Author Topic: problem: client version is different  (Read 2248 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

sabrina9

problem: client version is different
« on: March 05, 2009, 23:58:17 »
dakle, imam original, imam patch 1.3 i kad odem na network da se spojim on izbacuje poruku:
"client version is different
update and reconnect again"

kak da to riješim?? izludit će me ova igra  :o

PESoholic 10

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 2011
  • tribina tebi pjeva...
Re: problem: client version is different
« Reply #1 on: March 06, 2009, 07:33:51 »
Ono kaj ti igrica javalja je da tvoja verzija igre nije identična onoj koja se vrti na serverima.Ono kaj trebaš je napraviti samo 2 stvari
1. instalirati KONAMI patcheve 1.10 i 1.20
2. skinuti update za igru iz igre

Nemaš patch 1.3 to je samo patka koja je napravljena da se zahebaje pošten svijet.
Pravu verziju igre možeš provjeriti na sljedeći način :

- klikneš na Windows START tipku i odabereš opciju RUN
- upišeš regedit i stisneš ENTER
- kad ti se otvori novi prozor otvaraš redom
----My Computer
------HKEY_LOCAL_MACHINE
--------SOFTWARE
----------KONAMI
------------PES2009
- sada su ti u tom prozoru tj. u njegovom desnom dijelu prikazane 4 registry unosa vezana za PES2009 prvi ti DEFAULT, zatim CODE(key od PES-a), pa INSTALDIR odnosno instalacijski direktorij a zadnji ti je VERSION oliti verzija.
- ono kaj ti piše u nastavku tog reda je verzija PES-a koju ti imaš
To je bilo samo za ubuduće da si znaš provjeriti verzije softwarea koji koristiš.

Ti znači za igranje online moraš imati sljedeće :

KONAMI patch 1.10(nije obavezan) i 1.20 -- http://rapidshare.com/files/183118013/OFFICIAL_KONAMI_patch__1.10___1.20.rar

Nakon toga moraš otić u igru u glavnom meniju na predzadnju opciju i napraviti sljedeća tri koraka :

zatim

i naravno

Kad ti download završi samo ga primjeni odnosno igrica bu ti postavila pitanje samo klikni YES i sve 5.

U ovom tvom slučaju možda ti je najbolje napraviti uninstall igre i instalirati je ponovno bez da stavljaš taj 1.30 " patch - a da je to patka evo i L I N K pa pročitaj zadnja 4 posta.

Inače imaš još jedan moj PM vezan za ovaj problem a ako još negdje zapne samo se javi NP.

BTW inače za probleme vezane za PES bez obzira jesu online ili offline prirode - http://forum.cropes.org/index.php/board,133.0.html
Malo koristiti search po forumu jel ovo je već par puta postavljeno pitanje ali vodonošama se može koji put i progledat kroz prste.

:party2: 8)
« Last Edit: March 06, 2009, 07:37:39 by PESoholic »

dynamyte 9

• *
  • CROPES-ovac od 2008
  • Naj PES: 6
« Reply #2 on: March 06, 2009, 20:04:07 »
pa ne mora stavit frišku igru bez 1.30 patcha... odeš u control panel ---> add & remove programs ---> view installed updates i tam nađeš 1.30 i uninstalliraš

gunner_1 9

• CROPES-ovac od 2008
  • Naj PES: 2009
« Reply #3 on: March 06, 2009, 23:03:08 »
zašto je ovaj oficial patch 1.3 patka kad su svi transferi odrađeni

PESoholic 10

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 2011
  • tribina tebi pjeva...
« Reply #4 on: March 06, 2009, 23:48:45 »
pa ne mora stavit frišku igru bez 1.30 patcha... odeš u control panel ---> add & remove programs ---> view installed updates i tam nađeš 1.30 i uninstalliraš

To je istina samo obzirom na prirodu tog "patcha" ja sam samo napiso da bi bilo najsigurnije da napravi frišku instalaciju nisam rekao da mora.

@gunner - ajd se spoji na server sa tim patchem instaliranim pa buš sazno osim toga ovo nije tema za 1.30 patch za to imaš posebnu temu gdje se možeš kvalitetnije informirati što je taj "patch"

ara0802 8

• CROPES-ovac od 2009
  • Naj PES: 2009
« Reply #5 on: May 01, 2009, 16:35:34 »
imam isti problem i kada sam pogledu u registryu pise mi da imam 1.30.0000 verziju igre. skinio sam 1.2 veziju i updateo iz igre ali mi i dalje pise da verzija nije dobra :help: