Author Topic: A.C. Milan  (Read 139318 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

VuXs 12

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • Milano siamo noi
Re: A.C. Milan
« Reply #330 on: August 17, 2007, 15:14:46 »
ako netko želi provocirati neka si temu otvori za zajebanciju

senna 12

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 6
« Reply #331 on: August 18, 2007, 14:48:32 »
Emerson: Bilo bi sjajno preći u Milan

Vezni nogometaš Reala Emerson je za talijansku Gazzettu dello Sport izjavio kako bi bilo sjajno preći u klub u kojem bi igrao pod vodstvom trenera koji ga želi u momčadi.

U tom kontekstu Emerson je progovorio o mogućem prelasku u redove Milana: "Ne znam ništa o navodnoj ponudi Intera, ali znam da nas je Milan kontaktirao i znam što se tu dogodilo. Real je tražio više novca, 10-11 milijuna eura, ne znam točno, jer još nisam ni sa kim o tome razgovarao. Ukoliko me netko pozove, saslušat ću što ima za reći. Imam još dvije godine ugovora sa Realom, ali bilo bi sjajno otići u Milan i igrati pod vodstvom trenera koji me želi u momčadi."

Carlo Ancelotti je uistinu iskazao interes za Emersona i Milan je spreman ponuditi pet milijuna eura kako bi ga doveo na posudbu, ali u Realu su spremni samo na prodaju, i to uz odštetu od oko 11 milijuna eura.

n-m

mariuchi 13

• *
  • CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 2011
« Reply #332 on: August 19, 2007, 10:50:01 »
Milan u Genovi bez navijaca?

ODLUKA o zabrani dolaska Milanovih navijača u Genovu bit će donijeta u ponedjeljak na sastanku komisije za sigurnost na talijanskim stadionima.

Marasi stadion u Genovi pamti tragediju iz 1995. godine, kada je smrtno stradala mlada Španjolka na utakmici Genoa - Milan.

Poznat je animozitet između ova dva kluba i komisija za sigurnost na stadionima u Italiji, raspravljat će na sastanku zakazanom za ponedjeljak.

Premijera (26. kolovoza) vatrenih navijača Genoe u talijanskoj Serie A, vrlo vjerojatno će proteći bez navijača "rossonera". Takva odluka čini se najrazumnijom i od strane Milana.

index

PES man

« Reply #333 on: August 19, 2007, 10:54:24 »
sta senna i hendra ne idu? mislim to su jedini navijaci pa ono....cudno

senna 12

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #334 on: August 19, 2007, 12:55:34 »
viša sila nas sprječava ;)

Junak atenskog finala Lige prvaka Filippo Inzaghi riješio je pitanje pobjednika na sedamnaestom Trofeju Luigi Berlusconi u Milanu. Zabio je oba gola u Milanovoj 2-0 pobjedi protiv Juventusa, tradicionalnog Milanovog takmaca na ovoj predsezonskoj priredbi.
Inzaghi nije ni trebao igrati protiv Juventusa, no Ancelotti je bio prisiljen uvesti ga nakon što se neposredno pred početak utakmice ozljedio Brazilac Kaka. Samo koju minutu nakon što je ušao, Inzaghiju je asistirao Massimo Ambrosini i Milan je poveo 1-0. U nastavku su treneri oba sastava puno mijenjali, a nakon svega došlo je do povećanja Milanove prednosti. 
Ubačaj iz kornera Nesta je proslijedio do Inzaghija, koji je loptu spretno pospremio u mrežu.
Inače, tradicionalni rivali igrali su ravnopravnu utakmicu, u kojoj su se posebno isticali Juventusov kapetan Del Piero i Milanov veznjak Seedorf. Nakon drugog gola Juventus je dominirao, no jedino je češki veteran Pavel Nedved imao nekoliko konkretnih pokušaja. Dario Šimić dobio je nekoliko minuta u drugom dijelu

http://rapidshare.com/files/49665759/HGf-milan_2-0_juventus_ber_.wmv.html

acmilan-cro

senna 12

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #335 on: August 20, 2007, 23:32:18 »

Marasi stadion u Genovi pamti tragediju iz 1995. godine, kada je smrtno stradala mlada Španjolka na utakmici Genoa - Milan.

e kako sam se smijao dok san ovo čita :lol: naši kraljevi novinari (nemislim na tragediju, pokoj čoviku) ... na utakmici je stradao navijač genove vicenzo spagnola... a naši su novinari preveli kao "španjolka" :lol:

senna 12

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #336 on: August 22, 2007, 11:41:14 »

fenix 13

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #337 on: August 22, 2007, 13:05:26 »
mislim da milanu takav igrač nije potreban, imaju gattussa koji je 5 puta bolji od njega a drugog povučenijeg u vezi je uvijek igrao Pirlo koji je tehnički potkovan za razliku od emersona, ja ga vidim jedino kao zamjenu na klupi a koliko ce on biti sretan s tim vidjet ćemo....

mariuchi 13

• *
  • CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 2011
« Reply #338 on: August 22, 2007, 13:10:22 »
Pirlo ce sad ic vise prema naprid dok mogu igrat 2 DMF-a Gatusso i Emerson

senna 12

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #339 on: August 22, 2007, 13:41:50 »
ma neee, fenix, Milan se sada bori na svim frontovima, 70 utakmica u sezoni, a tu je igrač koji može rasteretit i Pirla i Gattusa... inače nezamisliv mi je trojac Rhino-Emerson-Pirlo... nevirujem da će igrat tako kako kaže marac... a Emerson je iskusan igrač, vjerojatno mu neće bit toliki problem strpit se na klupi... a i dobili smo "osvježenje" za samo 5 milja :clap:

senna 12

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #340 on: August 24, 2007, 19:03:37 »
"Uskoro ćete ga vidjeti, vrlo uskoro. Bit će to iznenađenje za sve, izgleda kao model. Imat će sjajnu sezonu, vrlo je motiviran i opet želi dokazati da je najbolji napadač na svijetu"

Carlo Ancelotti o Ronaldu (jutros :D)

PES man

« Reply #341 on: August 24, 2007, 19:38:31 »
sta ko novi bekam a? model ovo ono ;)

khm da bit ce najbolji :hm:

senna 12

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #342 on: August 24, 2007, 19:55:58 »
sta ko novi bekam a? model ovo ono ;)

khm da bit ce najbolji :hm:

ako netko želi provocirati neka si temu otvori za zajebanciju

:rambo:

senna 12

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #343 on: August 27, 2007, 21:43:13 »
Galliani želi sucima dati sprej za živi zid (a kralja :) )

Potpredsjednik Milana Adriano Galliani je ustvrdio kako želi i u talijanskom nogometu uvesti praksu da suci sprejem u boji obilježavaju poziciju na kojoj mora stajati živi zid prilikom izvođenja slobodnih udaraca.

Milanov vezni nogometaš Clarence Seedorf je dobio žuti karton zbog toga što se u jučerašnjoj utakmici protiv Genoe nije pridržavao potrebne udaljenosti prilikom izvođenja protivničkog slobodnog udarca, što je Galliania navelo da posudi ideju iz brazilskog nogometa.

"U Brazilu suci koriste sprej u boji kojim označavaju poziciju živog zida. Nakon nekoliko minuta linije povučene tom bojom se više ne vide na terenu. Nadam se da i u talijanskom nogometu možemo uvesti taj sustav, koji u Brazilu funkcionira jako dobro." - rekao je Galliani.

senna 12

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #344 on: August 30, 2007, 23:43:19 »
sutra u 20.45 izravno iz Monte Carla (ja mislim :D ) na HRT2
europski superkup

A C   M I L A N   vs.   Sevilla

...sigurno da će Sevilla bit rastresena zbog Puerte, Milan mora iskoristit svoju šansu...