Author Topic: Bullshitting room : Hajduk vs Dinamo !!!!  (Read 154041 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

tucepijanac

Re: Bullshitting room : Hajduk vs Dinamo !!!!
« Reply #15 on: March 27, 2009, 11:14:37 »
mrzim zagreb(klub) ;) hahahhahahah  :lol: , a moj pesoholic... hahahhahahahah
Hajduk - Zagreb 2:0
« Last Edit: March 27, 2009, 11:23:44 by tucepijanac »

VuXs 10

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • Milano siamo noi
« Reply #16 on: March 27, 2009, 15:02:26 »
 :lol:

onda poruka jedna:

Imamo sifilis,imamo sidu,
Imamo triper, i mi smo bolesni
I mi smo bolesni i mi smo ludi
I mi smo blesavi jer mi smo tovari
Volimo pi*ku, volimo drogu
Volimo Hajduk i pivo s nogu
Za Hajduka lit ćemo krvi
Još ove godine bit ćemo prvi
Ova ekipa blesava luda
Ova ekipa ima muda
O sveti oče za sve ti fala
Hajduk ide do finala
Do finala i Japana
Zgazit ćemo i Dinama
Amsterdamske ku*ve plaču
Za Torcidu mukte daču

ali kaj je josh smijeshnije ili jadnije...sad se nemogu odluchit... ovi srbi kaj komentiraju..jaoo..al pustimo sad to...

« Last Edit: March 28, 2009, 12:22:50 by PESoholic »

z.1995z

« Last Edit: March 27, 2009, 22:07:55 by z.1995z »

tucepijanac

« Reply #18 on: March 28, 2009, 08:51:50 »
:lol:

onda poruka jedna:

Imamo sifilis,imamo sidu,
Imamo triper, i mi smo bolesni
I mi smo bolesni i mi smo ludi
I mi smo blesavi jer mi smo tovari
Volimo pičku, volimo drogu
Volimo Hajduk i pivo s nogu
Za Hajduka lit ćemo krvi
Još ove godine bit ćemo prvi
Ova ekipa blesava luda
Ova ekipa ima muda
O sveti oče za sve ti fala
Hajduk ide do finala
Do finala i Japana
Zgazit ćemo i Dinama
Amsterdamske kurve plaču
Za Torcidu mukte daču

ali kaj je josh smijeshnije ili jadnije...sad se nemogu odluchit... ovi srbi kaj komentiraju..jaoo..al pustimo sad to...

Ajde ovi glupi drogirani kr***n tu neštooo seree(znan odprije za ovaj video)... Gadu mi se takvi, majmun ufiksani misli d aje faca ako se nadrogira i pribije nekogaa, ma nije on navijač ne go moj k****!!!!!!!!!! I ona pisam što si je napisaa se nepiva ima i par godina jer to su najobičnija sranjaa!!!
SVETI DUJE FALA TI, ČA SMO UVIK SRITNI MI, JUBAV SI NAN DA, FALA NAJLIPŠA, ZA NAŠEGA HAJDUKA, ALEALEALEALE....

z.1995z

« Reply #19 on: March 28, 2009, 09:44:27 »
ne znam zasto se na ovom forumu ne moze ispravljati post ali evo za one koji ne kuže:

PESoholic 10

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 2011
  • tribina tebi pjeva...
« Reply #20 on: March 28, 2009, 12:29:10 »
mrzim zagreb(klub) ;) hahahhahahah  :lol: , a moj pesoholic... hahahhahahahah
Hajduk - Zagreb 2:0

tučep pa nemoraš se trudit mene uvlačit u te vaše Dinamo-Hajduk fore ja dođem i samoinicijativno pogledat kakvih tu kvocijenata ima a zaista i imam šta vidit...ja sam bar svjestan snage svog kluba pa ne sherem o nekim europskim zimama i slično kao npr. neki plavi i neki bili :D

Ja sam napiso jedan ljep post nedavno prošlo kolo u poluvremenu te utakmice koji pokazuje šta ja mislim o kompletnoj ligi pa nemoj mislit da se ja zavaravam da NK Zagreb može ugrozit ili Hajduk ili Dinamo ali je ljepo znat da su vam glavne zvijezde upravo iz omladinskog pogona NK Zagreba :lol:

@z.1995z - ajd molim te samo drugi put kad stavljaš sliku stavi thumbnail čisto da team bude preglednija imaš solidan domaći HOST servis za slike IMAGESFORME pa možeš automatski povuć thumbnail sa linkom na sliku punu veličine.

z.1995z

« Reply #21 on: March 28, 2009, 14:46:46 »
sta je dinamovci sad ste ušutili  :lol:
pogledajte ovo:

on je vaš vođa

@tucepijanac
pusti PESoholica na miru, on nam je dao slobodu svađe sa ovim kukavicama

@PESoholic

@z.1995z - ajd molim te samo drugi put kad stavljaš sliku stavi thumbnail čisto da team bude preglednija imaš solidan domaći HOST servis za slike IMAGESFORME pa možeš automatski povuć thumbnail sa linkom na sliku punu veličine.

OK!
@BBB ovog forama
Gdje ste zbrisali?!!!  :lol: :srednji:

« Last Edit: March 28, 2009, 14:48:48 by z.1995z »

PESoholic 10

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 2011
  • tribina tebi pjeva...
« Reply #22 on: March 28, 2009, 18:51:01 »
Ma tučep i ja se volimo već duže vrijeme pa volimo s vremena na vrijeme malo :prcko: jedan drugoga.Pa bilo bi nam dosadno inače kaj ne tučep? :D

A BBB ma smišaljaju plan napada garant....taktički će vas shebat sigurno.......kad na terenu nemogu :lol:

tox 10

• CROPES-ovac od 2007
  • Čovjek bez mašte je čovjek bez krila
« Reply #23 on: March 28, 2009, 19:23:45 »

@BBB ovog forama

Ovo kaj je podebljano znaci da si nepismen a za ovo di su bbb zbrisali s foruma imam samo za rec TORCIDA JE NAJACA NA INTERNETU   I   NIGDJE DRUGDJE.Vi Splicani ste na glasu ko i crnogorci najvece ljencine na svijetu i jaki na jeziku jako vam je dugacak jezik i apsulutni vladari internet foruma.!  :lol:

dmg_ 10

• CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 6
« Reply #24 on: March 28, 2009, 19:29:56 »
@BBB ovog forama

Evo, nisam BBB, ali da kolko - tolko odgovorim.

pogledajte ovo:

on je vaš vođa

Stara je stvar da se već dugo želi istjerati retardiranog narkomana iz kluba.
Valjda je svima jasno (osim Toxu koji ga brani :D ) da navijači Dinama ne podržavaju tog idiota. Tak da je tvoje postanje ovog videa (nisam ga gledao, ne da mi se, vjerojatno je neki Mamićev monolog nakon derbija ili tak nekaj) zapravo beskorisno. Kaj si s njim dobio? Misliš da se mi ponosimo time kaj je na čelu našeg kluba taj mamlaz?

http://www.index.hr/sport/clanak/14-tisuca-kvadratnih-metara-velik-grb-hajduka-iznad-trogira/342814.aspx

Postoji li igdje slika koja dokazuje postojanje ovog grba?
Ili vas je uvat'la fjaka, aeae, gospe ti, pa ko bi radija grb po onakvon suncu, asti gospe, bolje je odmara, eeeeeeee.
// vijest je iz 2007, dosta pratim kaj se događa, ali se ne sjećam da sam igdje vidio ove slike koje bi pokazale da je ovo zapravo i napravljeno.

http://www.net.hr/sport/page/2009/03/13/0309006.html - mi smo i najgledaniji

Još nisam čuo niti jednog Dinamovca da negira ovu tvrdnju. Ovo je definitivno istina, ove godine ste oprali BBB (koji imaju gomila problema u svojim redovima pa niti ne čudi njihova dosta loša posjećenost na domaćim utakmicama, a još kad u obzir uzmemo i druge faktore...)
Ove sezone ste konačno, nakon 4 godine, odigrali malo bolje, konačno ste rame uz rame s Dinamom. Nije ni čudo da vas pere euforija (koja je tak i tak karakteristična za vas odozdola, lako se zapalite, a isto tak lako i ohladite) i da ove godine dolazite na stadion u velikom broju i pričate o velikoj ljubavi i povezanosti s Hajdukom.
Ja vas samo mogu pitati - a gdje ste bili prošle sezone? Zakaj su se prošle sezone događale ovakve scene?
http://www.hnkhajduk.com/galerija/displayimage.php?album=random&cat=11&pos=-4580
http://www.hnkhajduk.com/galerija/displayimage.php?album=202&pos=4

Dakle, nije niti kod vas sve tak bajno kak prikazujete. Uostalom, evo kaj govori statistika (c/p post spitke s drugog foruma budući da mi se ne da zapravo prepisivati već napisano); usporedba posjećenosti klubova iz regije:
Po ovome se vidi mentalitet Splita i Zagreba. Vi svoje posjete dižete u nebesa, brijete da ste najluđi grad na svitu, da svi žive za Hajduk... Čovjek bi rekao da imate u prosjeku duplo veću posjetu od nas kad ste tako bahati. Ali statistika je neumoljiva.

