Author Topic: Upoznavanje sa puškom  (Read 1454 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

PESoholic 11

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 2011
  • tribina tebi pjeva...
Upoznavanje sa puškom
« on: February 19, 2009, 23:13:34 »
Želite postati onaj kojeg preziru i mrze jer je jbn snajper?Želite bušiti glave preko pola mape?Želite da se ljudi pitaju ma jel cheater ili nije?Ovo je mjesto za vas...

Ovaj je kompletan board posvećen snajperstima, snajperskim puškama, taktikama i svemu što morate znati da postanete vhunski snajperist.Naučit ćete razliku između BOLT ACTION i NON-BOLT ACTION pušaka, tehnike nišanjenja, taktike kretanja, taktike osiguravanja položaja, tehnike pucanja, koje perkove koristiti koje ne i još velik broj korisnih informacija vezanih uz možda i najkontroverznije oružje COD4-ke.

Snajperist je čovjek koji je uvijek daleko od same akcije a u COD4 mečevima upravo je on taj koji može prevagnuti.Snajperist mora imati odličan osjećaj za prostor jer je poprilično hendikepiran svojom optikom koja mu skriva jako velik dio vidnog polja.Uspješni snajperisti uvijek nakon max 2-3 killa mijenjaju svoju lokaciju i na taj način otežavaju protivniku da ih ubije.Snajp nije ulaznica u svijet kempanja baš suprotno.

Ovaj tut je rezulatat istraživanja po netu i osobnog iskustva i daleko je od savršenog pa ako netko nešto želi dodati ili ubaciti, iako će se na svim aspektima tuta aktivno raditi, neka mi PM-a što i gdje treba "popraviti" i bit će riješeno i naravno da ću navesti creditse.

Što se tiče širine ovog tutorijala pokrit ćemo velik broj mapa i to vizualno znači tekst popraćen SS-ovima a ako bude vremena jer sad mi je malo gužva za job bit će i kakav video.Biti će tu uglavnom ogroman broj raznih multimedijskih materijala koji će upotpuniti ovaj tutorijali i nadam se pomoći nekome od vas da zasnajpa u stilu i ne nužno na COD4 jer ovaj je tut primjenjiv na gotovo sve FPS naslove na tržištu.

Zasada su tri mape obrađene pa ukoliko netko ima želju da što prije vidi neku mapu samo neka mi javi PM-om ili neka posat u Genralnoj diskusiji pa ću nju "zgurat" preko reda i samo mala napomena NEMOJTE me tražit da napravim COUNTDOWN jer ću je napravit zadnju od zadnjih najzadnjijih jer je to ANTI snajp mapa koja je ubila sve ljepo što snajpanje nosi na COD4-ci.

Pa krenimo sa dedinom malom školom snajpanja...
« Last Edit: February 19, 2009, 23:37:27 by PESoholic »