Author Topic: Ski challenge 09  (Read 2471 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

reading 9

• CROPES-ovac od 2008
  • Naj PES: 2009
Ski challenge 09
« on: January 24, 2009, 17:04:29 »
DOWNLOAD

Upute

U online svjetskom kupu 24sata Ski Challenge '09. skupljaju se bodovi, baš kao u pravom skijaškom Svjetskom kupu. Cilj je skupiti najviše bodova na dan natjecanja. Pojedinačni rezultati će se zbrajati u ukupnom poretku i početkom veljače 2009. proglasit će se pobjednik Svjetskog kupa.

Download pojedinih natjecanja
Download file na početku sadržava samo prvo natjecanje odnodno utrku u Grödenu. Nakon održavanja pojedinog natjecanja download će biti upotpunjen sljedećim natjecanjem (request za automatskim updateom ) i možete započeti s treningom i kvalifikacijama za sljedeće natjecanje.
Nakon što počne zadnja utrka  24sata-Ski-Challenge-'09-download će sadržavati sva natjecanja

Sakupljanje bodova
Nakon sudjelovanja na online skijaškim natjecanjima, u rang listu se bilježi uvijek najbolje vrijeme skijaša, a vrednuje se s maksimalno 1,000.000 bodova. Skijaš koji nakon pet natjecanja skupi najviše bodova bit će proglašen pobjednikom Svjetskog kupa 24sata Ski Challenge 2009.
Ako dva natjecatelja imaju isti zbroj bodova, uzima se u obzir vrijeme koje je uneseno prvo.

Kvalifikacija za online natjecanja
Svi koji na online kvalifikacijama nisu prekoračili određeni vremenski limit mogu sudjelovati na online natjecanjima. Vremenski limit je različit za svako natjecanje i objavit će se na vrijeme.
Prije kraja svakog natjecateljskog vikenda u natjecateljskom modu morate odvoziti vrijeme koje je unutar zadanog limita.

Osigurajte si startnu poziciju
Probna vožnja je dobra prilika da se upoznate sa stazom: nakon pada nastavljate vožnju od mjesta gdje ste pali. Na taj način možete najbolje isprobati svoje skijaške sposobnosti u različitim vremenskim prilikama (sunce, snijeg, led).
Samo u kvalifikacijskom modu se možete kvalificirati za natjecanja. Kvalifikacijski mod vam omogućava odlične mogućnosti za treniranje, no za razliku od probne vožnje, nakon pada počinjete opet od starta. U kvalifikacijskoj rang listi će se zabilježiti najbolje vrijeme koje postignete u ovome modu.

Naš savjet: samo igrajte!
Downloadajte igru i izađite odmah na virtualnu stazu, to je sigurno najjednostavnija mogućnost da se upoznate s 24sata Ski Challenge '09.

Registracija
Za sudjelovanje u kvalifikacijama i natjecanju trebate se registrirati. Registracija je besplatna. Trebate upisati ispravne i potpune osobne podatke kako bi vam mogli poslati nagrade ako se dobro plasirate.
Skijaške kolibe za skijaše i grupe:
U skijaškoj kolibi postoji mogućnost kreiranja svog željenog profila i na taj način možete pokazati ljubiteljima 24sata Ski Challenge tko stoji iza vašeg imena.

Upravljanje
Tipke sa strelicama i tipka «space» su već namještene za upravljanje igrom, no možete i drugim tipkama namijeniti funkcije za upravljanje.
Strelica gore skijaša u igri saginje i ubrzava na taj način vožnju. Kad pustite tu tipku ili pritisnete strelicu dolje lakše ćete upravljati skijašem, koji će imati veći otpor zraka i biti sporiji.
Treba pronaći ravnotežu između sagnutog položaja i vožnje po rubovima skija – kao u stvarnom spustu.
S tipkom "space" možete skratiti dužinu skoka. Prije skoka u pravom trenutku treba pritisnuti «space», držati ju i poslije prizemljenja pustiti.

TO JE TO O PRAVILIMA. MOŽETE POČETI IGRATI!

articoka 8

• CROPES-ovac od 2006
Re: Ski challenge 09
« Reply #1 on: January 25, 2009, 01:30:05 »
prijatelju malo PUNO kasnis. mislim da su vec odvozene 2 ili 3 utrke.. a ima ih 5..tak da sad sve i da s ehoce nemre se uc u borbu za nagrade..

ja igro i nakon kratkog vremena mi dopi******. bio medju 10-15 u nasem poretku. tu i tam skocio na 7-8 mjesto. nikad vise od toga..

articoka 8

• CROPES-ovac od 2006
Re: Ski challenge 14
« Reply #2 on: November 26, 2013, 23:45:21 »
http://www.ski-challenge.com/

Danas izasla ovogodisnja verzija. Tko hoce, moze ju djabe skinut sa gornjeg linka. Guba su mi modovi, pogotovo paralelni slalom i opcija za igranje sa frendovima :D pa ak je ko pri volji mozemo koju odvozit .

plavi08 27

• *
  • CROPES-ovac od 2008
  • Naj PES: 6
« Reply #3 on: November 27, 2013, 13:00:33 »
Ja sam probao malo flash verziju, čini se ok. Bolje optimizirano nego prošle godine. Sad skidam desktop, pa ako radi kako spada. Možemo koju baciti. Šteta da nema više staza barem za prijateljske. Recimo da izbace 2-3 za prijateljske za koje nema natjecanja pa da se voze.

articoka 8

• CROPES-ovac od 2006
« Reply #4 on: November 27, 2013, 15:02:11 »
za sad samo b. creek. kak ce se 'otkljucavat' staze za kvalifikacije tak bus ih mogo vozit i u frendlijima. makar, mene tolko ne fermaju te staze kolko ovaj paralelni slalom u minhenu. odlicno su odradili sve te modove

Cuky 45

• *
  • CROPES-ovac od 2008
  • Naj PES: 2015
  • d'oh!!
« Reply #5 on: November 27, 2013, 15:18:14 »
ja trenutno skijam ko da sam retardiran :D

I taman kad uhvatim nekakav ritam i krenem lijepo dolje naletim na neki od onih uskličnika i zakoči me...

Najbolje vrijeme mi je do sada 2:09.5xx

plavi08 27

• *
  • CROPES-ovac od 2008
  • Naj PES: 6
« Reply #6 on: November 27, 2013, 15:44:46 »
Pa vozi normalan mod, pa ne bude uskličnika :D

Nisam ni ja bolji: 2:06:xxx

articoka 8

• CROPES-ovac od 2006
« Reply #7 on: November 28, 2013, 00:44:58 »
trenutno 7. kod nasih :D

mone 8 6

• CROPES-ovac od 2011
  • Naj PES: 2013
  • Super,super Frank
« Reply #8 on: November 29, 2013, 12:29:26 »
ja 2.01 ali može to još bolje

@cuky probaj skije 22-34 idu odlično

mone 8 6

• CROPES-ovac od 2011
  • Super,super Frank
« Reply #9 on: November 30, 2013, 09:21:25 »
1:58:134   :party2: :party2: :party2: :prcko: :prcko: idemo još malo dolje korak po korak

mone 8 6

• CROPES-ovac od 2011
  • Super,super Frank
« Reply #10 on: November 18, 2014, 14:57:48 »
Jeste spremni?  Nova sezona počinje za točno 2 tjedna.  Prva staza-BC
EDIT: Ipak sezona počinje u utorak 25.11  :party2: :party2:
« Last Edit: November 21, 2014, 14:50:28 by mone 8 »