Author Topic: Minus bodovi  (Read 23051 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

3vilP 13

• CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 2010
Minus bodovi
« on: October 29, 2008, 10:30:04 »
Ja želim saznati gdje je problem?
Admini na ovome forumu izgleda imaju nešto protiv mene jer imam -4 boda bez pravog razloga, dok za napravljeni music patch, te napravljen jedan OF, po tom istom kriteriju nisam dobio ništa.

Prvi minus bod sam dobio još prije par mjeseci, jer sam na post o tome kako se nekome ne ćuju navijači rekao : bolje da ti se ne cuju nego da ti bacaju baklje u teren.
A sada sam dobio tri minus boda jer sam u temu o ženama stavio ovo : ******

Gdje je problem?

Čini se da želite izgubiti jednog aktivnog člana, sa iskustvom igranja nogometnih igrica u trajanju od 17 godina ( više nego što neki od vas imaju )
« Last Edit: October 29, 2008, 11:08:26 by -IGA- »

PESoholic 13

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 2011
  • tribina tebi pjeva...
Re: Minus bodovi
« Reply #1 on: October 29, 2008, 10:53:16 »
Uff za taj jedan minus bod neznam pa nebum ni pričal niš al daj mi reci kaj ti nije jasno o dobivanju minus bodova nakon postanja ove deblne šeme di bu ekipa klikala da bi ti vidio pi@du neke tamo neidentificirane koze?I koje to za ime boga veze ima sa navedenom temom osim što je fala bogu za tebe na slikama žensko?Jedini damin koji je na ovom forumu mlađi od tvog igračkog staža je hendra dok taj svoj igrački staž iza roota, IGE i mene možeš sakrit kad se moram spuštat na taj nivo prepucavanja.A kaj se pozitivnih bodova tiče senna je čovjek koji vas "nadgleda" u izradi HNL patcha i kad se taj patch završi senna će dat svoj sud na osnovu kojeg ćemo svima koji su sudjelovali u izradi dati neke bodove iako samo da se osvrnem ako taj patch radiš trebo bi ga radit jer to želiš ili ti je to zadovoljstvo a ne zbog nekih bodova koji su totalno nebitini u cijeloj priči.
Nadalje drago mi je da si pitao zašto zbog ovih već napravljenih stvari nisi dobil neke + bodove pa ću se sada posavjetovat sa sennom pa ako zaključimo da su tvoji radovi OK a pogotovo ako si negdje spomenuo CROPES naravno da ćeš bodove dobiti...

pozz

3vilP 13

• CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 2010
« Reply #2 on: October 29, 2008, 11:05:41 »
ma okej, nije meni stalo vidjeti pizdu, uostalom vidio sam vec cijelu stranicu još prije, nije ništa posebno, stavio sam čisto zato što je prespaljena ideja stranice. Ovo sam naveo za igrački staž sam naveo čisto da probam pokazati da ipak nešto vrijedim ovom forumu, nisam htio nikoga vrijeđati. Iako su mi 25, na neki način nisam bolji od 15godišnjeka, iskreno priznajem.

Nisam na ono pristao zbog bodova, ali jbg, nije mi stalo da ljudi kada vide moj nick i ispod njega -4 boda misle : is' koji je ovaj, taj vjerojatno samo piše neke gluposti, nema pojma o PESu i slično.

A što se tice stvari koje sam napravio, music patch za 2008 nije skinuo nitko, a OF za 2009 ( napravljeni svi transferi, dodani neki igrači, sredjene formacije i statsi ) koji sam napravio za GA patch, isti dan kada je GA Patch izišao, su neki ljudi isprdali, zato što sam ga JA radio.

A linkove na cropes inace redovno stavljam na www.nogometni-magazin.com/forum

-IGA- 13

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 6
« Reply #3 on: October 29, 2008, 11:12:29 »
ja sam ti stisnul bodove i sam dobro znas da ovo nije mjesto takvim stranicama

ima dosta djece od 12,13,14 godina, kojima po mojem misljenju nije jos potrebno da vide takve stvari, nisu same slike u pitanju nego i sama stranica ;)

a to kaj bu neko videl da imas -4 boda, boli te kifla, ak si oke a do sada si bil, ja prvi ne gledam ko ima kolko bodova, ak ih sam ne podjelim :D

PESoholic 13

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • tribina tebi pjeva...
« Reply #4 on: October 29, 2008, 11:19:48 »
Kak sam i napiso mi gledamo na svačije radove i onda se daju bodovi jer bi biolo glupo s naše strane kad se već ti bodovi koriste da ih se samo oduzima eto recimo goreta je jučer dobil 10 bodova za novi logo NAJGOL natjecanja isto tako kad završite HNL patch svi će dobit neke bodove a i u creditsima ćete bit a oni koji se baš pokažu i na koje senna skrene pažnju nama će dobit i status editora ili slično tako da nemoj ti mislit da admini samo gledaju di će kome uzet jer gledamo i di ćemo kome dat koji bod.
A inače oko toga ko ti je dao te minus bodove tu ti ja nemrem pomoć jer ja nisam ja ih općenito dijelim rijetko i kad ih dijelim idu kao bonus uz bann :D

senna 13

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #5 on: October 29, 2008, 21:02:56 »
najprije pročitaj pravila, zatim ih poštuj i neće bit nikakvih problema i minus bodova.

onaj tvoj prvi minus bod je očiti primjet offtopičarenja.

