Author Topic: PAM402 na serveru  (Read 9643 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Rebel 14

• *
  • CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 5
Re: PAM402 na serveru!!!!! NOVO NOVO!!!!!
« Reply #15 on: February 16, 2009, 12:08:20 »
STOPPING POWER - Lo0L steroidi za metke su mi naprosto presmiješna stvar a obzirom da ionako rokamo HC totalno su nepotrebni
JUGGERNAUT - server je HC pa sve kaj s ovim perkom dobivate je da bute zdržali doslovno jedan metak više
DOUBLE TAP - totalno mutav perk jer na HC serveru na kakvom mi rokamo samo troši municiju
OVERKILL - nošenje 58 različitih oružja na serveru gdje je roatcija podešena tako da ćete svako malo naletit na neki leš i pobrat pljucu je bez veze
EXTREME CONDITIONING - Lo0L ono pojel si sarmu manje pa moš trčat 168 kilometara dalje??Rusheri većinom uzimaju SMG oružja s kojima se ionako trči najdulje tako da ovaj dodatni doping nije potreban
___________________________________________________________ ______________________

Za sam da se vrate ovi perkovi - extreme conditioning kao  odličan dodatak za HQ mečeve, a bome i S&D jer bez njega nemrem (a ni goce :D ).
Overkill - meni ne treba, ali mi ne smeta ako netko ima recimo m16 s ACOGom i neku manju pljucu uz to, a i ovi koji ne igraju dugo ako hoće igrat sa snajpom onda da nemaju samo pištolj uz to.
Juggernaut - također ga ne mislim koristiti, ali eto da olakšamo malo recimo ovima koji imaju veće probleme s pingom pa da bar malo teže umiru.
Double tap - ne vidim neku prednost u tome jer oružja koja imaju slabiji fire rate uglavnom jako trzaju pa treba puno privikavanja, ko voli nek izvoli.
Stopping power - igraš recimo s Uzijem s prigušivačem i želiš rushati, nalete ti trojica i SIGURNO si mrtav. A ovako bar imaš neke šanse s oružjem (koje je i na daljinu slabo upotrebljivo bez toga).
Uostalom, tu se nalazi čar ove igre i jedan od razloga zašto ne volim promod!
i još jedna stvar! jel se može podesiti duže vrijeme prije početka meča da se stigne namjestit klasa?
___________________________________________________________ ______________________

Što se onog za kempanje tiče, ja sam za ta staviš visoko vrijeme (recimo minutu - minutu i pol) koji će kickati AFK-ovce, a ostalo ćemo prepustiti našoj slobodnoj procjeni. Na kraju krajeva, ti i ja smo skoro uvijek tu i imamo kick center u rconu :D

I dajte, *ebo vas, pročitajte kaj je čovjek napisao jer pokušava maksimalno demokratski organizirati stvari, danas i sutra izglasamo kaj hoćemo ili nećemo i imamo uređen server sljedeća 3 mjeseca! I mislim da nije u redu da maremas mora čitati na hrvatskom i da ga se optužuje za neznanje istog :D
« Last Edit: February 16, 2009, 12:35:59 by Rebel »

maremas 13

• CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 2017
  • PSN ID: maremas84
« Reply #16 on: February 16, 2009, 12:13:51 »
U stvari ovo sto se tice za kempanje pa i nije strasno jer to vazi samo ako stojis u mestu i ne mrdas, sad sam bio na serveru i proveravao, znaci ako napravis korak i ako se malko mrdas levo desno napred nazad ne prijavljuje da ce da te izbaci!

mislim da nije u redu da maremas mora čitati na hrvatskom i da ga se optužuje za neznanje istog :D
LoL  :lol:
« Last Edit: February 16, 2009, 12:16:28 by maremas »

fenix 13

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 6
« Reply #17 on: February 16, 2009, 13:39:52 »

extreme conditioning kao  odličan dodatak za HQ mečeve, a bome i S&D jer bez njega nemrem (a ni goce :D ).
Overkill - meni ne treba, ali mi ne smeta ako netko ima recimo m16 s ACOGom i neku manju pljucu uz to, a i ovi koji ne igraju dugo ako hoće igrat sa snajpom onda da nemaju samo pištolj uz to.
Stopping power - igraš recimo s Uzijem s prigušivačem i želiš rushati, nalete ti trojica i SIGURNO si mrtav. A ovako bar imaš neke šanse s oružjem (koje je i na daljinu slabo upotrebljivo bez toga).

