Author Topic: A.C. Milan  (Read 141562 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

jopes 12

• *
  • CROPES-ovac od 2008
  • Naj PES: 6
  • uni.bacc.ing.traff.
Re: A.C. Milan
« Reply #630 on: April 12, 2008, 00:44:07 »
ne nisu dedeki....od njih 11 u prvoj postavi 9 ih ima preko 35 godina...jedini mladji su pato i kaka (s*anj)

Germinal

« Reply #631 on: April 12, 2008, 10:56:39 »
haha starkelje koji igraju "na*uze" nogomet...

senna 13

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #632 on: April 12, 2008, 13:09:18 »
je ste loši :)

Amo se sad smijat Arsenalu jer tamo igraju slinavci, dica... tinejđeri :lol:

Kakve veze ima što su dedeki? :zbunjen:

Pa ti su dedeki aktualni prvaci Europe... i svijeta ;)

hendrix

« Reply #633 on: April 12, 2008, 13:36:09 »
..al nece biti jos dugo jer vise nemaju sansu ni braniti to :S

štekenzi

« Reply #634 on: April 12, 2008, 13:39:57 »
ove godine lp osvaja neki engleski klub i nema pogovora...volio bi da liverpool osvoji..

bcvitan 13

• CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 2009
  • ja volim samo spam, taj predivan spam...
« Reply #635 on: April 12, 2008, 18:35:57 »
ima pogovora

ako ja kažem da barca osvaja, i šta mi ti možeš :D

edit: ali neće :D :D

maremas 14

• CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 2017
  • PSN ID: maremas84
« Reply #636 on: April 12, 2008, 18:38:31 »
 12. april 2008. | Izvor: B92, eurosport
Ronaldinjo od leta u Milanu

Brazilski as Ronaldinjo postigao je preliminarni dogovor sa rukovodstvom Milana, saopštili su čelnici višestrukog evropskog i italijanskog šampiona i Ronaldinjov agent, i od transfera na "San Siro" deli ga još samo "zeleno svetlo" čelnika Barselone. "Ronaldinjo i Milan su postigli dogovor", rekao je njegov agent Roberto de Ašis. "Postigli smo načelan sporazum sa igračem. Ostalo je da se dogovorimo sa Barselonom. Dajte nam vremena", izjavio je direktor Milana Adrijano Galijani.

Ronaldinjo bi sa Milanom trebalo da potpiše ugovor do 2012. godine, vredan 8 miliona evra godišnje, objavio je najtiražniji italijanski sportski dnevnik "Gazzetta dello Sport".

Iznos transfera trebalo bi da bude između 20 i 30 miliona evra.

Zbog gubitka forme i problema sa povredom, 28-godišnji Brazilac imao je, po njegovim standardima, očajnu sezonu na "Nou Kampu", koja je nedavno skraćena zbog nove povrede.

Rukovodstvo Milana posle sezone loših rezultata planira temeljnu obnovu tima, koji se ove sezone bori za mesto u kvalifikacijama za Ligu šampiona. Tim Karla Ančelotija već ima osam poraza i četiri boda manje od četvrtoplasirane Fjorentine. Do kraja sezone u Seriji A ostalo je još 6 rundi.

BBBManiac

« Reply #637 on: April 15, 2008, 10:34:07 »
IAKO je Ronaldinho još uvijek član Barcelone, sve je izvjesnije da će uskoro postati igrač Milana. Tako mu je nizozemski veznjak Rossonera Clarence Seedorf već poslao poruku: "Dres s brojem 10 pripada meni"

"Kada sam igrao za Inter, nosio sam broj 10 na dresu. Međutim, kada sam stigao u Milan, nisam mogao dobiti svoj najdraži broj, jer ga je imao Rui Costa. Nadam se da će isto pravilo vrijediti i u slučaju dolaska Ronaldinha, da će desetka ostati starosjediocu. Dakle, meni",  poručio je Seedorf.

Iskusni nizozemski vezni igrač dodaje da bi ga dolazak Ronaldinha jako razveselio:

"Bio bih jako sretan ukoliko bi nam se pridružio Ronaldinho. On je veliki šampion i ovdje bi ga dočekala dobrodošlica",  kaže Seedorf.

index.hr

BBBManiac

« Reply #638 on: April 16, 2008, 19:02:05 »
FILIPPO INZAGHI izjavio je za Gazzettu dello Sport kako bi pozdrsvio dolazak Ronaldinha u Milan i naglašava da bi Brazilac bio veliko pojačanje.

"Kada smo eliminirani iz Lige prvaka od Arsenala bio sam jako tužan, ali mislim da ova momčad može još puno toga pružiti. U Torinu protiv Juventusa smo prvo poluvrijeme igrali jako dobro. Ovo je momčad koja je pružila navijačima tako puno zadovoljstva i to treba znati cijeniti." - rekao je Inzaghi.

"Ronaldinho je bez sumnje veliki igrač. Ako dođe u Milan u momčadi ćemo biti jako zadovoljni - dodao je talijanski napadač o eventualnom Ronaldinhovom dolasku."

index.hr

Germinal

« Reply #640 on: April 17, 2008, 19:32:47 »
a isuse sta se to u danasnjem svijetu ne moze otkrit, da nije neka bakterijica zalosti sto milan ne ide u lp?

senna 13

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #641 on: April 17, 2008, 21:11:37 »
Ko' zna, možda ga muče i problemi s inteligencijom, česti su to slučajevi danas ^ ^

BBBManiac

dmg_ 13

• CROPES-ovac od 2007
« Reply #643 on: April 18, 2008, 19:35:57 »
Zakaj, ne bi, bilo šanse, da Kaka, ode u, Čelski?
Pa i Ševa, je odlepršao, prije par, sezona.
Tak i tak, se priča, da dolazak, Ronaldinha u, Milan, znači, odlazak Kake.

Ok, imho to bi bio jako glup potez Milana, ali me niti ne bi nekaj pretjerano začudilo. Već neko vrijeme vuku glupe poteze.

senna 13

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #644 on: April 18, 2008, 19:45:11 »
Zato što Kaka' nije toliko nezahvalan ;)

"Sve dosada osvojeno,osvojio sam zato što sam u Milanu.Moja želja je postati jednoga dana kapetan i zaštitni znak crveno-crnih,tako da odlazak ne dolazi u obzir."