Author Topic: PES 09 PROBLEM hitno !  (Read 1493 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

bumbe

PES 09 PROBLEM hitno !
« on: February 01, 2009, 20:41:34 »
Prov da pozdravim sve clanove ovog foruma i igrace PES-a.Zovem se Ammar,dolazim iz BiH i imam 17god uskoro 18god :D.Naime kupio sam nedavno PES original i instalirao.Prvo nisam uspio patchovat na ingame pisalo mi je broken file.To sam upsio riejsiti nekako , pa mi je onda bio problem sa portom i to sam rijesio i mogao sam prvi dan da igram online super i na quick i na matchroom.Ali sutradan i danas nemogu nikome da udjem u room a ni oni meni nemogu pise mi samo da se javio neki error.Neznam sta da radim.Firewall iskljucen.port je ja mislim dobro namjesten jer mi inace nebi moglo uci na network mode.Znaci mogu da igram na quick match ali nemogu preko match room-a ali to mi je veoma bitno jer sam se prijavio na Hrv ladder na esl i na Euro ladder a sada nemogu da igram.Prvi dan sam uspio odigrati 6 matcheva ali od tada vise nemogu.Hvala na rauzmijevanju i nadam se da ce te mi pomoci !

dynamyte 9

• *
  • CROPES-ovac od 2008
  • Naj PES: 6
Re: PES 09 PROBLEM hitno !
« Reply #1 on: February 01, 2009, 20:48:52 »
jesi ošo u ˝system settings --> download˝ i downloado update?

bumbe

Re: PES 09 PROBLEM hitno !
« Reply #2 on: February 01, 2009, 21:03:11 »
nije mi mogli prvi put pa sam manuelno ubacio onaj file cvof9 tak nes i odna sam mogao igrati sutradan nemogu u match room...i ja hajd reko odem na reinstall igre i probam opet ingame patch i moze sve prodje kako treba..ali opet ja u match room nemogu