Uostalom, tu se nalazi čar ove igre i jedan od razloga zašto ne volim promod!
i još jedna stvar! jel se može podesiti duže vrijeme prije početka meča da se stigne namjestit klasa?

Što se onog za kempanje tiče, ja sam za ta staviš visoko vrijeme (recimo minutu - minutu i pol) koji će kickati AFK-ovce, a ostalo ćemo prepustiti našoj slobodnoj procjeni. Na kraju krajeva, ti i ja smo skoro uvijek tu i imamo kick center u rconu :D

Covjek je sve fino rekao.

PESo vrati nam extreme,stopping i overkill

PESoholic 12

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 2011
  • tribina tebi pjeva...
« Reply #18 on: February 16, 2009, 13:52:29 »
Prvo se ispričavam maremasu mare jbg drugi put ću imat na pameti da napravim dvojezični post. :lol:
Drugo arti kick je podešen na 20s tak da te nije sigurno kickalo nakon 10.
Eto obzirom da si se ti požalio na to a da ja namjeravam uskoro doć na jedan čaj od kamilice sa šipkom(ako ima aluminijskom) kick je povećan na 60 to je puna minuta i osim ako čovjek nije AFK neće nikoga kickati a to je i taman vrijeme života HQ pa da se ipak može malo zakempat bar u tom tipu igre.
STOPPING POWER
JUGGERNAUT
DOUBLE TAP
OVERKILL
EXTREME CONDITIONING
sve vraćeno.
Što se FRAG granata tiče ljudi još glasaju pa oko toga još nisam ništa vraćo znači još uvijek je nema.

Ako želite bilo bi ljepo da mi na PM da ne spammamo tu svi pošaljete svoje najupotrebljavanije klase za ASSAULT, SPECOPS i SNIPER pa da po njima napravim ove defaultne da vam i tu veliku muku slaganja lase skratim.

E da i BTW ako je netko bio na serveru sad u 13:54 jbg moro sam okinut RESTART servera da server "ulovi" te promjene  :srednji:
« Last Edit: February 16, 2009, 13:54:41 by PESoholic »

Rebel 14

• *
  • CROPES-ovac od 2006
« Reply #19 on: February 16, 2009, 13:57:56 »
sad ću ja otvorit topic i objasnit da ne bude sve na tebi :D

PESoholic 12

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • tribina tebi pjeva...
« Reply #20 on: February 16, 2009, 14:11:57 »
ma lol ali daj jbt dvojezični napravi reći će mare da ga diskriminiramo :lol:

Rebel 14

• *
  • CROPES-ovac od 2006
« Reply #21 on: February 16, 2009, 15:02:08 »
pitanje - jesi namjerno ili slučajno isključio 3xspecial grenade?
nisam vidio da ga spominješ igdje, a vidim na serveru da je isključeno.
to mi je ok perk čisto za istjerivanje ovih koji brane HQ.
edit: i za živciranje zuje :D
edit 2: i svima onima kojima nije jasno zašto nema frag granata i posebno onog perka fragx3, odigrajte par partija s&d-a na crashu, districtu,vacantu i strikeu i sve vam bu jasno  :tuzan2: netko apsolutno bez ikakvih pucačkih sposobnosti :D može bez problema roknut trojicu odjednom ako ima malo sreće...bezvezarija
« Last Edit: February 16, 2009, 15:11:37 by Rebel »

fenix 13

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 6
« Reply #22 on: February 16, 2009, 15:31:07 »
bravo peso to se trazi, jer ipak bi igra izgubila na cari bez tih perkova, sto se tice fragax3 rebel je potpuno u pravu, mada sam ja isto za to da se frag skroz ukine... a special neka ostane

PESoholic 12

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • tribina tebi pjeva...
« Reply #23 on: February 16, 2009, 15:33:47 »
Rebi ko frend frendu ti moram nekaj reć.Buraz manje cugaj jer ti škodi i to jako.
Ja sam otišo sad i na server i na CP servera i pogledo i u igri i u cfg fileu i 3x spec granatice su tu  :zbunjen:

Doduše u jednoj od ovih defaultnih klasa mislim da je to kod snajpa sam stavil smoke kao granatu a toga ribica nemreš imati tri komada to ti igra neda :lol: pa ti je morti zato bilo sivo i nisi mogo izabrat.
Daj se skoncentriraj nekaj te hebe još od onog C4 sinoć :prcko:

@fenix gle nema tu bravo peso ja sam napravil podešenje kak bi ja sam za sebe složil ali fala bogu nismo svi isti i zato se dogovaramo na kraju krajeva svi smo lovu dali i čekali 2 tjedna :lol: i kaj bum sad ja nekog hebo sa nekim svojim fiks idejama samo treba reć ovo kaj sam ja skemijo je bilo čisto da vas pokrenem jel da sam išo na šemu stavit neki popis na forum pa da raspravimo počeli bi igrat 2013.g. ovak vas pogodim u nerv(ovo je bilo samo za marea) i onda to odradimo u roku 24 sata

:party2:

Nenin 10

• CROPES-ovac od 2009
  • Naj PES: 2009
  • Call of Duty 4 Multiplayer
« Reply #24 on: February 16, 2009, 15:46:34 »
ako ce biti headquarters i domination onda camper smeta jer dok ti preuzmes zastavu ili onaj *ebeni laptop izbaci te sa servera, i treba vratit 3 frags

Rebel 14

• *
  • CROPES-ovac od 2006
« Reply #25 on: February 16, 2009, 16:06:42 »
pesoholic, kaj da radim kad me nitko ne želi poslati na liječenje. a u četvrtak još moram u dansku, a kaj bu čovjek radio sve skupa 48 sati u busu i 24 sata  u danskoj? :D
ispričavam se, to sam gledao kad smo igrali sa snajpovima, nisam skužio da imam smoke.
NEGO
što se ovog glasanja tiče - lijepo je to, ali ovako glasati može i netko osamdeseti tko je slučajno zalutao u ovaj dio foruma. ili postoji način da admin provjeri tko je glasao?
ja sam za da napravimo ovo -zasad ostavi ovako kako je, otvoriti ću novi topic gdje će svatko tko igra na serveru glasati za ili protiv perkova i stvari koje su dvojbene - samo moramo definirati što je dvojbeno (osim, očito, fragova). i glasat će moći samo registrirani na forumu, znači ja neću glasati u ime trojice frendova niti daja u ime dvojice.
« Last Edit: February 16, 2009, 16:11:43 by Rebel »

Daja 11

• CROPES-ovac od 2008
  • Naj PES: 3
  • Daja [G]OWNA[R] :D
« Reply #26 on: February 16, 2009, 17:15:14 »
dobro i nije dobro...naznam...nevolim modove osim promoda jednostavno glupo mi je...nema mi smisla da nema claya jer ga svi koriste,a i da daj mi recite ko ne jos ne kempa...svi kemapamo na onaj ili ovaj nacin ;)

goce 11

• CROPES-ovac od 2008
  • Naj PES: 2008
  • Dinamo Zagreb !!!!
« Reply #27 on: February 16, 2009, 17:41:29 »
e ovako da ja dam mali obol ovoj raspravi, kume vidis to sam ti na kavi zabil predlozit, zasto se ustvari ne stavi na glasanje dal hocemo pam ili ne jel mislim da bi to bilo najprakticnije nego stavljat za svaki perk glasovanje, naravno po meni izbacit gl,ls,marty i ostavit samo jednu granatu, to sam predlozio radi toga jel ipak ucestvovalo je u ovaj projekt da ga tako nazovem koliko je meni poznato 12 ljudi koji su dali novce a svaki ima svoje misljenje o nekim perkovima pa stoga jos jednom ponavljam najpametnije je stavit na glasanje pam za ili ne...
i nakraju meni tako svejedno sta bude gore samo da je ROKANJEEEEEEEEEEEE :vojnik:

Rebel 14

• *
  • CROPES-ovac od 2006
« Reply #28 on: February 16, 2009, 17:48:12 »
alo dečki! jeste vi igrali danas na serveru?
LUPATE GLUPOSTI, da vam striček rebel veli :D
pesoholic je složio SVE da bude kao hardcore, samo što slažete klasu prije same igre.
ako je to problem, onda *ebemu mater, ljenčine ste! radije idite napišite klase koje mislite koristiti da se onda više ne zezate puno kad slažete klasu prije igranja...

goce 11

• CROPES-ovac od 2008
  • Naj PES: 2008
  • Dinamo Zagreb !!!!
« Reply #29 on: February 16, 2009, 17:52:21 »
dobro rebi sta odma napad pobogu :spank: samo dao prijedlog i nisam bil danas jos na serveru