Author Topic: Call Of Duty World at War  (Read 6222 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

lucas 11

• CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 2009
  • Gerrad & Liverpool 4EVER!!
Call Of Duty World at War
« on: November 13, 2008, 22:02:39 »
Evo otvaram novi topic za novu igricu nedavno izaslu... Call of duty world at war poznatija kao cod5... sta mislite o toj igri? po meni je bolja od 4 jer je vise realnih stvari, a posebno me zainteresiral bacac plamena  :twisted:

žuj@ 11

• CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 6
  • ... POPESKU
Re: Call Of Duty World at War
« Reply #1 on: November 13, 2008, 23:14:50 »
singl player odličan samo kaj kratko traje a MP smeće

Rebel 13

• *
  • CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 5
« Reply #2 on: November 13, 2008, 23:17:09 »
singl player odličan samo kaj kratko traje a MP smeće
kakav je mp? kaj ne valja?
mislim, mene općenito ne privlači ww2 u igrama, al me zanima na kaj liči

hendrix 14

• *
  • CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 2012
« Reply #3 on: November 15, 2008, 15:03:09 »
kazu da je igra prebugovita. ovdje ide L0cK, CoD Forum (cod.cropes.org) postoji na CROPES serveru.

PESoholic 11

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 2011
  • tribina tebi pjeva...
« Reply #4 on: January 03, 2009, 15:46:36 »
Eto i ovaj lucasov topić vezan za COD5 sam tu prebacil pa da se i o tome more lamentirati.Pa dajte ljudi kaj ste španali malo detaljnije o SP i MP i ak je netko igro onaj CO-OP pišite malo a ti Rebelica imaš PM glede ovaj i to kužiš pa buš videl ak već nisi i to :D

tex viler 11

• CROPES-ovac od 2007
« Reply #5 on: January 29, 2009, 00:14:35 »
Pozdrav svima. nabavio sam COD 5 i uglavnom udem u igru i selektiram difficulty level i onda neznam kako uc u igru, nigdje nema start ili tako nešto, ovo je vec druga instalacija ove igrice koju imam sa istim problemom, ocito nešto ne radim dobro? molim pomoc. Thanx!!!

PESoholic 11

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • tribina tebi pjeva...
« Reply #6 on: January 29, 2009, 00:34:11 »
Aj ljudi koji imate COD5 pomozite texu stari ja derem još po 4ci jer ne pušim previše ovo WW2 fore MP5 je ipak MP5 :D

tex viler 11

• CROPES-ovac od 2007
« Reply #7 on: January 29, 2009, 01:21:02 »
skužio sam u čemer je štos, treba se isključit s neta  :stupid: koja de*ilana. skidao dvaput igricu zbog toga DOH. Našao na nekom forumu, a nebi to pomislio ni za milon godina.
by the way, igra je odlična, i s obzirom da sam kupio novu grafulju napokon derem sa full grafikom i detljima...
e, a ova fora sa serverom za cod4 jel se mora imat origigi igra ili ne?
« Last Edit: January 29, 2009, 01:28:16 by tex viler »

Rebel 13

• *
  • CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 5
« Reply #8 on: January 29, 2009, 01:42:32 »
ne mora.

PESoholic 11

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • tribina tebi pjeva...
« Reply #9 on: February 07, 2009, 00:00:26 »
Zadnje vrijeme sve nešto "osvježavam" topiće pa da i po ovom malo udarim :D

Prvo articoka stari fala kaj si mi zapohal COD WaW  :party2:

Pa mali review za sve vas koji se dvoume bi li ili ne igrali, nabavili i slično...

Moram reć da sam se ugodno iznenadio.Imao sam neke predrasude jer mi je tematika WWII-a već pomalo "izlizana" ali obzirom da je to najveći oružani sukob u povijesti čovječanstva vjerujem da ćemo se još naigrati gomilu naslova na tu temu.

SP je meni osobno puno bolji od SP u COD4 iako je jako teško komparirati ta dva naslova.Zaboravite sve one divne i sjajne puškice na koje vas je COD4 "navukao" i pripremite se za opasni flashback :D
Ako ste igrali COD2 ili MoHA-u znate kaj vas čeka :
bolt action puške većinom
automatske assualtice "upitne" preciznosti
panzerschrekovi(bazuke)
satchel chargevi(C4)
i još par iznenađenja :D

Što se gameplaya tiče igra je negdje na pola puta između MOHA-e i COD4-ke tj. borba je intenzivna i teško ćete naći trenutke kada "imate vremena" pogotovo u JAPANSKOJ kampanji gdje svako malo iz trave iskaču kamuflirani luđaci koji jurišaju na vas i viču "Banzaiiii" :lol:
Dakle igra je podijeljena na američku i rusku kampanju odnosno kao amer igrate protiv japanaca a kao rus naravno protiv svima omiljenih švaba :D

Neću otkrivati previše da vam ne shebem gušt igranja ali neke stvari se moraju napomenuti.Prvo ovo je igra za sve vas kojima upotreba noža na COD4 nikako nije išla jer u misijama koje odrađujete na japanskom teritoriju ćete imati minimalno 40% killova upravo nožem, bajunetom ili kundakom čemu će gotovo uvijek prethoditi već spomenuti urlik "Banzaiiii" :D ((kume to tebe ne ide jer svi znamo da uvijek kempaš u pozadini :prcko: ) šala jbm šta se odma ljutiš)
Japanska je kampanja prepuna borbe prsa o prsa čak i na većim prostorima poput džungle pogotovo kada onako lagano šećete gledajuć svoja posla i odjednom se oko vašeg tima iz trave podigne 10ak japanaca nabrijanih na filetiranje američke vojske(a ko im može zamjerit :D )
Ruska je kampanja pomalo suprotna iako ćete se i tu naći u borbi u vrlo skučenim prostorima.Već na prvoj misiji ruske kampanje otkrivate da ste "rođeni" sanjperist i skidate vrlo istaknutog i poznatog švabskog generala (ako vas zanima kojeg igrajte SP :prcko: ) a nadalje će vam najdraži prijatelj u borbi biti jedna od mnogobrojih bolt action pušaka.

Da nebude sve tako jednolično i dosadno pobrinuli su se dobri ljudi u Activisionu i spremili par iznenađenja koja vam neću otkrivati sva.Reći ću samo da je veliki gušt sa svojim divnim jurišnim tenkom uparadirati među mnoštvo pješadije i pucati sekundarnom paljbom tenka.......a ajd reći ću vam -- bacačem plamena  :twisted:

Već u SP se upoznajete sa novim stvarima koje su zamijenile COD4 UAV, AirStrike i HeliSupport - to su artiljerijski napad i nešto modificirani air strike a niti jedno nemožete "opaliti" dok ste zbuksani 48 katova ispod zemlje...

AI je poprilično naporan iako bi nešto iskusnijim igračima mogao biti relativno nezanimljiv - a zato je tu veteran težina igranja :twisted: .Kao primjer evo ja sa cca 600njak sati COD4 onlinea sam SP WaW-a na Hard prešao za malo više od 4 sata.Budite vrlo pažljivi kada vidite ikonu bombe u blizini neprijatelji su jako precizni što se toga tiče ali ne "kuhaju" ih baš često pa ih stignete zafitiljiti nazad.

Kontrole su po defaultu iste kao u COD4.

Grafički dio priče je a što reći nego na razini konkurencije iako je Activision uvijek preferirao više potrošnju procesora negoli grafičke što pokazuju i sistemski zahtjevi ove igre.

Minimalni zahtjevi ove igre su :

SOFTWARE REQUIREMENTS:

Microsoft® Windows® XP or Windows Vista® (Windows 95/98/ME/2000 are unsupported)
Microsoft DirectX® 9.0c

HARDWARE REQUIREMENTS:

CPU: Intel® Pentium® 4 3.0 GHz or AMD® Athlon™ 64 3200+ processor or better supported
RAM: 512MB RAM (1GB for Windows Vista)
VIDEO CARD: 256MB NVIDIA® GeForce® 6600GT or better or ATI Radeon™ 1600XT or better
SOUND CARD: 100% DirectX 9.0c compatible sound card
HDD SPACE: 1.5GB of free hard drive space
HOSTING: To host Multiplayer matches, a 2Ghz dual-core or better processor is recommended.
INTERNET: Broadband connection and service required for Multiplayer Connectivity

In order for the game to run, Windows Vista users will need to install the update for DirectX 9.0c available at http://www.microsoft.com
This is necessary even if DirectX 10 is installed.

Čisto kao referencu ja sam COD5 "bahato" vrtio na 1240x1024 highest detail (onak blještavo i divno i krasno) bez iakvih trzanja ili trokanja na :
Win XP
3.0 dualu
8800 Ultra
4GB RAM-a
a kako je to izgledalo a usput i da stavim koji SS pa evo :

predzadnji SS je i finalni frame igre i zadnji naravno početak creditsa tako da znate da sam je prožvako cijelu pa da ne brijete da laprdam bez veze :lol:

Generalno da zaokružim priču ako su vam ili  COD2 ili MOHA bili dobri za ubijat vrijeme ovo MORATE isprobat jer nećete požaliti.Ostatak iznenađenja otkrijet sami a ja sad odo poskidat sve lvl hackove i slične toolse i isprobat ovo čudo online tj MP pa ću se i po tom pitanju očitovati.

articoka 9

• CROPES-ovac od 2006
« Reply #10 on: February 07, 2009, 00:19:44 »
issss.. oke.. ak ce ti neko hebat mater zbog cod-a ne svaljuj krivnju na mene. prosim lepo. hvala dovidjenja

PESoholic 11

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • tribina tebi pjeva...
« Reply #11 on: February 07, 2009, 11:56:06 »
Ma stari no frks nebu posel patil bum danas okinul jednu all-night-loooong i sve bu se nadoknadilo :D

Kranči 11

• CROPES-ovac od 2009
  • Naj PES: 6
  • HŽV
« Reply #12 on: February 07, 2009, 16:44:05 »
odlična igra, meni je bolja od četvorke u Single - nekak me više zanima 2. svjetski rat, pa je valjda zbog toga

@PESoholic

grafika ti je odlična, šteta što nemam ja tako dobru, al nisam imao puno problema s tim, jedino sam imao problema s onim japancima i banzaima :lol:, al dok sam prvog ubio, više nije bilo problema s njima
al me sasvim na kraju, onaj Nijemac uplašio, al bio je tu Reznov i spasio me :lege:

PESoholic 11

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • tribina tebi pjeva...
« Reply #13 on: February 07, 2009, 17:17:20 »
ma švabo kad je izronio majku mu kempersku hebem ja prvo pomislio pa nije vlajda kraj ko u Falloutu 3 majku mu ali dobro je...

a malo OT kraj Fallouta je očajan nakon svih tih peripetija ili maltene ispadneš čmar i ljiga od čovjeka ili rikneš izbor do jaja :lol:

PESoholic 11

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • tribina tebi pjeva...
« Reply #14 on: February 08, 2009, 14:28:43 »
Evo da ažuriram sa još pokojim SS-om iz SP kampanje :

A za kraj bi samo htio lagano "prozvat" svog unuka tj Rebela da nam sad svima ljepo objasni zašto kad je već očito sudjelovao u izradi COD5 WaW-a nije mogao bar za nas par isfurat orginal KEY a da je 100% radio na ovom Activisionovom naslovu imam i dokaz jer naime jedan od Chalengea iz MP i to iz skupine ELITE je ovaj :

:lol: :srednji: :lol: :prcko: :vojnik:
« Last Edit: February 08, 2009, 14:30:47 by PESoholic »