Author Topic: A.C. Milan  (Read 139093 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Komarac 11

• CROPES-ovac od 2007
  • PSN ID: oddFellow-_-
  • ex KOM
Re: A.C. Milan
« Reply #1215 on: January 25, 2010, 20:13:54 »
jbg
bilo je loše ono jučer
Sneijder je isključen, a nije trebao biti
bila je jedna ruka za milan koju sudac nije sudio nakon što je Sneijderu dao crveni
inter je bio puno puno bolji i zaslužili su pobjedu
a mislim nisam ni očekivao pobjedu milana kad sam vidio postavu s kojom su krenuli

zato sam ja stavio 100kn na pobjedu intera i bar dobio neku lovu :P

@musketir usporedi si koliko inter torši, a koliko milan
normalno da im nije puno značio 1 crveni karton (drugi je bio u 90 minuti pa nije ni utjecao puno)
inter u jednoj sezoni kupi igrača koliko milan u par sezona
ja sam zadovoljan što smo 2. i bez dugova u kojima se nalaze gotovo svi veći klubovi u Europi
« Last Edit: January 25, 2010, 20:15:36 by KOM »

admir-22 9

• CROPES-ovac od 2010
  • Silence!I kill you!
« Reply #1216 on: January 25, 2010, 20:32:29 »
i to snaijder dok nije bio iskljucen pgodio jednu stativu al kakav je to sut bio  :&

roko 12

• CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 6
  • izgleda da je pero uteko
« Reply #1217 on: January 26, 2010, 14:01:17 »
pandev jebem te u slobodnjak :D
placem, placem....jedinstvena prilika al sta....ćorak :haha: šteta

senna 12

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #1218 on: February 22, 2010, 19:03:24 »
Malo magije protiv Barija... :D

Ronaldinho & Pato Vs. Bari - 21/2/2010

VuXs 12

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • Milano siamo noi
« Reply #1219 on: June 01, 2010, 13:36:49 »
Dok je na golu Dida, na desnom boku Zambrotta, na lijevom Jankulovski, a u središtu obrane Nesta i Kaladze, Milanova defenziva u prosjeku ima - 33,6 godina. A onda na kraju sezone Milanovi čelnici sjednu za stol i zajednički zaključe:
- Fali nam iskustva otraga, ajmo dovesti Cannavara!
I svi poklonički stanu kimati glavama, oduševljeni idejom kolege koji se dosjetio jedne ovakve briljantne ideje. Jer nastala je ozbiljna rupa odlaskom Costacurte, onda i Maldinija... Ovi klinci od 32, 33 godine skloni su kiksevima, treba im netko tko će ih voditi.
Ne, nije šala, Milan doista želi Fabija Cannavara, 36-godišnjeg kapetana talijanske reprezentacije. Tu je vijest donijela talijanska La Stampa, pozivajući se na izvore bliske Cannavarovom menadžeru Gaetanu Fadeleu. Juventus ne želi zadržati svog veterana, a u Milanu je taj pojam prilično relativan. Ako hodaš bez štapa, nisi veteran...
Cannavaro je već ranije rekao da će odluku o svojoj budućnosti donijeti tek nakon završetka SP-a, a u džepu ima i ponudu Parme, za koju je igrao u ranoj fazi svoje velike karijere. No čini se kako je lako moguće da se Paolo u 38. godini pridruži ranije nabrojanim kolegama iz obrane, ali i Favalliju (38), Oddu (33), Gattusu (32), Seedorfu (34), Ambrosiniju (33), Inzaghiju (36)... I još nešto. Milan je već dogovorio dolazak Marija Yepesa, Kolumbijca iz Chieva koji ima 34. Taman za nositi vodu i ručnike starijima.

senna 12

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #1220 on: June 01, 2010, 13:40:41 »
24 sata

admir-22 9

• CROPES-ovac od 2010
  • Silence!I kill you!
« Reply #1221 on: June 01, 2010, 23:32:52 »
No čini se kako je lako moguće da se Paolo u 38. godini
hahahaha Paolo je mladji brat Fabia
xD
i momak je dosta mladji od Fabia :)

VuXs 12

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • Milano siamo noi
« Reply #1222 on: July 20, 2010, 01:50:35 »

NOVOUSTOLIČENI trener Milana Massimiliano Allegri dao je optimističnu najavu nadolazeće sezone u talijanskom nogometnom prvenstvu.

Usprkos činjenici da Milan zasad nije, a vrlo vjerojatno neće ni dovesti značajnijih pojačanja u ljetnom prijelaznom roku, bivši trener Cagliarija vjeruje da “rossoneri” mogu ravnopravno držati korak s Interom, Romom i Juventusom i upustiti se u borbu za “scudetto”.

"Inter ima nešto više u odnosu na Juventus, Romu i nas u ovom trenutku. Međutim, bez obzira na to vjerujem da će se te četiri momčadi boriti za “scudetto”. Vrlo sam miran i optimističan uoči sezone", rekao je Allegri u razgovoru za Corriere della Seru.

"Ova sezona biti će jako važna za sve u klubu. Za mene osobno to će biti slučaj jer je ovo moj prvi angažman u nekom velikom klubu, a igračima će biti važno dokazati se da su dovoljno dobri. Stoga je nužno da svatko u momčadi napravi određene žrtve i podredi se u svrhu boljeg rezultata kluba. "

Upitan o mogućim odlascima Ronaldinha i Gennara Gattusa, o čemu se u posljednje vrijeme puno pisalo po medijima, Allegri je rekao:

"Oni su Milanovi igrači i ja računam na njih. Bit ću sretan ako ostanu. Ronaldinho ima tehničke sposobnosti kakve se ne mogu pronaći nigdje drugdje na svijetu."

Prošle godine nisu osvojili ništa sa istom ekipom, a sad kad su godinu dana stariji, također neće.

kristian826 13

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 5
  • Goodbye PES
« Reply #1223 on: July 20, 2010, 09:37:45 »
za 5,6 godina kad skupe dovoljno iskustva mozda i osvoje nesta...

admir-22 9

• CROPES-ovac od 2010
  • Silence!I kill you!
« Reply #1224 on: July 20, 2010, 11:07:45 »
 :lol: hahaha iskustva  :lol:
prosjek starosti ekipe preko 30 godina xD
i hvala bogu sjetili se da se moze dovesti i sta mladje od 30togodisnjaka ^^

senna 12

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #1225 on: August 19, 2010, 14:24:25 »
Marco Van Basten - HVALA TI

Na današnji dan prije točno 15 godina Marco Van Basten se oprostio od profesionalnog igranja nogometa. Nakon što je gotovo 2 i pol godine igrao s ozljedom gležnja, na kraju je ipak bio prisiljen odustati.

Najljepše dane svoje karijere proveo je u Milanu, Galliani ga je nazvao "nogometnim Da Vincijem" , a imao je poštovanje svih nogometnih stručnjaka.

Za Milan je odigrao 149 utakmica u kojima je zabio 90 golova, također je sa Milanom dvaput osvojio Kup Prvaka(današnju Ligu Prvaka) 1989. & 1990. istih godina je osvojio i Interkontinentalni Kup, u istim sezonama i Europski superkup, dok je sa Milanom 1988., 1992., 1993.te,1994. osvojio i Talijansku Serie A.

Marco van Basten by the Milan Channel

Talijanski superkup je s 'rossonerima' osvojio 1988., 1992. &1993...Od 1990. do 1992. su bili najljepši dani njegove karijere, redom je osvajao nagrade poput najboljeg strijelca Serie A, Zlatne lopte France Footballa, nogometaš godine po izboru FIFE i mnogo drugih nagrada, neki njegov gol protiv SSSR-a na EP-u 1988. najljepšim golom Europskih prvenstava. Bio je velik igrač, danas je trener, i zahvaljujemo mu što je najljepše dane svoje karijere proveo baš u Milanu...

http://acm1989.bloger.hr/post/marco-van-basten--hvala-ti/3898037.aspx

roko 12

• CROPES-ovac od 2007
« Reply #1226 on: August 30, 2010, 20:32:55 »
di mi je prijatelj senna???? kako on komentira ovo jheheh... mozda puno cirkusanata u ekipi a ja ipak mirišen lov na scudetto, al ovaaj put pošten...

Abbiati

Zambrotta          Nesta        Thiago          Jankulovski

Gatuso           Pirlo

Ronaldinho
             Pato                                   Robinho
                                 Zlatan

senna 12

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #1227 on: August 31, 2010, 04:03:21 »
http://www.goal.com/en/news/1717/editorial/2010/08/30/2094955/calcio-debate-milan-will-score-100-goals-this-season :)

Desno nikako Janku, Antonini je solidan i sasvim dobar... a nema šanse da gledamo zajedno na terenu ovu četvorku naprijed... pogotovo sa trkački slabim dvojcem u sredini... nastavlja se igra 4-3-3, u sredini da bilo tko uskoči umjesto 'šampiona' Seedorf - Pirlo - Ambro bit će dobro... nadam se većoj minutaži Flaminija i Boatenga...
Robinho je klasa, može igrati desno - lijevo. Pato je špic. I onda imamo SVE naprijed. 3 opcije lijevo (Dinho, Pato, Robinho), 2 desno (Pato, Robinho), 3 sredina (Ibra, Pato, Pippo). Ne može bolje.

roko 12

• CROPES-ovac od 2007
« Reply #1228 on: August 31, 2010, 19:37:12 »
ludilo! :D e da je ovaku ekipu ima Leonardo ne bi isparija na živce...

fenix 13

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #1229 on: September 06, 2010, 14:04:05 »