Author Topic: [Cropes privatni server] - rotacija mapa, prijedlozi  (Read 2185 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Rebel 13

• *
  • CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 5
[Cropes privatni server] - rotacija mapa, prijedlozi
« on: January 28, 2009, 14:21:14 »
Dakle, što biste voljeli vidjeti na našem serveru...Koji tipovi igre na kojim mapama. Pa da nađemo neku zajedničku nit. Probajte da u vašim prijedlozima svi tipovi igre budu jednako sadržani da bude ponešto za svakog. Jedino ćemo FFA izbaciti. To će se igrati samo ako nas bude premalo pa se možemo zafrkavat u Killhouseu.
Moji prijedlozi:

Ambush - HQ...mislim da je najpogodniji za to  jer najmanje pogoduje kempanju i jumpovima kojih je previše na mapi.
Backlot - S&D...čistokrvna S&d mapa gdje se vidi ko zna, ko ne :D
Bloc - HQ...mapa na kojoj ljudi uglavnom snajpaju i zbog toga mi je dozlaboga dosadna, posebno ako nema 20 ljudi na serveru, što kod nas ne bude slučaj. Zato HQ da budemo izmamljeni iz tih zgrada, ne snajpamo i ne kempamo.
Bog - TDM...eventualno domination, ali mislim da je mrvicu preotvorena za to, posebno kod B točke koju je kad se jednom zauzme teško oduzeti
Broadcast - HQ...s obzirom da je mapa velika, HQ će natjerati ljude da se svi kreću na istim mjestima, pa neće biti višemjesečnog traženja po mapi
Chinatown - S&D
Crash - Sabotage...nešto kao začinjeni TDM, s obzirom da je mala mapa ovo obećava hrpu akcije i bliskih susreta
Creek - TDM...snajp mapa gdje nema većeg gušta nego zaći snajperima za leđa pa ih poklati, preotvorena za bilo što drugo jer će se neko nasrati nekud i sa snajpom skidati ljude koji pokušavaju plentati ili dominirati
Crossfire - Domination...po meni najbolja mapa za Dominaciju
District - TDM
Downpour - Domination...isto vrlo zabavna za Dominaciju s obzirom da točke nisu jako udaljene
Killhouse - ništa! iskorištavti ju samo ako nas je 3-4 na serveru
Overgrown - HQ...kao i Broadcast
Pipeline - Sabotage...nikad igrao tamo, pa da probam...ne volim ju baš
Shipment - kao i Killhouse, ali samo ako su dvojica na serveru
Showdown - S&D...runde su brzo gotove i ne čeka se dugo, a mapa je dobro izbalansirana
Strike - TDM...iako mi je S&D ovdje zakon, bit će nas premalo za to, osim ako se baš skupi nas 10
Vacant - S&D...definitivno S&D, kao i showdown...One koji će ležati kraj targeta kad budu branili ćemo psovati i vratiti im 20 kn :D
Wet work - Sabotage
« Last Edit: January 28, 2009, 14:26:05 by Rebel »

PESoholic 11

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 2011
  • tribina tebi pjeva...
Re: [Cropes privatni server] - rotacija mapa, prijedlozi
« Reply #1 on: January 28, 2009, 15:07:41 »
Mali OT bravo Rebelica na ovom neka i drugi vele svoje mišljenje a ja bum ovaj svoj post editiro pa nabacio neku svoju listu.Inače ono kaj je bitno kod slaganja rotacije za znat server će biti HC.

PESoholic 11

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • tribina tebi pjeva...
« Reply #2 on: January 28, 2009, 19:45:25 »
ma neda mi se post editirat ovo mi je nakak ljepše :lol:

Dakle da ne kenjam preveč evo moje ideje s time da imajte na umu da je najmanji bed neku mapu i dva puta u rotaciji imat sa različitim tipovima igre :

AM-bush :D - HQ
Backlot - S&D definitivno a nije ni HQ loš ali bar da nas je 5v5
Bloc - snajporama totalna i definitivno HQ a bogami i DOM nije loš
Bog - opće je nebi stavljo jer mi je jadna i ne vidim koji tip igre bi nam na toj mapi bil OK
Broadcast - apsolutno se slažem HQ - za S&D *ebena ali nama prevelika SAB previše soba i zavoja za cimat ekipu DOM prejednostavana obrana čak dvije zastave
Chinatown - prije DOM nego S&D mada može oboje iako je ova mapa u S&D modu kemperija
Crash - SAB do jaja isto ko i HQ
Creek - TDM pa ko je faca za snajpat i "rushat" samo naprijed
Crossfire - definitivno DOM i apsolutno najbolja mapa za DOM u kompletnoj igri
District - TDM ofskroz
Downpour - po meni može DOM može S&D može TDM jer mapa nije velika kak zgleda i u sva tri tipa igre daje akciju kojoj mi sa 14 igrača težimo
Killhouse - točno kak je Rebi reko to kad nas je do 6 za neki TDM sa pumpericama nema bolje inače banana
Overgrown - tu sam doma tak da mi sve paše ali moram se opet složit da je HQ najbolji izbor a vjerujte nije ni FFA loš pogotovo sa ovak malim brojem igrača
Pipeline - S&D mapa do koske a igro sam SAB i isto je dobra kao i DOM
ShiTment - ista stvar za do recimo 6 igrača po potrebi ili za FFA i slične kenjaže
Showdown - S&D može i TDM može
Strike - S&D mapa isto ko Backlot a i HQ je do ibera
Vacant - DOM je na ovoj mapi prekrvav samo zbog srednje zastave a i HQ je do jaja
Wet Work - TDM će sam po sebi bit dovoljno "akciono" a HQ je bolesno dobar(djelomično jer isključuje one ushrane snajp/kempere)

