Author Topic: "an error occured" - PES2009  (Read 4210 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Gazda.

Re: "an error occured" - PES2009
« Reply #15 on: March 22, 2009, 19:53:28 »
Kako izgleda zasad.. ja sam riješio problem sa PES2009 igranjem na internetu.

Što sam napravio? Sve mrežne veze sam stavio na "disable" osim one koju koristim za internet
Isključio sam i Bluetooth vezu na računalu, tako da mi je i ne pokazuje medju mrežama

http://i43.tinypic.com/dvj4g6.jpg

Sad sam odigrao dvije utakmice..  problem je samo što suparnici nemaju dobre veze, pa je bilo dosta laga :)

Navečer ću probat još sa prijateljem odigrat.

Pozdrav,
Gazda
« Last Edit: March 22, 2009, 19:55:33 by Gazda. »

Gazda.

« Reply #16 on: March 24, 2009, 08:02:10 »
Eto probao sam i sa prijateljem odigrat i radi bez problema.
Izgleda je to bio problem.. e sad, zašto zbog tako banalne "greške" ne radi cijela stvar, nije mi jasno. A očito ni Konamiju (s kojim sam bio u kontaktu ovo vrijeme, ali mi nisu oni dali ovaj prijedlog gore).. to sam našao na evo-web.co.uk forumu

Uglavnom, to je izgleda to. :)

p.s. prijatelj je odmah dobio porciju šamaranja..  :kava: :D
« Last Edit: March 24, 2009, 08:15:01 by Gazda. »

Gunner 14

« Reply #17 on: April 17, 2009, 00:35:05 »
Pozdrav!

Evo i ja imam sličan problem. Naime,formatirao sam kompjuter i ponovno instalirao PES 2009 nakon čega me tražio patch koji sam skinuo i zatim na System settings downloadao sve potrebno. No,kad sam se pokušao spojit na network nije mi više htio priznati Konami ID i Game ID,kao da je bio izbrisan. Napravio sam novi,ali ni taj mi ne želi priznati. Kad god se pokušam spojit kaže "an error has occured".

Imam original verziju igrice i kupio sam samo da bi igro prek neta,pa ako mi netko može pomoć. Čitao sam tu malo,ali vidim da je bilo uglavnom problema sa ulaskom u sobu,a ja se uopće ne mogu ni konektirat.

Unaprijed zahvaljujem na bilo kakvoj pomoći... :party2:

reddevil15 8

• CROPES-ovac od 2009
  • Naj PES: 2009
« Reply #18 on: April 20, 2009, 20:54:35 »
pa ako imas original ja mislim da si onda moras registrirat konami i game id,to ti je ja mislim na konami stranici :cropesmile:

marko87zg 10

• CROPES-ovac od 2007
« Reply #19 on: August 23, 2009, 09:32:29 »
Kako izgleda zasad.. ja sam riješio problem sa PES2009 igranjem na internetu.

Što sam napravio? Sve mrežne veze sam stavio na "disable" osim one koju koristim za internet
Isključio sam i Bluetooth vezu na računalu, tako da mi je i ne pokazuje medju mrežama

http://i43.tinypic.com/dvj4g6.jpg

Sad sam odigrao dvije utakmice..  problem je samo što suparnici nemaju dobre veze, pa je bilo dosta laga :)

Navečer ću probat još sa prijateljem odigrat.

Pozdrav,
Gazda

Ovo je i meni pomoglo, hvala!

Btw, prije mi je na onlineu blinkala lampica i stalno sam gubio vezu usred utakmice. Nakon reinstalacije Windowsa to se popravilo, međutim nakon otprilike tjedan dana nisam mogao više ući jer mi kao nije otvoren port. Skužio sam da mi otvaranje portova prema uputstvima na ovom forumu uopće ne pomaže, već je potrebno resetirati cijeli modem (sa iglom ili čačkalicom pomoću one rupice ize) i nakon toga je port otvoren (nije baš logično ali to je tako). Radi se o T-comu i njihovom Speedtouch Tomsonu (spojen žično).
Nakon svega toga instalirao sam Bluetooth nakon kojeg nisam mogao ulaziti u sobe već samo u QuickMatch. I kad sam pročitao ovaj topic, disableao sam sve mrežne konekcije koje ne koristim za internet (od Bluetootha, TV tunera itd) i sad sve radi perfektno! Hvala još jednom!

Snoopy 8

• CROPES-ovac od 2009
  • Naj PES: 5
  • Inter <3
« Reply #20 on: September 03, 2009, 17:27:30 »
ja ocu igrat pes online na bilo koji nacin a dodjem do logina i bude erorr has an ocurred zasto to???? imam i game id i sve al igra nije . jel moze ko kako pomoc please??!!!!!! :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: