Author Topic: MAXtv Prva Liga  (Read 76633 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

hendrix 13

• *
  • CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 2012
Re: T-Com 1.HNL
« Reply #30 on: October 19, 2008, 22:58:49 »
Vručina je gajbu i pol zabil..doduse, centriral je..al svejedno je lijepo bilo :) ....

senna 10

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 6
« Reply #31 on: October 20, 2008, 00:46:35 »
lijep slobodnjak Ibaneza također :)

lucas 10

• CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 2009
  • Gerrad & Liverpool 4EVER!!
« Reply #32 on: October 20, 2008, 18:20:17 »
lijepi gol... ali kaj im to znaci kad su odigrali tak jadno i to bas prije prve tekme u kupu uefa...

senna 10

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #33 on: October 26, 2008, 17:40:12 »

Traxxtor™ 11

• CROPES-ovac od 2006
« Reply #34 on: October 26, 2008, 18:26:26 »
dynamu po kozna koji put pomogli suci...doduse ovaj put nisu nista nereguralno dodudili nego su SAMO odgodili tekmu koju je PO PRAVILIMA Rijeka trebala dobit 3-0

Još jedan razlog više zašto mrzim dynamo i sve purgere

tox 10

• CROPES-ovac od 2007
  • Čovjek bez mašte je čovjek bez krila
« Reply #35 on: October 26, 2008, 18:54:34 »
ahahahahahahahahahahahahaha pomogli hahahahahahah ajojjjjjj ovako se dobro nisam dugo nasmijo pa dobro da te pitam nesto jesi TI NORMALAN daj malo upregni mozdane stanice ako ih imas u posjedu i reci mi kakvu korist od ovog Dinamo ima????u srijedu vec moraju igrat tekmu s dragovoljcom i jos ovu zaostalu utakmicu.....isusa ti boga pa ja nemrem vjerovat....

Traxxtor™ 11

• CROPES-ovac od 2006
« Reply #36 on: October 26, 2008, 19:26:32 »
ahahahahahahahahahahahahaha pomogli hahahahahahah ajojjjjjj ovako se dobro nisam dugo nasmijo pa dobro da te pitam nesto jesi TI NORMALAN daj malo upregni mozdane stanice ako ih imas u posjedu i reci mi kakvu korist od ovog Dinamo ima????u srijedu vec moraju igrat tekmu s dragovoljcom i jos ovu zaostalu utakmicu.....isusa ti boga pa ja nemrem vjerovat....
:zbunjen:

Kakve koristi ima? ako to nemožeš sam shvatit meni te iskreno žao

Ima takve koristi da se protiv pravila odgodila utakmica...korist je dakle šta nece izgubit 3-0 bez borbe jer za dynamo ne vrijede pravila kao za ostale klubove u HNL-u

prije nego pomislis napisat da sam glup ili da izmišljam pročitaj ovo:
http://www.nogometni-magazin.com/newspro/coranto/viewnews.cgi?id=EkkVpFuVuAGDPhqJqK&tmpl=coranto_hrv_news

Sad ja tebe pitam, kakve koristi ima dynamo šta nije danas izgubio 3-0?

kakve?

dmg_ 10

• CROPES-ovac od 2007
« Reply #37 on: October 26, 2008, 19:59:29 »
Samo da ti velim da je Dinamo najoštećeniji hrvatski klub u dosadašnjem dijelu prvenstva, a i u cijeloj prošloj sezoni. Čini mi se da se prije dvije sezone pričalo da je i u toj sezoni najoštećeniji, ali nisam ziher u to.
Dakle, tolko o tome da suci redovito pomažu Dinamu

"Jučer se, inače, nije dogodio presedan odgode HNL-utakmice zbog kolektivnih zdravstvenih problema u jednoj momčadi. Prije 14 godina odgođena je utakmica Zadar-Hajduk poradi trovanja hranom splitskih nogometaša."
Dakle, nije ovo prvi put i definitivno ne stoji da pravila ne vrijede samo za Dinamo.

A sad odi dalje sipat žuć.

Kaj se tiče toga da zbog ove odluke još više mrziš sve purgere... jadniče.

Sam da pitam:
A kaj bi rekao da se, npr, dogodila nesreća, autobus Dinama sletio s ceste?
To nije elementarna nepogoda, utakmica nije odgođena zbog dana žalosti ili neodvijanja sportskih događaja u državi... Dakle, nije propisano pravilima. Da li bi u ovom slučaju rijeka morala pobijediti 3:0?

Blah, razboljelo se 8-9 igrača, kolko sam shvatio - njih 5 kad je već momčad bila na putu za Rijeku. Dakle, više se nije moglo prikprati nove juniore u ekipu i tak skupiti dovoljno igrača.
Ne znam, da se mene pita - ja bi bilo kojoj ekipi u ovoj situaciji dopustio odgodu utakmice.

--- osim ako su Dinamovci muljali i fejkali da se još par igrača razboljelo..
ali, kolko vidim, to za tebe uopće nije upitno, nego je samo problem u tome kaj se tom omraženom dinamu i odvratnim purgerima izašlo u susret.

edit:
"Ipak, još za vrijeme puta na slabost počeli su se žaliti Lovren, Lončarić, Tadić i Mandžukić, da bi sve kulminiralo kad su dinamovci stigli na Kvarner. Sva četvorica plus Sammir nisu bili sposobni za igru, osjećali su se kao i ona petorica koja su ostala u Zagrebu i već bili u Zaraznoj bolnici. Nije bilo nikakve mogućnosti da Dinamo zaigra na Kantridi, virus je bio jači i pokosio je Modre."

Dakle, ono kaj piše na nekom od članaka na nogometnom magazinu (kaj su prenosili komentare nekih riječana) je krivo: pisalo je nekaj u stilu da su dinamovci znali tko se razbolio i da su se trebali pokrpati s juniorima.
Oni se i  JESU pokrpali s juniorima, par juniora je bilo u busu, ali je na putu za Rijeku 5 igrača pokupilo tu virozu.
Dakle - dinamo je došao u rijeku s pokrpanim sastavom, a onda je došlo do bolesti novih igrača...
« Last Edit: October 26, 2008, 20:09:36 by dmg_ »

tox 10

• CROPES-ovac od 2007
« Reply #38 on: October 26, 2008, 20:16:56 »
Traktoru  :D tebi mene nema bit sta zao jedino moze biti suprotno al jbg znam ja sta je na stvari cim ste ti i tvoja bagra iz Rijeke saznali da je Dinamu pol momcadi u banani ponadali ste se da cete nas nakantat ali prijatelju od toga nista i jedva cekam da se sretnemo pa da vas ispratimo sa 4,5 golova razlike.

Traxxtor™ 11

• CROPES-ovac od 2006
« Reply #39 on: October 26, 2008, 20:26:10 »
Traktoru  :D tebi mene nema bit sta zao jedino moze biti suprotno al jbg znam ja sta je na stvari cim ste ti i tvoja bagra iz Rijeke saznali da je Dinamu pol momcadi u banani ponadali ste se da cete nas nakantat ali prijatelju od toga nista i jedva cekam da se sretnemo pa da vas ispratimo sa 4,5 golova razlike.

Ti si majke mi malo glup a?  :D jesi a? :D

Kada je poginuo Vitaic nitko nije pričao i odgodi...znači smrt čovjeka nije dovoljan razlog da se odgodi tekma, a proljev ovih smradova iz zagreba je...

DMG_

ako pravila kažu da se 3 dana prije utakmice mora i jedino tako može odgodit utakmica, zašto se dynamu uvjek gleda kroz prste...zašto Rijeci 1980.g kada su se kolektivno(16 igrača) otrovali nije odgodila utakmica WOW KOJA SLUČAJNOST isto protiv smradova iz zagreba...

A kaj bi rekao da se, npr, dogodila nesreća, autobus Dinama sletio s ceste?

Rekao bi: Ajde jedna dobra vjest danas :wink:
« Last Edit: October 26, 2008, 20:32:31 by Traxxtor™ »

dmg_ 10

• CROPES-ovac od 2007
« Reply #40 on: October 26, 2008, 20:36:18 »
DMG_

ako pravila kažu da se 3 dana prije utakmice mora i jedino tako može odgodit utakmica, zašto se dynamu uvjek gleda kroz prste...

Nije prvi put da se utakmica odgodila na ovakav način.
Radi se o posebnom slučaju, posebnim okolnostima.
Kaj su ovi igrači trebali slat brzojave da će se razboljet prije tekme?

zašto Rijeci 1980.g kada su se kolektivno(16 igrača) otrovali nije odgodila utakmica WOW KOJA SLUČAJNOST isto protiv smradova iz zagreba...

'80. godina. Jugoslavija. Tada se definitvno nije kralo i radilo za Dinamo.
Mislio sam da govorimo o HNLu i gledanju kroz prste Dinamu u hrvatskoj nogometnoj ligi.
U HNLu za sad imamo 2 takva slučaja: Hajduk prije 14 god, Dinamo danas. U oba slučaja je tekma odgođena zbog velikog broja bolesnih igrača.

Rekao bi: koliko je mrtvih?

Jak si.

blackadder

« Reply #41 on: October 26, 2008, 20:39:50 »
utakmica nije odgođena zbog nedostatka igrača nego mogućeg proširenja zaraze za one koji ne znaju čitati

tox 10

• CROPES-ovac od 2007
« Reply #42 on: October 26, 2008, 20:46:37 »

Sigurno ne vise od tebe  :srednji: al jbg da nije ovdje rijec o Dinamu nebi se ti tolko bunio,s takvima ko sta si ti ne vrijedi raspravljat isfrustriran si do bola,civiliziraj se malo i ja ne volim Hajduk a jos vise Rijeku pa se nebi bunio da se tak nesta vasoj momcadi desilo al ti si zasebni specijalac...tak da necu dalje o tome.

Daja 9

• CROPES-ovac od 2008
  • Naj PES: 3
  • Daja [G]OWNA[R] :D
« Reply #43 on: October 26, 2008, 21:03:56 »
lol...epidemija na dinamovce xD

@senna u vezi transparenata

lol zakon :D

Traxxtor™ 11

• CROPES-ovac od 2006
« Reply #44 on: October 26, 2008, 21:06:06 »
utakmica nije odgođena zbog nedostatka igrača nego mogućeg proširenja zaraze za one koji ne znaju čitati

Mediji ti mažu oči :wink:

kako možeš "popušit" takvu provalu...

dinamo je imao 8 igrača spremnih...u zagrebu imaju još barem 30-ak juniora...Rijeka je novom autocestom udaljena 60-ak minuta...da su baš htjeli odigrat pošteno mogli su..ali ne to je dinamo nedaj bože da igraju oslabljeni protiv Rijeke...da je obrnuta situacija bilo bi čistih 3-0 za dinamo nitko se nebi bunio jer je to po pravilima...mafija bila i ostala

Sigurno ne vise od tebe  :srednji: al jbg da nije ovdje rijec o Dinamu nebi se ti tolko bunio,s takvima ko sta si ti ne vrijedi raspravljat isfrustriran si do bola,civiliziraj se malo i ja ne volim Hajduk a jos vise Rijeku pa se nebi bunio da se tak nesta vasoj momcadi desilo al ti si zasebni specijalac...tak da necu dalje o tome.

pa to je točno...jer je previše tih sumljivih situacija za dinamo...što na terenu što vidimo sad i izvan terena
« Last Edit: October 26, 2008, 21:08:17 by Traxxtor™ »