Author Topic: A.C. Milan  (Read 138793 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

fenix 13

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 6
Re: A.C. Milan
« Reply #1065 on: August 06, 2009, 16:20:27 »
Nije ništa pokazao :lol:
Pa bio je strašan u Ajaxu
I Mandžukić je strašan u Dinamu ;)
ne možeš porediti Nizozemsku sa nijednom ligom 5-ice... po meni nije nista pokazao... a vidjet ces, zapamti ovaj moj post.. u sred sezone ce se Milan vaditi na Pata i SuperPipa
Pa ako ćemo tako Džeko je ku*ac od igrača, jel nemoš uspoređivat bundesligu i serie a... isto tako
ja mogu reć da će diego bit šugav kad dođe u italiju :S

a ne kužim to za vađenje šta si napisa... to je isto ka da kažeš real će se vadit na kaku i cr9 :hm:
pa sigurno da je pato u prednosti jer ovaj se triba još uklopit, a pippo je najbolji napadač na svitu ;)

ako je klaas doveden samo da bude pomočni napadač koji ce ulaziti kad jedan od ove dvojice nebude mogao igrati onda je kupovina prava... jer koliko sam ja shvatio , a mozda sam krivo shvatio, je to da je Milan trazio strijelca koji ce im zabiti minimalno 15 golova u sezoni, to se moglo skuziti po napadacima koje su lovili (Fabiano, Džeko, Trezegeut).. a ja ne vjerujem da Huntelaar moze to ispuniti, mislim, to je moje misljenje, mozda ce klaas biti novi ibrahimović a ti mi ovaj post na kraju sezone nabijat na nos :D

nece se Real vaditi na njima, oni su dovedeni s namjerom da igraju u 1. sastavu, da budu kostur ekipe... vadit ce se na "otpisane" ala Raul, Guti i ekipa... sto ce se sigurno desiti jer oni su u q-rcu, ne shvacaju da imena ne cine ekipu...

i da, bundesliga nije uopce za otpisat,ali istina, slabija je od Italije, ali i kad uspoređuješ, pogledaj onda Džekine igre protiv Bayerna, Schalkea, HSV-a (momcadi koje igraju u europi) pa ce ti biti jasno zašto je dobar napadač...

ja bi iskreno volio da progutam ove riječi na kraju, jer ako se Huntelaar pokaze kao promasaj, ostaju samo dva ozbiljna kandidata za naslov...

i da, Diego se nije dokazao samo u Bundesligi, nego i u Europi ;)

senna 12

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #1066 on: August 06, 2009, 17:24:57 »
Evo jedan video da vidite o kakvom je igraču riječ :)

fenix 13

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #1067 on: August 06, 2009, 18:19:06 »

aha.. takve ce golove zabijat obrani Rome, Intera, Juventusa, Genoe, Fiorentine i da ne nabrajam vise... nisam vidio nijedan gol u Realovom dresu :)

maremas 13

• CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 2017
  • PSN ID: maremas84
« Reply #1068 on: August 06, 2009, 18:37:11 »
Evo i u Realovom...

fenix 13

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #1069 on: August 06, 2009, 19:09:42 »
ma svejedno mi je.. vi zelite dokazat jedno ja drugo... da je Milan Tadića potpisao vi biste ga dizali u nebesa, sto je sasvim normalno kad navijate za klub, al ja vam kazem da je to propala investicija... imamo cijelu godinu da vidimo tko je u pravu

senna 12

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #1070 on: August 06, 2009, 20:20:15 »
al na osnovi čega ti moš sudit da je jedan napadač tipa huntelaar toliko loš?
i uspoređivat ga sa tadićem... aj reci mi malo na temelju čega se baziraju te tvoje pretpostavke...?

i btw za repku je u 23 nastupa zabija 13 golova ;)

roko 12

• CROPES-ovac od 2007
  • izgleda da je pero uteko
« Reply #1071 on: August 06, 2009, 20:25:20 »
Fenikse, sve cemo vidit...ja se nadam kao rossoner da se on nece izgubit kao onaj ricardo oliveira...

1986 10

• CROPES-ovac od 2009
  • Naj PES: 2009
« Reply #1072 on: August 06, 2009, 21:03:46 »

aha.. takve ce golove zabijat obrani Rome, Intera, Juventusa, Genoe, Fiorentine i da ne nabrajam vise... nisam vidio nijedan gol u Realovom dresu :)
zabio je 8 golova u polusezoni, kaj je super kolko je malo igrao....

roko 12

• CROPES-ovac od 2007
« Reply #1073 on: August 06, 2009, 21:51:49 »

kaj je do 3.4 mil. € po golu.....ne znam za tebe ali bogami meni je ovo malo....za klub ka real...
pa ne igra BaL da se more sprdat.... (u biti može, zato je i ošau milan :D )

moj purgeru, ja mislim da je on postigao 8 golova u HNL-u za dinamo, ja mislim da bi novinari živoga razapeli, a na njih posebno ciljam 24časa i novu tv....jer oni imaju svoju rubriku samo za mamića i plavi klub

pa oni vec pljuju po papakdopulosu a lik nije ni osjetio jos travnjak velebnog plavog vulkana

deo_from_zg 14

• *
  • CROPES-ovac od 2008
« Reply #1074 on: August 06, 2009, 21:58:26 »
ti novinari su uz suce najveći seljaci koji ko da su najveći neprijatelj nogometa,a huntelaar nije ni 2 i pol tekme od početka odigro za real,i njegov je učinak sasvim solidan,kad se navikne na igru u italiji,za godinu dvije će bit pri vrhu ljestvice strijelaca..

1986 10

• CROPES-ovac od 2009
  • Naj PES: 2009
« Reply #1075 on: August 06, 2009, 22:22:51 »

kaj je do 3.4 mil. € po golu.....ne znam za tebe ali bogami meni je ovo malo....za klub ka real...
pa ne igra BaL da se more sprdat.... (u biti može, zato je i ošau milan :D )

moj purgeru, ja mislim da je on postigao 8 golova u HNL-u za dinamo, ja mislim da bi novinari živoga razapeli, a na njih posebno ciljam 24časa i novu tv....jer oni imaju svoju rubriku samo za mamića i plavi klub

pa oni vec pljuju po papakdopulosu a lik nije ni osjetio jos travnjak velebnog plavog vulkana
kaj je malo, kad skoro uopce nije ni igro, a na kraju bio 3. strijelac Reala

roko 12

• CROPES-ovac od 2007
« Reply #1076 on: August 06, 2009, 23:03:52 »
a je se mašija...nista....vidit cemo ga u seriji a i gotovo....daj boze da on dosegne tih 8 golova, jer se meni cini da Pipo u po sezone uvik spašava stvar....

maremas 13

• CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 2017
  • PSN ID: maremas84
« Reply #1077 on: August 06, 2009, 23:50:04 »
Zaboravili ste na Borriella, po meni odlican napadac samo da ove sezone nema problema sa povredama i bice super.

senna 12

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #1078 on: August 07, 2009, 20:07:38 »
Qsvs - It 's done: exchange Oddo - De Silvestri

Evo ovo se pojavilo na Milannews.it... također piše da bi mali od pon trebao biti na raspolaganju Leonardu i da ce official biti sutra...

senna 12

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #1079 on: August 08, 2009, 14:45:01 »
Večeras protiv Benfice na Eusebio Cupu... nadam se da je došlo vrijeme za pobjedu :D