Author Topic: A.C. Milan  (Read 123424 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

melo 11

• *
  • CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 6
A.C. Milan
« Reply #15 on: August 02, 2006, 15:17:31 »
Quote from: Tuga s juga
ma nisu oni još došli, to su sad medijska nagaðanja isto kao i za Ronaldinha. Buffon æe doæ ako se Dida proda(vrlo vjerojatno na zimu), Juve je Ibru stavio preveliku odštetu a Milan daje puno manje(tako da vjerojatno od toga ništa), najbliži od svih je Torres, ali ni to nije potvrðeno

Vrlo vjerojatno da se ovih tvojih ocekivanja nece nista ispuniti! :wink: Naime Buffon ima velike šanse da doðe jer Dida preveæ smrdi,a Ibra bi mogel dojti umjesto ševèenka.A Torres je najbliže Chelsiu  :D

curki 11

• *
  • CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 2009
  • Sempre Kaka'
A.C. Milan
« Reply #16 on: August 02, 2006, 15:41:12 »
ibra je reka da ce doci ako milan bude igra LP, a za buffona je skoro pa sigurno da ce doci jer se dogovorio sa milanom, ali i cura (inace voditeljica na TV-u) mu je presla nedavno sa RAI-a na Berlusconijev Mediaset  :D  :D  :D
a za torresa se (naravno) umijesao i chelsea sa svojim MILIJUNIMA premda Torres hoce ici u Milan sad se sve zakompliciralo jer milan i man utd nude 28M funti a chelsea 30M funti + Shaun Wright-Phillips...
Inace bit ce zanimljivo ako Chelsea kupi Torresa jer ce onda imati 4 napadaca svjetske kvalitete (Sheva, Drogba, Crespo i Torres) koji ne trpe sjedenje na klupi pa cemo vidjeti kako ce ih Mourinho ukomponirati da svi igraju, a ne vjerujem da ce Chelsea poceti igrati sa 4 napadaca!!!  :twisted:  :twisted:  :twisted:

Gogy 11

• CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 2011
A.C. Milan
« Reply #17 on: August 02, 2006, 15:55:07 »
Bilo bi super kad bi Torres došo u Milan...
A Ibrahimoviæa ne volim, ne znam zašto... baš mi je antipatièan...

melo 11

• *
  • CROPES-ovac od 2006
A.C. Milan
« Reply #18 on: August 02, 2006, 16:03:11 »
Quote from: Gogy
:o

nebo došao i Ibra na gore  :wink:

Gogy 11

• CROPES-ovac od 2006
A.C. Milan
« Reply #19 on: August 02, 2006, 17:03:49 »
Quote from: ^BigPapa^
:o

nebo došao i Ibra na gore  :wink:

Nisam te skužio...  :?

melo 11

• *
  • CROPES-ovac od 2006
A.C. Milan
« Reply #20 on: August 02, 2006, 18:23:05 »
Da ibrahimoviæ doðe u Milan nebi bilo loše ! Sad kuzite?
 :lol:

tuga s juga 12

• CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 5
  • PSN ID: TsJ984
A.C. Milan
« Reply #21 on: August 02, 2006, 19:37:33 »
Pa šta æe Milanu 3 ½sidruna½(Gilardino, Pippo, Ibra) koji èekaju balun? neæe samo Amoroso ostat ka trkaè, zato je realno da doðe Torres, te se tako uopæe nebi vidio odlazak Sheve.

Ovo je za drugi topic,ali moram se osvrnit buduæi da ima veze s Milanom.
Torres u Chelsea? Nema šanse, jer Chelsea igra sa dva brzanca na krilima(Robben i J.Cole, a zamjena je sad Mikel i Kalou), a u špici je Drogba (zamjena Sheva, i još ako doðe Torres, nezamislivo). Crespo gotovo sigurno ide u novi klub.
Mourinho je reka da neželi imati nezadavoljne igraèe, kao i prošle sezone, podilio je lanjski Chelsea u 3 grupe:
1. oni koji stalno igraju,
2. oni šta igraju samo kad se neko ozljedi ili ima suspenziju,
3. oni šta æe odigrati samo par utakmica.
Prema tome Torres neæe iæ tamo, prije æe dovest Teveza ili Simao.

Gogy 11

• CROPES-ovac od 2006
A.C. Milan
« Reply #22 on: August 02, 2006, 20:31:52 »
Quote from: Tuga s juga
Pa šta æe Milanu 3 ½sidruna½(Gilardino, Pippo, Ibra) koji èekaju balun? neæe samo Amoroso ostat ka trkaè, zato je realno da doðe Torres, te se tako uopæe nebi vidio odlazak Sheve.

Ovo je za drugi topic,ali moram se osvrnit buduæi da ima veze s Milanom.
Torres u Chelsea? Nema šanse, jer Chelsea igra sa dva brzanca na krilima(Robben i J.Cole, a zamjena je sad Mikel i Kalou), a u špici je Drogba (zamjena Sheva, i još ako doðe Torres, nezamislivo). Crespo gotovo sigurno ide u novi klub.
Mourinho je reka da neželi imati nezadavoljne igraèe, kao i prošle sezone, podilio je lanjski Chelsea u 3 grupe:
1. oni koji stalno igraju,
2. oni šta igraju samo kad se neko ozljedi ili ima suspenziju,
3. oni šta æe odigrati samo par utakmica.
Prema tome Torres neæe iæ tamo, prije æe dovest Teveza ili Simao.

