Author Topic: A.C. Milan  (Read 139010 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Komarac 11

• CROPES-ovac od 2007
  • PSN ID: oddFellow-_-
  • ex KOM
Re: A.C. Milan
« Reply #1110 on: August 30, 2009, 09:03:39 »
kao pravi rossoner iako sad manje nego prije

naravno kad nema trofeja... od toliko samozvanih "rossonera" jedino je senna pravi navijac ovdje ;)

inače.. osvrt na utakmicu... uzevsi samo u obzir vrijeme prije Gattusovog hlađenja, Milan je jako lose stajao na terenu.. Ronaldinho je katastrofa bio.. ako Milan u njemu vidi lidera jao si ga njemu...

najhh i ja sam pravi, ali mislim i jedini koji hoće da milan bude negdje 15. ove sezone iz razloga što ako milan bude 15. možda ga Berluskoni proda, a ako opet bude u top 4 bit će kao i zadnjih par sezona. Neće imati love za dobre igrače, a milan i dalje neće biti 1.
Zato je bolje jedna katastrofalna sezona nego 5 u nizu bez ikakvih značajnijih uspjeha

Nije mi drago što smo dobili 4 komada, ali mislim da je to jedini način da Berluskoni već jednom shvati da milan nije jak klub kakav je bio

svi  milanisti utihnuli haha

a ti si vjerovatno bio sretan kad vas je red bull izbacio ili kad vas je hearts onako dobio  :stupid: :stupid: :stupid:
« Last Edit: August 30, 2009, 09:07:31 by KOM »

d3migod 10

• CROPES-ovac od 2009
  • Naj PES: 6
« Reply #1111 on: August 30, 2009, 10:56:51 »
a jbg moram malo zaje...Inače sam za juventus od ostalih klubova pa zato :D
« Last Edit: August 30, 2009, 11:05:16 by d3migod »

roko 12

• CROPES-ovac od 2007
  • izgleda da je pero uteko
« Reply #1112 on: August 30, 2009, 10:59:05 »
ma svaka budala zna da se berlusconi ne smi balahat u ovim kriznim vremenima (u hrv. je kriza vec 50 g.) jer ako se sad ide bavit sa milanom i razbacivat novcem, ljudi (birači) će ga razapet, i on je toga sam svjestan.... al dosta o politici...

milan je po meni dobro igrao a onda se raspao, al nije mi samo nesto jasno, zasto se stalno oslanjaju na iskustvo, zar vise nije vrime da se momcad pomladi  :dump: izuzev thiaga silve i pata koji igraju u 1. postavi, koga mi to jos vidimo mlađeg??? samo jedna rič- jankulovski- vrime je vise za pomladit momčad a to ce najbolje napravit arapi...

i još nesto....
... od toliko samozvanih "rossonera" jedino je senna pravi navijac ovdje ;)

to je istina, 100%, ja navijam za milan otkad boban zna za sebe :D odnosno ja...ka dite sam dobija prvi dres, i nisam ga presta volit, e sad kolko grizem za klub, e pa....sad manje nego prije....al ako si pravi navijač uvik ces navijat za svoj klub, a ti fenikse to najbolje znas, jer garant si navija najvise za juve kad su ispali u 2.ligu...jer to je pravi navijač....

1986 10

• CROPES-ovac od 2009
  • Naj PES: 2009
« Reply #1113 on: August 30, 2009, 14:34:36 »
kao pravi rossoner iako sad manje nego prije
kakv si to onda Rossonero ili bilo koji navijac... klub se voli uvijek i svugdje kakvi god bili rezultati...
on topic- pre*ebeno izgleda Inter, Etoo se savrseno uklopio, ostala pojacanja su isto dobra, sve su super uklopili... :super:
opet Inter prvak... jedino ak Juve ne proigra, a sigurno nece ak ga stalno igram na kladionici jer me uvijek za*ebava... :spank:
Milan katastrofa, ode im jedan od najboljih igraca u povijesti a oni nikog ne kupi neg se oslanjaju na Ronaldinha  :stupid:
« Last Edit: August 30, 2009, 14:40:01 by 1986 »

plavi08 29

• *
  • CROPES-ovac od 2008
« Reply #1114 on: August 30, 2009, 14:52:06 »
on topic- pre*ebeno izgleda Inter, Etoo se savrseno uklopio, ostala pojacanja su isto dobra, sve su super uklopili... :super:
:stupid:
Sry , al jesi ti pogledal u kojem topicu pišeš :D

fenix 13

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #1115 on: August 30, 2009, 14:55:31 »

...ali mislim i jedini koji hoće da milan bude negdje 15. ove sezone iz razloga što ako milan bude 15. možda ga Berluskoni proda, a ako opet bude u top 4 bit će kao i zadnjih par sezona. Neće imati love za dobre igrače, a milan i dalje neće biti 1.
Zato je bolje jedna katastrofalna sezona nego 5 u nizu bez ikakvih značajnijih uspjeha

sorry ali mislim da vecu glupost nisi mogao napisat... pogledaj Juventus.. nakon skandala, dvije sezone bez Europe, prva sezona u Seriji A 3. mjesto, iduća prosli skupinu u lp i osvojili drugo mjesto... danas momcad koja se moze suprostaviti bilo kojoj u Europi... ne trebaju ti ogromne pare da bi stvorio momcad.. treba ti visegodisnji projekt, kojeg se treba drzati za kojeg treba strpljenja... ovako kako je Juve ucinio... Ja imam osjecaj da Milan nema nikakvog cilja, prodati Kaku je ok za te pare, ali izgubiti jednog Gourcufa nije...Drzanje staroga kostura ekipe i  kupovina poluproizvoda kao sto je Ronaldinho i zavaranje da je ono sto je nekad bio su potezi koji su doveli Milan ovdje gdje je sad...

..al ako si pravi navijač uvik ces navijat za svoj klub, a ti fenikse to najbolje znas, jer garant si navija najvise za juve kad su ispali u 2.ligu...jer to je pravi navijač....

mislim mene iskreno boli briga za koga tko navija... ja sam juventino otkad znam za sebe i za Juve sam jednako navijao kad bi osvojili Scudetto ili ispali u drugu ligu... ali ne volim kad je neki klub uspjesan,a onda se odmah javljaju njegovi "navijaci" i pola foruma navija za njih, prvi poraz muk i tisina.. bilo da je riječ o Interu, Milanu, Realu... mislim ne zelim da ovo itko shvati kao uvredu, jer ovo ispada kao da roka prozivam, ovo ja opcenito govorim

1986 10

• CROPES-ovac od 2009
« Reply #1116 on: August 30, 2009, 15:08:50 »
:stupid:
Sry , al jesi ti pogledal u kojem topicu pišeš :D
dobro... kaj sam sad trebo napisat recenicu o milanu tu, pa otvorit temu o interu, pa ostalo u Seriu A...  :zbunjen:
edit: tema o interu postoji vec  :D

EDIT by plavi08: Tvoj edit sam upravo htio dodat. :D Stvarno je glupo ispalo kad si napisao on topic i počeo pričat o interu.
« Last Edit: August 30, 2009, 15:17:37 by plavi08 »

Komarac 11

• CROPES-ovac od 2007
  • ex KOM
« Reply #1117 on: August 30, 2009, 15:34:51 »

...ali mislim i jedini koji hoće da milan bude negdje 15. ove sezone iz razloga što ako milan bude 15. možda ga Berluskoni proda, a ako opet bude u top 4 bit će kao i zadnjih par sezona. Neće imati love za dobre igrače, a milan i dalje neće biti 1.

sorry ali mislim da vecu glupost nisi mogao napisat... pogledaj Juventus.. nakon skandala, dvije sezone bez Europe, prva sezona u Seriji A 3. mjesto, iduća prosli skupinu u lp i osvojili drugo mjesto... danas momcad koja se moze suprostaviti bilo kojoj u Europi... ne trebaju ti ogromne pare da bi stvorio momcad.. treba ti visegodisnji projekt, kojeg se treba drzati za kojeg treba strpljenja... ovako kako je Juve ucinio... Ja imam osjecaj da Milan nema nikakvog cilja, prodati Kaku je ok za te pare, ali izgubiti jednog Gourcufa nije...Drzanje staroga kostura ekipe i  kupovina poluproizvoda kao sto je Ronaldinho i zavaranje da je ono sto je nekad bio su potezi koji su doveli Milan ovdje gdje je sad...

..al ako si pravi navijač uvik ces navijat za svoj klub, a ti fenikse to najbolje znas, jer garant si navija najvise za juve kad su ispali u 2.ligu...jer to je pravi navijač....

mislim mene iskreno boli briga za koga tko navija... ja sam juventino otkad znam za sebe i za Juve sam jednako navijao kad bi osvojili Scudetto ili ispali u drugu ligu... ali ne volim kad je neki klub uspjesan,a onda se odmah javljaju njegovi "navijaci" i pola foruma navija za njih, prvi poraz muk i tisina.. bilo da je riječ o Interu, Milanu, Realu... mislim ne zelim da ovo itko shvati kao uvredu, jer ovo ispada kao da roka prozivam, ovo ja opcenito govorim

pa sve dok milan bude 3. ili 4. neće doći promjene, možda je glupost, ali milan treba više napraviti. Berluskoni nije par sezona kupio pravog igrača, sve ovo nije dovoljno, ne treba njemu hrpa love, ali on ne želi kupovati i u tome je problem. Za klub koji se treba boriti za 1. mjeso u serie a i za ligu prvaka potrebno je ulagati, ako ne se ne ulaže već par sezona onda će klub samo padati što se moglo vidjeti i jučer kad nas je inter potopio kao neku drugoligašku ekipu

fenix 13

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #1118 on: August 30, 2009, 16:02:46 »
pa ulozili su oni.. samo u krive i nepotrebne igrace ;)

Komarac 11

• CROPES-ovac od 2007
  • ex KOM
« Reply #1119 on: August 30, 2009, 17:18:55 »
pa ulozili su oni.. samo u krive i nepotrebne igrace ;)
pa zato ih se treba i riješiti ;)

hendrix 15

• *
  • CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 2012
« Reply #1120 on: August 30, 2009, 17:38:22 »
@KOM

Da, treba ih se riješiti, ali se to neće riješiti osvajanjem 148. mjesta u Serie A..neke se stvari ne mogu kupiti novcem. [Za sve ostalo tu je Florentino Perez.]

Komarac 11

• CROPES-ovac od 2007
  • ex KOM
« Reply #1121 on: August 30, 2009, 17:57:19 »
@KOM

Da, treba ih se riješiti, ali se to neće riješiti osvajanjem 148. mjesta u Serie A..neke se stvari ne mogu kupiti novcem. [Za sve ostalo tu je Florentino Perez.]

pa nije se riješilo osvajanjem 3. 5. 4. mjesta koje su osvajali u zadnje 3 sezone pa ne vjerujem da će se i riješiti ako budu 3. ili 4. ove sezone jer će opet ista stara spika čiče Berluskonija "Milan je jak i bez pojačanja" i onda će opet upast u krizu jer ovaj milan neće ništa napraviti u ligi prvaka, pa neće imati para da održava klub pa će mu to ponovo bit izgovor da proda i Pata i tako će se to nastaviti tko zna koliko dugo.

Drugo riješenje ne postoji u njegovom slučaju, svaki cent koji milan osvoji će njemu u džep, a u klub će se vratiti ekipa tipa Bekema i Costacurte jer će to bit jedino što će moć priuštiti

z0 10

• CROPES-ovac od 2009
« Reply #1122 on: August 30, 2009, 18:09:29 »
super ih je inter unistio

danny 10

• CROPES-ovac od 2009
  • ex dado22
« Reply #1123 on: August 30, 2009, 22:01:13 »
Nema Kake nema Milana....Ronaldinho je jedan običan STUP i njemu nema pomoći....nadam se da će Berlusconi kupit nešto(ima još sutra rok)i da će Milan bit onaj stari!!!!!

fenix 13

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #1124 on: September 01, 2009, 14:08:53 »