Author Topic: A.C. Milan  (Read 139389 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

maremas 13

• CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 2017
  • PSN ID: maremas84
Re: A.C. Milan
« Reply #975 on: September 28, 2008, 23:50:22 »
Kako mi je zao sto smo izgubili, opet su se provukli penzioneri. Nece mene sad jedan poraz Intera od Milana navuc da navijam za Milan jedan bljesak njihov i odma kao odlicno igraju...Inter me odusevio i prosle sezone i ove, nadam se da cemo opet ove godine biti prvaci Serie a 08/09....vise cijenim Mourinha nego Ancelotija....
Neciji citat necu reci ciji sami pogodite  :lol:

senna 12

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 6
« Reply #976 on: September 29, 2008, 11:14:12 »
Prekrasna utakmica... sjajan gol, predivno :)
Rossoneri siamo noi

iso_miki_111

« Reply #977 on: September 29, 2008, 13:34:07 »
Kako mi je zao sto smo izgubili, opet su se provukli penzioneri. Nece mene sad jedan poraz Intera od Milana navuc da navijam za Milan jedan bljesak njihov i odma kao odlicno igraju...Inter me odusevio i prosle sezone i ove, nadam se da cemo opet ove godine biti prvaci Serie a 08/09....vise cijenim Mourinha nego Ancelotija....
da nije mozda jura???

Nego da ne bude OT:
Baš sam želio da Milan dobije i drago mi je da je Ronaldinho zabio

kristian826 13

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 5
  • Goodbye PES
« Reply #978 on: September 29, 2008, 14:19:29 »
Jura je bio Interovac,pa Milanovac,sad opet na MSN-u vijori se u personalu Forza Inter,i opet pljuje po Milanu :)

maremas 13

• CROPES-ovac od 2007
« Reply #979 on: September 29, 2008, 14:43:30 »
Bravo pogodili ste!

Messiah19

« Reply #980 on: September 29, 2008, 14:56:37 »
e baš mi je drago zbog Milana...

nek su dobili smrdljivi Inter :prcko:

hendrix 15

• *
  • CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 2012
« Reply #981 on: September 29, 2008, 16:20:23 »
Jura je bio Interovac,pa Milanovac,sad opet na MSN-u vijori se u personalu Forza Inter,i opet pljuje po Milanu :)

jura je glup koliko god to čovjek može biti, drago mi je da su to svi skužili :D :)

hahahhhh sad opet na inter presao :lol: a koji jadnik.. :)

e baš mi je drago zbog Milana...

nek su dobili smrdljivi Inter :prcko:

^^

A sad po scudetto! :D

Messiah19

« Reply #982 on: September 29, 2008, 19:20:48 »
teško ali ništa nije nemoguće :D

Milos M.

« Reply #983 on: September 30, 2008, 15:02:20 »
iako navijam za inter,moram da cestitam na dobroj pobedi

p.s. jura navija za xbox
p.p.s. maremas pazi sta pises ovde sve citaju :P

maremas 13

• CROPES-ovac od 2007
« Reply #984 on: September 30, 2008, 15:18:47 »
offtopic:
Da Jura je trazio da budem kaznjen na pes-serbia zato sto ga ovde ismevam (po njemu) i sto sam preneo onaj gore post sa pes-serbia, tako da moram da se pazim :lol:
Samo da znate od sad on navija za Inter da ne bude zabune  :twisted: i dao mi je do znanja da nisi navijac nekog kluba ako samo stavljas slike i avatare svog kluba na forume tako da moram da odem i na neku utakmicu Milana u Milan ili na neko gostovanje ako ocu da bucem navijac i da volim  Milana jer moram da dam podrsku svom klubu kao sto on daje Dinamu , evo vec sam poceo da sklupljam pare prvo za put a karte cu naci vec kod tapkarosa  :lol:

A sto se tice Milana svaka im cast za pobedi u derbiju, uf sto sam bio srecan sto je R80 postigao gol, jos samo Sheva da ga da i moja sreca je kompletna. A sto se tice Intera, kako izgleda mocno kad su u prvoj postavi 3 spica Ibro, Adriano i Kruz, mislio sam da to moze samo na pesu  :lol:

kristian826 13

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 5
  • Goodbye PES
« Reply #985 on: September 30, 2008, 15:44:25 »
offtopic:
Da Jura je trazio da budem kaznjen na pes-serbia zato sto ga ovde ismevam (po njemu) i sto sam preneo onaj gore post sa pes-serbia, tako da moram da se pazim :lol:

Ako je ovo istina loooooool,hahahhahaha,stvarno pa sta on misli ako uopce misli...

A sto se tice Milana svaka im cast za pobedi u derbiju, uf sto sam bio srecan sto je R80 postigao gol, jos samo Sheva da ga da i moja sreca je kompletna.
da,jos jedina stvar koju bih volio vidjet kod Milana je da Sheva proradi :) makar pola onog sjaja sto je prije bilo :),i da Milan napokon pocne igrat stalno kako spada :D.
A ne da gubi od malih timova,onda naleti i razvali nekog :prcko:

hendrix 15

• *
  • CROPES-ovac od 2006
« Reply #986 on: September 30, 2008, 21:58:23 »
offtopic:
danas je jura došao na moj forum i napisao 10 postova tipa hendrix je đubre ovo ono, poslao par pp-ova takvih, svi riknuli od smijeha, nije se tamo ni pojavio baš bio prije, a pročitali ga moji u 10 sekundi :D

i onda na kraju napiše da se svi mi pe*erski go*nari moramo naučiti ponašati :D :D :lol:

a likčina i pol, nema kaj :)

ontopic:
Sheva je meni do odlaska u Chelsea bio #1-2 skupa s R10...ali ono..kad je otišao tamo..jednostavno..pao mi je u očima totalno radi načina na koji je otišao..a sad se vratio..i drago mi je da su ga navijači tamo prihvatili jer on još može puno toga odigrati..nadam se da i hoće i to u crveno-crnom dresu s brojem 76 na leđima :) ...

BOJAN 13

• CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 3
« Reply #987 on: September 30, 2008, 22:18:36 »
sheva je presao u chelsea zbog zene  :D :D :D

hendrix 15

• *
  • CROPES-ovac od 2006
« Reply #988 on: September 30, 2008, 22:28:21 »
Pa da, na to i mislim pod "onakav način". :)

BOJAN 13

• CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 3
« Reply #989 on: September 30, 2008, 22:41:26 »
pa...meni je taj razlog bolje nek da ide zbog para :D