Author Topic: Call Of Duty World at War  (Read 7053 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Rebel 14

• *
  • CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 5
Re: Call Of Duty World at War
« Reply #15 on: February 08, 2009, 15:46:54 »
moje isprike, ali eto, stjecajem okolnosti. naime, izbacili su me iz tima kad nisam odustajao od ideje da u igru IPAK ubace ak74u unatoč povijesnim nelogičnostima u tom slučaju. tako da neću ni igrati igru.

PESoholic 12

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 2011
  • tribina tebi pjeva...
« Reply #16 on: February 08, 2009, 19:36:33 »
:lol: glupani stvarno nemaju razumijevanja

Aj ljudi lagano čistit oružje podmazivat i slično jer brijem da u utorak proljevamo međusobno krvi i ostale sluzave komponente :D

fenix 13

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 6
« Reply #17 on: February 11, 2009, 00:30:10 »
nije mi nesto, ne znam je li meni zvuk s*eban ili sta ali je dosad najlosij... cod 2 je puno bolje docarao rat, ne znam nisam jos presao igru ali ono sto sam dosad vidio nije me odusevilo

Rebel 14

• *
  • CROPES-ovac od 2006
« Reply #18 on: February 11, 2009, 00:36:12 »
nije mi nesto, ne znam je li meni zvuk s*eban ili sta ali je dosad najlosij... cod 2 je puno bolje docarao rat, ne znam nisam jos presao igru ali ono sto sam dosad vidio nije me odusevilo
točno ono što sam ja pričao...kolko sam skužio, zvuk je u nekom šugavom formatu zbog kojeg je kvaliteta užas...

PESoholic 12

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • tribina tebi pjeva...
« Reply #19 on: February 11, 2009, 01:44:25 »
prvo da velim da se slažem ali ma da mi mongolski pastiri natradicionalnim guslama sviraju etnojazz u pozadini samo mi daj gomilu švaba s druge strane nišana jer ono kaj osjetim kad švabi prospem mozak nemože ni kompletna postava Woodstocka zabrijat koja je to sreća :D

Rebel 14

• *
  • CROPES-ovac od 2006
« Reply #20 on: February 11, 2009, 01:55:58 »
ja nisam igrao sp, tak da govorim samo ono malo iz mp-a što sam vidio...

mariuchi 13

• *
  • CROPES-ovac od 2006
« Reply #21 on: February 13, 2009, 17:58:31 »
Dakle :

Ej ljudi imam jedan error koji mi se pojavija kad sam instalira COD 5.Singleplayer mi ne radi zbog jadnog procesora al MP mi radi ali u onu ikonu mogu uc samo kad nemam spojen net :zbunjen:
Skinija sam oba patcha 1.1 i 1.2.Uopce nemogu ni kreirat profile.Kad mi je ukljucen net kada na xfireu lipo nadem neki server pojavi mi se ona pocetna slika i sve krene,pojavi se slika nesto "retrieving..." i ne uspijen sve uvatit i izbaci me iz igre i onda mi se pojavi error : Unhandled exception caught.Zna li iko slucajno u cemu je problem? (Sumnjan,al eto vrijedi pitat :) )

na COD5 se spajaš preko konzole u igri napišeš ono /connect i IP mada za te komande su ti

Ček,aj neka malo bolje neko objasni?
Znaci idem ono find game i sta tu onda ukucam to(ako uopce mogu)?
Nego kad mi je ukljucen net onda uopce nemogu uc u ikonicu za MP(pise nesto retrieving access information... i odma izade iz igre) a kad je iskljucen onda bez problema samo kako cu igrat ako neman spojen net :D

pls  :help:

PESoholic 12

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • tribina tebi pjeva...
« Reply #22 on: February 13, 2009, 18:19:27 »
odeš recimo na XF i pretražiš servere ono što ti se sviđa si zapiši IP adrese to su ti one silne brojek tip 88.205.113.77:28960 na tu foru onda uđeš u igru stisneš tipku tilde tj onu odmah ispod ESC i otvorit će ti se konzola i u nju upišeš /connect i zatim tu IP adresu i zvizni enter

ako ti se ne otvori konzola u gornjem dijelu ekrana onda u opcijama od igre potraži gdje ti piše Enable Console i prebaci na Yes

mariuchi 13

• *
  • CROPES-ovac od 2006
« Reply #23 on: February 17, 2009, 16:18:25 »
Evo uspija sam nekako igrat..ali priko LAN-a i ove Garene.Bas je gust al nakon nekog vrimena pocme pisat connection interupt i pocme lagat i onda me izbaci.I mogu ja kreirat server pa igrat al sta cu sam :)

Imam patch 1.2. i dalje mi nece ono sa upisanom IP adresom u console.Stisnem tilde pise COD WaW 1.1054_mp i upisem /connect IP:onih jos 5 brojeva stisnem enter i nista se ne dogada.A jedanput sam proba tek kad sam instalira igru i onda upisa sve i čak mi je pisalo Awaiting Connection ...0... i jedanput mi je trazilo da instaliram 1.2 patch.To sam napravija opet sa patchom upisa taj isti IP i nista se ne dogada.

Sawyer,zuja? :help:

mariuchi 13

• *
  • CROPES-ovac od 2006
« Reply #24 on: February 18, 2009, 20:46:12 »
Ljudi hvala vam puno sta ste potrudili napisat takav opsezan odgovor,a zapravo nije tribalo toliko puno pisat.  :super:

Rjesija problem i sad napokon mogu igrat na serverima sa upisanim IP-om u console,zahvaljujuci jednom članu na drugom forumu.

danny 10

• CROPES-ovac od 2009
  • ex dado22
« Reply #25 on: February 18, 2009, 21:24:18 »
i meni je 5 isto tak bolja neg četvorka...grafika double bolja,to je najveća fora u igrici...ono kad spališ nekog ili ga razneseš

Rebel 14

• *
  • CROPES-ovac od 2006
« Reply #26 on: February 18, 2009, 22:11:24 »
dado22, prvo - ako ti se ne sviđa zvuk ugasi zvučnike je glupa izjava s obzirom na to da je zvuk sastavni dio igre.
drugo, pročitaj pravila foruma, konkretno dio koji govori o pisanju više postova zaredom u kratkom vremenskom periodu.

danny 10

• CROPES-ovac od 2009
  • ex dado22
« Reply #27 on: February 19, 2009, 14:07:40 »
dobro onda...sorry ako sam te uvrijedio...vauuuuuuuuu zamisli ne valja mi zvuk

nijedna igrica nije savršena

osim PES-a naravno

Rebel 14

• *
  • CROPES-ovac od 2006
« Reply #28 on: February 19, 2009, 14:24:00 »
kad se počnem vrijeđati takvim postovima, prestat ću pisati po forumima. ja sam ti obrisao postove samo zato jer se kose sa pravilima foruma.
stari moj, zvuk je sastavni i vrlo važan dio svega multimedijskog, tako i igara. ako pucam iz šarca, očekujem da se soba trese od buke i da se ljudi boje ući u stan jer misle da neko ima ptsp, a ne da se čuje kao da sam taj dan jeo grah na salatu.  :vojnik: 
da je pes savršen, teško da bi najaktivniji dio foruma bio ovaj  :twisted:

fenix 13

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 6
« Reply #29 on: February 19, 2009, 16:47:44 »
da je pes savršen, teško da bi najaktivniji dio foruma bio ovaj  :twisted:

tuzno ali istinito