Author Topic: A.C. Milan  (Read 141543 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

melo 14

• *
  • CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 6
Re: A.C. Milan
« Reply #210 on: July 04, 2007, 19:13:48 »
Pa di si ti čovječe...

Da, ove godien su osvojili, a druge samo sanjajte

senna 13

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #211 on: July 04, 2007, 22:23:50 »
opa evo curkija cara, čoviče vrati se, da se poveća Milanova vojska :D

@Melo
nije nama to palo iz vedra neba na sriću, pogledaj zadnjih 5 godina ko je vladar europskog nogometa :wink:

melo 14

• *
  • CROPES-ovac od 2006
« Reply #212 on: July 04, 2007, 22:37:33 »
A ne, nego kaj...Imate Kaku i zbog njeg ste osvojili, i par krumpira koji su ubacili Gilardino i Inzaghi :D

Vidjet ces ti ove godine ovakvu Barcu, a valjda ce i Real nesto pokazat u LP...

hendrix

« Reply #213 on: July 04, 2007, 23:51:40 »
osvojit ce ligu prvaka....
klasa OPTIMIST    :lol:  :lol:  :lol:  :D  :D  :D

hehe moga bi ic u proroke

meni se cini da si ti to rekao za pretproslu sezonu :)
inace, curki, sta je tebe opet dovelo na cropes??

curki 14

• *
  • CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 2009
  • Sempre Kaka'
« Reply #214 on: July 05, 2007, 00:03:23 »
meni se cini da si ti to rekao za pretproslu sezonu :)
inace, curki, sta je tebe opet dovelo na cropes??

ma nema veze kad sam reka glavno je da san pogodio...
a vratio se u staro jato...

a za Milaniste iman i blog pa obavezno posjetite:   www.acm1989.bloger.hr

hendrix

« Reply #215 on: July 05, 2007, 00:06:06 »
znam, stalan sam posjetitelj...odlican blog ;) ....

curki 14

• *
  • CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 2009
  • Sempre Kaka'
« Reply #216 on: July 05, 2007, 00:53:27 »
znam, stalan sam posjetitelj...odlican blog ;) ....

hvala  :wink:

senna 13

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #217 on: July 05, 2007, 11:42:59 »
"Kaka' produžuje s Milanom!"        

Iako se Milanova uprava u dovođenju igrača dosadašnjem dijelu transfer perioda pokazala prilično nesposobna, čini se da u zadržavanju ključnih igrača nemaju problema. Tako je po tko zna koji put Adriano Galliani ponovio kako Brazilac Kaka' ostaje u Milanu, ali novost je što se sprema novi ugovor za 'trequartistu' rossonera.

"Pričao sam sa sportskim direktorom Real Madrida Predragom Mijatovićom i rekao mu da prestanu vršiti pritisak na Kaku' preko medija. S njim sam u odličnom odnosu i rekao sam mu da je sve otišlo predaleko."

"Kaka' će ostati u Milanu. Ima ugovor s nama i ne vjerujem da želi otići jer je ovdje sretan. Cijela ova situacija nas sve jako živcira, no to dokazuje da za Milan igra najbolji igrač na svijetu."

"Situaciju pogoršava i AS, pogotovo ona montirana slika koju su objavili. Oni spletkare iza leđa Milanu, ali moraju znati da niti ja niti Berlusconi nećemo pustiti Kaku'."

"Već sam kontaktirao Kakinog oca (ujedno i agenta) i dogovorili se da ćemo produžiti ugovor kad se igrač vrati sa odmora."

Galliani je prokomentirao kako će napadač kojeg Milan dovede zamijeniti Oliveiru koji je na izlaznim vratima rossonera.

"Oliveira će najvjerojatnije napustiti Milan, dobili smo dvije ili tri važne ponude iz Španjolske. Transfer bi mogao biti završen već sutra."

I vratar Marco Storari je u pregovorima sa Betisom gdje bi mogao otići na jednogodišnju posudbu.

acmilan-cro

hendrix

« Reply #218 on: July 05, 2007, 13:29:20 »
eto vam svima, kaka je milanez i tocka (jeli tako senna :) )....

senna 13

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #219 on: July 10, 2007, 23:23:42 »
Milan Offer 11 Million Euros For G. Rossi

The Rossoneri are trying to land the Manchester United forward, after the Red Devils signed Carlos Tevez from West Ham

http://www.goal.com/en/Articolo.aspx?ContenutoId=347640

mariuchi 14

• *
  • CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 2011
« Reply #220 on: July 15, 2007, 19:30:10 »
PREMA pisanju britanskih medija klub Darija Šimića AC Milan odbio je ponude Evertona i Marseillea za 31-godišnjeg hrvatskog braniča.

