Author Topic: Svjetsko rukometno prvenstvo - Hrvatska 2009  (Read 19861 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

crny88 10

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • if you're gonna be dumb, you gotta be tough
Re: Svjetsko rukometno prvenstvo - Hrvatska 2009
« Reply #30 on: January 16, 2009, 22:25:53 »
navijanje mi je bilo koma. jedino je "dalmacijo" spasila stvar, pogotovo na otvorenju kada je zvučalo predobro. brkića pod hitno zamijenit. bilo bi bolje da šola prenosi solo tekme. može mu se i rađa pridružit kao gost. :) bar bi bila smijalica

plavi08 27

• *
  • CROPES-ovac od 2008
  • Naj PES: 6
« Reply #31 on: January 16, 2009, 22:28:58 »
Tvrdo i pretvrdo. Ali kapetan na kraju spašava stvar.Naša srećai njihov golman su nas (od 50-55min) skoro uništili.Tip do tada nije obranil ništ.

AL NEMA VEZE IDEMO DO KRAJA!! (prvi korak je najteži) AJMO HRVATSKA!

p.s. nadam se da budu navijči kao što su bili drugo poluvrjme.

PESoholic 10

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 2011
  • tribina tebi pjeva...
« Reply #32 on: January 16, 2009, 22:31:24 »
Pa to neka budu na svakoj tekmi cijelu tekmu ko ovih zadnjih 10minuta i ludilo.
Led smo probili valjda će sad malo lakše.

mariuchi 11

• *
  • CROPES-ovac od 2006
« Reply #33 on: January 16, 2009, 22:39:39 »
to je zato sta torcida nije bila u grupi ka npr na sjeveru....vjerojatno su se rastrkali po dvorani...a i bilo je i bakica djedica mamica tatica sa djecicom i tako...na poljudu torcida digne cili stadion a eto odi i nisu bas jer ponavljam nije bila grupa...

ujo 10

• CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 2009
« Reply #34 on: January 16, 2009, 23:07:02 »
ma bitno da je pobjeda,sad kad imamo ta 2 boda iz 1. tekme lako će se dalje protiv kuvajta za plin!

A J M O    P A K L E N I   ! ! !

raptileos 10

• CROPES-ovac od 2007
« Reply #35 on: January 16, 2009, 23:10:33 »
ujo tako je !!! ;)) Pakleni do zlata !!

Daja 9

• CROPES-ovac od 2008
  • Naj PES: 3
  • Daja [G]OWNA[R] :D
« Reply #36 on: January 16, 2009, 23:24:47 »
...lol...go marac go marac :D

ma to ti ja kazem...prva pobjeda,prvi bodovi odlican ulazak u SP i to je najbitnije!

PESoholic 10

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • tribina tebi pjeva...
« Reply #37 on: January 16, 2009, 23:38:40 »
to je zato sta torcida nije bila u grupi ka npr na sjeveru....vjerojatno su se rastrkali po dvorani...a i bilo je i bakica djedica mamica tatica sa djecicom i tako...na poljudu torcida digne cili stadion a eto odi i nisu bas jer ponavljam nije bila grupa...

Ma jasno zato se nadam da će sa za iduće tekme držat na hrpi jer znam da mogu napravit pakao samo tako.

Sinner 9

• CROPES-ovac od 2008
  • Naj PES: 2009
« Reply #38 on: January 16, 2009, 23:46:33 »
Da suci nisu sudili u našu korist bome bi gutnili maunu...  :kava:

gothic45 10

• CROPES-ovac od 2007
  • Freedom
« Reply #39 on: January 17, 2009, 00:05:52 »
Nisam tekmu gledao, bice jedini ja u Hrvatskoj, a prijatelj mi napisao na msnu kao sig
''koja je najmutavija televizija na svijetu? ..odgovor slijedi odmah nakon reklama'' :D :lol:
i kad mi je ispricao sta je bilo, shvatio sam da mi je bolje bilo da nisam gledao samo bih zivce izgubio.

articoka 8

• CROPES-ovac od 2006
« Reply #40 on: January 17, 2009, 00:53:51 »
evo mog osvrta.

otvorenje-cista lakrdija. di je pamet organizatorima da angaziraju zensku koja ni hrv nezna a kamoli engleski. pa i moj pas bi to znao procitat.onaj primorac je supcina koja se samo zna ulizivat. koi qrc mu je trebalo ono 'torcida'?? halo ej,pa ne igra hajduk ni kk split nego  HRVATSKA REPKA konju neuki.
 dalje,koja je poanta onih plesova na otvaranju? zapravo koja je uopce poanta bila svih onih ljudi na parketu? stvarno nejasno

utakmica-lose. jako lose. pocevsi od golmana, obrane koja je bila puna rupa na crti ko svicarski sir pa sve do nasih vanjskih. nevjerojatno da je sa vanjskih pozicija postignuto mozda 6-7 golova (nisam siguran) protiv momcadi ciji je najvisi igrac max 180cm bez obzira na njihovu duboku obranu. tu su uvijek nasa dva igraca trebala bit u bloku za sut vanjskog. e kad se vec to nije radilo onda je definitivno igra trebala ici preko krila. pa makar i svaki napad. svaka cast cupicu i hrvatinu ali puno premalo lopti su dobili!! vori fenomenalan. 5 komada + 3 il 4 izborena sedmerca. ucinak za pozeljet. unatoc fulanoj kontri.
nije mi jasno kako jedan njubarski korejac moze obranit 15 lopti a nas jedva skupi 7 obrana?!? i to je tako vec par godina unatrag.
publika-neka se nitko ne naljuti,ali kunem vam se svojim zivotom,ako ce se u zagrebu ovako navijat ja se selim negdje drugdje. SRAMOTA! da se vise skandira onom sugavom arapu mustafi nego sto se navija za repku na prvoj tekmi prvog dana svj. prvenstva je u najmanju ruku zalosno.

ocjena: nategnuta 2-ka

goce 9

• CROPES-ovac od 2008
  • Naj PES: 2008
  • Dinamo Zagreb !!!!
« Reply #41 on: January 17, 2009, 07:17:12 »
Torcida vi ste na jbn koncertu klasnične glazbe ili kaj?
Tek u 25:33 se čuo neki polutihi "u boj, u boj..." i trajao je skroooz do 25:43 woooow
Možda da vas podsjetim da igra H R V A T S K A ! ! ! Znam nije Hajduk ali malo domoljublja nebi škodilo ili glas imate sao za derbije?

A kaj se tekme tiče teško i gadno u pm a generalni zaključak prvog poluvremena veznao za Paklene je

MALO SAM SI D U V NJ A K!!!!!!!!!!!!!!!!!

A vi torcidaši ajmo navijajte!!!!!!!!!!

to reci de*ilima iz rtla...pa vis da su gurnili ove komentatore u prvi plan a smanjili buku iz dvorane samim time dosta utisali publiku nego sta je to u stvarnosti.....znan da je unutra pakleno...

je pakleno je nema sta... kad balic zabija dvorana ori u sav glas a mali hrvatin u dvorani muk... ali kako ti velis pakleno je...
tekama prolazna je da mi ispili zivce zadnjih 5 min. ali sve ok...bit ce bolje... ajmo splicani malo zesce sad ubuduce...

mariuchi 11

• *
  • CROPES-ovac od 2006
« Reply #42 on: January 17, 2009, 12:01:44 »
to je zato sta ja nisam bija na utakmici :D
al stvarno najjaci su mi ovi navijaci koji ne znaju ni ko igra u hrvatskoj :hm: ala svi znaju ono Balica i Metlicica...to mi je bas bezveze...
Triban nabavit kartu jebemu..al nisu jeftine...najmanje 150kn a ja trenutno nisan bas pri lovi..

filjo008 10

• CROPES-ovac od 2007
« Reply #43 on: January 17, 2009, 12:36:13 »
ma to si ti pravi navijaci...ha igra i nije bila prelosa nego je na kraju bilo premalo koncentracije za zabit tih zicera...a ovaj sta je branio, pogotovo onaj vorijev udarac s 5 metara...

ha navijaci...ziva istina, vise onom mustafi skandirali nego nasim igracima...al sta ces, nadam se da ce sljedecih utakmica biti bolje...

goce 9

• CROPES-ovac od 2008
  • Naj PES: 2008
  • Dinamo Zagreb !!!!
« Reply #44 on: January 17, 2009, 12:51:10 »
evo mog osvrta.

otvorenje-cista lakrdija. di je pamet organizatorima da angaziraju zensku koja ni hrv nezna a kamoli engleski. pa i moj pas bi to znao procitat.onaj primorac je supcina koja se samo zna ulizivat. koi qrc mu je trebalo ono 'torcida'?? halo ej,pa ne igra hajduk ni kk split nego  HRVATSKA REPKA konju neuki.
 dalje,koja je poanta onih plesova na otvaranju? zapravo koja je uopce poanta bila svih onih ljudi na parketu? stvarno nejasno

utakmica-lose. jako lose. pocevsi od golmana, obrane koja je bila puna rupa na crti ko svicarski sir pa sve do nasih vanjskih. nevjerojatno da je sa vanjskih pozicija postignuto mozda 6-7 golova (nisam siguran) protiv momcadi ciji je najvisi igrac max 180cm bez obzira na njihovu duboku obranu. tu su uvijek nasa dva igraca trebala bit u bloku za sut vanjskog. e kad se vec to nije radilo onda je definitivno igra trebala ici preko krila. pa makar i svaki napad. svaka cast cupicu i hrvatinu ali puno premalo lopti su dobili!! vori fenomenalan. 5 komada + 3 il 4 izborena sedmerca. ucinak za pozeljet. unatoc fulanoj kontri.
nije mi jasno kako jedan njubarski korejac moze obranit 15 lopti a nas jedva skupi 7 obrana?!? i to je tako vec par godina unatrag.
publika-neka se nitko ne naljuti,ali kunem vam se svojim zivotom,ako ce se u zagrebu ovako navijat ja se selim negdje drugdje. SRAMOTA! da se vise skandira onom sugavom arapu mustafi nego sto se navija za repku na prvoj tekmi prvog dana svj. prvenstva je u najmanju ruku zalosno.

ocjena: nategnuta 2-ka

ma samo cu rec...STA TI ZNAS STA JE NAVIJANJE...