Author Topic: Susret forumaša -aka- Nek je ića i pića  (Read 32448 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

kristian826 11

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 5
  • Goodbye PES
Re: Susret forumaša -aka- Nek je ića i pića
« Reply #30 on: November 28, 2008, 19:33:17 »
pa dobro rebi nemoj tako :spank:
znas da bu prva ljubav(zuja) bila uvijek pri ruci

bolje ti je da misliš da pivu sunce ti tvoje kalajsano :D vidli bumo ko ce vise pojest :D

pa nije on izbirljiv,bitno je da guzi

PESoholic 10

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 2011
  • tribina tebi pjeva...
« Reply #31 on: November 28, 2008, 20:45:58 »
bolje ti je da misliš da pivu sunce ti tvoje kalajsano :D vidli bumo ko ce vise pojest :D

ti mora da se šališ care uostalom nebum kvaril nenađenje :D buš vidil kad se nađemo :D

@artičoka - bladi hel ofkors meni ti je zelni smajli ko nekome duga skvarcana nogica u čizmici ili taman divno popunjeni dekolte na majci broj manjoj ili traperice tako stisnute da joj nemreš ni ZET-ovu kartu u džep gurnut......uff sad se idem stuširat brzo :D

Ajmo ljudi onda ovako da se ne pogubimo tu u dogovorima i slično bumo to ko online ligu odradili :

goce
Rebel
-IGA-
jaZey
artičoka
žuj@
jopes
PESoholic

i sad vi koji imate naravno namjeru samo nastavite s listom ali samo molim ekipu da to budu ljudi koji će se fakat i pojavit jer bumo rezervirali stol pa da nebi bilo da rezerviramo za 12 ljudi a dođe nas 5-6.
Tak da samo "ozbiljne" kandidate molim :D

I dajte se jbm izjasnite di oćete da to idemo tamburat :D
Em kaj mi ne pada na pamet nametat neš bilo kome em kaj bi volio da se izjasnite oko lokacije i naravno da saznam za neku za koju morti neznam :D

Ma još mi ne ide u glavu :D
:D :D :D kume nije da kurim frku ali ovo meni zvuči ko izazov samo pazi se da nije ko Niđo :D

OK većinu sam pokril ak mi je nekaj promaklo lako se nadoštukam(da nastavim u ovom ljubavnom tonu) i ajde ljudovi da to sad za vikend dogovorimo.
hendra, Daja vi ak fakat oćete doć alkohola nema za vas samo sokići i mineralna i možete čep dobit pa mirisat :D

I za kraj naravno :D :D :D

EDIT a znal sam da sam neš zaboravil
@MeT - pa ažuriraj si onda profil sunce ti studentsko :D
« Last Edit: November 28, 2008, 20:48:12 by PESoholic »

jaZey 10

• CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 6
  • "buntovnik i magarac"
« Reply #32 on: November 28, 2008, 23:02:56 »
ja sam zedan, a bogami i gladan, kad se ruzi
??

ajmo veceras

goce 9

• CROPES-ovac od 2008
  • Naj PES: 2008
  • Dinamo Zagreb !!!!
« Reply #33 on: November 28, 2008, 23:19:44 »
@kume

ja mislim da ovo nije u redu pa oni stvarno izazivaju

@ekipa

ljudi pa nerazumijem vas sta moram postat sliku mene i kuma da vidite da nemate nikakve sanse u ispijanju i glodanju... sory ekipa nemrem postat jel jos nisu izmislili takav djambo plakat za mene i kuma... velite da mozete ispit toga podosta pa rec cu vam da treba bivola kao sta sam ja napojit :party2:

jaZey 10

• CROPES-ovac od 2007
  • "buntovnik i magarac"
« Reply #34 on: November 28, 2008, 23:22:25 »
... velite da mozete ispit toga podosta pa rec cu vam da treba bivola kao sta sam ja napojit :party2:

da prije nego kaj ides u 10 sati pajkiti :-)

articoka 8

• CROPES-ovac od 2006
« Reply #35 on: November 29, 2008, 01:28:48 »
ef,posto vidim da bi svi isli jest i pit a niko ne govori kad moze itd itd
ja vam dam svoj raspored pa se po njemu ravnajte   :lol:  :lol:  :lol:

salim se.. ja sam fraj ovu nedelju pa onda srijedu, pa sub.. i tak svaki 3 dan. nije tesko za zapamtit :D
a sta se mene tice,mozete doc i u pizzeriu mozart u spanskom. tam sljakam. tak da i ak se dogovorite u slucaju mog radnog dana nece smetat. moc cu se i napit. po potrebi i naduvat da lakse probavim sva go*anca koje sefovi izbace iz usta xD

Rebel 12

• *
  • CROPES-ovac od 2006
« Reply #36 on: November 29, 2008, 03:36:58 »
spomenuli smo konkretan datum, ¸17.12., ja sam vikao da mi je to jedino zgodno jer ne mogu dolazit samo zbog susreta :) taj dan mi je ispit, pa ako ljudima paše popodne da pojedemo i popijemo...

-IGA- 10

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #37 on: November 29, 2008, 08:52:14 »
kak deda Rebel veli, datum je 17.12.08., srijeda kak je starac holičar napisal

kaj se tiče mjesta, meni se dopada ova Samoborska klet

moja je preporuka Gladne oči, jer za nekaj drugo preporučit neznam baš, a kod Gladnih očiju je problem kaj je to dosta malo, pa ak bude popis ovakav kakav je moze proci, al recimo 12 ljudova nema sanse, mislim stislo bi se al ono, tak da sam ja za "klet"

PESoholic 10

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • tribina tebi pjeva...
« Reply #38 on: November 29, 2008, 10:02:48 »
Da bladi hel 17.12. je datum to je srijeda ljudi usred tjedna zato sam ja i piso ono da se samo ozbiljni kandidati jave jel kužim da ljudi imaju obaveze i školu i slično a mi radni narod ove zemlje koji sve vas besposličare nosi na leđima mi se možemo i u srijedu naroljat i jaZey pa kaj ti misliš da ja nemrem počet u 20 cugat i da sam u 22 u krpama :D samo je pitanje kakav :D

Znači rezime 17.12. je dan za ždrat i pit pa sad kad smo to ustvrdili evo osnovne liste razmislite si i postupite prema vlastitim željama

-IGA- + Garmin :D
Rebel - dofuraj kakve recepte :D
jopes - moram čovjeku pivu platit i to Pan ak se dobro sjećam :D
jaZey - ma ti si za jest i pit i kad si sit i pijan :D
goce - kume ti ja ćemo danas na kavi skemijat taktiku kak da dočekamo bar 23:00 ipak smo ljudi u godinama
PESoholic - meni ak uleti onakav dan nebu to ljep prizor :D psihološke traume zagarantirane :D

...e sad se vi dodajte kak ko misli da bu ili nebu došo :D i BTW gore imate poll pa kad se nećete ovak odlučit onda glasajte jbm vam sunce milosno :D
« Last Edit: November 29, 2008, 10:25:29 by PESoholic »

žuj@ 10

• CROPES-ovac od 2007
  • ... POPESKU
« Reply #39 on: November 29, 2008, 11:50:00 »
ah jbm te rebelko sad sam izvisil zbog tebe sunce ti tvoje, problem ti je doc neki drugi dan, a? :D

ma ne velim ono ako ispravim ocjene u školi do tada može 17. ali ako ne nemože nikako

a rebel kaj bi ti bio problem doć npr. 20. u subotu platili bumo ti taj vlak bokte nije problem ili bus  i prespavaš fino kod holica i ujutro mado

PESoholic 10

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • tribina tebi pjeva...
« Reply #40 on: November 29, 2008, 12:39:49 »
žuj@ tebe fakat neka ljubav puca :D vidim ja
inače nije bed al sad samo u unutarnjem preuređenju tak da jedva sebi krevet rasčistim za ćorku
Osim toga jaZey, goce i ja imamo 20-og već ugovorenu sličnu "večericu" tak da 17 nam dođe ko zagrijavanje :D
Ovo je ljudi ajmo reć jedna proba jer bi bilo OK da nam takva i slična okupljanja postanu svojevrsna tradicija tak da žuj@ nemoj ti brinut bilo bu još prilika za neš popit i popit ovaj pojest i popit...da :D

I molio bih onog koje glasal za IMAM SVOJ PRIJEDLOG da ga i podijeli sa nama ak smo i mi pozvani :D

articoka 8

• CROPES-ovac od 2006
« Reply #41 on: November 29, 2008, 15:19:42 »
ja sam ti napisal svoje priedloge.. eh sad..da si zracunam kak mi pada smjena 17.
banana.. cieli dan sam 17. :S al cu vidjet jel se ikako mogu zamjenit.. a kod mene su smjene takve kakve jesu.. i kad se mienjam moram 5 dana radit u komadu a od toga 3 dana dvokratno.. daj prebacite na 18 xD

Rebel 12

• *
  • CROPES-ovac od 2006
« Reply #42 on: November 29, 2008, 16:34:02 »
ostajem pri 17., ako dogovorite drugi datum nema me :D mislim nije bed, ako većini ne paše...al kolko vidim paše svima osim žuji, tak da..*ebiga žuja :D da si učio kad je trebalo... :spank:

jopes 9

• *
  • CROPES-ovac od 2008
  • uni.bacc.ing.traff.
« Reply #43 on: November 29, 2008, 18:11:20 »
o sunce vam jebem blentavo koliko postova...nemam volje citati to...i dok se vi dogovorite ja jutros u 8 doso doma, rasturen...daj ba da se puknemo...

PESoholic 10

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • tribina tebi pjeva...
« Reply #44 on: November 29, 2008, 21:21:34 »
E Rebel ti nama nisi dal vremenski okvir daj si pogle raspored vlakova pa da znamo kad se najdeme i kad ti moraš gibat jer kuminjo mi je popodne taj tjedan na jobu znači do 20:00 dela a bez njega da idem pa nije mi to to.