Author Topic: Strike(d)...down with headshot  (Read 1176 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

PESoholic 11

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 2011
  • tribina tebi pjeva...
Strike(d)...down with headshot
« on: February 19, 2009, 23:20:20 »
Dakle evo i STRIKE mape iz snajperske perspektive i ponovno kao i kod OVERGROWN-a nisu tu sve pozicije neke morate otkriti i sami.Na svim SS-ovima ponovno su označene točke najveće važnosti a iako se radi o puno manjoj mapi od OVERGROWN-a STRIKE niti malo ne zaostaje po broju pozicija.

Da ne duljim više evo overhead mape sa 18 sektora na koje sam podijelio snajperske pozicije STRIKE mape :

Krenut ćemo naravno redom uz kratke opise :

SEKTOR 1 - ATTACK spawn
-već na samom spawnu tri ultrajednostavne a vrlo jake pozicije za sve vas spawn kempere i za one koji će u nastavku partije biti u prolazu :D

SEKTOR 2 - leve ili desne pitanje je sad
-krenuli ste sa spawna došli do ćoščka i dok razmislite kuda bute dalje evo još tri pozicije za ubit vrijeme

SEKTOR 3 - "Meni punjeni lungić i pomfrit i šopsku salatu...."

SEKTOR 4 - ma di ... ma jbt kak si tu došo???  :scratch:
-od "dvije" pozicije u ovom sektoru jedna je bolesno dobra ali je fakat teško doć do nje a i opasno ali kada uspijete hihi isplati se

SEKTOR 5 - grickalice(zbog jbn automata haha)
-vrlo zahebana pozicija jer neprijatelj skoro uvijek budno motri na nju ali zato ova zabačena (BTW sa tende) može biti vrlo učinkovita

SEKTOR 6 - ona ljigava snajperska sobica
-ima tu cijli arsenal kuteva i pogleda ja sam izdvojio 2 najbolja ali imajte na umu da ljudi znaju za nju i uredno je pune bombama iz čiste preventive

SEKTOR 7 - ma od kud??ma joooj shere mi se pa kak je sad tu došo??
-dakle pozicija NA kipu na centralnom trgu fakat jaka pozicija jer sa minimalnim pomicanjem pokrivate dvije strane i to vrlo efikasno(obavezno kombinirati sa desnim ili lijevim LEAN-om)

SEKTOR 8 - sljepo crijevo/balkonski pogled
-znači pozicija na malom balkončiću i dvije bukse u onom sljepom crijevu

SEKTOR 9 - ljevo desno nigdje moga praga aj ulice i ti si pijana...
-tri pozicije bez nekog iznimnog zaklona ali vrlo ubojite ipak ne zadržavajte se previše jer ste ako ništa izloženi bombama(kasnije u partiji ne tolko kada auti eksplodiraju)

SEKTOR 10 - home sweet home
-svima omiljena buksa je kućica sa katom i balkončićem i prozorčićem i još jednim balkončićem i stepenicama pa i još jednim stepenicama....shvatili ste
-previše je tu rupa i opcija za nekog rushera ili šunjača tako da 2-3 hitca i bežanija

SEKTOR 11 - usamljen u gomili
-jbg nisam spojil ovaj pozišn sa nijednij jer i nije baš spojiv pomalo je otvoren ali opet predobar da se ne proba okinuti koju glavu

SEKTOR 12 - DEFENCE spawn
-eto i za spawn kempere sa druge strane par ljepih pozicija sa minimalnim uključenim trčanjem i mozganjem

SEKTOR 13 - "oprostite jel na ovoj stanici siđem za plac?"
-sami ulaz na plac sa DEFENCE spawna ima lijepu liniju vatre i taman 3 pozicije za zrotirat na brzinu i zatim nestat u vidu magle

SEKTOR 14 - "gospica dajte mi kilu kristalke i jel imate paprike babure molim vas?"
-da da na placu smo a tu ima divnih kemp lokacija sa kojih je možda i prejednostavno opi@dit nekoga u čelo

SEKTOR 15 - "Srry e ak nisi na popisu nemreš na party!"
-na ulazu na plac dva prava stražarska mjesta koja pokrivaju glavne prilaze placu i dva solidnija "izbacivača" ovdje mogu boraviti dosta dugo

SEKTOR 16 - jooj daj FOF sa tim jumperskim forama više!!
-opet tu ima par iznimno nedostupnih ali prejakih pozicija a i par pomalo skrovitih solidnjača samo pazite na neposredu blizinu jel bi vam lako rafal iz kakve assaultice mogo pokvarit dan

SEKTOR 17 - a kakav je ovo tu prolaz i kam ove stepenic....ratatatata
-ima i na tom ćošku te jbn cvjećarne par solidnih pozicija na kojima vas neprijatelj doduše očekuje ali ako ste brzi lako ćete ga iznenaditi

SEKTOR 18 - "piknik livada" hahah
-a šta reć za največu zelenu površinu na mapi i sjecište nekoliko putanja
-tu uvijek ima nekoga pitanje je samo jel vas vreba ili ste ga vi navrebali

___________________________________________________________ ___________________________________________________________ ___________________________________________________________ _______________________

Eto to bi bil Strike pa imajte na umu bez obzira kaj je ovo urbana mapa i svi više manje preferiraju assault klasu snajper je vrlo realna prijetnja na ovoj mapi.

DEMO FILES
http://rapidshare.com/files/200736236/Strike.rar

skinite i pokrenite sa COD4 PLAYER programom kojeg imate u COD4 alati i slično... temi
« Last Edit: February 21, 2009, 13:28:15 by PESoholic »