Istina, manji ste grad, ali isto tako znate da cijela Dalmacija navija za Hajduk, s druge strane imate puno bolji stadion. Samo to što imate krov vam donosi sigurno tisuću ljudi više u prosjeku nego nama. Mi s druge strane jednoglasno kažemo da je posjeta Maksimiru loša i da mora bit bolje.

HAJDUK 6.504 (1999-2008)
ZVEZDA 6.481 (1999-2008)
DINAMO 6.050 (1999-2008)
PARTIZAN 4.727 (1999-2008)
ČELIK 4.602 (2001-2007)
SARAJEVO 4.498 (2001-2007)
BUDUĆNOST 3.557 (2004-2008)
ŽELJEZNIČAR 3.459 (2001-2007)
ZRINJSKI 3.196 (2001-2007)
RIJEKA 3.017 (1999-2008)
BORAC 2.356 (2002-2007)
MARIBOR 2.338 (1999-2008)
OSIJEK 2.256 (1999-2008)
VOJVODINA 2.094 (1999-2008)
OLIMPIJA 1.373 (1999-2005)"
Uoči boldane rečenice.

Dakle, da imate veću posjećenost. Ove sezone ste kaj se tiče Dinama ligu iznad.
S druge strane, zadnje 3 godine (to sam već dokazivao jednom Hajdukovcu na hendrixovom forumu) ak se dobro sjećam statistika jasno pokazuje da je Dinamo najposjećeniji klub (dada, znam, sad slijedi priča kak smo dobivali besplatne ulaznice prošle sezone i sl. - takve su bile ukupno 4 tekme fyi, pretprošle sezone i još jednu sezonu prije nije bilo besplatnih upada pa je svejedno dinamo bio najposjećeniji. Zakaj? Zato kaj se događala ista stvar ko i vama danas. Nakon očajne sezone i lige za ostanak, drvene lige, Dinamo je proigrao, došao je Kuže, preporodio momčad i konačno se u Maksimiru opet gledao kvalitetan nogomet [nhf zagrebaši :D]. Na prijateljskoj uoči sezone, protiv Željezničara [dinamo pobijedio 4:0 ak se dobro sjećam] skupilo se preko 20 000 ljudi. Mislim da ti to dovoljno govori.).

http://www.index.hr/sport/clanak/hajduk-188-klub-na-svijetu-dinama-ni-pod-svijecu/418459.aspx - sad mi vas je već žao

U redu, prema njihovim mjerilima - bolji ste. Neka.
Ako ništa drugo, mene veseli kaj moj klub nije ispadao od Shelbrecenova i kaj je već dvije sezone igrao u Uefinoj ligi.
Daleko je to od onog sna o prezimljavanju u europskom natjecanju, ali ako ništa drugo, zadnje 2 sezone barem nismo ispadali u prvim pretkolima i dodatno sramotili hrvatski nogomet (jel se sjećaš Shelbournea i Debrecena?)

tucepijanac

« Reply #25 on: March 28, 2009, 20:30:51 »
Ma tučep i ja se volimo već duže vrijeme pa volimo s vremena na vrijeme malo :prcko: jedan drugoga.Pa bilo bi nam dosadno inače kaj ne tučep? :D

Dakako, dakako... :D

(jel se sjećaš Shelbournea i Debrecena?)

Jel se sječaš Hajduka u Zagrebu i u Splitu ove sezone??? :D

dmg_ 10

• CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 6
« Reply #26 on: March 28, 2009, 20:36:57 »
Misliš na ovo:
"... odigrano je 174 derbija. Dinamo ima 71 pobjedu, Hajduk 61, a 42 su susreta završila neodlučeno. Dinamo je postigao 238 pogodaka, a Hajduk 216."?
"Od osamostaljenja Hrvatske odigrano je 71 utakmica (uključujući kup, superkup i prvenstvo); Dinamo bilježi 31 pobjedu, Hajduk 25, a 15 je utakmica završilo bez pobjednika. Dinamo je postigao 91 pogodak, a Hajduk 79."
I sad tak možemo unedogled...

zubinho 10

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • Tornado Zadar!!!
« Reply #27 on: March 28, 2009, 20:44:04 »
ejmo ne racunati "onih" 5 sezona kad nitko nije smio biti prvak osim hrvatske napisane na engleski.

tox 10

• CROPES-ovac od 2007
  • Čovjek bez mašte je čovjek bez krila
« Reply #28 on: March 28, 2009, 20:51:46 »
A ajmo racunat zadnje 4 sezone  :x

zubinho 10

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • Tornado Zadar!!!
« Reply #29 on: March 28, 2009, 20:54:39 »
koja ti je to sad logika?