Author Topic: A.C. Milan  (Read 139319 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

maremas 13

• CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 2017
  • PSN ID: maremas84
Re: A.C. Milan
« Reply #1005 on: November 05, 2008, 19:07:32 »
Kako nema, ako misli da igra za reprezentaciju mora da igra u jacoj ligi a ne tamo u Americi a i da igra uopste, a Milan je pravi tim da mu to omoguci samo treba jos da se izbori za prvih 11 sto mozda i nece biti tesko jer Andjeloti praktikuje u poslednje vreme sistem rotacije, Milan ima sad i previse dobrih igraca sredine terena pa i logicno je da to Karlito radi.

goce 11

• CROPES-ovac od 2008
  • Naj PES: 2008
  • Dinamo Zagreb !!!!
« Reply #1006 on: November 05, 2008, 19:19:19 »
Kako nema, ako misli da igra za reprezentaciju mora da igra u jacoj ligi a ne tamo u Americi a i da igra uopste, a Milan je pravi tim da mu to omoguci samo treba jos da se izbori za prvih 11 sto mozda i nece biti tesko jer Andjeloti praktikuje u poslednje vreme sistem rotacije, Milan ima sad i previse dobrih igraca sredine terena pa i logicno je da to Karlito radi.

mare znam ja da mora igrat da bi bil konkurentan za repku ali svi znamo da se vraca na europsku scenu zbog reputacije zvijezde u repki, kao ronaldihno sto vise nije bio zvijezda u barci u poslijednje vrijeme pa preso u milan da digne tu reputaciju, aj mi reci jesu li im njih dvojica potrebni u tim godinama kojim jesu pogotovo beckam, moje misljenje da ne...

xeden 12

• CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 2009
  • Just Cruisin
« Reply #1007 on: November 05, 2008, 20:50:17 »
Ne nisi tupav nego on želi igrati u Europi da bi ga izbornik češće zvao u repku jer ovako on mora putovat iz USA u Europu, žišku?

fenix 13

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 6
« Reply #1008 on: November 05, 2008, 22:41:39 »
Samo da kažem u vezi Beckhama on dolazi u Milan zbog toga što bi htio igrati za repku, to dovoljno govori o tome da ipak Beckham koliko god novaca imao želi igrati za svoju državu

kakve veze ima igranje u milanu sa nastupom za repku care... daj mi objasni molim te jer sam ocito tupson

sad je stanka do proljeća u američkoj ligi... pa da ne ispadne iz forme

goce 11

• CROPES-ovac od 2008
  • Naj PES: 2008
  • Dinamo Zagreb !!!!
« Reply #1009 on: November 06, 2008, 08:33:42 »
Ne nisi tupav nego on želi igrati u Europi da bi ga izbornik češće zvao u repku jer ovako on mora putovat iz USA u Europu, žišku?

prvo hvala care sta si me demantiro da sam tupav ali majstore ova ti dobra da beckhama hebe putovanje iz usa u europu hahaha...

@fenix

pa kaj on u formi¨?
ima i tu nesto kad liga zavrsi da igraci ne ispadnu iz forme igraju neke prijateljske ali kod beckhema to nije slucaj da je iso mjenjat klub radi forme...
neko je u postovima naglasil da je bil ozljedjen pa neznam kakva forma...

PESoholic 12

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 2011
  • tribina tebi pjeva...
« Reply #1010 on: November 06, 2008, 08:59:24 »
Oooo kume dobro jutro ti jedva okice otvoril a ja već bannam ekipu :D

Da se vratim na temu-Ljudi da vam striček holic veli par stvari o Becksu.Čovjeka sam imo čast i privilegiju pratit od samog starta njegove profesionalne karijere(jbg jedno vrijeme mi je bil car careva), načitat se i nagledat gomila intervjua a ponosni sam vlasnike i njegove autobiografije.Njegov prelazak u Madrid je bio potez da se spasi fama i lice tada najvjerojatnije i najpopularnijeg nogometaša na svijetu koji je napravio jednu iznimnu glupost suprotstavljajući se i autoritetu sir Alexa Fergusona i samoj momčadi = slava mu bubnula u čelo.I to je i napravio uz malu pomoć ManU-a koji cijelu priču nije previše razvlačio po medijima.

U Madridu je odigrao dosta dobrih partija, zabijao golove i slao on svoje nenormalne nabace od 50m koji bi i komarca u glavu pogodili ali nije bio superzvijezda.Takvom čovjeku to je teško za prihvatiti i tu je počeo stradavati njegov ego koji se nakon što je godinama nosio ManU na leđima iz sezone u sezonu našao u sredini u kojoj se sunčev sustav ne vrti oko Becksa.

U toj situaciji odličan i nogometaš i biznismen kakav je odlučio se na jedan možda radikalan ali logičan i nadasve kako se pokazalo genijalan potez.Malac je zaključio bolesno velik ugovor i prešel igrat nogomet u SAD :D .Sjetite se koliko je medijskog prostora i na kako dugo vrijeme Becks time zaradio.Mjesecima se pričalo o tom transferu, njegovi golovi u MLSu su emitirani na svim jačim TV postajama diljem svijeta pa čak su i na hrvatskim TV postajama puštali snimke njegovih "maestralnih" golova u toj strašno strašno jakoj i zahtjevnoj ligi. :D

Zatim stanka, pauza, blackout...
Kada ste zadnji put čuli nešto o Becksu prije nego li se počeo spominjat ovaj veliki povratak na europsku scenu?Nemožete se sjetit jel tako!?A nemožete se sjetit jer je Becks opet ispao sa medijskog radara i odlučio se na ovaj potez iz niti jednog drugog razloga negoli da se vrati na te šarene i svijetleće ekrane, da ponovo napravi par reklama i zgrne koji milijunčić, da ga se opet par mjeseci poteže po medijima ali vjerojatno i duže jer sad je malac u europi i puno dostupniji razno raznim novinarčićima i fotoreporterčićima.Pa još koje pojavljivanje u dresu nacionalne vrste na putu do svjetskog prvenstva jbt pa možda još koju knjigu plasira na tržište.

Becks je po meni prvi pravi nogometaš/biznismen koji je shvatio punu snagu ovog sporta i neće dozvoliti da mu ni 100$ prođe ispred nosa bez da on svoj dio kolača pojede i to što glasnije i glamuroznije može.A kaj se igranja u reprezentaciji tiče vjerujte ljudi da je to jedina njegova preokupacija mali ima para da si unajmi trenere koji će ga fizički dovest u takvu formu da bu Bolta pretrčo :D netreba mu AC Milan, NHF svim rossonerima, da mu digne formu jer AC MIlan mi je ove godine ko Dinamo u prošloj sezoni kad su pokušali dić igru i klub dovođenjem oronulih i istrošenih staraca.Ko da su otvorili starački dom pod nazivom AC Milan :D
« Last Edit: November 06, 2008, 11:32:30 by PESoholic »

xeden 12

• CROPES-ovac od 2007
  • Just Cruisin
« Reply #1011 on: November 06, 2008, 10:04:04 »
Haha ovo zadnje ti je dobro, ali stvarno taj Milan nije nikoga mlađeg doveo u zadnjih par godina osim Pata i par ovih manje poznatih kao što je onaj Matteo Darmian i neki napadač ne znam kako se zove, i još oni povećavaju ugovor Pippu koji je već lagano u svojoj 35 godini, dovode Schevchenka koji je isto van forme i vjerojatno nikada neće bit onaj stari, trebali bi poradit na mladima ne radit starački doma kako je holic rekao :)

senna 12

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #1012 on: November 06, 2008, 15:52:39 »
Wow :S

Samo Pato? Momak koji je doveden sa 17 godina, a već sada razbija i tu je klasni napadač idućih 10 godina?
Pippo? Što, trebalo bi ga poslati u penziju? Čovjeka koji i sada igra u luđačkoj formi i ZABIJA?
Jednog 34 godine starog Alexa Del Piera treba škartati jer igra predobro al je - STAR?

Pippo je kralj, nedodirljivi, ja bih ga držao i u momčadi do 40 ako treba ;)

Jedan od najboljih igrača Arsenala proteklih sezona Flamini - isto je prestar?
Ronaldinho također?

Što bi Milan trebao? Izbaciti iz momčadi jednog Gattusa, Nestu, Seedorfa, Pirla jer su stari?
I dati priliku momcima od 16 godina?

Pogledaj npr. Arsenal. Kad su zadnji put nešto osvojili?

