Author Topic: Dobrodošli u plavi pakao! BBB  (Read 224887 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

CRaSH009

Dobrodošli u plavi pakao!!!!!!!!!!!!!!!!!!
« Reply #15 on: July 24, 2006, 19:56:20 »
tebi treba zabranit internet

curki 11

• *
  • CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 2009
  • Sempre Kaka'
« Reply #16 on: July 24, 2006, 21:11:31 »
Quote from: Tuga s juga
jebo ti dinamo u kojem igra pun k... brazilaca, nemožete drugaèije biti prvaci.

svaka èast dinamu, kad su u njemu igrali naši igraèi, a ovo sad je  :roll:

sramota :oops:

nisu svi brazilci, ima i jedan njemac hehehehehehehe

Traxxtor™ 11

• CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 2009
« Reply #17 on: July 28, 2006, 13:27:46 »
eh nakon što su rijeka i varteks ispali možemo otpisat i dinamo.
naime i ždrjebu lige prvaka koja je održana danas 28.7.2006
dinamo je izvukao vjerovatno najtežeg moguèeg protivnika ARSENALA

tuga s juga 12

• CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 5
  • PSN ID: TsJ984
« Reply #18 on: July 28, 2006, 14:18:12 »
Quote from: denipes
eh nakon što su rijeka i varteks ispali možemo otpisat i dinamo.
naime i ždrjebu lige prvaka koja je održana danas 28.7.2006
dinamo je izvukao vjerovatno najtežeg moguèeg protivnika ARSENALA

Znate šta æe Henry napravit superbrzoj obrani Dinama? u prolazu æe im reæi sorry žurim j... Nives.

BBBManiac

Re: Dobrodošli u plavi pakao!!!!!!!!!!!!!!!!!!
« Reply #19 on: May 22, 2007, 13:58:55 »
ZG PRVACI 07, vjeruj nema zivota bez Dinama,dao bi milijardu dolara za jedan sekund Dinamovog sjevera ooo ooo,

el_diablo

« Reply #20 on: May 22, 2007, 17:53:49 »
Muku muče da nas spriječe,spriječti nas niko neće!Dinamoooooo!Dinamooooo!
moja omiljena

dmg_ 10

• CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 6
« Reply #21 on: May 22, 2007, 19:09:05 »
Meni je najjača Dinamo Zagreb AleAleAle.
Prejaka mi je.

Istina da je pobrana od St. Entienea (ak se ne varam), ali mi stvar odlično zvuči kad se otpjeva kak spada. Kad ima ekipe koja ju mrcinski otpjeva - gg

I jaka mi je Dinamo, Dinamo, znaj da te volim ja, volim ja, volim ja, ti si ponos Zagreba nanananna...

A i ova nova mi je dobra :)
Daj mi samo pobjede, znaj da ipak meni značiš sve, Dinamo neka svud odjekuje, moje srce ludo voli te...

Ma, većina pjesmica mi paše :)

el_diablo

« Reply #22 on: May 22, 2007, 19:13:55 »

hajdukovac 11

• CROPES-ovac od 2006
  • FC Barcelona - Mes Que Un Club

el_diablo

« Reply #24 on: May 22, 2007, 21:57:06 »
Eduardo i Luka Modrić u europskom 'all-starsu'

Lisabonski stadion Alvalade 9. lipnja će ugostiti humanitarni susret kojega organizira ponajbolji portugalski nogometaš u posljednjih deset godina Luis Figo.

Na širem popisu selekcije europskih zvijezda, prenosi Večernji list, našla su se i dva imena iz zagrebačkog Dinama, Eduardo da Silva i Luka Modrić. Na popisu će se naći mjesta barem za jednoga, a dođe li do otkazivanja, što u ovakvim slučajenima nije neobično, istrčat će obojica.

Kako selekcija koja će se suprotstaviti portugalskim legendama nije daleko od onoga što nazivamo nogometnom elitom svjedoče i imena uz koja će se naći Dinamovci. Francsesco Toldo, Patrick Vieira, Dejan Stanković, Zlatan Ibrahimović, Rui Costa ili Zinedine Zidane spadaju u sam vrh.

Na 62. obljetnicu od osnivanja NK Dinamo, modri će, tako, proširiti popis Hrvata koji su nastupili na ovoj reviji. Prije dvije godine u Farou igrao je Niko Kranjčar.

tox 10

• CROPES-ovac od 2007
  • Čovjek bez mašte je čovjek bez krila
« Reply #25 on: May 23, 2007, 10:27:19 »
Meni je najdraza SJEVER PJEVA GRADU NAJLJEPSU BALADU

hajdukovac 11

• CROPES-ovac od 2006
  • FC Barcelona - Mes Que Un Club
« Reply #26 on: May 23, 2007, 14:24:15 »
Dinamo u lovu na Stijna Stijnena

ZAGREB - Iako je Joea Didulicu predstavio javnosti kao prvu vratarsku metu u prijelaznom roku, Zdravko Mamić zapravo je za petama golmanu belgijske reprezentacije Stijnu Stijnenu, saznajemo iz izvora bliskog Maksimiru.

Naš informator dodaje da su “modri” vrlo ozbiljno zagrizli za 26-godišnjaka (188 cm, 83 kg) i na adresu njegova Club Bruggea već poslali službenu ponudu za transfer. Stijnena ugovor s Bruggeom veže do ljeta sljedeće godine, a u “Veneciji sjevera” navodno zarađuje 270.000 eura godišnje. Računa se da bi ga put na Istok mogao zaintrigirati u slučaju da Dinamo iskrca 500.000 eura godišnje.

Stijnen je zanimljiv vratar ne samo zato što je u dresu belgijske reprezentacije skupio već deset nastupa (debitirao prije godinu dana u 2-1 pobjedi protiv Saudijske Arabije), nego i zato što je zanat pekao kod Tome Butine. Club Brugge regrutirao ga je još kao 19-godišnjaka, ali u prvih nekoliko sezona nije mogao računati na ozbiljniju minutažu. Za vrijeme “Bučine” vladavine Stijnen je sporadično dobivao priliku, a zabriljirao je u utakmici s Juventusom u okviru Lige prvaka kada se istaknuo serijom sjajnih intervencija. Od 2005. godine je standardni Bruggeov vratar.

Ipak, Stijnen je najpoznatiji po incidentu koji je isprovocirao uoči utakmice između Portugala i Belgije u ožujku ove godine. Upitan kako “crveni vragovi” namjeravaju zaustaviti Cristiana Ronalda, odgovorio je da će ga njegovi braniči izmasakrirati tako da će portugalski as “već nakon dvije minute napustiti teren na nosilima”. Ova je skandalozna izjava natjerala čelnike portugalskog saveza da službeno reagiraju nakon čega je Uefa kaznila vratara novčanom kaznom od 5000 švicarskih franaka.

Butina: Zbog njega sam napustio Brugge

Tomo Butina odbacio je jučer konstrukciju da je on preporučio Mamiću belgijskog vratara Stijnena “kada se već sam nije mogao vratiti u Maksimir”.

- Nisam Dinamu savjetovao da uzme Stijnena, ne bih to učinio iz načelnih razloga jer ne želim kvariti izglede našim dečkima koji su već u Maksimiru. Inače, Stijnena dobro poznajem, zbog njega mi u Bruggeu nije produžen ugovor jer se klub opredijelio za mlađeg, domaćeg golmana. Riječ je o kvalitetnom vrataru, premda ove sezone nije branio u nezaboravnoj formi - rekao je Butina.

Leko: Traže ga Englezi i Talijani

Kada hoće braniti, Stijnen zna biti stvarno odličan. Istina je da iza njega nije top-sezona, ali s druge strane je u svim velikim utakmicama bio stvarno izvrstan. Moram priznati da je vijest o Dinamovoj ponudi za mene iznenađenje. Belgijske novine pišu da Stijnena traže engleski i talijanski klubovi, mislim da će ga Brugge prodati za velik novac - informira vratarov suigrač Ivan Leko.

Zatekli smo ga u društvu Boška Balabana, koji je očito nešto bolje obaviješten o cijelom slučaju. On je, naime, ovlaš dobacio da Dinamo nudi “manje od onoga što Stijnen trenutačno zarađuje”.

http://www.nogometni-magazin.com/hrv-3362d.shtml

klupa 11

• CROPES-ovac od 2006
  • sve za HRVATSKU,a našu jedinu HRVATSKU nizašto
« Reply #27 on: May 23, 2007, 15:55:19 »
samo im treba još jedan igrač koji će se preseravat po maksimiru

dmg_ 10

• CROPES-ovac od 2007
« Reply #28 on: May 23, 2007, 17:05:04 »
Ja sam protiv toga.

Po meni je Lončarić odličan golman. Samo mu trebaju dati pravu priliku, ostaviti ga na golu i pretrpiti pokoji kiks (za sad samo Split i Međimurje).
Nek se ugledaju u Real. Također su stavili Casillasa, kao vrlo mladog igrača, u prvu momčad i dobili su odličnog golmana koji im brani već dugi niz godina.

A Casillas također nije uvijek odlično branio, također je primao pacerske golove.. Ali im se čekanje (po meni) isplatilo.

Meni se Lončarić praktički u svim Dinamovim tekmama koje sam gledao (bilo to na stadionu ili na TV) svidio (aj, taj Poljud je sprco :) ). Ima odličan refleks i drskost (zbog toga mi je strašno simpatičan).
Ipak, ne sviđa mi se kaj previše ostaje na crti, rijetko ide kupiti centaršuteve, ali to pripisujem neiksustvu i mladosti.

Blje, opet sam se raspisao:)

Uglavnom, mislim da ne bi trebalo dovoditi Butine, Didulice, a pogotovo ne Stijnene.

8888

« Reply #29 on: May 23, 2007, 17:55:21 »
Ja baš nekak nemam povjerenja u Lončarića... ja sam jedan od onih koji misle da bi trebalo nać nekog straijeg i iskusnijeg golmana za Europu koji bi usput bio i "mentor" Lončariću. Butina bi bio savršen, ali jbga kad čovjek neće...

A za Stijnena se ne moraš brinuti krpzZy, ne bi on imao nikakve koristi od toga da dođe u Zagreb...