Iako se Šimić u prošle dvije sezone nije previše naigrao za europske prvake, u Milanu ipak još nisu spremni prodati braniča koji je u redovima Rossonera još od 2002.

"Šimić ima ugovor s Milanom do 2009. Dobio je nekoliko zanimljivih ponuda od Evertona i Marseillea, ali nakon kratkog razgovora direktori Milana Ariedo Braida i Adriano Galliani odlučili su da mog klijenta neće prodavati", prenosi nedjeljni Daily Star izjavu Šimićevog agenta Marka Naletilića.

Trener Evertona Davi Moyes u lovu je na Šimića još od prošlogodišnjeg Svjetskog prvenstva u Njemačkoj, no očito će pojačanje za obranu svog kluba morati tražiti drugdje.

senna 13

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #221 on: July 17, 2007, 20:16:21 »
Moguća pojačanja? 

Dopredsjednik Milana Adriano Galliani navijačima je poručio da budu strpljivi te obznanio kako će europski prvak dovesti jedno veliko pojačanje ovog ljeta. Rossoneri još nisu doveli pravo pojačanje, a iako su i Juventus i Inter već odradili nekoliko dobrih transfera, Galliani navodi da će baš Milan dovesti najzvučnije ime.

"Rekao bih da je napad Milana jak i trenutačno sa Gilardinom, Kakom, Inzaghijem i Ronaldom. Ipak, istina je da ćemo sigurno dovesti jedno veliko ime sa naše liste, iako ne bih htio nikoga spominjati iz respekta prema njihovim klubovima."

Galliani je ipak potvrdio da u najužu listu Milana spadaju Didier Drogba, Samuel Eto’o, Alexandre Pato, Ronaldinho i Andriy Shevchenko.

"Da, to je pet igrača koje želimo, iako postoji i šesti čije vam ime neću reći ni da me mučite." - našalio se dopredsjedinik Milana i nastavio - "U svakom slučaju, novo pojačanje će biti igrač izvan Europske Unije."

senna 13

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #222 on: July 21, 2007, 09:10:58 »
Galliani: Milan neće dovesti nijednog napadača

Potpredsjednik Milana Adriano Galliani je novinarima rekao kako Milan ovog ljeta neće dovesti nijednog velikog napadača.

Očekivalo se da Rossoneri pojačaju svoj napad ovog ljeta, a to je nagovještavao i predsjednik Berlusconi, ali Galliani takve priče odbacuje, razočravši tako navijače.
"Nitko ne dolazi, ni Samuel Eto'o ni Ronaldinho. Nikada nismo poslali ponudu vrijednu 45 milijuna eura za Eto'oa, jer on nije na prodaju. Imamo jaku momčad i bez novih pojačanja. Kaku vidim kao napadača, a njegov ostanak je 200% siguran. Bio je najbolji strijelac Lige prvaka, a imamo tu i Ronalda, Pippa Inzaghija i Alberta Gilardina." - rekao je Galliani.

nogometni-magazin

bravo Galliani, nema šta, odličan potez :down:
« Last Edit: July 21, 2007, 10:36:17 by senna »

melo 14

• *
  • CROPES-ovac od 2006
« Reply #223 on: July 21, 2007, 10:26:15 »
Vec je reko csx, da napisete izvor odakle ste to kopirali ;)

senna 13

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #224 on: July 21, 2007, 19:24:20 »
Emerson želi prelazak u Milan

Čini se da Emerson neće imati puno mjesta u novom timu Bernda Schustera, tako da je sada počeo razmišljati o svim opcijama koje ima, a u jendom intervjuu je rekao kako ima želju vratiti se u Italiju, posebno ističući europske prvake Milan.

"U Realu je sve teže nego u Italiji. Ja sam u najbogatijem i najprestižnijem klubu na svijetu, ali Milan ima vise organizacije. u Milanu sve se radi marljivo unutar i izvan terena. Nema govora da bi netko odbio igrati za Milan. Ukoliko dođe ponuda, ozbiljno ću razmisliti i poručujem, nije sve u novcu." rekao je Emerson.

nogometni-magazin

ajd napokon neka dobra vijest :clap: