Author Topic: A.C. Milan  (Read 139728 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

fenix 14

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 6
Re: A.C. Milan
« Reply #90 on: April 09, 2007, 22:00:12 »
ja predviđam 1:0 za švabe....

senna 13

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #91 on: April 12, 2007, 20:29:05 »
Izjave nakon utakmice

Igrači Milana su nakon prolaska bili presretni, dok su se Bavarci na kraju morali složiti da je bolja momčad ipak prošla u polufinale. Najtraženiji je bio Clarence Seedorf, koji je sinoć briljirao te je uz po jedan pogodak i jednu asistenciju potpuno zasluženo proglašen igračem utakmice od strane UEFA-e.

Clarence Seedorf (Milan): "Sada smo korak bliže Ateni (finalu). Još se dvije utakmice trebaju odigrati, ali Manchester United se treba sjetiti Milana od prije nekoliko godina kada smo ih porazili u četvrtfinalu." - rekao je Seedorf koji je bio presretan igrom i nastavio - "Prolazio sam nezgodan period tražeći pravu formu, i presretan sam što sam je pronašao baš ovdje. Zadovoljan sam sa svojim pogotkom i time što sam asistirao Pippu za drugi. Ovo je bila posebna večer za mene."

Alessandro Nesta (Milan): "Bayern nas je stisnuo na početku utakmice no uspjeli smo se rano izvući iz toga preko naše prve prave prilike, a to je promijenilo tijek utakmice. Nakon toga pametno smo ih pokrivali kako ne bi razvili svoju igru na što su oni sve jače napadali. Ne bojimo se Manchestera. Oni su dobra ekipa, ali već smo ih pobjeđivali prošlih godina, zašto ne opet?"

Adriano Galliani (dopredsjednik Milana): "Prolazak u polufinale je nešto izvrsno, svake smo godine najbolja talijanska momčad u Ligi Prvaka. Zanli smo da imamo šanse i nakon prve utakmice. Milan je mnogo jači od Bayerna što smo sinoć i dokazali. U polufinalu se nalazimo mi uz tri engleske momčadi, što je veliko postignuće. Na Old Traffordu smo igrali finale Lige Prvaka sa Juventusom (2002/03) i utakmicu četvrtfinala protiv Manchestera (2004/05), a sad ćemo igrati polufinale. Nadam se da ćemo biti uspješni kao i prije jer je to stadion koji nam je ostao u lijepom sjećanju."

Carlo Ancelotti (Milan): "Jako sam zadovoljan. Ovo je odlično postignuće. Bili smo dobri u prvoj utakmici a ovdje smo to i potvrdili. Ovo nije čudo, jer smo imali dobre šanse da prođemo Bayerna. U ovakvim susretima računa se sve: kvaliteta, iskustvo, osobnost... U drugom smo poluvremenu dobro izlazili u kontre i šteta je što iz toga nismo postigli još koji pogodak. Manchester je jaka ekipa, igrali smo s njima prije dvije godine. no to je danas sasvim druga momčad. Žao mi je zbog Rome, ali kako smo jedina tal. momčad u polufinalu nastojati ćemo ostati u igri sve do kraja."

Oliver Kahn (Bayern): "Milan je najbolja momčad u Europi. Čvrsti su u obrani, igraju brz nogomet, jako su profesionalni i igraju na najvišem tehničkom nivou. Oni kao takvi moraju biti favoriti za osvajanje Lige Prvaka."

Ottmar Hitzfeld (Bayern): "Milan je bio bolji, ali nije bilo velike razlike u kvaliteti na terenu. U prvih 15min utakmica je bila izjednačena, a onda smo počeli gubiti glavu i pošli u napad. Kod prvog pogotka smo lako izgubili loptu. Seedorf je izvrstan igrač ali ga nismo smjeli pustiti da dođe u šansu za uputiti udarac. Kod drugog pogotka nismo smjeli dopustiti Inzaghiju da dođe u situaciju jedan na jedan sa golmanom. Drugo poluvrijeme nismo nikako uspjeli postići pogodak koji bi nas vratio u igru. Bili smo savršeno fizički spremni za ovaj susret, ali moram priznati da ne posjedujemo Milanovu klasu. Kada izmjenjuju pasove vidite da je to tehnički savršeno. Igrali su vrlo inteligentno i kaznili svaku najmanju grešku. Zato su jedna od najvećih momčadi u svijetu."

acmilan-cro

senna 13

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #92 on: April 16, 2007, 11:40:09 »
Messina - Milan 1:3

Milan je od samog početka ove utakmice dominirao i bio konkretniji od domaćina koji će bodove za ostanak u Serie A morati tražiti negdje drugdje. Već u 14' rossoneri dolaze u vodstvo preko Brazilca Kake' koji udarcem slijeva sa 20ak metara pogađa donji lijevi kut Paolettija za 0-1. Samo tri minute nakon toga Kaka' ponovno dolazi u priliku a ovog puta vratar Messine odbija njegov udarac sa 16ak metara. U 26' je opet u glavnoj ulozi Brazilac koji odigrava dupli pas sa Gilardinom i iskosa puca, ali Paoletti odbija u korner. U 29' Milan podebljava vodstvo kada Gourcuff izvrsno pronalazi na lijevoj strani samog Favallija koji sa 7-8m s lakoćom postiže pogodak. U 35' Milan još jače pritišće pa u istoj akciji izgledne prilike imaju Cafu, Gourcuff i Favalli ali se rezultat ne mijenja. Najbolju priliku za 0-3 ima Alberto Gilardino koji nakon asistencije Ronalda sam izbija pred Paolettija, no ne uspijeva postići pogodak.

Drugo poluvrijeme Milan smanjuje u 'nižu brzinu' pa utakmica postaje izjednačenija. U 52' Kaka' upšljava Ronalda čiji udarac završava iznad gola. Dvije minute nakon toga prva intervencija Dide nakon solidnog udarca Alvareza; Brazilski vratar odbija u korner. U 76' dobra prilika za Gilardina koji je opet neprecizan u ključnm trenutku. Milan radi tri zamjene tako da izlaze Gilardino, Pirlo i Favalli a mijenjaju ih Serginho, Ambrosini i Jankulovski. Utakmica postaje 'uspavanka' sa borbom u sredini terena bez značajnih prilika. Da tako ne završi, pobrinuo se Ronaldo projektilom sa 20ak metarakoji završava u rašljama nemoćnoga Paolettija. U posljednjoj minuti sudačke nadoknade Messina postiže počasni pogodak koji je djelo Masiella na asistenciju Floccarija.

Milan je ovom pobjedom stigao na četvrto mjesto sa 50 bodova, što je šest manje od trećeplasiranog Lazia.

acmilan-cro

dmg_ 13

• CROPES-ovac od 2007
« Reply #93 on: April 16, 2007, 11:55:15 »

debeliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :)
faca

el_diablo

« Reply #94 on: April 16, 2007, 13:32:18 »
fakat se vratio u formu,bit će neš od njega

BUKI 14

• CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 2009
  • T' estimo Barça. Visca el Barça i Visca Catalunya!
« Reply #95 on: April 16, 2007, 13:57:33 »
ronaldo je bio u  formi uvijek,samo  u realu se svi pokvare,dok otidu je super

VuXs

« Reply #96 on: April 16, 2007, 14:24:50 »
mah..treba pomladit tu obranu...

Eduardo #1

« Reply #97 on: April 16, 2007, 14:43:29 »

I to na super pomladivanje...

cule14

« Reply #98 on: April 16, 2007, 14:51:35 »
trebao bi milan kupiti corluku!za njih on nije skup a igra dobro

senna 13

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #99 on: April 16, 2007, 21:25:15 »

*ebiga kad kod Ancelottija nemože igrat niko ko je mlađi od njega  :haha:

...imamo Nesta, Kaladze ajde, može proć, dobar je on...Oddo nam nije triba...joj kako bi volija vidit Sergia Ramosa ili Dani Alvesa u dresu Milana...a tu je i Bonera, on je još mlad...

hendrix 16

• *
  • CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 2012
« Reply #100 on: April 16, 2007, 22:04:27 »
trebao bi milan kupiti corluku!za njih on nije skup a igra dobro

ma pratili su ga bili al ne vjerujem ja da bude išta od toga......alves ima jak ugovor sa sevillom...a oddo...a ono...kak je igral protiv celtica nije ni za inkop...ili ovaj bukijev klub...mladost...al ipak inače OK odigra...

el_diablo

« Reply #101 on: April 17, 2007, 18:55:55 »
ćorluka bi mogo bez problema igrat u milanu

VuXs

« Reply #102 on: April 17, 2007, 19:12:30 »

*ebiga kad kod Ancelottija nemože igrat niko ko je mlađi od njega  :haha:

...imamo Nesta, Kaladze ajde, može proć, dobar je on...Oddo nam nije triba...joj kako bi volija vidit Sergia Ramosa ili Dani Alvesa u dresu Milana...a tu je i Bonera, on je još mlad...
hmmm...treba oddo treba...kak' e igrao protiv bayerna...
samo puno su ga platili a i ima godina..

senna 13

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #103 on: April 20, 2007, 09:41:32 »
Ascoli-Milan 2:5

Milan je u gostima kod Ascolija upisao visoku pobjedu rezultatom 5:2. Gosti su u vodstvo došli već u drugoj minuti susreta, Ronaldo je prebacio loptu preko cijele obrane Ascolija i odlično dodao za Gilardina koji nije propustio priliku postići pogodak za 1:0. U devetoj minuti u odličnoj je prilici bio Kaka koji se našao praktički sam u šesnaestercu domaćina, njegov udarac obranio je Eleftheropoulos.

U 25. minuti susreta Eleftheropoulos je srušio Ronalda u šesnaestercu, sudac je dosudio jedanaesterac za Milan, a sa bijele točke je za 2:0 precizan bio Kaka.
Tri minute kasnije gosti su već imali vodstvo od 3:0, Jankulovski je ubacio za Gilardina kojega nitko nije čuvao, a raspoloženi golgeter Milana nije propustio ni ovu priliku za pogodak. U 31. minuti Kalac je u šesnaestercu srušio Gubertija, sudac je ponovno pokazao na bijelu točku, a Di Biagio je smanjio vodstvo Milana na 3:1.

Ali, ni tu nije bio kraj golijadi u prvom poluvremenu. U 34. minuti Kaka je sa ruba šesnaesterca poslao neobranjivu loptu u mrežu Ascolija za vodstvo Milana od 4:1. U 40. minuti Guberti je uputio nedefiniranu dijagonalu prema vratima Milana, lopta je preletjela sve igrače i završila u mreži Kalaca - vodstvo Milana smanjeno je na 4:2.

U drugom poluvremenu nastavio se pritisak Milana, gosti su stalno opsjedali prostor Ascolija, u 75. minuti Pirlo je ubacio loptu u šesnaesterac domaćina, Seedorf ju je prihvatio i lobom svladao Eleftheropoulosa za vodstvo Milana od 5:2. Tim je rezultatom susret i završen, Milan je i dalje na četvrtom mjestu na ljestvici, Ascoli je ostao posljednji.

acmilan-cro

hajdukovac 14

• CROPES-ovac od 2006
  • FC Barcelona - Mes Que Un Club
« Reply #104 on: April 20, 2007, 17:17:36 »
roma razbila inter 3-1 :lol: