Author Topic: Dobrodošli u plavi pakao! BBB  (Read 222971 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

zlac 30

• *
  • CROPES-ovac od 2008
  • v.d. čuvara CROPES ključeva
Re: Dobrodošli u plavi pakao! BBB
« Reply #2745 on: July 13, 2015, 13:01:02 »
<sarcasm on />

Ma neee, ne kužiš ti glavni problem :D ... momčad je bila u šoku zbog prepunih tribina, pa su im se odsjekle noge. Kad je ta ekipa 'atoma' zadnji put vidjela pun domaći stadion? Stranci se još u magli nekako i prisjećaju svojih bivših klubova koji su imali pune tribine, ali domaće snage? Totalna Ghost Town indoktrinacija :prcko:

<sarcasm off />

Bull 7

• CROPES-ovac od 2011
  • Naj PES: 2015
  • Nema predaje!
« Reply #2746 on: July 13, 2015, 17:38:23 »
hmm znaci dosad je vrijedila ona da dinamo nemoze nis u europi jer nema podrske navijaca, da im navijaci fale da bi sve bilo komplet, to znaci sad pada u vodu, jer su od navijaca u soku  :lol2:

articoka 8

• CROPES-ovac od 2006
« Reply #2747 on: July 16, 2015, 13:41:51 »
od kud krenut? Pitaj boga dragoga. Znaci, dinamo 0 bodova. Kakva panjina od "trenera" moras bit za izjavit kak niste u formi? Pa za koju ti pm sluze pripreme? Da budes jbno spreman za novu sezonu. A sezona pocinje kako? Prvenstvenom tekmom de*ilu krznavi. Pa ja to nemrem shvatit. Majkemi. Uostalom, za derbi ti ni ne treba forma, dovoljno je bit i 'samo' nabrijan. Al ko ce tim jazavcima unijet motivaciju? Ta p**** od krznara? Ou jes.
Jbt Tezis nekakvoj europskoj momcadi a ponasas se nonsalantno i omalovazavas protivnika i cijelu tekmu. Ovakvom igrom i pristupom ce nas i fola napucat u dupe.
do sad sam mislio da onaj trapavi taravel ima nekog zrna u glavi, al to je tipican sumar i drvosjeca. O pivaricu ne treba ni pricat. Za njega je kukoc izmislio nogomet. Nadalje, uvijek sam bio za to da se treba davat prilika mladima i gurat ih u vatru, al brate mili kakve su nam zamjene? Cekici, hodzic, rog koji je tek doso? Sta bi netko od njih trebo igrat prevagu? Ljudi moji mi smo ove sezone NAJEBALI! Mozda se varam, mada nebi reko. A sto je najzalosnije, svi su ostali na okupu a igraju gore nego da su se tek okupili. Jedine pozitivne stvari su tribine i hajduk. Ja drugo nista vidio nisam. Eto, toliko.

like i said.. :D

zlac 30

• *
  • CROPES-ovac od 2008
  • v.d. čuvara CROPES ključeva
« Reply #2748 on: July 16, 2015, 15:17:30 »
Čit'o neki dan sportsku rubriku u večernjaku (valjda), pa mi je za oko zapelo nešto zbog čega ste možda nespremniji nego obično - kaže v.d. trenera da je ove godine odlučeno malo kockati se s tijekom priprema, da je cilj malo kasnije doći u željenu formu, kako ne bi već po običaju opet u listopadu potonuli k'o sikira bez drške :D

plavi08 26

• *
  • CROPES-ovac od 2008
  • Naj PES: 6
« Reply #2749 on: July 16, 2015, 21:08:42 »
Ako ništa drugo uspjeli su u ovom dijelu nespremnosti. Sad je pitanje što će "top forma" biti  :D