I da, recite mi koliko ograč mora imati godina da bi bio star?
Ja ću vam ispisati pojedince Milana (kojemu je prosjek godina prve momčadi 27 ;))

btw Antonini, Darmian su iz Milanove škole, kao i Paloschi koji je na posudbi u Parmi

PESoholic 12

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • tribina tebi pjeva...
« Reply #1013 on: November 06, 2008, 16:48:14 »
To sve stoji ja sam samo komentiro u sklopu ovog sa Becksom to dovođenje starina kako me podsjetilo na nedavne Dinamove akvizicije i kako bi im možda bilo psmetnije da su uzeli pojačanja u vidu ne tako jako afirmiranih(starih) igrača.Ne dovodim u pitanje kvalitetu ali igrač sa, napamet govorim, 33 godine može poslužit kao neka injekcija klubu samo u slučaju da tu sezonu odradi vrhunski recimo kako je Pero odrađuje u Juveu inače je to po meni bačen novac barem na razini natjecanja na kojoj jedan Milan treba i svakako može igrati.

Imaju oni svoje malde adute kao i svaki iole respektabilniji europski klub i logično da te "klince" nemreš bacit u vatru LP ili nekog derbija na San Siru jer će izgorit ko od šale ali dovodit u jedan po meni od top 5 europskih klubova (bez obzira na nedavne "klimave" rezultate) igrače na zalasku je suludo.

Ševcu skidam kapu ali mislim da je on papa-đenja-bok i bude li njegov doprinos u ovoj sezoni jači od 10 golova isplatilo se u suprotnom baćen novac.Ista stvar je i sa Becksom.Ima on još utakmica u nogama za odigrat ali pokušava li Milan odigrat Barcinu kartu da ima dvije ekipe od kojih jedna igra domaće prvenstvo a druga LP kasno su se sjetili.Pipo i njegovo produženje ugovora pa to nisam ni mislio da se neće desit i na kraju karijere Pipo će bit nekakav sportski direktor ili skaut u Milanu ziher i to podržavam a to je u konačnici i neka tradicija u najjačim europskim klubovima.Ipak smatram da je Pipo svoje dao i iako on može napravit isti doprinos ko Ševa na pomlađivanju svog napada Milan treba poraditi hitno čega su sigurno i sami svjesni.

Konkretno kaj se Becksa tiče ja sam svoje reko a mislim da kao čovjek koji njegovu karijeru prati od samog početka mogu dat jedan objektivan sud o tome.Taj transfer je čisti biznis za obje strane.Becks će dobit paru, medijski prostor i zadnji trzaj glamura a Milan će u Aziji prodat jedno 4-5 milijuna Becksovih dresova, preko njega se malo "zreklamirat" a ako usput "klinci" nešto pokupe od Becksa još bolje.To je ona poznata win-win situacija ali je ne treba gledati kao neko ozbiljno pojačanje kluba na razini Milana.

xeden 12

• CROPES-ovac od 2007
  • Just Cruisin
« Reply #1014 on: November 06, 2008, 17:33:31 »
Ma meni Inzaghi nikada nije bio neka kvaliteta on je uvijek bio prosjek, on zabija puno, ali meni on uopće nije neka superzvijezda što bi po zabijenim golovima trebao biti, i za njega se nikada nisu tukli klubovi tipa Real, Manchester, Barca itd.

Schevchenko je propao onog dana kada je zakoračio u Chelsea , Ronaldinho se lagano vraća u formu ali mislim da nikada više neće bit onaj stari, igrači koji još nešto vrijede u tom Milanu su Nesta, Gattuso, Pato i Flamini ostali svi imaju velike oscilacije u formi, koliko sam gledao Antonini i Darmian jesu iz Milanove škole, ali koliko sam ja gledao baš i ne igraju u prvoj momčadi .

senna 12

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #1015 on: November 06, 2008, 18:12:20 »
Da, sigurno da najbolji strijelac svih vremena u europskim kupovima nije bio ništa više od prosjeka :hm:
Ronaldinho neće nikad biti stari? Zar je ovaj novi loš, ovaj koji je zabio 4 gola dosad u Serie A u ključnim trenutcima, rješio derbi protiv Intera i još sa par asistencija pomogao ekipa? Zar takav "novi" Dinho nije dovoljno pojačanje?
A gdje je u vezi jedan Andrea Pirlo (doduše sada ozljeđen)? On je isto prestar igrač ispod prosjeka :S

