Author Topic: A.C. Milan  (Read 139311 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

hendrix 15

• *
  • CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 2012
Re: A.C. Milan
« Reply #780 on: June 06, 2008, 14:52:28 »
a ovo je stvarno jadno..prejadno :)

vec mi se sve to gadi polako :\

..sta se sve nece izmislit..i to bas ovu sezonu :)

senna 12

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 6
« Reply #781 on: June 06, 2008, 16:07:27 »
šta je prejadno :)

a da, stvarno preloše... a i taj mi se porto više gadi... lako za steuu i cska, ali porto, pa stvarno su jadni :)

fenix 13

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #782 on: June 06, 2008, 21:14:30 »
jadno je to sto milan slovi za nekog velikana a da bi usao u lp uefa treba izbaciti pola europskih klubova iz natjecanja... jadno je to sto "svjetski klupski prvak" milan u 38. utakmica serie a nije mogao osvojiti dovoljan broj bodova da bi usao u lp pa sad prate sve moguce vijesti tko je izbacen nebi li ugrabili svoje mjesto u tom natjecanju... e senna to je jadno :)

senna 12

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #783 on: June 06, 2008, 21:15:28 »
...događa se i najboljima ;)

hendrix 15

• *
  • CROPES-ovac od 2006
« Reply #784 on: June 06, 2008, 21:51:15 »
.. :\

pa najbolji ne cekaju da kazne tadžikistanskog prvaka da bi usli u LP :S

spicvajz 12

• CROPES-ovac od 2007
« Reply #785 on: June 06, 2008, 23:21:38 »
pa mislim da je fer da levski udje ili drugoplasirani iz portugala ako se vec mora neko ubaciti

a ne milan koji je bio 5

senna 12

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #786 on: June 07, 2008, 12:11:25 »
Ući će drugoplasirani iz Portugala... također kao i drugi iza CSKA... ali ako otpadne otpadne Steua, Dinamo Bucharest je rekao da oni ne žele u LP... i da, Milan je sigurno u zadnjim kolima računao da se ne trebaju puno trošiti, ionako će nekoga kazniti :stupid:

jadno je to sto milan slovi za nekog velikana a da bi usao u lp uefa treba izbaciti pola europskih klubova iz natjecanja... jadno je to sto "svjetski klupski prvak" milan u 38. utakmica serie a nije mogao osvojiti dovoljan broj bodova da bi usao u lp pa sad prate sve moguce vijesti tko je izbacen nebi li ugrabili svoje mjesto u tom natjecanju... e senna to je jadno :)

Mislim ono, ova sezona nije bila toliko uspješna, svašta se događalo, ozljede u ključnim momentima, problemi sa vratarom... na kraju je završilo kako je, tu su 2 trofeja koja ipak ne mogu utješiti trofeje jer se ne ide u najelitnije natjecanje...

A sad ono prate sve moguće vijesti :hm: Jednostavno, ako se igrom slučaja oslobodi koje mjesto zbog ovoga već zašto ne bi iskoristili priliku? Milan nema utjecaja na ovo :hm:

I sad tu bi bilo 5 talijanskih klubova... da se npr. radi o Sevilli ili Evertonu mislim da nikome ne bi smetalo ;)

Ali eto, ne znam kako ste tako primili s tugom ove vijesti, kako ste mogli pomisliti da bi se ovo uopće moglo dogoditi... pa novinari svašta pišu... ali evo, možete mirno spavati:
“It is absolutely impossible that Milan play in next season’s Champions League,” said UEFA spokesman, William Gaillard.

“The participants are not chosen based on the highest co-efficient but on the number of teams a country is allowed to enter.

“Therefore there is no possibility whatsoever of Milan playing in the Champions League next season.”

i btw,
jadnije je kad talijanski velikan ne može pošteno osvojiti naslov, nego mora tražiti pomoć sudaca da bi na kraju završio u Serie B ;)

žuj@ 12

• CROPES-ovac od 2007
  • ... POPESKU
« Reply #787 on: June 07, 2008, 12:34:42 »
ahahaha senna daj lol ono

ajme meni daj si pročitaj zadnju rečeicu u postu još jednom plizz

e ako si pročitao daj još jednom, i sad kad si 2 puta pročitao daj ipak još jednom

pa jesi li ti svijestan toga kaj si napisao; :roll:

sad si više po*ro milana nego juveta :wink:

EDIT: btw. vi i s tim namještanjem niste uspijeli prvenstvo osvojit
« Last Edit: June 07, 2008, 12:37:41 by zuja »

senna 12

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #788 on: June 07, 2008, 12:40:05 »
pa da... milanu je oduzeto samo 8 bodova ;)

ali ajd, kad toliko puno znaš o tom slučaju, reci mi točno zbog čega je milan dobio -8 bodova?

i da... najjači mi je odgovor jer je kra, jer su varali, potplaćivali suce :hm:

fenix 13

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #789 on: June 07, 2008, 13:22:47 »
pa da... milanu je oduzeto samo 8 bodova ;)

ali ajd, kad toliko puno znaš o tom slučaju, reci mi točno zbog čega je milan dobio -8 bodova?