Ja bum napravil Tablicu u Excelu i unio sve mape i to kak bute se vi tu izjasnili pa da sve bude kompromisno ćemo nekak na šemu glasanja isfurat rotaciju iako će glasovi "iskusnijih" igrača imat malo veću težinu čisto zbog toga kaj smo prešli praktički sve tipove igre na svim mapama.
A samu rotaciju ću pboat složit tako da nam na dvije uzastopne mape nije isti tip igre znači da se rotira recimo --- TDM, HQ, SAB, DOM, S&D pa opet TDM, HQ, SAB, DOM, S&D....itd

Daja 10

• CROPES-ovac od 2008
  • Naj PES: 3
  • Daja [G]OWNA[R] :D
« Reply #3 on: January 29, 2009, 08:13:48 »
ja bi ovakvu rotaciju:

Killhouse -Shipment-Killhouse-Shipment :D

ma sve je ok...

samo bi Pipeline stavio kao TDM al dobro je i Sabotage ;)

goce 10

• CROPES-ovac od 2008
  • Naj PES: 2008
  • Dinamo Zagreb !!!!
« Reply #4 on: February 18, 2009, 06:30:38 »
ambush bi stavil jos i sabotage mislim da svima odgovara

Rebel 13

• *
  • CROPES-ovac od 2006
« Reply #5 on: February 18, 2009, 12:26:10 »
mislim da je peso odradio vrhunski posao sa rotacijom, nema mape na kojoj akcija nije maksimalna (dobro s&d na strikeu 3 na 3 ni nemre biti baš Komandos). a i mi se u 90% slučajeva držimo tipa igre i vrlo je ugodno igrati.
slažem se s gocetom, može i sabotaža na ambush.
evo još par prijedloga:
vacant - s&d
strike - HQ
district - Sab
...

PESoholic 11

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • tribina tebi pjeva...
« Reply #6 on: February 18, 2009, 16:03:25 »
vacant - s&d
strike - HQ
district - Sab

Po pitanju Vacanta i S&D - veliko NE s moje strane - jer u DEFU je to obična rutinska sačekuša a napad na takvu sačekušu je noćna mora - opet ću ponovit ako većina želi NO FRKS ja tam spalim pljugu dok to odigrate :D

Strike i HQ - ne vidim zašto ne S&D je jeben na toj mapi ali nas mora biti bar 4v4 a HQ može i 4-5 ljudi vrlo akciono odigrat

District SAB - pa.... da mapa je malo zahebana i zato ja dobra za SAB

Kaj se Ambusha tiče prebacil sam još ujutro na SAB ali mislim da bu nosioc bombe u 98% slučajeva poginul od nekakvog snajpera :D

Rebel 13

• *
  • CROPES-ovac od 2006
« Reply #7 on: February 18, 2009, 16:10:46 »
ček ček, nemre biti na jednoj mapi 2 različite vrste igre?
ako nemre, onda definitivno NE s&d-u na vacantu, domination je prejak tamo. a obrana s&d-a ovisi o igraču, vidio bi kako ja branim :D bolje poginuti kao junak nego poginuti u sačekuši :D
s&d na strikeu, zna se da sam uvijek za s&d :D jedino to što veliš, mora nas biti bar 8 da bi ličilo na nekaj.
ali ako mogu oba tipa igre, ja nisam mislio da se mijenja postojeći nego da se dodaju ovi moji predloženi. mislim, što se sabotaže vs hq-a na ambushu tiče, meni je hq bio sasvim dobar...jedino reko da se doda još i sab
« Last Edit: February 18, 2009, 16:13:05 by Rebel »

PESoholic 11

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • tribina tebi pjeva...
« Reply #8 on: February 18, 2009, 17:01:26 »
može biti ako oćete jedna mapa i samo se vrte svi tipovi igre nije to bed ja samo iznosim svoje mišljenje da je meni osobno to ne a to kaj vi možete smisliti deda može i poštelat :D valjda

i BTW daj odi na MSN

Nenin 9

• CROPES-ovac od 2009
  • Naj PES: 2009
  • Call of Duty 4 Multiplayer
« Reply #9 on: March 07, 2009, 19:05:32 »
molim vas vise TDM a manje S&D