Author Topic: A.C. Milan  (Read 139307 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

fila

Re: A.C. Milan
« Reply #885 on: July 30, 2008, 14:07:15 »
xD..koji kralj

nego mislio sam da su baš obje utakmice dobili na penale..al ajt bar su zabili 2cu juvi..to znači da nisu baš za bacit (al kalac se pobrinuo za neizvjesnost :D)

senna 12

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 6
« Reply #886 on: July 30, 2008, 14:08:19 »
Ronaldinho blistao za Brazil i najavio povratak na staze slave

Nogometna reprezentacija Brazila odigrala je prijateljsku utakmicu protiv Singapura u sklopu priprema za Olimpijske igre. U pobjedi 3-0 blistao je Ronaldinho Gaucho. Osporavan, zvan debelim i bivšim, Ronaldinho je natjerao izbornika Dungu na pljesak, ali i čelnike Milana na osmijeh. Saznanje da je još uvijek sjajan itekako im je dobro došlo, jer priča o “mačku u vreći” već se čula u nekoliko navrata.

Ronaldinho je, na do zadnjeg mjesta popunjenom stadionu, postigao drugi pogodak za Brazil, a kod prvog asistirao petom. Osim kapetana Brazila, pogotke su postigli Werderov Diego i Jo iz Manchester Cityja. Crveni karton nakon grubog prekšaja u 90. minuti je zaradio Alex Silva.

Sljedeću pripremnu utakmicu Brazilci igraju 1. kolovoza protiv Vijetnama.

hendrix 15

• *
  • CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 2012
« Reply #887 on: July 30, 2008, 14:43:37 »
A cuj, mozda bi se preporodio u milanu kao i ronaldinho

:lol: a otkud ti to da se ronaldinho preporodio ahahh xD pa nije jos ni odigrao utakmicu :D

..a ovo gore..LOL..pogledajte na ytb one sazetke kad je na allstaru radio cudesa, pete i piz*arije..a nakon toga par dana na freekick mastersima iz 10 udaraca nije nijedan preko grede poslao..nadam se da ce igrati dobro, ali on nikad nece biti ni 70% onog igraca koji je bio u najboljim danima u barceloni....

BBBManiac

« Reply #888 on: July 30, 2008, 14:46:03 »
Vidjet ces hendra, kad dodje u formu tijekom i poslije olimpijskih igara :P :andeo: :twisted: :vragic:

senna 12

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #889 on: July 30, 2008, 15:05:10 »
ali on nikad nece biti ni 70% onog igraca koji je bio u najboljim danima u barceloni....

samo zato što ti to kažeš :hm:
eto ja kažem da hoće :S

TROFEO TIM: Milan prvi, slijedi Juve pa Inter

Iz uzbudljive nogometne večeri u Torinu Milan je izašao kao pobjednik, nakon pobjeda na jedanaesterce nad Juventusom i Interom. Na drugom je mjestu završio Juventus koji je u međusobnom srazu svladao Inter.

Bodovanje je bilo sljedeće: Pobjede u regularnom vremenu su donosile tri boda, a nakon jedanaesteraca pobjednik bi dobio dva, a poraženi jedan bod. Juventus je tako skupio četiri boda (1+3), kao i Milan (2+2) koji ipak završava kao prvi zbog pobjede u međusobnom ogledu.

Inter je ovoga puta završio na začelju sa jednim bodom, a zanimljiva je činjenica kako nerazzuri ni u dva susreta nisu zabili u regularnom vremenu.

Još valja napomenuti kako je desetka rossonera Clarence Seedorf proglašen najboljim igračem turnira, zahvaljujući sjajnoj igri i dva spektakularna gola u utakmici protiv Juventusa. Christian Abbiati je također impresionirao sa tri sjajne obrane na utakmici i obranivši tri jedanaesterca.

Od novopridošlih igrača, Zambrotta i Antonini su ostavili pozitivan dojam, dok Flamini nije nastupio radi grčeva u mišićima prije susreta pa Ancelotti nije htio riskirati, iako nije ništa ozbiljno. Juniori Usuji i Strasser su igrali premalo za detaljniju ocjenu.

JUVENTUS - MILAN  2:2 (11m  2:4)

Trezeguet 8', Marchionni 11';  Seedorf 7', 42'
     jedanaesterce zabili: Iaquinta, Chiellini; Kakà, Pirlo, Jankulovski, Paloschi.
JUVENTUS: Buffon; Grygera, Chiellini, Mellberg, Molinaro; Marchionni, Sissoko, Tiago, Nedved; Trezeguet, Iaquinta.
MILAN: Kalac; Zambrotta, Bonera, Kaladze, Jankulovski; Brocchi, Pirlo, Ambrosini; Seedorf, Kakà; Paloschi.

JUVENTUS - INTER  1:0
Iaquinta 27'
JUVENTUS: Buffon; Zebina, Knezevic, Le Grottaglie, Molinaro (40' Chiellini), Sissoko (26' Poulsen), Camoranesi, Ekdal , Rossi, Del Piero, Amauri (19' Iaquinta).
INTER: Julio Cesar; Maicon, Burdisso, Materazzi (8' Stankovic, 35' Figo), Maxwell; Zanetti, Vieira, Cambiasso; Balotelli (35' Crespo), Adriano, Mancini.

