Author Topic: Susret forumaša -aka- Nek je ića i pića  (Read 31366 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Rebel 12

• *
  • CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 5
Susret forumaša -aka- Nek je ića i pića
« on: November 27, 2008, 12:49:45 »
Da ne oftopičarimo u Hrani, pesoholiče kopiraj svoje prijedloge tu pa da nastavimo dalje.

-IGA- 10

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 6
Re: Susret forumaša -aka- Nek je ića i pića
« Reply #1 on: November 27, 2008, 13:27:48 »
E pa sad fak vidim da bum drugi put moral kliknut na slikicu i pogledat veću verziju ali nije da sam ja sa svojim sastojcima promašio sve se to da skombinirat samo malo konjaka još trebam i rapadajze :D

Aj neaš brige bumo mi neš smislili di bumo i kaj a u najgorem slučaju bumo te odbacili do kolodvora jbm mu.Za IGU neznam al jaZey ima tutać tak da i ak bumo nekam dalje gibali bumo te pokupili i vrnuli na kolodvorac pa ljudi smo :D

A sad vi domorodci ajmo moji prijedlozi su

Pri Zvoncu - lungić je takav da ti krenut na njega bez dinamita nije isplativo :D u Vrbiku se nalazi
Mitnica - ko jede mesinu i živi u Zagrebu a nije nikad bio tam nek bolje šuti :D na Črnkasu taman na okretištu (specijalitet Ruža Hrvatska)
Samoborska klet - za sve ljubitelje gemišta a porcije su bog te mazo (specijalitet punjeni lungić) na Samoborskoj malo dalje od Štasnija
Zagorka - mini domaća pivnica porcije mrak gembi mrak malo neudobni slotci(klupa)(specijalitet a jbg svašta sam probal sve je super)

Eto sad dajte vi neš pa ćemo složit neki kompromis.Od ovih mojih kolodvoru je najbliži Pri Zvoncu ali nemora to bit uvjet mi domoroci znamo buseve i tramvaja a Rebelicu može jaZey pokupit.

EDIT - jer trebali bi to sad dogovorit i rezervirat stol znate kak je u takvim restaćima pred Božić non stop puno :D pa ajd malo ubrzajmo dogovore :D

evo posta :D

kaj se odabira mjesta tice nebi se htjel puno mijesat, jer kolko vidim ima tu puno boljih poznavatelja ića i pića

autić imam tak da nije problem bilo di doc niti nekoga pokupit niti vratit negdje, Garmin bu odradil svoje ak neznam ovak :D

PESoholic 10

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 2011
  • tribina tebi pjeva...
« Reply #2 on: November 27, 2008, 13:58:30 »
Ma IGA nema tu sad joker Garmin :D sve se zna.Pa i ak bu nekog trebalo pokupit nebuš nikog mado kupil neg taj dio grada di je neki landmark se odabere i to je to :D
Jedino Rebel ima VIP tretman da nam veli di da ga se pokupi a ak si malo preveč popijemo bumo ga i do kućnih vrata otfurali :D

Da i daj ne brij daj neke svoje plejseve di ideš na krkanac jer ja recimo za one gladne oči nisam ni čul a u Voltinom sam tj Rudeš mi je praktički kvart a i ak ne odemo nekam ljepo je imat u rukavu kakvo mjesto sa solidnim tanjurom i OK cijenom.Jbg ja sam vam dal 4 lokacije budite fer dajte i vi koju :D

Ljudi ja od 01.01.2009 krećem na Herbalife tak da do kraja godine kaj skrkam skrko sam poslje sve po normativu :D tak da nemojte me štedit :D

EDIT:--- BTW jel zna neko kak se zove ona mala pivnica tam kod zvijezde di je deci pive jedno vrijeme bil 1kn i jel radi to još?
« Last Edit: November 27, 2008, 14:11:49 by PESoholic »

articoka 8

• CROPES-ovac od 2006
« Reply #3 on: November 27, 2008, 15:55:13 »
evo sta vam ja mogu preporucit:

Kod Dede - klopa je mrak mrakova. porcije bolesno ogromne. ja sam cevape pojeo na jedvite jade.
                sva hrana im odlicna. od lignji do beckog,zagrebackog itd
Grana - e tu su cevapi,meni osobno,jedni od boljih u zg-u.

obzirom da je alkoholik,kako je reko, u voltinom/rudesu onda bi trebo znat di je to. odnosno barem cut ako nista drugo :)
« Last Edit: November 27, 2008, 15:59:28 by articoka »

goce 9

• CROPES-ovac od 2008
  • Naj PES: 2008
  • Dinamo Zagreb !!!!
« Reply #4 on: November 27, 2008, 16:41:42 »
ja ljudi za sve opcije di se dobro jede i pije samo ne dolazim ak mare nebu tam bil :party2:

Rebel 12

• *
  • CROPES-ovac od 2006
« Reply #5 on: November 27, 2008, 17:05:27 »
aj neka akcija da skupimo maretu lovu za vlak do zagreba i spavanje u interkontiju :D

PESoholic 10

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • tribina tebi pjeva...
« Reply #6 on: November 27, 2008, 19:52:42 »
Nemoj meni 2 puta reć jer neznaš kaki sam ja muto :D nemora se mene puno na takve zahvate nagovarat :D
Kolko se čini nitko drugi nije zainteresiran znači trenutno smo IGA, Rebel, goce, jaZey i ja za...
Idem lovit ljude po forumu da nas se skupi da zbančimo kak se spada :D pa da kum zakasni na job :D

EDIT : ---
hendrica a oš ti z nama jest i pit a?
« Last Edit: November 27, 2008, 19:56:50 by PESoholic »

Rebel 12

• *
  • CROPES-ovac od 2006
« Reply #7 on: November 27, 2008, 19:55:01 »
bolje kvalitetno nego kvantitetno :D

PESoholic 10

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • tribina tebi pjeva...
« Reply #8 on: November 27, 2008, 19:57:38 »
Mudro zboriš kvantiteta je bitna na tanjuru ne oko stola :D

dynamyte 9

• *
  • CROPES-ovac od 2008
  • Naj PES: 6
« Reply #9 on: November 27, 2008, 20:37:48 »
Pri Zvoncu - lungić je takav da ti krenut na njega bez dinamita nije isplativo :D

ništa bez mene =)

Daja 9

• CROPES-ovac od 2008
  • Naj PES: 3
  • Daja [G]OWNA[R] :D
« Reply #10 on: November 27, 2008, 21:34:32 »
kod moje bake na "krompirusu" :D

hendrix 13

• *
  • CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 2012
« Reply #11 on: November 27, 2008, 21:44:35 »
hendrica a oš ti z nama jest i pit a?

hendrica ne pije (jbg :D ..a zagorec xD), a za jumbo porciju ćevapa se lako dogovorimo :D :D

PESoholic 10

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • tribina tebi pjeva...
« Reply #12 on: November 27, 2008, 21:59:08 »
kaj hendra si fakat za jer bilo bi dobro da se prek vikenda dogovorimo tak da zrezerviramo vrijeme i stol da nebi zmrznuti u parku na klupici natezali ribara i žvakali pohani sir s Terminala :D

Rebel 12

• *
  • CROPES-ovac od 2006
« Reply #13 on: November 27, 2008, 22:14:22 »
ribara ti bu goce pil, ja sigurno ne bum :D
ak nisam fina rit ne znači da imam nakane otrovati se :D

pletko 10

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 2013
  • disiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
« Reply #14 on: November 27, 2008, 23:05:12 »
rado al nemrem cak iz slavonije potezat za to, spremam zadnji ispit pa onda nadam se pisem diplomski. da, ima nas i tako starih koji jos igramo pes :D