što se tiče dobivanja plus bodova, sve ti lijepo piše na forumu zašto se dobivaju bodovi, a u to nažalost ne spada izrada music patcha :hm:
vidjet će kako će napredovati ovaj projekt za HNL patchom pa će biti bodova za sve ako završimo uspješno :)

tex viler 13

• CROPES-ovac od 2007
« Reply #6 on: November 11, 2008, 01:14:11 »
zašto sam i kad dobio minus bod. želim objašnjenje!!!

PESoholic 13

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • tribina tebi pjeva...
« Reply #7 on: November 13, 2008, 00:17:23 »
zašto sam i kad dobio minus bod. želim objašnjenje!!!

Vidim da nitko ne odgovara ja ti jbg nisam dal minus bod a u svakom slučaju ili se očitujte zašto je čovjek dobil minus bod (ja to obično radim editiranjem posta zbog kojeg dajem minus bod pa nema zabune) ili vratite čovjeku bodovno stanje na 0.

@Tex - ak se niš ne desi po ovom pitanju do kraja tjedan i ak ja zaboravim podsjeti me da ti vrnem bodove na 0

-IGA- 13

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #8 on: November 13, 2008, 07:06:54 »
pa ljudi jeste vi ćoravi, lana jurčević ima noge ko maradona... ona je 3 c liga...
i koja paris hilton, pa gadna je ko lopov...ccc.. ove mladeži danas  :lol:
od ovih dole potpisujem za selmu hayek, jessicu albu
evo ove i neznam joj ime, ali nije ni bitno, pogledajte tu umjetnost...

nemres mi takve slike stavljat na forum, ima tu i djece, makar nemrem reci da je slika losa ;)

al eto 2 minus boda

-IGA-

Neznam jel znas za ovo al tu sam ti dal kak i vidis 2 - boda, e sad jel te neko vratil na nulu pa si dobil - bod ili ti je neko dal + bod pa si sad na -1 nemam pojma.

tex viler 13

• CROPES-ovac od 2007
« Reply #9 on: November 13, 2008, 21:36:09 »
ma za ovaj komentar sam trebao dobit 1+ bod i za dobru sliku sliku 1+ bod a za to što je necenzurirana, jedan ili eto dva minus boda pa bi bilo pošteno da budem na nuli, mislim paris hilton u najljepšim ženama svijeta, onaj ko je to stavio treba na pregled očiju i muinus bod, ali opet, nema veze, k'o da će mi ti bodovi kupit kruh i mlijeko  8)
« Last Edit: November 13, 2008, 21:38:49 by tex viler »

jaZey 13

• CROPES-ovac od 2007
  • "buntovnik i magarac"
« Reply #10 on: November 17, 2008, 19:51:20 »
hmmm, molio bih uvazeno vodstvo ovoga foruma da mi ustupi razumno objasnjenje moga, a samim time i vasega problemceka,

naime, hmmmm

duboko sam razocaran u vas rad jer se netko udostojio uvalit mi - 3 boda bez obrazlozenja,

kakva je to kazna bez presude???

zar mi ne zivimo u "demokratiji"???

Duboko sam raazocaran jer mi TA OSOBA nije dal priliku da vidim tko je, pred svima, vama, draga nacijo, javno rec JA TAJ I TAJ DAJEM NJEMU TOLIKO BODOVA IZ TOG I TOG RAZLOGA

Ovo nije kritika na bodove, nasuprot, ja kaznu prihvacam pa kakva god ona bila, vec je kritika na nacin urucivanja kazne!

i na kraju,

ja, jaZey, nepravomocno okrivljen po stavci br.2 cropesovog kaznenog zakona, osuđen na sramotu od - 3 boda zahtijevam da moj sudac, porota i krvnik istupi iz sjene i pred svima vama, mojim svjedocima, iznese obrazlozenje svoga čina.

iso_miki_111

« Reply #11 on: November 17, 2008, 20:58:22 »
Ti si sigurno neki advokat :lol2:
Pa i meni su jedan - bod dali bez razloga(objasnjenja) ali mene ti bodovi ne zanimaju.....nisam ovdje da skupljan postove i bodove nego zanimanja za  PES. Zato nemoj se previse sekirat!! :party1:

jaZey 13

• CROPES-ovac od 2007
  • "buntovnik i magarac"
« Reply #12 on: November 17, 2008, 21:41:14 »
he he kaj ti ja izgledam ko da se sekiram?  :kava:

al zelim znat tko mi ih je dao i zasto ga je to toliko zasmetalo da mi lupi bodove
« Last Edit: November 17, 2008, 23:45:43 by jaZey »

PESoholic 13

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • tribina tebi pjeva...
« Reply #13 on: November 17, 2008, 22:33:42 »
Lepi jedno možeš bit ziher da sam to bil ja znal bi :D
Sve u svemu čovjek ima pravo pa ili mu objasnite tko i zašto ili bodovi na nulu...

senna 13

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #14 on: November 18, 2008, 14:08:37 »
možda sam i ja oduzeo koji ;)

uglavnom, da poštuješ pravila problema ne bi bilo ;)

malo si previše sklon offtopičarenju ;)