INTER - MILAN  0:0 (11m  3:4)
     jedanaesterce zabili: Adriano, Suazo, Santon; Brocchi, Kakà, Jankulovski, Digao.
INTER: Toldo; Maicon, Cambiasso (43' Santon), Burdisso, Maxwell (15' Jimenez), Zanetti, Dacourt, Muntari; Figo, Crespo (30' Suazo), Mancini (15' Balotelli, 43' Adriano).
MILAN: Abbiati; Oddo, Simic, Digao, Favalli; Pirlo (42' Strasser), Gattuso, Ambrosini (15' Antonini); Seedorf (21' Brocchi); Kakà, Paloschi (27' Osuji).

hendrix 15

• *
  • CROPES-ovac od 2006
« Reply #890 on: July 30, 2008, 15:08:48 »
ali on nikad nece biti ni 70% onog igraca koji je bio u najboljim danima u barceloni....

samo zato što ti to kažeš :hm:
eto ja kažem da hoće :S

..ne nego zato šta sam ja objektivan..al jbg, nakon 15-ak utakmica ce sve biti jasno..ako ce izdrzati 15 utakmica bez da se ozlijedi..

..shvati..on je svoje tijelo uništio..tu povratka nema..moze on odigrati 10 vrhunskih utakmica u sezoni, a i to tesko, ali ih 40-50 u dvije sezone nece vise napraviti nikad..nikad više....

senna 12

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #891 on: July 30, 2008, 15:29:19 »
eto vidjet ćemo, vrime će pokazat...

hendrix 15

• *
  • CROPES-ovac od 2006
« Reply #892 on: July 30, 2008, 16:00:17 »
..a eto..sta da ti velim..bio sam u tvojoj poziciji prosle godine i nadao sam se istome cemu i ti, a onda je bio godinu dana mladji i iza sebe nije imao sezonu s 30 treninga...

...meni ce biti potpuno svejedno kak ce igrati..uvijek cu ga pamtiti po one 3 sezone..a ovo sad..jbg. svemu dodje kraj.

silethebest 13

• CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 2009
« Reply #893 on: July 30, 2008, 23:24:49 »
hendrix ajd nemoj ovo shvatit osobno...jel si se ti ikad bavio nogometom kad tolko sve znas?? izgleda da niko na forumu nema pojma o zivotu osim tebe...otkud ti znas kolko ce ronaldinhu trebat da se vrati...on nikad nije bio trkac i njemu sam trebaju zesce pripreme da vrati onu tehniku s kojom moze sve,pa i postat najbolji na svijetu opet...kondicija dolazi sama od sebe...ona se nabija zalaganjem na treningu,a ne brojem treninga...mozes ti imat 100 treninga na kojim se neces oznojit il 20 nakon kojih ces jedva stajat na nogama...ako on ima volje on se POTPUNO moze vratit do drugog dijela sezone,al POTPUNO...vjeruj mi dugo se bavim nogometom pa malo bolje od tebe to znam...

hendrix 15

• *
  • CROPES-ovac od 2006
« Reply #894 on: July 31, 2008, 12:05:13 »
..nije isto izaci iz forme/kondicije..to se lako vrati..problem je kad se unisti drogom i alkoholom...a on se stvarno jaaako s tim unistio..nemoš reć da nije bar 20% svojih sposobnosti izgubio radi toga..šteta koju mu je to napravio se nece vratiti...moze on biti vrhunski igrac jos..al na onoj razini vise nece...realnost, a ne filozofiranje nikakvo :) ....

senna 12

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #895 on: July 31, 2008, 14:07:46 »
ma ne mora to značit ništa... o njegovom drogiranju i pijančevanju znaš samo iz "medija" koji napumpavaju priču... a recimo uzmi u obzir jednog Ivana Balića, najboljeg rukometaša, lik puši 2 kutije na dan, liti kad se vrati ode, još dok san trenira pa bi ujutro trča na žnjanu, kralj u 8 uri ujutro sidi isprid dućana i dere pelinkovac :)

Žac 12

• CROPES-ovac od 2007
  • Ajte da se vratim malo :)
« Reply #896 on: July 31, 2008, 14:25:48 »
pa oce si covjek malo okus u zubima popravit :D

mediji pumpaju,istina...vidjet ćemo kakav će bit R10 sada...

senna 12

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #897 on: August 01, 2008, 14:42:08 »
...danas u 17.00 h sa Sevillom, prijenos na Sportklubu ;)

MILAN - Milan will play with the following formation tomorrow in Moscow against Sevilla: Abbiati; Oddo, Bonera, Kaladze, Zambrotta; Gattuso, Pirlo, Ambrosini; Seedorf, Kakà; Paloschi.

spicvajz 12

• CROPES-ovac od 2007
« Reply #898 on: August 03, 2008, 22:05:08 »
oo majko milan primio petardu od chelsea ccc kalac branio odlicno primio go iz slobodnog sa nekih 28 metara kroz noge lol 

&eurl=http://www.soccerblog.com/2008/08/video_chelsea_beat_ac_milan_5.htm 
pogledajte i uzivajte

fila

« Reply #899 on: August 04, 2008, 11:45:03 »
ovo je više ličilo na Anelka : Milan 4:0

xD

malo bruke za Milan..i mnogo za Kalca

al šta se može