« Reply #40 on: March 28, 2009, 21:50:26 »
kad ih se pita za uspjehe sve je njihovo a kad ih se pita za dugove nista nije njihovo.
s ovim se slažem.
jbg, zdrogirani je to našao rupu i riješio nas dugova koje smo imali, nije bezveze hercegovac. :D ne ponosim se tim kak je riješena ta situacija.

prema tome kad odlucite koliko vam je klub star
ovo se zna. star je koliko i hajduk, osnovan je 1911. budući da je dinamo čisti nasljednik građanskog.

dotad hajduk je daleko najpoznatiji klub u svijetu koji dolazi iz nase domovine, pa cak i sa balkana. to je dovoljno priznanje nama dalmatincima.

Ne znam otkud ti ovo?
Provedena su neka istraživanja? Pitalo se Engleze, Irce, Portugalce i sl. jel znaju tko je Dinamo i jel znaju tko je Hajduk?
Ja nemam pojma kakva je situacija vani i ne mogu i ne želim tvrditi da je Dinamo vani poznatiji od Hajduka, ali ne shvaćam na temelju čega tvrdiš da je Hajduk ne samo vani poznatiji od Dinama, nego da je najpoznatiji klub s ovih prostora? :\

zubinho 10

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • Tornado Zadar!!!
« Reply #41 on: March 28, 2009, 21:51:55 »
pa normalno da se ne racuna niko
ali vazno da se vama racuna dudu koji je rodjen u sesvetama od oca marka i majke barice i luka modric koji je svoje prve nogometne korake napravio kao pionir, kadet i junior dinama. on je zabunom bio evidentiran kao stanovnik grada ZADRA jel tako?

i nemoj sam sebi jamu kopati jer kad smo kod stvaranja igraca dobro se zna da hajduk ima najbolju omladinsku skolu.

Ne znam otkud ti ovo?
Provedena su neka istraživanja? Pitalo se Engleze, Irce, Portugalce i sl. jel znaju tko je Dinamo i jel znaju tko je Hajduk?
Ja nemam pojma kakva je situacija vani i ne mogu i ne želim tvrditi da je Dinamo vani poznatiji od Hajduka, ali ne shvaćam na temelju čega tvrdiš da je Hajduk ne samo vani poznatiji od Dinama, nego da je najpoznatiji klub s ovih prostora? :\

1. to je zato sto dosta nasih ljudi ima koji su u inozemstvo otisli zbog politickih razloga u proslim vremenima. medju njima ima dosta dalmatinaca koji su pricali o uspjesima tadasnjeg hajduka koji je bio jaaaako jaaaako dobar.
2. kad god je reprezentacija jugoslavije bila jaka u njenoj startnoj jedanaestorci je uvjek igralo najmanje pet hajdukovaca.

ovo prvo ti ja kazem a ovo drugo jmos provjeriti u nekim povjesnim knjigama ili sto ja znam vec gdje je sva ta nogometna povijest zapisana.
« Last Edit: March 28, 2009, 21:57:31 by zubinho »

tox 10

• CROPES-ovac od 2007
« Reply #42 on: March 28, 2009, 21:57:27 »
i nemoj sam sebi jamu kopati jer kad smo kod stvaranja igraca dobro se zna da hajduk ima najbolju omladinsku skolu.
Ma covjece di su ti *ebeno dobri igraci iz najbolje skole????????????Imate i jebene scoute koji su odjebali Modrica i rekli su mu da je prekrzljav i da od njega nece nista bit.

NE MELJI GLUPOSTI

btw najbolju omladinsku skolu ima Zagreb!

zubinho 10

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • Tornado Zadar!!!
« Reply #43 on: March 28, 2009, 22:00:06 »
hmm koliko ja znam dinamovi skauti su dali nogu i rivaldu i schevcenku. a ako ces o skautima govoriti ja osobno znam jednoga koji radi za mamica i ponasa se isto kao mamic, kao i ti i kao pola seljaka koji pisu takve komentare.

tox 10

• CROPES-ovac od 2007
« Reply #44 on: March 28, 2009, 22:03:16 »
Isuse boze ti se fakat neznas vrijedat kad nekog oces vrijedat onda smisli nesto posteno a ne rec nekom da je seljak to ti je zastarilo ima vec 15,20 godina al necu ti zamjerit ipak vi tovari zivite u proslosti  :spank: