Author Topic: A.C. Milan  (Read 139315 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

VuXs

Re: A.C. Milan
« Reply #105 on: April 20, 2007, 17:26:41 »
hajdukovac evo ti opomena,pa se ti operi....gle mojsmajlić je bolji ccccccccccsx

cule14

« Reply #106 on: April 20, 2007, 17:28:13 »
Roma je nanijela Interu prvi ovosezonski poraz te je na neko vrijeme odgodila slavlje crveno-crnih kojima su trebala tri boda radi matematičke potvrde osvajanja naslova. Gosti su u 20. minuti trebali povesti. Cesar je prvo blokirao loptu nakon snažnog udarca Tottija nakon čega do lopte dolazi Perrotta međutim njegov je šut na gol liniji blokirao Maicon. Chivu je zatim pucao iz slobodnjaka zamalo kraj gola nakon čega lopta nakon voleja Perrotte zamalo dira vratnicu. Domaćini prvi puta ozbiljnije prijete u 37. minuti kada Stankovic snažnim udarcem sa 20 metara šalje loptu u gredu. Isto se zatim desilo i na drugoj strani jer Cesar nakon udarca Mancinija odbija loptu u gredu. Roma pred sam kraj poluvremena dolazi do vodstva. Nakon što je nakon duge akcije nekoliko udaraca Rominih igrača bilo blokirano do lopte kraj gol aut linije dolazi Chivu nakon čega daje povratnu loptu za natrčalog Perrottu koji je sa šest metara bez problema šalje u mrežu. Adriano zatim koristi proigravanje Ibrahimovica nakon čega se ispred Donija sam bacio na zemlju međutim sudac je nasjeo na njegov trik a Materazzi je realizirao kazneni udarac. Brazilac je dan kasnije zbog glume dobio dvije utakmice zabane igranja. Zatim loptu nakon udarca glavom Adriana Doni odbija u vratnicu nakon čega Maicon udarcem iskosa pogađa suprotnu stativu. Međutim gosti dolaze do vodstva pred sam kraj utakmice. Totti je uputio udarac iz slobodnjaka a lopta se odbila od Figa, prevarila Cesara i ušla u mrežu. U zadnjim sekundama De Rossi koristi slobodan prostor i nalazi Cassettija koji zavrće loptu u suprotni kut.

http://hr.nogonet.com/index.php?option=com_content&task=view&id=1533&Itemid=49

hendrix 15

• *
  • CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 2012
« Reply #107 on: April 20, 2007, 17:41:30 »
1. cule kakve to veze ima s MILANOM
2. ma da ne bi bilo da su inter crveno crni...nisu oni vrijedni tih boja...

cule14

« Reply #108 on: April 20, 2007, 17:45:54 »
to sam stavil zato jer su Milanovi glavni rivali izgubili od Rome
 :lol: :lol:
Inter :fifabljak: :fifabljak:

smiri emocije malo..
« Last Edit: April 20, 2007, 17:49:26 by VuXs »

senna 12

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 6
« Reply #109 on: April 22, 2007, 10:37:02 »
Milan ulazi u dobru seriju "velikih" pobijeda, ovaj put 3:1 (vs Calgari). U odličnoj smo formi uoči susreta s Manchesterom (samo da se vrati Dida)... Manchester se mora boriti na dva fronta, nakon remija sa Middlesbroughom u pitanje je njihov naslov Premiershipa...sve to ide u prilog Milanu

Eduardo #1

« Reply #110 on: April 22, 2007, 10:52:41 »
Milan ulazi u dobru seriju "velikih" pobijeda, ovaj put 3:1 (vs Calgari). U odličnoj smo formi uoči susreta s Manchesterom (samo da se vrati Dida)... Manchester se mora boriti na dva fronta, nakon remija sa Middlesbroughom u pitanje je njihov naslov Premiershipa...sve to ide u prilog Milanu

Meni se cini da je dva gola ronaldo zabio...

cule14

« Reply #111 on: April 22, 2007, 10:55:32 »

mariuchi 13

• *
  • CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 2011
« Reply #112 on: April 22, 2007, 11:59:21 »
svaka cast ronaldu,drago mi je sta se vratija,vidi se da u realu samo propadaju igraci

cule14

« Reply #113 on: April 22, 2007, 12:24:30 »
čitao sam sad u novinama da je berlusconiju žao što ronalda nije doveo na početku sezone

Eduardo #1

« Reply #114 on: April 22, 2007, 17:16:55 »
čitao sam sad u novinama da je berlusconiju žao što ronalda nije doveo na početku sezone

Da ga je barem doveo...

Milanezi bi onda rasturali u Ligi prvaka...

hajdukovac 13

• CROPES-ovac od 2006
  • FC Barcelona - Mes Que Un Club
« Reply #115 on: April 22, 2007, 18:22:10 »
negdi san procita da je ronaldo smrsavia 5 kg otkad je dosa u milan

Eduardo #1

« Reply #116 on: April 22, 2007, 18:45:30 »

link po mogucnosti?

hajdukovac 13

• CROPES-ovac od 2006
  • FC Barcelona - Mes Que Un Club
« Reply #117 on: April 22, 2007, 19:48:41 »

link po mogucnosti?

MILANO - Otkad je zimus iz Reala stigao u Milan, brazilski napadač Ronaldo smršavio je pet kilograma. Tajna je u dijetnom programu klupskih liječnika, ali i u pojačanom angažmanu na treninzima i utakmicama. Dok je još bio u Realu, kritičari su ga stalno prozivali zbog viška kilograma.

http://www.jutarnji.hr/clanak/art-2007,4,18,ronaldo_kilaza,70908.jl

VuXs

« Reply #118 on: April 24, 2007, 14:01:34 »
evo kaj englezipišu:
The Times has dedicated a 16-page insert on the Champions League calling on the English teams to bring the Cup home.
The Manchester Evening News has the headline 'Ronaldo-Kakà, clash of the young titans.
The Daily Telegraph has called it: 'Show time'
and the Sun has a photo of Cristiano Ronaldo with the headline: 'Our destiny.'

ferdinand ozljeđen neville ozljeđen vidić ozljeđen...
kaka' će pokazat c. ronaldu tko je gazda s loptom..

senna 12

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 6
« Reply #119 on: April 24, 2007, 14:12:27 »
Ja ne dajem nikakve šanse Manchesteru...Milan je u strašnoj formi...šteta šta večeras ne možemo pokazat i tko je pravi Ronaldo...