@PESoholic
Što se tiče "staroga napada" i produženje ugovora s Pippom, ovu sezonu špicu Milana od prve minute je igrao Pato ili Borriello, 26-godišnjak koji je na posudbi u Genoi prošle sezone zabio 16 golova u Serie A ;)
Nekad su čak i zajedno igrali, dok bi Sheva tek pred kraj dobio nešto minuta, kao i Pippo koji je Joker s klupe u pravom smislu riječi ;)

Što se tiče dolaska Beckhama, to su samo 4 mjeseca posudbe, a već se spominju cifre od 18 milijuna € samo od prodaje dresova... Milan tim potezom ne može nikako izgubiti ;)
Bit će jača konkurencija u momčadi što će motivirati ostale igrače da budu bolji, a i Milanu ove sezone treba široka klupa posto juriša na 2 fronta ;)

btw što se tiče igre Darmiana i Antoninija, kako će Antonini igrat kad je na njegovoj poziciji jedan Zambrotta, doveden kao 31-godišnjak a igra perfektno, kao u najboljim danima iz Juvea?

I da, vidjeli ste sami na djelu 40 godina starog Il Senatorea Paola protiv Intera koji je k'o od šale pospremio Ibru i Adriana u džep :)
« Last Edit: November 06, 2008, 18:15:13 by senna »

PESoholic 12

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • tribina tebi pjeva...
« Reply #1016 on: November 06, 2008, 19:02:47 »
Što se tiče dolaska Beckhama, to su samo 4 mjeseca posudbe, a već se spominju cifre od 18 milijuna € samo od prodaje dresova... Milan tim potezom ne može nikako izgubiti ;)
Bit će jača konkurencija u momčadi što će motivirati ostale igrače da budu bolji, a i Milanu ove sezone treba široka klupa posto juriša na 2 fronta ;)

I da, vidjeli ste sami na djelu 40 godina starog Il Senatorea Paola protiv Intera koji je k'o od šale pospremio Ibru i Adriana u džep :)

Kaj se Becksa tiče napiso sam post od 4 paragrafa u kojem objašnjavam da je njegov dolazak čisti biznis i ništa drugo a da citiram sam sebe po tom pitanju :
Konkretno kaj se Becksa tiče ja sam svoje reko a mislim da kao čovjek koji njegovu karijeru prati od samog početka mogu dat jedan objektivan sud o tome.Taj transfer je čisti biznis za obje strane.Becks će dobit paru, medijski prostor i zadnji trzaj glamura a Milan će u Aziji prodat jedno 4-5 milijuna Becksovih dresova, preko njega se malo "zreklamirat" a ako usput "klinci" nešto pokupe od Becksa još bolje.To je ona poznata win-win situacija ali je ne treba gledati kao neko ozbiljno pojačanje kluba na razini Milana.
Tak da ne kužim zakaj ti meni apsolutno istu stvar pišeš  :zbunjen: al ajd a inače ja sam mislio da Milan u obrani ima 4 igrača a vi ono igrate sa trojcom Il, Senatore i Paolo jel sam dobro skužil obzirom da je to jedina matematika po kojoj 1 igrač može uopće čuvat 2 igrača pod uvjetom da pričamo o istom trenutku u vremenu i prostoru osim ako Milan nije zadnje vrijeme počeo igrat neki dimenzijski nogomet.Zahebajem te malo jer mi je prepresmješna izjava da on jedan njih dvoje spremi u džep jer to nemogu ni puno kvalitetniji ni puno mlađi braniči jednostavno fizički izvest ali da cijela obrana to može to naravno i iako je on temelj i nosioc te obrane sam njima dvojci može pokušat registracije zapisat ponavljam jednostavno fizički.

senna 12

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #1017 on: November 07, 2008, 00:26:41 »
Dobro ajd, naravno nije u istom trenutku, ali ni jedan ni drugi nije baš prolazio pored njega...

Ovo za Becksa sam na brzinu preletio postove pa se i ispričavam ;)

Večeras je Milan dobio Bragu. Bez Kake.
Čovjek odluke "neki novi" Dinho u zadnjim sekundama susreta :D :)

hendrix 15

• *
  • CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 2012
« Reply #1018 on: November 07, 2008, 18:29:30 »
pratio sam na bpl launcheru jucer..svi im psuju sve po spisku, a jedan kulira.."ja gledam tek od sudacke nadoknade"..bingoo :D

senna 12

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #1019 on: November 07, 2008, 18:42:35 »
Evo i te majstorije Dinha iz 93.'

&fmt=18

:o :)