Author Topic: Teretana  (Read 14626 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

r2csx 18

• *
  • CROPES-ovac od 2005
  • Naj PES: 6
  • Technical support
Re: Teretana
« Reply #135 on: January 30, 2013, 14:43:15 »
sve te kile sta gubite pošaljite na moju adresu,hvala :D

ja iman 194 i 80 kila ravno :S i nemogu se udebljet nikako, what to do :S

dođi u slavoniju na koji mjesec :D

Pezer 8

• CROPES-ovac od 2010
  • Win,Lose or Tie GUNNER Till I Die!!!
« Reply #136 on: January 30, 2013, 15:38:12 »
ja sam trenutno 188/93
cak i nisam toliko debel koliko bi se reklo,ali razmisljam da krenem u teretanu i onda naravno ovu kilazu na misice nabiti,samo naravno trebalo bi prvo smrsaviti da se izgubi salo,a onda uz vjezbanje dignuti kile na 90 da to budu misici,iako mislim da cu to krenut kad pocmem studirat,naravno ne u nekom ekspresnom roku jer ce biti tesko uskladit,ali sad vremena i tako nemam nikako...

josipgotovina 12

• CROPES-ovac od 2009
  • Naj PES: 2017
  • PSN ID: josipgotovina
  • "Live Free or Die Hard"
« Reply #137 on: January 30, 2013, 18:04:38 »
kale nit se nemoj pokusavat udebljat neas od toga nista, nego samo vjezbaj i jedi kolko i dosad i s povecanjem napora i ostalog doce ti i zelja za hranom pa tako i kile ;)) ..ma pezer to na tvoju visinu i nije previse (4 cm nizi, a imam tolko kila) ..samo pazi na faxu sta jedes jer ces vrlo brzo to dignit na jos vise a ne spustit na 88kg recimo da bi bilo pozeljno ;)

Pezer 8

• CROPES-ovac od 2010
  • Win,Lose or Tie GUNNER Till I Die!!!
« Reply #138 on: January 30, 2013, 18:07:41 »
da znam,al kad krenem na faks,onda ce mi biti lakse i zbog prijevoza u teretanu i probat cu sto vise ici,sad mi je problem,jer sam i 4. razred zbog vremena,a i vozacku cu dobit tek za mjesec-dva pa bi onda mozda mogao,zapravo mozda krenem vec ovo ljeto,vidit cu jos,sad mi je cilj barem zadrzavati ovu tezinu,da ne bi ja otisao jos vise sad,ko ce to onda skinuti :D