i da... najjači mi je odgovor jer je kra, jer su varali, potplaćivali suce :hm:

a prijatelju kad ti toliko znaš o slučaju reci mi na temelju kojih je dokaza Juventusu donesena presuda? (iako sam rekao sam sebi da necu vise raspravljat o tom skandalu kad mi milanista pise ovo moram odgovoriti)

žuj@ 12

• CROPES-ovac od 2007
  • ... POPESKU
« Reply #790 on: June 07, 2008, 14:05:29 »
znam puno o tom slučaju i više nego što misliš

ovako milan nije poslan u serie b, kao niti lazio i viole a trebali su ići svi po meni, reggina nije ni bila predlaga za odlazak u serie b koliko se sječam

a sve to zato što je otkriven lanac jer je nađen razgovor preko telefona, namještanja tekmi itd, no glavnu ulogu u sve tome je imao predsjednik juveta neznam mu ime, i sve je to počelo još davnih dana ali je tek kasnije otkriveno

juve je najviše nastradao baš zbog toga što je najviše utakmica bilo suđeno u jnihovu korist tj najviše je sudaca on potplatio i namještali su tekme prije sezone e sad neznam za što sve imaju dokaze jer im je još toga prišito i to samo zato kaj ih je sve odalo nekoliko osoba,a ostali klubovi manje jer je u igri bila samo potplata sudaca, al se nesječam jeli ta sudačka organizacija kažnjena jer je sve bilo u dogovoru s njima

o ostalom nebudem pričao jer se nesječam više a i neznam jeli istina pozz
« Last Edit: June 07, 2008, 14:07:01 by zuja »

fenix 13

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #791 on: June 07, 2008, 15:01:01 »
znam puno o tom slučaju i više nego što misliš

ovako milan nije poslan u serie b, kao niti lazio i viole a trebali su ići svi po meni, reggina nije ni bila predlaga za odlazak u serie b koliko se sječam

a sve to zato što je otkriven lanac jer je nađen razgovor preko telefona, namještanja tekmi itd, no glavnu ulogu u sve tome je imao predsjednik juveta neznam mu ime, i sve je to počelo još davnih dana ali je tek kasnije otkriveno

juve je najviše nastradao baš zbog toga što je najviše utakmica bilo suđeno u jnihovu korist tj najviše je sudaca on potplatio i namještali su tekme prije sezone e sad neznam za što sve imaju dokaze jer im je još toga prišito i to samo zato kaj ih je sve odalo nekoliko osoba,a ostali klubovi manje jer je u igri bila samo potplata sudaca, al se nesječam jeli ta sudačka organizacija kažnjena jer je sve bilo u dogovoru s njima

o ostalom nebudem pričao jer se nesječam više a i neznam jeli istina pozz

Prvo zvao se Moggi

Drugo, Juventus nije osuđen zbog namjestanja utakmica, to nikad nije dokazano, nego je osuđen zbog toga sto je Moggi utjecao na to koji ce mu suci suditi. U svim snimkama koje su prilozene kao dokazni materijal Moggi trazi od glavnog covjeka koji postavlja suce da mu za određene utakmice stavi suce kojima on vjeruje... ja sam sad zaboravio , imao sam masu materijala o tome, al znam da se radi o par utakmica,(neke od utakmica su utakmica gdje je juve izgubio a sudio je trazeni sudac jedna je bila domaća u kupu nakon uvjerljive pobjede u gostima, a u jednoj nije ni sudio sudac kojeg je Moggi na snimci trazio.). Ne kazem ja, mozda je Moggi ove ostale utakmice koje je dobio a sudio mu zeljeni trener namjestio a mozda je samo htio kao sto mi hocemo da nam sutra protiv austrije sudi iskusan sudija a ne neki iz andorine 2. lige jer znamo sto je na kocki...

Taj skandal je imao puno zakulisnih igara i to je nesto sto je bilo i treba zaboraviti. A ako je Juve toliki varalica bio kako bi uvijek do najmanje četvrtfinala svake godine dogurao u lp a pošteni Inter odmah nakon grupe ispada vec dvije godine zaredom? Bilo je tu svačega.. a ja mislim da javnost ne zna ni 5% prave price

maremas 13

• CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 2017
  • PSN ID: maremas84
« Reply #792 on: June 07, 2008, 15:20:20 »
Ne kazem ja, mozda je Moggi ove ostale utakmice koje je dobio a sudio mu zeljeni trener namjestio a mozda je samo htio kao sto mi hocemo da nam sutra protiv austrije sudi iskusan sudija a ne neki iz andorine 2. lige jer znamo sto je na kocki...
Ala si me sad nasmejao. Dovoljno je da pogledas Moggi-a, covek svojim izgledom podseca na lasicu  :spank:

fenix 13

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #793 on: June 07, 2008, 16:09:19 »
da a to je jedan od najbitnih cimbenika u presudi... dal covjek lici na lasicu ili ne  :vojnik:
« Last Edit: June 07, 2008, 16:24:36 by .~°.hendrix! »

hendrix 15

• *
  • CROPES-ovac od 2006
« Reply #794 on: June 07, 2008, 16:25:06 »
@senna (a moze i ostali)

jeste vi ikad culi za totonero? :)

to aludiram na zadnju recenicu iz senninog posta o velikanu :)