Author Topic: SS galerija ratnih podviga  (Read 26799 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

goce 11

• CROPES-ovac od 2008
  • Naj PES: 2008
  • Dinamo Zagreb !!!!
Re: SS galerija ratnih podviga
« Reply #15 on: January 02, 2009, 05:43:05 »
jooooooooooooooooooooooooooj nemam snage

bumo kume nekaj ovaj vikend skombinirali

ne ipak se moram osvrnut na ovu provokaciju

kume vidil si moje ss tj sta mi je uspijelo stavit gore naforum pa stoga sta si se uhvatio tog vacanta... to je jedna od mnogih staza u mojim ss... drugo ja tebi nis nisam krenul objasnjavat sta znaci u srz radnje nego... sta se tice tvojih filmica svaka cast ali meni se neda to snimat tj i zaprav to ni neznam slozit stoga ja koristim ss, i ja sam imal je@enih kilova ko ti samo nisam to snimil daq pokazem kakva sam faca deci...
da nesto kazem o ovom sta je tebi cudno u tim partijama 13v13, da ima vise likova koji bi te mogli ubit pa nejdes na te meceve ili?
i nemoj ti meni busanja u prsa jel kad pocnes pisat dugometrazne postove znamo sta je...
ustvari sad sam tek skuzil sta ti je smijesno kod tog tdm je ustvari stvarno moj skor zato sto bi vase uzviseno velicanstvo vjerovatno tj sigurno imalo duplo bolji skor... stga moje isprike sta sam uopce stavljo tako lose skorove gore na forum pa necu vise dok ne postanem velik kao ti :party2:
« Last Edit: January 02, 2009, 06:01:35 by goce »

PESoholic 12

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 2011
  • tribina tebi pjeva...
« Reply #16 on: January 02, 2009, 10:15:19 »
Da bi ti odgovorio moram krenut od početka.

Inače kak ti se da igrat orgijske HC TDMove na Vacantu??Jbt samo da stavim DeepImpact na šarac i da perem kroz zidove nakupil bi 40ak killova odma.
Citat jedne jedine rečenice u mom prvom komentaru zbog koje si ti izbacio sljedeći post :

uuuu sad si mi sve reko

jbg ne idem na servere kao ti gdje ima malo ekipe jel mi se neda trazit ekipu po mapi, ja volim zalet u srz radnje pa sta bude, na overgrownu sam i ja dobar kao ti mozda malo slabiji i bilo je meceva gdje sam nateraval ekipu po mapi i trazio ih ali brzo mi do@izdi makar sam bolji od njih
..u kojem kao oćeš prokomentirat da se za razliku od tvog zaletavanja ja volim šunjat ili neš drugo pa ti ja onda odgovaram

Pazi ti ribicu kak se busa u prsa  :zbunjen:
Moš si mileni u mojim fragvidovima pogledat kak ja igram prije nego kaj TI MENI kreneš objašnjavat kaj je ZALETAVANJE U SRŽ RADNJE Lo0L  :stupid:
Jedino zakaj sam te pito kak ti se da jer u situaciji gdje igraš kak onaj tvoj SS pokazuje 13vpretpostavljam 13 na Vacantu nebuš ziher podigo svoj skill igre jer da bi nekoga ubio skoro pa je dovoljno samo skrenut iza prvog ćoška.Ne pljujem ti rezultat nego mi je, ajd da ne velim smiješan, čudan TDM sa 26+ ljudi na Vacantu.
I nemoj mi na Vacantu protiv 13 ljudi pričat o ZALETAVANJU jer napustiš li imalo nesmotreno zaklon istrčal buš pred nečiji nišan al to znaš i sam.

Ponizno molim oprost kaj sam uzemiril Vaše Zaletačanstvo
..dajući do znanja da nije bit u tvom skoru nego da mi je HC TDM na Vacantu smiješan s tolikim brojem igrača i uz to ubacujem ove dvije zatamnjene rečenice kao kurenje s moje strane i onda ti uletiš s ovim

jooooooooooooooooooooooooooj nemam snage

bumo kume nekaj ovaj vikend skombinirali

ne ipak se moram osvrnut na ovu provokaciju

kume vidil si moje ss tj sta mi je uspijelo stavit gore naforum pa stoga sta si se uhvatio tog vacanta... to je jedna od mnogih staza u mojim ss... drugo ja tebi nis nisam krenul objasnjavat sta znaci u srz radnje nego... sta se tice tvojih filmica svaka cast ali meni se neda to snimat tj i zaprav to ni neznam slozit stoga ja koristim ss, i ja sam imal je@enih kilova ko ti samo nisam to snimil daq pokazem kakva sam faca deci...
da nesto kazem o ovom sta je tebi cudno u tim partijama 13v13, da ima vise likova koji bi te mogli ubit pa nejdes na te meceve ili?
i nemoj ti meni busanja u prsa jel kad pocnes pisat dugometrazne postove znamo sta je...
ustvari sad sam tek skuzil sta ti je smijesno kod tog tdm je ustvari stvarno moj skor zato sto bi vase uzviseno velicanstvo vjerovatno tj sigurno imalo duplo bolji skor... stga moje isprike sta sam uopce stavljo tako lose skorove gore na forum pa necu vise dok ne postanem velik kao ti :party2:

Frendovi smo pa neamo klasični odnos član-admin pa ti mogu to reć ono kaj ostalim članovima nebi - ajd ne seri.Šta se ponašaš ko uvrijeđena tinejdžerica šta ti se niš nesmije reć!?Shvatio sam i nebum više *ebo ja sam sebi majku prokomentiro ničiji SS ni video.A sad da ti odgovorim na tvoj zadnji "post"

Ja sam svoje filmove spomenuo samo u kontekstu toga kakav tip igre ja osobno preferiram a ne u kontekstu :"..gledajte svi kako sam ja dobar i strašno divan krasan te maestralan...".
Kaj se ovog tvog maestralnog komentara tiče :"..da ima više likova koji bi te mogli ubit pa nejdeš na te servere..." sve kaj bum ti reko, mada sam se dvoumil dal da opće riječi trošim, da je poanta je u kvaliteti a ne kvantiteti jer ćeš uz 7-8 kvalitetnih igrača "naučit" puno više nego uz prepun server sprayera.
Kaj se mojih dugometražnih postova tiče ja ih milo ne pišem da bi se buso o prsa već da ljudima probam zorno NACRTAT o čem ja pričam jer očito je da me ne kužiš ti kaj se od prvog osnovne znamo pa di će tek neko kome sam samo avatar na netu ili ti misliš da se meni fakat da slagat postove po deset-dvajst minuta onak iz hobija!?
Neznam pajdo jesi skužil da ni u jednom jedinom svom postu ja ne pljujem ni po tebi ni po tvom skoru s dotičnog SS-a.Ja samo govorim da je MENI Vacant HC TDM sa tolikim brojem igrača smiješan i čudan i zbog tog mog komentara po tebi ja ispadam neki serator koji se sa svojim fragvidovima pravi faca pred nekakvom decom i neki neznam ni ja kaj koji si servere bira isključivo na osnovu broja igrača tak da me ne ubijaju prečesto.Kolko godina ti imaš!?  :zbunjen:
Za kraj da ti velim nebi ja imo duplo bolji skor na toj mapi s tim postavkama od tebe jer ja to nebi ni igro jer je MENI to smiješno igrat.Ako si me sad skužio super ako nisi a milo ja ti nemrem pomoć.

I sad fakat kad si ti brijo da skurimo pljugu o kojoj si jučer pričo ili si zbog mojih komentara prenabrijan na mene pa ni pljugu nemremo skurit?

Sve me prsa bole od busanja  :prcko:

kristian826 13

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 5
  • Goodbye PES
« Reply #17 on: January 02, 2009, 11:50:11 »
Sve me prsa bole od busanja  :prcko:
A mene supak od sranja :zbunjen:

Al se i vi za*ebavate gore nego mala djeca :lol:
jos ce pocet ratovat jedan protiv drugog i postat omrazeni neprijatelji :D

Vecina vec pici naveliko,mozda bi ipak bilo vrijeme da i ja nabavim i da picim okolo ko kokos da me rokaju :lol:

PESoholic 12

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • tribina tebi pjeva...
« Reply #18 on: January 02, 2009, 12:32:44 »
Kolko si ti popil pa ja s kumom da razmjenim neznam kakve riječi prijatelji ostajemo do groba.

A ratovat jedan protiv drugog to smo ti nas dva uvijek za jer kad peremo skupa jednostavno smo prejaki.

Da kikinjo daj si nabavi španu pa de se ponovo skupi mala ekipica CROPESovaca pa da malo peremo.

goce 11

• CROPES-ovac od 2008
  • Dinamo Zagreb !!!!
« Reply #19 on: January 02, 2009, 20:10:54 »
@ kume

sory ja se ponizno ispricavam sta nisam shvati zeku :twisted:

pljuga tek stoji za nedjelju jel imamo sutra jako posla da nemoramo radit u ponedjeljak pa ti se javim :party2:

@kiki

ja ti sad moram rec sto ti moj kum nije reko kao sta je meni rekel AJD NE @ERI :lol2:

PESoholic 12

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • tribina tebi pjeva...
« Reply #20 on: January 02, 2009, 20:42:56 »
@ kume

sory ja se ponizno ispricavam sta nisam shvati zeku :twisted:

Ma nabijem te a ja mislio da ćemo sad malo zapaprit pa se raspisat.Opće nisi fora.Aj možda ti pomogne jedan SS kojeg sam danas ujutro naprosto morao okinut a čim vidiš mapu i tip igre sve bu ti jasno zakaj :D

:lol: što bi na YuGiOhu rekli ---> Tvoj potez !!! :lol:

E da i kaj se Imagesforme tiče probaj drugi put ne kopirat na Ctrl+C nego klikni na onaj gumb KOPIRAJ i onda stisni Allow pa bumo vidili kaj bu ispalo.

pusa
« Last Edit: January 02, 2009, 20:44:47 by PESoholic »

goce 11

• CROPES-ovac od 2008
  • Dinamo Zagreb !!!!
« Reply #21 on: January 02, 2009, 21:20:26 »
kak ti se dalo na shitmentu igrat uopce tj pomislit igrat ali svaka cast

jao poludit cu ima sam tako dobar ss bas kume na overgrownu da bi se i ti cak posramio ali kako to biva mene moj komp obozava i zivi samo za mene pa stoga ga vise nemam neznam kaje je bilo bil je tamo kad sam pokuso uploadat preko ali nekaj se desilo i vise ga nema tj mislim strokalo mi usred uploada i izbacilo mi nekakav eror nemojte me pitat sta je pisalo jel ni borg to nebi desifriro... uglavnom bilo je u pitanju hq i moj vjerni mp5 i nas normalno gro na stazi ali sta mi je ostalo najvise u sjecanju to je kad smo trebali unistit protivnicki hq kod benzinske tata je petoricu ocistil u toj benzinskoj i zauzel hq nazad... jbg oce me kad me nece :party2:

Rebel 14

• *
  • CROPES-ovac od 2006
« Reply #22 on: January 02, 2009, 21:34:42 »
evo jedan s&d na serveru s lošim igračima :D

PESoholic 12

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • tribina tebi pjeva...
« Reply #23 on: January 02, 2009, 22:31:52 »
NAjs Reblinjo znam da ti je S&D bolna točka :D

Kume gle ja sam ti reko još ono dok si igro na jedva 20ak FPS da ćeš trgat ekipu kad ti se to popravi pa mogu mislit kaj rulji radiš na ovih defaultnih 90ak :twisted: još da nekak ti i ja taj tvoj komp "obradimo" pa da ti složimo FPSe ko normalnom svijetu na 125 jaoo milo pa ti bi onda na Vacantu i po 60killova nakupio haha -- a moro sam kuminjo malo znaš mene jbm sunce
A Shipment je bil samo zbog one šeme ZALETAVANJA U SRŽ :D inače znaš da kad vidim tu mapu samo lagano Leave game i to je to.Počel sam snimat jednu bolesnu kompilaciju samo Handgun killovi i moram ti reć da je najbolja pljuca na igri USP.45 i to daleko najbolja.

Rebel 14

• *
  • CROPES-ovac od 2006
« Reply #24 on: January 03, 2009, 00:30:31 »
evo hq mi je do jaja, al nemrem naći server di se konstantno skupljaju igrači koji ga zaista i igraju, a ne da igraju *ebeni tdm, što mi užasno ide na živce...nisam bio od početka, inače bi bio i bolji
« Last Edit: January 03, 2009, 00:54:27 by Rebel »

PESoholic 12

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • tribina tebi pjeva...
« Reply #25 on: January 03, 2009, 19:02:29 »
Bome sam si našo zanimaciju za "kišna popodneva" :D

OK naravno da moram priznat da su me uredno 4-5 dana gazili ko crva a i sad ima mapa(Bloc konkretno) na kojoj kad se jako jako potrudim nekima mogu poslužit ko poluzadovoljavajuća "pokretna" meta :D ali zato su tu neke jelte druge ljepe mapice di je tata svlado umijeće baratanja snajperom -- barem za moje skromne potrebe :D

Da mi je ovo neko reko prije 3-4 m,jeseca puko bi mu od smijeha u facu :D

goce 11

• CROPES-ovac od 2008
  • Dinamo Zagreb !!!!
« Reply #26 on: January 03, 2009, 20:44:40 »
sta volim ovakve kampercine kao sto si ti i neki drugi :twisted:pa jbt hendra je manji kamper :twisted: nego ti, nis osobno hendrica... pa dobro kume sad si me stvarno razocaro da ti kempas bum razmotril dal da te vise oslovljavam sa kummom... i ti meni nekaj govoris o mojim partijama sa 30 ljudi na serveru, nema gore za mene nego kad me doceka neki snajperski hitac a onda poludim i jbm mu na chetu sve po spisku... to su ss to su proljevi a ne ss ak me neko razumije jel ocito ti ne... moram ponovit da si me stvarno razocaro...evo par mojih ss da te naucim sta znaci ownad ekipu na overgrownu

PESoholic 12

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • tribina tebi pjeva...
« Reply #27 on: January 03, 2009, 22:29:37 »
Joooj ja sam kemper  :zbunjen:
Ajme meni milo moje kak ti mene fino ishraćkaš pa to je prekrasno.Odigram na Countdownu partiju sa trećim najboljim rezultatom sa omjerom 20-0-2 držeći u ruci Remington 700 i spojim 15 kill streak i ti meni veliš da je kempam!?Na Overgrownu 14-0-2 sa istim tim Remingtonon i opet treći najbolji skor na mapi i ja kempam!?

Jesi ti milo svjestan da ja na Countdownu imam omjer sa 10 killova na jednu moju smrt a na Overgrownu 7 killova na jednu moju smrt odnosno u u obje te partije ja skupim "helić" prije nego li me netko ubije!?Ali mom kumu je to kempanje!?Ma jbn ne vjerujem.

Ma kaj bum ja opće tebi objašnjaval kaj je kemp kad ti nemreš ni pojmit da sam ja sa Remingtonom u rukama pokretljiviji od tih tvoji ZALETAVAM SE U SRŽ RADNJE custom setupa.Generalni no comments na ovu tvoju izjavu neznam kaj si opće dozvolim da me takve provokatorne podbadalice razhebu.

Al da opće ne komentiram to nije da si nisi dal truda...
sta volim ovakve kampercine kao sto si ti i neki drugi...pa dobro kume sad si me stvarno razocaro da ti kempas bum razmotril dal da te vise oslovljavam sa kummom...
...ovo je već samo po sebi prebolesna izjava.Skoro pa kao da se ti meni neš prijetiš  :zbunjen:
Ak dođeš na kavu ujutro možda nešto i riješimo  8)

BTW daj se nauči uploadat alike mulac jedan  :srednji:

goce 11

• CROPES-ovac od 2008
  • Dinamo Zagreb !!!!
« Reply #28 on: January 04, 2009, 00:13:40 »
daj mi molim te reci da na countdownu nije to bilo kempanje jel nije staza nego uzet snajp i kempat samo zato sto je skroz otvorena, ti velis dasi brzi nego ja sa mp5 pa to je presmjesno to granici sa ludoscu kume... gle sta se tice tvojih postignuca to necu komentirat jel bi baco rijeci uzalud osim sta cu ti rec je da nemas majstora uz sebe u timu koji ti cuva ledja bil bi pokojni od igraca kao srta sam ja jel vas obozavam trazit na stazama i ispraznit u vas cijeli okvir da vidis na kameri sta mislim o vama KAMPERIMA... sta se tice moje izjave nije ni malo bolesna nego samo izjasnjavam cinjenice... za kavu nofrks ja tamo u isto vrijeme pa ti pokusam ovo objasnit u 4 ociju a ne preko tipkovnice

sta pak ne valja sa mojim ss mulec jedan

PESoholic 12

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • tribina tebi pjeva...
« Reply #29 on: January 04, 2009, 00:24:39 »
Čuvat mi leđa  :zbunjen: milo to kaj je snjper=kemp u tvojim očima a to je tvoj problem.Bog te mazo Strike, District i Crash igram sa snajpom pa mi reci di se tu kempa  :lol:
Sve o tvom skillu govori činjenica da snajperistu moraš po killcamu locirat a dok je takvih "igrača" netreba mi nitko ni čuvat leđa zato i igram sa Bandolierom i ne koristim Claymore  :srednji: samo uskoro ću morat sve vas "skillere" iz same srži radnje zamolit da povučete broj i čekate da vas se prozove na šalter jer ni sa Bandolierom neam dost municije za sva ta divna uglancana čela koja nesmotreno trčkaraju mapama misleći da će se nekome prišunjati  :srednji:
I BTW nebumo mi niš u 4 oka nego u tri tvoja dva i moja optika  :srednji:
« Last Edit: January 04, 2009, 00:29:19 by PESoholic »