Author Topic: Svjetsko rukometno prvenstvo - Hrvatska 2009  (Read 19685 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

n_f_s21

Re: Svjetsko rukometno prvenstvo - Hrvatska 2009
« Reply #150 on: February 02, 2009, 18:01:32 »
vorija za predsjednika! onda nas se slovenci ne bi usudili hebat... :)

articoka 8

• CROPES-ovac od 2006
« Reply #151 on: February 02, 2009, 19:26:25 »
daj senna pa sta ti pricas pobogu??? da je organiziranje napada dic se na skok sut i puknut il dodat loptu na koju pm bi licio rukomet?? ne baljezgaj jeote.
i stvarno ne znam kako objasnit ljudima da je ova utakmica ukazala na sve ono lose i krivo sto se radilo svih PRIJASNJIH godina.
vori odmah svjetska klasa?? daj bokte. pa di si ti bio dok mu je ciela hrv skidala sve svece s neba radi njegove tromosti, sporosti i svih silnih promasenih zicera? o cem ti pricas?
opet spominjes OVO prvenstvo preko valcica i ne citas sta ja pisem. daleko od toga da on nije bio dobar i potezo dok lac nije igro. a di je bio proslih godina? minutaza na kapaljku. lac je imo snage i sutevi su ulazili. a sad kad treba nejde ga. pa majko sveta nasa vanjska linija je sijala strah i trepet kod drugih golmana na prijasnjim prvenstvima. krila su nam bila u drugom planu. sto ove godine nije bio slucaj. aj mi onda objasni zasto je tako? zasto perini sutevi, bili pod faulom ili ne, ne prolaze? zasto lac ne moze zabit vise sa 12 metara svaki sut kao prije?

silethebest 11

• CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 2009
« Reply #152 on: February 02, 2009, 22:41:25 »
aj nemojte tu sad svirat k...o cemu vi pricate, kakav lino??

covjek je napravio blamazu od najbolje ekipe koja je mozda ikad igrala zajdeno...imo je sve te uspjehe, al pogledajte S KAKVOM EKIPOM...imo je najbolje desno krilo na svijetu, najboljeg lijevog vanjskog na svijetu, najboljeg srednjeg i ujedo najboljeg igraca svih vremena, najboljeg pivota i obrambenog...pa dajte sta gruvate...lik blage veze o rukometu nema...on je sam marioneta tu koju se nist ne pita..zove time-out i onda nezna sta da kaze...kad smo igrali s KUBOM onaj kubanski trener je imo sta za rec iako kuba veze s rukometom nema, a cervar nist...dajte...ima sve te uspjehe...

danas je na tvu prikazano sva finala koje smo u posljednjih par godina izgubili...zato sto nam sam fali uvijek trener koji ce dotuc ekipu koja je za nijansu slabija od nas...za tak sta nam je samtrebo trener normalni pa da poderemo te francuze,spanjolce il svabe ko od sale...4-5 godina je metlicic jedini lijevi vanjski u ekipi i on mora stalno igrat...cervar nije pomladivao uopce repku do sad i to bi nas moglo stajat neiskustva mladih igraca...

pa di je Kos koji igra odlicno u celju...di su jos neki pojedinci koji igraju vrhunski rukomet...u finalu sad je trebo balic igrat kolko god mu je zdravlje dopustalo...prvo zbog iskustva, a drugo jer je jos uvijek najbolji srednji na svijetu...nemoze e zaboravit rukomet...malo je bio fizicki slabiji, al to je balic...

svi pricaju o nekakvim cervarovim rezultatima...to su VRHUSKI REZULTATI za neku ekipu...al sa ovakvom ekipom u zadnjih 5-6 godina europa je trebala bit pokorena ovom ekipom...francuzi jesu odlicni, al mi smo bolji...SAMO IMAMO IDIJOTE U SAVEZU I NA KLUPI...par tih medalja meni nist ne znaci s takvom ekipom, to su sve zlata lagana trebala i morala bit...

toliko od mene

Sinner 9

• CROPES-ovac od 2008
« Reply #153 on: February 02, 2009, 23:47:51 »
IMO sve je otišlo u krasni qurac onog trena kada je Smailagić napustio trenersko mjesto.
Glavni strateg, autoritet i vrhunski motivator.

S ovakvom ekipom i s ovakvom konkurencijom bih i i ja dogurao do srebra.  :jezik:

silethebest 11

• CROPES-ovac od 2006
« Reply #154 on: February 03, 2009, 21:12:03 »
i danas anketa na net.hr...za cervara odlicna petica...jos jedan dokaz kolko na svijetu kr***na ogranicenih ima...

senna 10

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 6
« Reply #155 on: February 04, 2009, 20:15:58 »
@ articoka
a šta je organizacija napada? :S Pa koliko je Kiro Lazarova sakupija asistencija, nije toliko nijedan srednji...
kad se on digne u zrak, automatski 2 igrača izlaze na njega, ako brzo proslijedi loptu zona odmah puca
sigurno je takvih planova Červar ima i sa Lacon... a ne mora uopće ić na skok šut, bitno je da dobro zabode, a francuzi će sigurno iz 6-0 obrane prije izać na laca koji se može dignit sa 9 i opalit nego na balića ;)

@ silethebest
ajd molim te jel mi možeš prevest šta je kubanski trener bija reka svojim momcima, ja ga nisam baš razumija, ti očito jesi pa ako nije problem...
a šta bi im lino uopće triba reći u time outu? pa ostalo je 15 sekunda, organizirat napad i šut iz pripremljene... pari da oni to ne znaju, pa oni su izmislili rukomet... i jedan federer igra bez trenera

ne kažem da je Červar toliko dobar, ali zašto mijenjat konja koji pobjeđuje? ima je i rijkaard odličnu momčad na papiru pa prošle sezone opet ništa nije napravija...

i kakvi su to njegovi loši potez? utrčavanje krila na crta ka drugi pivot nije normalna kombinacija jer krilu to nije prirodna pozicija??? :S

"Želio bih reći još i to da nisam čuo da netko može biti jedan od najuspješnijih trenera na svijetu, a da ga igrači ne slušaju. To je neki novi izum, a ja bih ga trebao patentirati. Oni koji to govore su obične neznalice."

"Jučer sam slušao gospodina Sušeca i njegovu analizu. On nije poštivao pluralizam nego je dao svoju sugestiju kao jedinu istinu rekavši da smo izgubili pet zadnjih bitnih utakmica zahvaljujući meni. Nisu točni Sušecovi navodi da sam eksperimentirao sa Lackovićem i Horvatom, to nisu bili nikakvi eksperimenti, Lacković je trebao s pozicije krila doći na vanjsku poziciju da kao treći vanjski bude opasan po gol. Horvat je naprosto igrao jer sam htio iznenaditi protivnike, spašavao sam izgubljenju utakmicu jer sam držao da ne bi trebalo sjediti."

fenix 11

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #156 on: February 04, 2009, 23:00:19 »
@ articoka
a šta je organizacija napada? :S Pa koliko je Kiro Lazarova sakupija asistencija, nije toliko nijedan srednji...
kad se on digne u zrak, automatski 2 igrača izlaze na njega, ako brzo proslijedi loptu zona odmah puca
sigurno je takvih planova Červar ima i sa Lacon... a ne mora uopće ić na skok šut, bitno je da dobro zabode, a francuzi će sigurno iz 6-0 obrane prije izać na laca koji se može dignit sa 9 i opalit nego na balića ;)

otkud tebi da dva igraca izlaze na Laca (ili bilo kojeg drugog igraca)?? pa da je tako nebi cekali gol 10 minuta,tj. na svakoj utakmici bi bilo duplo vise golova nego sto je bilo... drugi igrac izlazi samo kad treba faulirat igraca koji zabada, tj. u situaciji kad bi Lac uspio izbaciti ili pobjeci igracu koji je izletio na njega... nijedna obrana a pogotovo francuska nece slati dvojicu na jednog...

a o skok sutu ako ce Lac pucat sa 9 metara, u 6-0 obrani blok se radi sa crte... a ne trcat pred igraca i raditi blok... razlika je velika između zabadanja i skok suta... zato organizator (ne smijem reci srednji jer ces odmah spomenuti krizanja) mora biti netko s idejom, koji ce prevariti tako dobru obranu kao sto je francuska, Lacova finta sa skok sutom gdje navuce igraca pa odbije loptu o pod i pređe ga moze raditi protiv Poljaka ali Francuza ne...

Trenirao sam rukomet, znam o cemu pricam... htio ti to vjerovati ili ne Lino je pogrijesio stavivsi Laca za organizatora.

senna 10

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #157 on: February 04, 2009, 23:20:05 »
pa kakva je to greška kad ni Balić ni Duvnjak nisu mogli ništa...

fenix 11

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #158 on: February 04, 2009, 23:50:27 »
pa kakva je to greška kad ni Balić ni Duvnjak nisu mogli ništa...

pa bolje je bilo drzat Balica ili Duvnjaka, koji si trenirani i uceni organizirati napad a ne eksperimentirati sa Lacom kojeg nikad nismo vidjeli s takvom zadacom na terenu, cime mozemo zakljuciti da Susec nije puno fulao sa svojom izjavom ;)

senna 10

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #159 on: February 04, 2009, 23:54:49 »
a vidiš da je Lino sam rekao da je pokušavao izvući izgubljenu utakmicu, a čini mi se da je i ranije lac nešto sitno igra srednjega... doduše, protiv šveđana je pri kraju prvog poluvremena trebao org. napad, ali dobro je na kraju završilo :D

silethebest 11

• CROPES-ovac od 2006
« Reply #160 on: February 07, 2009, 00:31:11 »
senna sta gruvas ti...KAKVI USPJESI??? sta pricas...to su jako dobri uspjesi....al s ovakvom ekipom to nije nist...to je poanta...nist...

STA BI TREBO REC?? ti branis cervara a o cervarovim time-outovima se poezija pse...predmet ismijavanja...sta pricas ti...ako nisi sportas nemoj bolje nist pisat jer gruvas...

pa tak mogu i ja vodit repku...al stvarno...moja baba zna to sto cervar radi...ko kr***n skace tam i siri ruke,kakva korist???

sta god da je reko taj kubanski trener...poanta je u tome sto je on imo sta za rec, a cervar ne...pa makar to i glupost bila...molim te senna ne gruvaj...

i na kraju mjenja zrnica za horvata...pa to je preeestrasno...i jos nest...dok je bio smajlagic na klupi bili smo svjetski i olimpijski pobjednici...a sta smo sad?? srebrni ovi, srebrni oni....pa malo broncani...pa malo ni to...malo 5...pa malo 4...TO JE RAZLIKA....

zolee

« Reply #161 on: February 07, 2009, 11:07:38 »
ma dajte  :twisted: prva grška je bila da  :vragic: da nema džombe  :kava:

-IGA- 10

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #162 on: February 07, 2009, 11:13:22 »
a di bi onda lijevoruki cupic igral, na lijevom krilu mozda ili desnom vanjskom s obzirom na svoju visinu od 160 o.O