Author Topic: Dobrodošli u plavi pakao! BBB  (Read 224226 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

VuXs

Dobrodošli u plavi pakao! BBB
« on: December 20, 2005, 21:12:27 »
VOLE TEBE DINAMO TVOJI NAVIJAèI!!!!!!

Fala bogu kaj imamo to sveto ime DINAMO, nema boljeg, baci loptu da se igramo,vole svi taj klub kada gube il'  zabijamo. nema veze pa zadnjega nabijamo znaj da te vole svi DINAMO šampione svaki put kad igraš napuniš stadione, palimo te baklje i dižemo sve šalove i kada nebo gori znam da zabijate golove samo tako napred do kraja nema predaje u ligu prvaka da podignemo tenzije da nam doðu gosti predugo si ih èekao, DOBRODOŠLI U PLAVI PAKAO
« Last Edit: August 05, 2008, 00:47:10 by melo »

Tomi_G

Dobrodošli u plavi pakao!!!!!!!!!!!!!!!!!!
« Reply #1 on: December 20, 2005, 21:59:08 »
O Bože, fala ti kaj purgeri smo mi,O kako bi vi sretni bili da ste purgeri,Lijem krv, a suza nema,Ti si boja mojih vena,Neka cijeli svijet sad èuje,To ja volim Dinamo.

Još od malih nogu,zna se ime kluba,što se voli od djetinjstva,baš kao prva ljubav,Osvojit æemo mi sve naslove prvaka,Jer Dinamo je uvijek bio ponos svih Hrvata,Kad nitko nije htio, mi smo rekli: moj si!
Stoje iza tebe zaprešiæki Boysi,plemenitog roda, kaj branit æemo svoje,jer u žilama nam teèe krv plave boje,Svi su puno prièali, a nisu ništa radili,Ovo je za deèke što Hrvatsku su branili,kad ime su zabranili,postali smo jaèi, vole tebe Dinamo tvoji navijaè.i

O Bože, fala ti kaj purgeri smo mi,O kako bi vi sretni bili da ste purgeri,Lijem krv, a suza nema,Ti si boja mojih vena,Neka cijeli svijet sad èuje,To ja volim Dinamo.

Hvala Bogu kaj imamo sveto ime Dinamo,Nema boljeg, baci loptu da se igramo,Vole svi taj klub kada gube ili zabijamo,Nema veze, pa mi za njega navijamo,Znaj da te vole svi, Dinamo šampione,svaki put kad igraš napuniš stadione,palimo te baklje i dižemo sve šalove i kada nebo gori, znam da zabijaš te golove,Samo tako naprijed, do kraja nema predaje,U Ligu prvaka da podignemo tenzije,da nam doðu gosti predugo si ih èekao,Dobro došli u plavi pakao!

To možda ne budeš proèitao u knjigama,To, buraz, možda ne buš gledao u kinima,Al vjerujem kad ponos grada mog èuješ na tribinama,zna i dragi Bog da nema kluba do Dinama,Ako nisam na tekmi, ziher gledam na telki,jer volim ovaj klub kaj god ljudi rekli
zna se kad si lud, onda kad je derbi,na lijevoj strani grb s bojom neba na sebi,Svi kaj nas gledaju ko na divljake, nek bježe kad se skupe naše šake,Dinamo volim, to nije nikaj novo i svima kaj nas mrze poruèujemo ovo.

Ja volim Dinamo, samo Dinamo,života mog je sreæa sva i ljubav najveæa!

LINK: DOWNLOAD "Conect-Boja mojih vena"

VuXs

« Reply #2 on: December 20, 2005, 22:37:32 »
ovo baci loptu da se igramo! :lol:  :lol:  to trebalo biti baci s***

Tomi_G

« Reply #3 on: December 21, 2005, 13:47:50 »
Quote from: VuXs
ovo baci loptu da se igramo! :lol:  :lol:  to trebalo biti baci s***

to smo mi pjevali na onom PSK turniru u Ciboni...
Zajebavali smo se do jaja..
V.K. Zec pjeva a mi se ko fol uzivili i poceli valove raditi itd.
Lik mislio da nam se svidjaju njegove pjesme i poceo na,m mahati , a mi njemu SRDNJAK i poceli pjevati BACI *I*U DA SE IGRAMO !

Ali , d nebi bilo zabune, mislili smo na s*s* navjacica....

VuXs

« Reply #4 on: December 21, 2005, 21:38:33 »
pa to se inaèe misli na Nivesinu...

Tomi_G

« Reply #5 on: December 21, 2005, 22:33:18 »
Quote from: VuXs
pa to se inaèe misli na Nivesinu...

s kojim Dinamovim igracem nije dala?  :?:  8)  :?:

Churo_zg

« Reply #6 on: January 14, 2006, 23:33:44 »
IŠLI SMO SA VAMA SVAKI PUT DALEKO TRAŽILI SMO POBJEDE NIJE VAŽNO KAKO DALI STE NAM POBJEDE DALI STE NAM SNOVE IGRAJ IGRAJ DINAMO PURGERI TE VOLE IGRAJ IGRAJ DINAMO ZA POBJEDE NOVE IGRAJ IGRAJ DINAMO PURGERI TE VOLE

DINAMO, DINAMO,
ZNAJ DA MI TE VOLIMO,
MI SMO UZ TEBE, MI SMO UZ TEBE!
ZNAJ DA NEMA PREDAJE!

DINAMO ZAGREB, DINAMO ZAGREB,
ÈINIŠ ME SRETNIM KAD TUŽNO JE,
TI STVARNO NE ZNAŠ KOLIKO TE VOLIM
DINAMO ZAGREB VOLIM TE!

ZNAJ DA TE VOLIM DINAMO JA,
JER TI SI PONOS HRVATSKOG NARODA,
I NEKA CIJELI SVIJET ZNA ZA TO,
JA VOLIM SAMO DINAMO
I OPET ÆE SE NAŠE PJESME PJEVATI,
I OPET ÆE SE NAŠE BAKLJE PALITI,
I NEKA CIJELI SVIJET ZNA ZA TO,
JA VOLIM SAMO DINAMO!

VuXs

PROSLAVA 20. ROÐENDANA Boysi pripremaju spektakl
« Reply #7 on: January 16, 2006, 20:02:52 »

Za svoje roðendansko slavlje navijaèi Dinama su okupili popularne bendove. Spektakularni æe koncert financijski pomoæi Grad Zagreb, a ideju je oduševljeno prihvatio i Zdravko Mamiæ.

Bad Blue Boysi æe 17. ožujka u Maloj dvorani Doma sportova proslaviti 20. roðendan. Dogovor je postignut, ugovori su potpisani, a u klubu Dinamovih navijaèa upravo se rješavaju posljednji detalji organizacije.

Kako trenutaèno stvari stoje, na spektakularnom koncertu nastupit æe Psihomodo pop, Prljavo kazalište, Jura Stubliæ i Film, Renato Metessi i Zvijezde, Kawasaki 3p i Vatrene ulice. Poziv je poslan i lideru grupe Pips, chips & videoclips Dubravku Ivanišu, autoru Dinamove himne, ali njihov nastup još nije potvrðen, piše Veèernji list.

"Htjeli smo da naš roðendan ima fini urbani štih po uzoru na nekadašnje koncerte Zagreb gori, pa smo pozvali legende Novog vala, èije pjesme redovito pjevamo na stadionima, te dva mlaða benda koja su nam prirasla srcu. Trebao bi Zagreb gorjeti s najveæim bendovima", rekao je jedan od organizatora roðendanske proslave.

Grad Zagreb æe pokriti troškove organizacije i ozvuèenja, a i u samom Dinamu oduševljeno su prigrlili ideju, pa je Zdravko Mamiæ obeæao pobrinuti se za medijsku promociju roðendana, kao i za najavne plakate.

Èim svi bendovi potvrde dolazak, u prodaju ide pet tisuæa ulaznica po cijeni od 20 kuna te æe sav prihod od ulaznica i donacija zagrebaèkih tvrtki iæi u humanitarne svrhe.

Uredit æe se grobovi dvojice legendarnih BBB-ovaca, koji su tragièno poginuli, uredit æe se i spomenik palim BBB-ovcima u Domovinskom ratu, koji se nalazi podno zapadne tribine maksimirskog stadiona, a ostatak æe se uložiti u fond za razminiranje Hrvatske.

Tjedan dana nakon koncerta klub navijaèa æe na konferenciji za medije obznaniti javnosti koliko je novca prikupljeno i na koji æe naèin biti potrošen, piše Veèernjak.

IskonInternet

Duke Nukem

« Reply #8 on: February 21, 2006, 14:10:28 »
:twisted:  :twisted:  :twisted:  Hebo vas Hajduk, Dinamo je najbolji!!! :twisted:  :twisted:  :twisted:

tema je otvorena za Dinamove navijace, a ostali neka svoje komentare sacuvaju za sebe <!> edited by admin

flOorKilla

« Reply #9 on: February 23, 2006, 14:13:53 »
vuxs odkad ti navijas za dinamo.

VuXs

« Reply #10 on: February 23, 2006, 15:52:51 »
lol oduvijek?
koje pitanje  :arrow:

VuXs

« Reply #11 on: May 16, 2006, 22:50:11 »
ZG PRVACI 06

šta reæi.....hehe

PESocceras

« Reply #12 on: June 23, 2006, 20:00:49 »
hajduk je loš ko ku... DINAMOje the BEST!

tema je otvorena za Dinamove navijace, a ostali neka svoje komentare sacuvaju za sebe <!> edited by admin

tuga s juga 12

• CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 5
  • PSN ID: TsJ984
« Reply #13 on: June 25, 2006, 01:19:01 »
jebo ti dinamo u kojem igra pun k... brazilaca, nemožete drugaèije biti prvaci.

svaka èast dinamu, kad su u njemu igrali naši igraèi, a ovo sad je  :roll:

sramota :oops:

govnojedac

« Reply #14 on: July 24, 2006, 18:33:03 »
navijam za hajduk...
nemam ništa protiv dinama.
nadam se da æe se kvalificirat u LP...
da i cro klubovi prave rezultate u EUROPI...
nadam se da æe ove sezone HAJDUK biti prvak!!!!!!!!!!!!!!!!
i da HAJDUK zaigra u LP