Author Topic: A.C. Milan  (Read 141909 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

senna 13

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 6
Re: A.C. Milan
« Reply #960 on: September 08, 2008, 00:21:50 »
to je bila prijateljska utakmica, bez najjačih Milanovih igrača... a i Kalac je branio ;)
što, bilo bi 10:0 ? :hm:

fenix 14

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #961 on: September 11, 2008, 14:42:24 »
E pa Milan je takva momčad, s iskusnim igračima i onima u pravim godinama ;)

Tu su osvježenja Flamini, Senderos (Arsenal :)), Pato je također mlad... Bonera, Cardacio :)

Ronnie i Kaka u najboljim godinama ;)

Pirlo, Gattuso, Nesta - iskusni :)

Flamini - jedino pravo pojacanje Milana ove sezone

Senderos - bio najslabija karika u Arsenalovoj obrani

Pato - hmm.. vidjet cemo.. ne mogu rec nista decko ima potencijala da postane veliki igrac, al   nebi bio prvi da ne uspije..

Bonera - nije me se dojmio, jedina prednost mu je sto je mlad

Cardacio - tko je taj? je igrao kad za prvi sastav? (pih.. da ti ja krenem nabrajat takve igrace (youngstere) iz Juventusove skole koje Ranieri ponekad zovne na klupu da skupe iskustva trebalo bi mi 10 stranica)

Ronaldinho - sve sam reko za njega i tu mi se neda opet ulaziti u rasprave... lijepo je nadati se :)

Kaka - fenomenalan igrac, malo ispod razine kao one sezone kad su osvojili LP al svejedno po meni broj 1 igrač u svijetu

Pirlo - stabilan, ali nije ni sjena onog sto je bio prije par sezona, igrac u padu

Gattuso, Nesta - potroseni igraci

hendrix

« Reply #962 on: September 14, 2008, 22:09:48 »
Šta je bilo ovo protiv Genoe? :lol:

maremas 14

• CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 2017
  • PSN ID: maremas84
« Reply #963 on: September 14, 2008, 22:21:26 »
Pitaj Andjelotija.

senna 13

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #964 on: September 14, 2008, 22:25:12 »
Da li je ovo kraj za Carlita :)

Mislim da je Lazio posljednja šansa...

fenix 14

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #965 on: September 14, 2008, 22:28:23 »
ovo je zalosno...

goce 12

• CROPES-ovac od 2008
  • Naj PES: 2008
  • Dinamo Zagreb !!!!
« Reply #966 on: September 14, 2008, 22:30:37 »
dosel im je ronaldihno eto sta im je, pogle proslu sezonu barcu

maremas 14

• CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 2017
  • PSN ID: maremas84
« Reply #967 on: September 14, 2008, 22:37:30 »
Ma ovo je bilo i prosle sezone samo sad je dobilo vecu kulminaciju, nije to do Ronaldinha, nesto mora da se menja a ja sam za smenu trenera, Andjeloti hvala ti za sve ali vreme ti je da ostavis Milan.

Galijani je rekao da Karlitu ne preti otkaz ali da ne sme vise da kiksa.

senna 13

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #968 on: September 18, 2008, 21:47:06 »
evo vodimo 1:0, gol pred sam kraj poluvremena... Kaka proigrao Shevu koji sam pred golom gađa golmana, lopta se odbija do Jankija koji je s(p)retno uspio ugurati u gol... srećom pa je zurihu poništen gol :D

VuXs 13

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • Milano siamo noi
« Reply #969 on: September 19, 2008, 12:55:39 »
1-0 jankulovski

2-0  pato

3-0 boriello

senna 13

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #970 on: September 19, 2008, 19:19:44 »
Golčina Patoa, sad je stvarno velika konkurencija za slobodnjake :)
I Borriellov gol je jako dobar...

senna 13

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #971 on: September 22, 2008, 19:48:07 »
Milan je u posljednjoj utakmici trećeg kola osvojio prve bodove sa stilom pregazivši Lazio rezultatom 4-1. Rossoneri su poveli već u 7' preko Seedorfa, da bi Lazio izjednačio preko sjajnog Zaratea u 25'. Da stvari sjednu na svoje mjesto, pobrinuli su se kasnije golovima Zambrotta, Pato i Kaka'.

Na samom početku susreta u 5' rossoneri su pokazali da večeras idu na pobjedu: Kaka' je probio po lijevoj strani i u sredini uposlio Pata koji je pokušao lijepo petom, međutim preslabo da bi iznenadilo dobroga Carizza. Ipak, samo tri minute kasnije Seedorf pokušava uposliti Kaku', ali se lopta odbija od Ledesme ponovno do Nizozemca koji topovskim udarcem sa 12ak metara savladava nemoćnog vratara Lazia za 1-0. Tada se otvaraju Rimljani koji su se u prvoj pravoj prilici spetljali, da bi koju minutu kasnije udarac Maurija bez problema zaustavio sigurni Abbiati.

Izjednačenje je stiglo u 25', kada nakon odbijenog kornera Milana brzonogi Pandev upošljava Zaratea koji je vješto izbjegao zaleđe i prizemnim udarcem vraća Lazio u igru. Odmah nakon izvođenja sa centra Pato probija po desnoj strani i prolazi pored dva braniča ali njegov udarac ipak nije dovoljno jak da bi predstavljao problem za Carizza. Milan je ponovno u vodstvu u 35': Zambrotta prolazi desnom stranom i projektilom sa 31m pogađa desnu malu mrežicu Laziovog gola.

Na samom početku drugog poluvremena, u dugoj akciji Milana na lijevoj strani ostaje slobodan Jankulovski koji nabačajem izvrsno pronalazi Pata, a Brazilac u padu glavom majstorski loptu šalje u mrežu za 3-1. Desetak minuta kasnije Kaka' pokušava felšanim udarcem zabiti iskosa, međutim Carizzo se cijeli ispružio kako bi odbio ovu loptu u korner. Ipak, u 61' vratar Lazia nije imao šanse. Kaka' je ostao sam na 25m i sjajnim udarcem neobranjivo pogodio lijeve rašlje Carizzovog gola. Nakon toga Ancelotti mijenja, smirivši utakmicu uvođenjem Emersona i Flaminija koji su zamijenili Seedorfa i večeras izvanrednog Gattusa.

Svoju priliku dobio je i Ronaldinho zamijenivši Pata te je odmah pokazao iskru svoje magije kada je odličnom loptom pronašao Borriella čiji udarac golman Rimljana odbija u korner.Ronaldinho se i sam mogao upisati u strijelce kada se sjurio po lijevoj strani, međutim njegov udarac završava na gredi. Gol je zaslužio i odlični Borriello čiji udarac glavom odlazi tek koji centimetar pored vratnice Lazievog gola.

::  Milan 4-1 Lazio  ::
Seedorf 8', Zambrotta 35', Pato 48', Kaka 61'; Zarate 25'
MILAN: Abbiati; Zambrotta, Maldini, Kaladze, Jankulovski; Gattuso (Emerson 78), Ambrosini, Seedorf (Flamini 64); Kaka; Pato (Ronaldinho 71), Borriello
LAZIO: Carrizo; Lichtsteiner, Siviglia, Rozenhal, Kolarov; Brocchi (De Silvestri 79), Ledesma, Matuzalem (Meghni 68); Mauri (Foggia 62); Zarate, Pandev

Koje golčine Zambe i Kaka :)

fenix 14

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #972 on: September 22, 2008, 19:53:57 »
na n-m ima jedna dobra rečenica

"..Milan igra dok Ronaldinho i Sheva sjede na klupi..."

ajd fino da se i Milan budi... malo konkurencije da prvenstvo bude napetije :)

senna 13

• *
  • CROPES-ovac od 2007

fenix 14

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #974 on: September 28, 2008, 23:46:22 »
čestitam na pobjedi..ruku na srce Milan je bio bolji, lijep gol Ronaldinha... dobro su igrali i zasluzili pobjedu... ;)