Author Topic: A.C. Milan  (Read 139305 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

dmg_ 12

• CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 6
Re: A.C. Milan
« Reply #645 on: April 18, 2008, 19:49:53 »
ma ono gore sam tak i tak više napisao da naserem onih milijun zareza. nije da sam išta pametno rekao :D

Ako fakat ostane - ja sretan. Presretan :)

BBBManiac

« Reply #646 on: April 19, 2008, 12:39:13 »
Sto mislite,jel Luca Toni,dobar napadač za Milan? Ja mislim da bi on bio odlican tandem uz pipa,dobro bi se slagali u napadu,...

hendrix 15

• *
  • CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 2012
« Reply #647 on: April 19, 2008, 13:20:24 »
..nece doci..

žuj@ 12

• CROPES-ovac od 2007
  • ... POPESKU
« Reply #648 on: April 19, 2008, 13:22:15 »
Sto mislite,jel Luca Toni,dobar napadač za Milan? Ja mislim da bi on bio odlican tandem uz pipa,dobro bi se slagali u napadu,...

hmm da uz pipa na klupi, tog inzaghia treba protjerat iz nogometa kako je loš uhh, makar mi se i toni ne sviđa baš puno ali barem zna pucat i igrati glavom a ovaj zna dotrčat u 5 metara i čekat da ga lopta pogodi i da se odbije od njega u gol,

Daja 11

• CROPES-ovac od 2008
  • Naj PES: 3
  • Daja [G]OWNA[R] :D
« Reply #649 on: April 19, 2008, 16:13:42 »
drito to zuja pipo zna cekat u napadu i kad mu neko doda loptu doda mu tak da mu namjesti zicera i on naravno da ne fula
lik je stra i njegovo vrijeme je proslo :winki: dolaze nove nade pato :D

senna 12

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #650 on: April 19, 2008, 16:38:28 »
psssssst

pa jel gledate vi Milana... kako je igrao prošle sezone... pa potopio LP u finalu... i ove sezone je odličan...
...a zabio je i 2 komada juvetu ;)

žuj@ 12

• CROPES-ovac od 2007
  • ... POPESKU
« Reply #651 on: April 19, 2008, 18:53:00 »
psssssst

pa jel gledate vi Milana... kako je igrao prošle sezone... pa potopio LP u finalu... i ove sezone je odličan...
...a zabio je i 2 komada juvetu ;)

e rekli su mi da nemrem šutit, ma daj ti meni pojasni, kako je on to dao golove u finalu LP-u ili u finalu LP-a :D

prvu ga je lopta napucala i skrenula se u gol, drugi ajde još kak tak je namjestio al ono 1/100

a juvetu lol, prvu ga napucalo također, a drugu je dobio na prazan gol

maremas 13

• CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 2017
  • PSN ID: maremas84
« Reply #652 on: April 19, 2008, 19:02:33 »
Inzaghi je najbolji strelac euro kupova, to je slucajno jeli?

A sto se tice golova protiv Juventusa pa treba se naci u takvoj poziciji za gol, on ga je postigao i to Juventusu 2 komada a ti sad umanjujes vrednost tih golova  :nono: Pippo je jedinstven igrac :vragic: a ljudi ili ga mrze ili ga vole

« Last Edit: April 19, 2008, 19:12:52 by maremas »

senna 12

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #653 on: April 19, 2008, 20:16:03 »
Pa lik zabijaaa... to je najvažnije, broje se golovi samo. Da, kojom slučajnošću je on najbolji strijelac euro kupova?
Zašto druge napadače tako ne napucavaju da se od njih lopta odbije u gol? :hm:

Stvarno je jadan taj Inzaghi... svaki gol kojeg zabije je 100 % šansa, zabije na sriću...
...treba ga potjerat iz nogometa (jednog od najvećih napadača uopće) jer ne zabija lijepe golove??????????

žuj@ 12

• CROPES-ovac od 2007
  • ... POPESKU
« Reply #654 on: April 19, 2008, 23:11:19 »
Pa lik zabijaaa... to je najvažnije, broje se golovi samo. Da, kojom slučajnošću je on najbolji strijelac euro kupova?
Zašto druge napadače tako ne napucavaju da se od njih lopta odbije u gol? :hm:

Stvarno je jadan taj Inzaghi... svaki gol kojeg zabije je 100 % šansa, zabije na sriću...
...treba ga potjerat iz nogometa (jednog od najvećih napadača uopće) jer ne zabija lijepe golove??????????

da da, lol jedan od najvećih lol daj ne pretjeruj ono, možda jedan od najvećih napadaća milana zadnjih 7 godina ali jeda od

a kaj se tiće lijepih golova, pa ako je napadać pa mora mu se tu i tamo zalomit neki dobar gol jbg :wink:

ma sad vi njega branite jer ste milanisti, dobro je napisao mare, ali ja bi to ovako rekao ljudi ili ga mrze ili ga preziru :D lol zezam se naravno

hmmm di sam ja napisao da on daje golove na sreću ili ti ga na sriću, NIGDJE

samo sam rekao da mu niti jedan gol nije izvan 5 metara i golove daje na prazan gol ili ga lopta napuca i uđe, a ne umanjujem njegovu sposobnot nalaženja na pravom mjestu :lol: ,a ovo u euro kupovima a kaj da velim sve piše gore- to je igrać koji posprema tuđe golove :wink:

hendrix 15

• *
  • CROPES-ovac od 2006
« Reply #655 on: April 19, 2008, 23:44:44 »
a kaje tebi smijesno pajdo?

ak je to tak lagano, i najjadniji golman bi to mogao radit...

ali NE MOŽE..zašto?

zato jer samo Pippo ima osjećaj za loptu..koliko puta lopta ode u prazno i kaze se da se zakasnilo na nju?

pa bar 2-3 puta po utakmici u gol sansi...

e vidite, to pippo uvijek posprema, ali uvijek...i tu je velik..zabije sve golove za 1-0, 2-1 i sl. i bogisus je :)

bcvitan 12

• CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 2009
  • ja volim samo spam, taj predivan spam...
« Reply #656 on: April 19, 2008, 23:47:41 »
inzaghi nema tehnike, niti je Bogzna kako brz, ali on to sve nadoknađuje pamenom igrom, i on ima taj osjećaj za loptu, kolji je rijetkost u današnjem nogometu ;)

hendrix 15

• *
  • CROPES-ovac od 2006
« Reply #657 on: April 20, 2008, 01:29:57 »
..pa ni gerd muller nije bio neki vjest tehnicar..al se nazabijao takvih "glupih" (po vama) golova par stotina...

...ne moze to bilo tko.. :)

Chille_HR 12

• CROPES-ovac od 2007
« Reply #658 on: April 20, 2008, 09:25:23 »
dobro, ali Gerd je bio zvjerka po meni veca, jer em kaj je bio metar i jagoda visok, imao je jednu malo kracu nogu i shepao i zgledal je nekako zdepasto, ali je bio legenda Bayerna i repke...

Inzahgi je isti takav tip igracha, i OK mi je taj nachin zabijanja, kao kaj ste rekli, rijetkost je takav tip...alči kod njega me samo smeta ono glupiranje i gluma kad iznudjuje penale, majko mila, frajer zasluzhuje Oscara :)

hendrix 15

• *
  • CROPES-ovac od 2006
« Reply #659 on: April 20, 2008, 11:51:53 »
pa treba i to znat..on jedini moze tak za*ebat suce :D

inace bi uvijek bili penali :)