Author Topic: A.C. Milan  (Read 142153 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

senna 13

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 6
Re: A.C. Milan
« Reply #600 on: March 28, 2008, 19:41:40 »
Ma ove je sezone ušao nešto malo s klupe i zabio par važnih golova... a tko će znati što je njemu, nije se uklopio u Milanovu igra otkad je doša... Milan nije Parma, ali opet... nadam se da od njega neće ostati samo propali talent... igrao je prošle sezone puno više - ali opet bez golova...

hendrix

« Reply #601 on: March 28, 2008, 20:10:47 »
uh zuja, igrao je gila i previše...ali nikako do gola...on je jedan od onih što u manjem klubu briljiraju, a u vecem se izgube....iako milan i parma nisu daleko ove sezone....

senna 13

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #602 on: March 28, 2008, 20:14:23 »
ironije nikad dosta :D

ja sam uvjeren da bi on ponovno proigrao u nekom drugom klubu ;)

žuj@ 13

• CROPES-ovac od 2007
  • ... POPESKU
« Reply #603 on: March 28, 2008, 20:15:14 »
uh zuja, igrao je gila i previše...ali nikako do gola...on je jedan od onih što u manjem klubu briljiraju, a u vecem se izgube....iako milan i parma nisu daleko ove sezone....

pa ako tako gledamo, ja više vjerujem da je to do toga što mu ne paše milanova hamo to tako reći bunker- kontra igra, nego mu više paše ona di kombiniraju seed-kaka-pirlo, ali to su moje primisli,trebao bi ga neki klub kupiti kao npr.šta ja znam lyon ili valencija, veliki klubovi ali opet ne najveći :wink:

Warning - while you were typing a new reply has been posted. You may wish to review your post.
edit: senna mi je uzeo riječ iz usta, mrš :D ovo za klubove

senna 13

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #604 on: April 01, 2008, 00:35:02 »
Koja katastrofalna igra protiv Atalante... Nakon šta su gubili 2:0... što su im radili igrači Atalante... "Nesta je izgledao kao izgubljeni dječarac" reka bi Vela :lol:
I onda bolje se ušlo u drugo poluvrijeme... agresivnije... opsada Atalantinog gola...
i nakon dva poništena gola Maldini napokon smanjuje na 2:1... pritisak Milana i penal - ali naravno, Pirlo promaušuje u 88.' :lol:

Moraju se trgnit... ovakvom igrom ne zaslužuju LP... i volija bi da se tako desi... pa nek Silvio iskesa par stotina milijuna za transfere :hm:

senna 13

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #605 on: April 01, 2008, 10:05:35 »

aronax

« Reply #606 on: April 01, 2008, 10:07:49 »
http://www.index.hr/sport/clanak/ancelotti-napusta-tonuci-brod-na-san-siru-sljedeca-destinacija-roma/380748.aspx

Ne mogu vjerovati da napokon ide... mora da je prvoaprilska šala :(
a dosta je i bio u milanu
jbg, osvojio je s njima sve, al mu bome dosta puta nije bilo ljepo s njima :D a ove sezone mu pogotovo neide... nista nije svojio
vrijeme je za promjene :D hehe

hendrix

« Reply #607 on: April 01, 2008, 10:28:23 »
..ma na indexu se uhvatili za 1.4. milana...sad pisu da senator ide u 'castle :lol: :lol:

senna 13

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #608 on: April 01, 2008, 10:41:06 »
:lol:
dobra, dobra :)

(No) country for old men  :super:

Milan tone u sve veće probleme i novim domaćim porazom, ovoga puta od Atalante, si je zagorčao život i u preostalih sedam kola će se morati boriti ne samo za Ligu Prvaka, nego i za Kup UEFA s obzirom da ih je prestigao Udinese, a Sampdoria se bodovno izjednačila. Milan igra loše, i sa Kakom je bilo teško, a bez njega još teže.

Situacija je takva da četvrta Fiorentina nije u formi, ali -4 iza njih sedam kola prije kraja nije baš ohrabrujuće uz ovaj Milan. Računica je jednostavna: Milanu treba sedam sjajnih utakmica uz veliku mogućnost da će Viole i Udinese negdje posrnuti i prosuti prednost.

S druge strane, rossonerima treba veliko pomlađivanje na ljeto uz geslo posnatog holywoodskog hita 'No Country For Old Men' (Nema zemlje za starce). Činjenica je da su posljednjih 4-5 kola najbolji na terenu bili Pato i Paloschi, dva bisera Milana i teško je objasniti kako Gilardino dobije prednost kod Ancelottija u odnosu na mladog Paloschija koji je unio živost u momčad protiv Atalante ušavši u drugom poluvremenu.

Nema opravdanja ni za obranu gdje vremešni Favalli i Oddo ostavljaju stopere na mukama zbog svog nedostatka snage i umora. U sredini treba puno kvalitetnija klupa od ove trenutne koja ne može adekvatno zamijeniti ključne igrače. U napadu bi trebali ostati Paloschi i Pato, uz Inzaghija i povratak Borriella te dovođenje nekog svjetskog imena.

Ancelotti također snosi dobar dio krivnje za ovo stanje: prvo radi toga što ne vrši rotaciju momčadi dovoljno često što dovodi do umora kod glavnih igrača što se odražava u finišu sezone kada je najpotrebnije. Drugo, ako nema kvalitetne igrače za rotirati treba kupiti na početku sezone, a ne govoriti da momčadi ne treba pojačanja.

Adriano Galliani, čovjek koji vodi transfere Milana i desna ruka (drugim riječima marioneta) predsjednika Berlusconija, nakon ove utakmice je izjavio: "Neću komentirati utakmicu koju je odlučio sudac!". Tako je postavio na Milan kao žrtvu sudaca. Ali ovo je jedna utakmica, a što je sa dosadašnjim rezultatima? I taj čovjek vodi najtrofejniji svjetski klub nije sposoban prepoznati ono što milijuni ljudi po Italiji i Europi vide da Milanu treba svježe krvi, posebno na trkačkim pozicijama (bekovi, krila, napadači).

Iako sam i sam veliki navijač Milana već godinama, volio bih da navijači sabotiraju dolazak na stadion dok se situacija koliko-toliko ne promijeni. Jer koliko je teško priznati svoje greške u vezi sa transferima ili barem dati objektivan uvid u situaciju što bi bilo jedna vrsta napretka, ne znam, ali izgleda da je nekome kao što je Galliani, to nemoguće.

Nije lako gledati Milan koji je sedmostruki europski prvak, sedamnaestruki talijanski prvak, aktualni prvak Svijeta itd... da se ovako bori za četvrtu poziciju a ne za sam vrh. Nogomet je evoluirao, dinamičniji je i brži što zahtjeva puno snage što je najbolje demonstrirao Arsenal u dvije utakmice u Ligi Prvaka.

Svakoj se momčadi s vremenom na vrijeme dogodi kiks, ali kada se jednoj momčadi poput Milana dogodi da u 15 utakmica na San Siru upiše samo 4 pobjede, to onda nije krivnja sudaca kako kaže gdin. Galliani. Treba se probuditi iz snova i shvatit da treba puno promjena i nadati se da ćemo i dogodine dobiti priliku za igranje u Ligi Prvaka ili barem u Kupu UEFA (!).

http://acm1989.bloger.hr/

aronax

« Reply #609 on: April 01, 2008, 10:42:55 »
izgleda da ipak nista...kolko puta su pisali za njega da odlazi pa nista...
e, al dobra mi je gore anketa:
Milan ove sezone osvaja:
Ligu prvaka  5 (15.6%)
Kup  2 (6.3%)
Serie A  0 (0%)
Svjetsko klupsko prvenstvo  7 (21.9%)
Najmanje dva od gore navedenih trofeja     1 (3.1%)
Ništa    - 17 (53.1%)

Total Voters: 29

al sam se slatko nasmijo kad sam vidio rezultate ankete :D hehe

senna 13

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #610 on: April 01, 2008, 10:47:42 »
Bilo kako bilo, podsjećam vas da je Milan ove sezone već osvojio 2 trofeja...
...Europski Superkup i Svjetsko klupsko prvenstvo :)

fenix 14

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #611 on: April 02, 2008, 17:46:31 »
izgleda da ipak nista...kolko puta su pisali za njega da odlazi pa nista...
e, al dobra mi je gore anketa:
Milan ove sezone osvaja:
Ligu prvaka  5 (15.6%)
Kup  2 (6.3%)
Serie A  0 (0%)
Svjetsko klupsko prvenstvo  7 (21.9%)
Najmanje dva od gore navedenih trofeja     1 (3.1%)
Ništa    - 17 (53.1%)

Total Voters: 29

al sam se slatko nasmijo kad sam vidio rezultate ankete :D hehe

a ne treba zaboraviti da u pocetku u anketi nije ni bilo ponuđeno "Ništa" :P

Moraju se trgnit... ovakvom igrom ne zaslužuju LP... i volija bi da se tako desi... pa nek Silvio iskesa par stotina milijuna za transfere :hm:

tesko da ce iskesirat ako budu igrali u kupu uefa...milan nije kao barca...milan kao i velika većina klubova ovisi o svojim sponzorima ;) .... a ni berlusconi nije toliko moćan da iskesira toliku lovu.... ja imam osjecaj da ce najmanje jedna od zvijezda otici na kraju sezone iz milana....

senna 13

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #612 on: April 02, 2008, 19:52:34 »
Nije moćan? Barem financijski jest...
Pa gdje su te puste pare i preko 100 milijuna čiste zarade prošle sezone?
Kako jedan juventus koji je bio u punoj lošijoj situaciji dovodi tako dobre igrače? Mislim da su Sissoko i v.d.Vaart jako dobri ;)

Od te silne love na kraju samo 20 milja za Pata ;)

senna 13

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #613 on: April 06, 2008, 12:17:55 »

Golčina Kake :)
A što je tek Superpippo radio :)
Za Kalca je bilo samo pitanje vremena kada će primiti jedan takav gol  :haha:

fenix 14

• *
  • CROPES-ovac od 2007