Author Topic: A.C. Milan  (Read 139314 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

BBBManiac

Re: A.C. Milan
« Reply #585 on: March 17, 2008, 10:55:28 »
a jbg,romini igraci su sad u zivotnoj formi,jel to branio dida?

žuj@ 12

• CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 6
  • ... POPESKU
« Reply #586 on: March 17, 2008, 11:02:52 »
nije DIDA pa bio ti je kalac u krupnom planu par puta :wink:

hendrix 15

• *
  • CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 2012
« Reply #587 on: March 17, 2008, 11:12:52 »
joj, joj, zuja, cekaj malo..pa tek je poceo navijati za milan, jos mora upoznati igrace ;) ....

fenix 13

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #588 on: March 17, 2008, 11:14:29 »
kod gola vucinica komentator ko pokvarena ploča :D

hendrix 15

• *
  • CROPES-ovac od 2006
« Reply #589 on: March 17, 2008, 11:16:46 »
aaaa hihi senna taj video je stavio :D

nisam gledao jer sam vec vidio sazetke i to tocno na tom videu..ma zakon je :D ...

senna 12

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #590 on: March 17, 2008, 11:18:10 »
:lol:

roma-milan 2-1 pellegatti + carlo zampa :D

senna 12

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #591 on: March 20, 2008, 12:39:11 »
eto bar je mali Paloschi zabija protiv Sampdorije ;)

fenix 13

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #592 on: March 20, 2008, 12:42:42 »
eto bar je mali Paloschi zabija protiv Sampdorije ;)

samo cu te citirat sto si jednom reako :P

Šta Pato, Inzaghi, Kaka' ne mogu zabit gol?

I u kakvoj je sad to nekoj novoj velikoj krizi Milan? :hm:

mislim da je Milan u velikoj krizi.... gubiti 0-2 na svom stadionu pred svojim navijačima od Sampdorije nije nikako dobro....

senna 12

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #593 on: March 20, 2008, 12:48:01 »
to je bilo pred utakmicu s Romom... a vjerojatno si vidio kako je Milan dobro igrao, kontrolirao utakmicu i na "sreću" izgubija... zaslužija je barem bod... a ono jučer možemo objasnit kao loš dan ;)

pa i svih prvih 5 momčadi jučer su kiksali ;)

hendrix 15

• *
  • CROPES-ovac od 2006
« Reply #594 on: March 20, 2008, 13:50:47 »
senna, probudi se..milan je u krizi kakvu jos nije imao u berlusconijevoj eri..

senna 12

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #595 on: March 20, 2008, 15:16:30 »
:nono:

takav je današnji nogomet :D
a jbg, kriza ili ne, idemo dalje :D

Još malo izgurat do kraja sezone, valjda će bit pojačanja na kraju :)

senna 12

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #596 on: March 23, 2008, 21:44:27 »
TORINO - MILAN 0:1 :)

http://www.dailymotion.com/video/x4syli_torino-0-1-ac-milan-wwwliga1com_sport

Milan je uspio pogotkom Pata u 65' slaviti na, pokazalo se teškom gostovanju kod Torina rezultatom 0-1. Jedini gol na utakmici došao je nakon ubačaja Seedorfa koji prihvaća Gilardino i zaobilazi vratara te šalji laganu loptu prema mreži koju zabija mladi Pato.

U onome što je prikazano bit će upisana tri boda, dok u 'rovovskoj bitci' na terenu možemo izdvojiti gredu Seedorfa, sjajnu priliku Gilardina i udarac Pata s jedne, odnosno situaciju Stellonea s druge strane. Prvo poluvrijeme se može zaboraviti, bitka na sredini terena bez konkretnih prilika.

U drugom poluvremenu valja najprije izdvojiti situaciju u 60' kada Oddo centrira s desne strane, Pato prebacuje do Seedorfa koji ostaje sam i pogađa gredu već savladanog Fontane. Kada se činilo da Milan bez Kake' ne može do gola, u 65' Seedorf pronalazi Gilardina koji najprije pada, pa s loptom zaobilazi Fontanu i šalje ju lagano prema mreži, a Alexandre Pato potvrđuje pogodak sa gol-linije.

Torino se polako budi i sjajnu priliku ima preko Stellonea, ali Kalac to predviđa i blokira udarac Talijana. Što se više bliži kraj, Pato postaje najagilniji igrač na terenu, i radi slalom među igračima Torina po lijevoj strani i majstorski pronalazi Gilardina koji loptu prima prsima, a njegov udarac brani Fontana.

Neumorni Pato prijeti i u 74' kada opet sjajno prolazi kroz obranu Torina i desno upošljava Seedorfa čiji udarac Fontana nogom skreće u korner. Za kraj izdvajamo udarac Pirla u 89' koji završava u rukama solidnog Fontane.

Pobjedu je, osim rossonera, upisala i Fiorentina kasnim pogotkom Pazzinija u srazu s Laziom, pa je tako ostala na četiri boda iznad Milana. Tri boda zaradio je i Udinese, koji je šesti, iza Milana, sa samo dva boda manje od europskog prvaka. U sljedećem kolu Milan dočekuje Atalantu, dok će derbi u Udinama igrati Udinese i Fiorentina.

http://www.acm1989.bloger.hr/

senna 12

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #597 on: March 25, 2008, 15:48:33 »
Kaka: Milan je zaslužan za moj uspjeh :)

Najbolji svjetski nogometaš prema izboru Fife, Brazilac Kaka (25), izjavio je za španjolski radio show Onda Cero kako je Milanov dužnik za svoj uspjeh...

Milan je Kaku doveo iz Sao Paula 2003. godine kao relativno nepoznatog igrača za 8.5 milijuna eura, nakon čega se postepeno razvio u najboljeg igrača svijeta.

- Želio sam igrati u nekom od najboljih europskih klubova i Milan je bio jedini koji je dao ponudu. Milan mi je pružio priliku da ispunim svoj potencijal, zbog čega sam im veliki dužnik - rekao je Kaka.

Brazilska zvijezda tada se osvrnula na vječito pristutne špekulacije oko mogućeg transfera u Real Madrid.

- Uvijek sam odgovorio kako je potreban dogovor s dvije strane kako bi se tako nešto dogodilo. Sretan sam u Milanu i ovdje se osjećam ugodno. Real me nikad direktno nije kontaktirao, ali je kontaktirao mog agenta koji im je odgovorio kako se prvo moraju dogovoriti s Milanom.

n-m

senna 12

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #598 on: March 28, 2008, 18:58:07 »
-> Razmjena Gilardino – Mexes?   
Teško da će se Roma odreći Mexesa, ali samo neka Gila ode i sretno mu bilo :)

-> Ronaldo se oporavlja brže od očekivanja   
Još jedna dobra vijest ;)

-> Pato: "Fenomen je Ronaldo, ne ja!"
Pato zabio prvijenac za Brazil :clap:

žuj@ 12

• CROPES-ovac od 2007
  • ... POPESKU
« Reply #599 on: March 28, 2008, 19:38:18 »
JA NE KUŽIm zake milan ne stavlja gilu u igru dečko je stvarno dobar napadač, mislim nije da ga ne stavljaju ali ga ne stavljaju dovoljno kolko on zaslužuje