Author Topic: PAM402 na serveru  (Read 9644 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

PESoholic 12

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 2011
  • tribina tebi pjeva...
PAM402 na serveru
« on: February 15, 2009, 22:29:13 »
PAM mod i podešenja za CROPES server

Znači prvo svi kolektivno kliknut ovaj link i skinut si mod tako da nemorate skidat sa servera.
http://rapidshare.com/files/198519710/pam4.rar
Otpakirajte u C:\Program Files\Activision\Call of Duty 4 - Modern Warfare\Mods

PAM je izbor za server iz više razloga.Prvo da bi smo u budućnosti i to ne tako dalekoj pokretali custom mape na serveru moramo imat neki mod.PAM je odabran jer je PAM što se damagea tiče pljunuti HC a pored toga kada koristimo mod server postaje UNRANKED pa možemo mijenjati sve što nam padne na pamet u vezi perkova, oružja, attachmenta, air i heli supporta i još gomilu stvari.

Kada se spojite na server svi vi koji ste se susretali sa PROmod-om ili PAM-om odmah ćete skužit na koju foru to funkcionira.Znači nemorate se zamarat sa slaganjem nekih posebnih klasa za rokanje sa ekipom na CROPES-u jer ćete si kompletnu klasu složit prije meča ili izabrati jednu od defaultnih klasa.

Što je PESo sve razhebo u COD-u?  :nono:

Pa dal sam si oduška i otkanto neke perkove, neka oružja, neke attachmente.....ma najbolje da vam nabrojim jer ima toga :D

PERKOVI nestali u oblaku dima :

RPG-7 x2 - praktički ista stvar kao GL a osim toga u defaultnoj DEMOLITIONS klasi samo zauzima mjesto
CLAYMORE x2 - mislim da su razlozi očiti ako nekome nisu makuto jer nas je premalo na serveru za upotrebu Clay-a
FRAG x3 - uopće neam namjeru objašnjavat zakaj sam ovo maknuo košarka se igra sa loptom pa izvolite
SONIC BOOM - kak nema FRAGova i RPG-a ovo mi je blesavo ostavit jer C4 je sam po sebi snažan
LAST STAND - kaj trebam objašnjavat
MARTYRDOM - čitaj red iznad

ATTACHMENTI ispali sa kamiona :

GRANADE LAUNCHER(za ASSAULT klasu) - hahaha Rabi znam da ti je žao zbog ovog ali kak bi kiki reko NJET
ACOG(za SMG klasu) - ono Lo0L kaj vam treba optika na uziju  :zbunjen:

Sad što se tiče konkretnijih zahvata :

izbačena je kompletna LMG klasa oružja(šarci) - čisti spraying mecima i ništa drugo
u klasi snajpera ostali su samo M40A3 i R700 - ostala tri su nestala jer su poluautomatski a to nea veze sa snajperom(vidjet ćete sa prvom custom mapom zašto ovo)
izbačeni su AIR STRIKE i HELI SUPPORT - UAV je ostao i popravljenjo je njegovo djelovanje...nadam se :D
mod je sada pravi HC - jednostavno smanjeni početni HEALTH igrača i sve šljaka baš kao u HC modu
modificirane DEFAULTNE klase - iskreno krenuo sam to radit zbog DEFAULTNE pumperice pa napravio i ostalo tak da nemorate previše kemijat sa slaganjem :D
podešeno vrijeme između mečeva - to još moram napravit jer ovo je ko da na normu delamo
autokick je uključen - drugim riječima kempingu je kraj... kada na ekranu vi kemperi vidite ovakvu poruku :

vrijeme je da počnete gibat te guzice ili će te odgibati sa server  :vragic:

Eto mislim da je to to valjda nisam neš zaboravio jbg ako jesam vičite.Sad samo molba nemojte odma dizat paniku zakaj nea ovog zakaj nea onog nego dajte dan dva da malo rokamo ovako da isprobate pa ako ćete i onda imat neke pritužbe i slično vičite bumo riješili.
« Last Edit: February 17, 2009, 17:05:52 by PESoholic »

articoka 10

• CROPES-ovac od 2006
Re: PAM402 na serveru!!!!! NOVO NOVO!!!!!
« Reply #1 on: February 16, 2009, 00:19:00 »
iskreno,ne svidja mi se uopce ovaj mod. ponajvise sto se moram hebat sa slaganjem klasa odma na pocetku. oke,iskljucili ste neke perkove,sve stimac,al brate mili ostavi mi moju barem jednu granatu. ovo je presugavo.

Rebel 14

• *
  • CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 5
« Reply #2 on: February 16, 2009, 00:35:12 »
meni je super SVE, osim što se dvojim oko toga da je ipak damage različit nego kod hc-a, treba dosta više pucat da bi se ubio neko. ako u fenixa nisam ispalo cijeli šaržer iz kalaša nisam ništa, a on još hoda :D možda je imao jugger, al bilo je prebolesno :D
čini mi se da tek sa stopping powerom oružje dobije dovoljno damagea da bude kao u hc. e sad, to je uglavnom zbog navike, ali eto, ja nemam ništa protiv da ostane....a morat će ako mislimo igrat custom mape, što kaže holic.
a možda postoji rješenje u vidu manualnog podešavanja damagea? jel to moguće holic?
« Last Edit: February 16, 2009, 00:57:48 by Rebel »

PESoholic 12

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • tribina tebi pjeva...
« Reply #3 on: February 16, 2009, 02:20:59 »
UPDATEan prvi post
HC naštelan kak treba biti
Sve greškice iz ovog BETA testa večeras riješene
Arti jbt te granata ako bu ti tolko falila poklonil bum ti ja kindericu za rođendan(sa osiguračem) :D

Vidiš kaj sam gore napisal pa ako nebuš mogo bez nje u recimo srijedu jbl te on vrnaem je ali samo za čaj i šipku

goce 11

• CROPES-ovac od 2008
  • Naj PES: 2008
  • Dinamo Zagreb !!!!
« Reply #4 on: February 16, 2009, 05:58:29 »
iskreno,ne svidja mi se uopce ovaj mod. ponajvise sto se moram hebat sa slaganjem klasa odma na pocetku. oke,iskljucili ste neke perkove,sve stimac,al brate mili ostavi mi moju barem jednu granatu. ovo je presugavo.

slazem se sa kolegom sto se tice granate

jel ima ljudi koji mi se zbuksaju tako u neki sobicak da ni muha nemre proc pa mi nema najmilije ubacit granatu pa flas ili stan iza nje da kampera dignem u zrak

inace sve ok

PESoholic 12

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • tribina tebi pjeva...
« Reply #5 on: February 16, 2009, 08:25:29 »
Eto gore je poll pa se izjasnite svih 16 što se granate tiče ja jesam.
Ko se zbuksa odma mi sad daj nick i bannan je sa servera jer smo ljepo u pravilima rekli nema kempa?Ajmo nick na sunce!

Granata je totalna de*ilana jer i vi i ja znamo kako ćete ih trošit ali kak sam i rekao kako glasate tako će bit.Za svaki dio "opreme" koji je maknut možete ovdje reć svoje i ako treba za svaki ću vam ja otvorit poll pa da se glasa uopće nije bed.Samo vičite i bez srama.Sve što je sada maknuto ili editirano na ovaj ili onaj način je napravljeno tako da akcija na serveru bude što intenzivnija i osobnija jer u bacanju granate preko pol mape ništa nije osobno.Jedina stvar koja preostaje je podešenje autokicka kempera(pa ti kume neće trebat jadničku granata) i to je to.

pozz ljudi

jaZey 12

• CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 6
  • "buntovnik i magarac"
« Reply #6 on: February 16, 2009, 09:36:17 »
hebo vas patak pa kaj vi uopce spavate...svi postovi su vam izmedju 01.00-06.00 ujutro...get a life ha ha ha

kristian826 13

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 5
  • Goodbye PES
« Reply #7 on: February 16, 2009, 09:56:11 »
men sam damage smeta,to jedino treba sredit...
previse metaka treba izrokat da bi se ubilo nekog,bolje stavit 1 ili 2 MAX,glupo mi je da ja u nekog izrokam cijeli sanzer i on prezivi i ubije me onda...
ili obrnuto...

PESoholic 12

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • tribina tebi pjeva...
« Reply #8 on: February 16, 2009, 10:25:58 »
apdejtan je prvi post sotono jedna kikijevska i riješeno je to

fenix 13

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 6
« Reply #9 on: February 16, 2009, 10:28:18 »
meni je super SVE, osim što se dvojim oko toga da je ipak damage različit nego kod hc-a, treba dosta više pucat da bi se ubio neko. ako u fenixa nisam ispalo cijeli šaržer iz kalaša nisam ništa, a on još hoda :D možda je imao jugger, al bilo je prebolesno :D
čini mi se da tek sa stopping powerom oružje dobije dovoljno damagea da bude kao u hc. e sad, to je uglavnom zbog navike, ali eto, ja nemam ništa protiv da ostane....a morat će ako mislimo igrat custom mape, što kaže holic.
a možda postoji rješenje u vidu manualnog podešavanja damagea? jel to moguće holic?

:D

đuger sam imao samo nekoliko minuta na killhousu sa sacmama

EDIT: sad vidim, pa sve si perkove iskljucio... pa zasto? slazem se za gl,marty i ls ali stopping power? ili extreme condition?
« Last Edit: February 16, 2009, 10:30:29 by fenix »

PESoholic 12

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • tribina tebi pjeva...
« Reply #10 on: February 16, 2009, 10:39:37 »
pa napisao sam za svaki zašto a vi što vam ne paše javite stavit ćemo poll i kako većina odluči rokamo

articoka 10

• CROPES-ovac od 2006
« Reply #11 on: February 16, 2009, 10:52:43 »
Eto gore je poll pa se izjasnite svih 16 što se granate tiče ja jesam.
Ko se zbuksa odma mi sad daj nick i bannan je sa servera jer smo ljepo u pravilima rekli nema kempa?Ajmo nick na sunce!

Granata je totalna de*ilana jer i vi i ja znamo kako ćete ih trošit ali kak sam i rekao kako glasate tako će bit.Za svaki dio "opreme" koji je maknut možete ovdje reć svoje i ako treba za svaki ću vam ja otvorit poll pa da se glasa uopće nije bed.Samo vičite i bez srama.Sve što je sada maknuto ili editirano na ovaj ili onaj način je napravljeno tako da akcija na serveru bude što intenzivnija i osobnija jer u bacanju granate preko pol mape ništa nije osobno.Jedina stvar koja preostaje je podešenje autokicka kempera(pa ti kume neće trebat jadničku granata) i to je to.

pozz ljudi
pa nije to buksanje hebemu. na HQ-u il s&d-u dok sam kraj 'strojceka' fala Bogu da necu stajat na prozoru i samo cekat da mi neko spici metak u lievu sarenicu oka. normalno da cu lec iza neke goticke sofe iz 3 st. p.n.e. hebote led. ostavi nam barem nesto. ili, kako si krenuo, iskljuci sve. jos malo pa cemo moc samo nozeve koristit. igramo cod ili lopova i policajca sa corcima?!?

PESoholic 12

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • tribina tebi pjeva...
« Reply #12 on: February 16, 2009, 11:23:39 »
ček kaj vas *ebe čitanje hrvatskog(makar i ove moje verzije) ili moj živčani sistem?

Jeste ljepo rekli da vam nedostatak FRAG granate puno znači? - Jeste.
Jesam stavio poll da se na demokratski način izglasa DA ili NE? - Jesam.
Ako glasova bude 8v8 ili više na stranu vraćanja FRAG-a oću li ga vratit? - Hoću.
U čemu osim u čitanju je problem? - Ničemu.

Dakle za sve stvari koje sam ja maknuo a vama to ili nije jasno ili mislite da nije potrebno ili jednostavno baš to morate imat jer je ključno za vašu igru samo napišite post ili mi pošaljete PM tipa :
PESo vrati HELI SUPPORT - BTW ovo je primjer

Ja čim to vidim otvorim poll i objavim post da se glasa o tome i tome svi se izjasne i na osnovu tog izjašnjavanja podesimo server.

Inače da prvotna ideja mi je bila obrisati sve perkove jer iskreno osim 4 perka iz prve klase ovi drugi nemaju nikakvog smisla i apsolutno su mi smiješni i nepotrebni.
Ono LMG+3xFRAG+Double Tap/Stopping Power+Deep Impact je jedna ultra jednostavna i najnormalnija klasa oružja.
Znači ispucava metke kao P90, precizna kao M4, damage veći od AK-74u, probija 6 zidova ko od šale a ima šaržer kao 2 komada P90 i sa tim bu mi neko hopso po HC serveru -- Lo0L.
Ali ponavljam po 843 put ako se tak izjasnite nije bed ja vratim sve kaj oćete samo mi je jadno da nakon 2 meča a neki i bez da su ušli i probali igrat bez tih svih stvari koje im jako jako fale odma ekipa diže paniku.Probajte shvatit da ako nema nekog perka onda ga nema za sve i svima je isto.
Sve što ovako podešeni server radi je da "zahtjeva" skill i na takvom serveru ćete se prije iskalit u igranju nego sa svim tim nepotrebnim modnim dodacima.

pozdrav

articoka 10

• CROPES-ovac od 2006
« Reply #13 on: February 16, 2009, 11:49:11 »
evo sta mi se sad desilo- namjestam kontrole, udjem u igru, saltam noz/gun i on me odjednom kika zbog neaktivnosti?!? bez ikakve obavjesti bez icega. nije da sam se kreto il slicno.. al ono.. bilo bi oke da se to jos malo podesi ako se moze. jer nisam na mjestu stajo ni 10s

maremas 13

• CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 2017
  • PSN ID: maremas84
« Reply #14 on: February 16, 2009, 12:01:01 »
Meni je sve ovo OK sem ono za kempanje samo zato sto tako izbacuje iz igre ne kazem to jer sam kemper ali mi je glupo.