U neèemu se slažem s tobom ali u neèem ne... ovo da su tri usidrena napadaèa to se slažem... nisu oni najbolja klasa...

Ali ne slažem se da ako doðe Torres da se neæe osjetit odlazak Shevchenka... nemoguæe, jer Shevchenko je jedna igracina koja je tesko nadomjestiva... nikad necu zaboravit kad je Milan igro protiv Barcelone kako su se Puyol i ekipa rusili iza njega kad je sprinto u kontru... bila mu je dovolja sekunda slobode da zabije gol... tesko je on nadomjestiv...

Daj Bože da si u pravu ovo pa da Torres ne ode u Chelsea nego da doðe u Milan... barem æe se ublažit odlazak Shevchenka...

melo 11

• *
  • CROPES-ovac od 2006
A.C. Milan
« Reply #23 on: August 02, 2006, 20:47:13 »
neèemu se slažem s tobom ali u neèem ne... ovo da su tri usidrena napadaèa to se slažem... nisu oni najbolja klasa...

Ali ne slažem se da ako doðe Torres da se neæe osjetit odlazak Shevchenka... nemoguæe, jer Shevchenko je jedna igracina koja je tesko nadomjestiva... nikad necu zaboravit kad je Milan igro protiv Barcelone kako su se Puyol i ekipa rusili iza njega kad je sprinto u kontru... bila mu je dovolja sekunda slobode da zabije gol... tesko je on nadomjestiv...

Daj Bože da si u pravu ovo pa da Torres ne ode u Chelsea nego da doðe u Milan... barem æe se ublažit odlazak Shevchenka...

E a ja se sada u potpunosti slazem sa Gogyem,i tesko da tko moze nadomjestit Sevcenka!!ovo si sve dobro rekao Gogy!

curki 11

• *
  • CROPES-ovac od 2006
  • Sempre Kaka'
A.C. Milan
« Reply #24 on: August 02, 2006, 21:05:20 »
ja bi sve u svemu slozio sa Gogyjem ali ne u lednoj stvari:
Ibrahimoviæ nije tip igraèa koji èeka loptu:
on zna prodriblat i proigrat igraca tako da to ne stoji... Vidit cete da ako dodje u Milan da ce proigrati onako kako se ocekuje.
A za Torresa se slažem on bi bio pravo pojaèanje, nesto kao Van Basten u 90-ima...
Sheva je bio i ostao igracina i sad ne mozemo plakati za njim nego se okrenuti Kaki i Gilardinu u stvaranju (ako je moguce) jos ubojitijeg napada od onoga kojeg smo imali sa Shevom!!!

Gogy 11

• CROPES-ovac od 2006
A.C. Milan
« Reply #25 on: August 02, 2006, 21:55:32 »
Quote from: curki
ja bi sve u svemu slozio sa Gogyjem ali ne u lednoj stvari:
Ibrahimoviæ nije tip igraèa koji èeka loptu:
on zna prodriblat i proigrat igraca tako da to ne stoji...

Dobro ne èeka loptu, možda smo krivo malo rekli... ali je težak, nema brzine... istina da je jak al meni se jednostavno ne sviða takav tip igraèa... pogotovo ne napadaèa...

Quote from: curki

Sheva je bio i ostao igracina i sad ne mozemo plakati za njim nego se okrenuti Kaki i Gilardinu u stvaranju (ako je moguce) jos ubojitijeg napada od onoga kojeg smo imali sa Shevom!!!

Potpuno si u pravu...

curki 11

• *
  • CROPES-ovac od 2006
  • Sempre Kaka'
A.C. Milan
« Reply #26 on: August 02, 2006, 22:13:55 »
to je istina da je tezak, nema brzine, ali bi on bio odlican de ne uspori napad svaki put, a ja mislim da bi ga ancelotti moga naucit i prilagodit milanovoj igri i onda bi bio odlican

melo 11

• *
  • CROPES-ovac od 2006
A.C. Milan
« Reply #27 on: August 02, 2006, 22:15:43 »
Gledajte ovo tri Kake kao avatari!Postao Kaka popularan na cropesu!! 8)  8)

Gogy 11

• CROPES-ovac od 2006
A.C. Milan
« Reply #28 on: August 02, 2006, 22:22:04 »
Da... Kaka mi je trenutno najbolji igraè... najviše ga cijenim... èak više od Ronaldinha...

curki 11

• *
  • CROPES-ovac od 2006
  • Sempre Kaka'
A.C. Milan
« Reply #29 on: August 02, 2006, 22:28:46 »
Da... Kaka mi je trenutno najbolji igraè... najviše ga cijenim... èak više od Ronaldinha...

meni je on najdrazi igrac otkad je dosao u MILAN... uvik je bio na avataru  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted: