Author Topic: Nadogradnja foruma  (Read 18280 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

PergerCRO 11

• CROPES-ovac od 2010
  • PSN ID: PergerCRO
Re: Nadogradnja foruma
« Reply #150 on: May 04, 2013, 22:16:35 »
Evo ovako, isprike ako sam ovim prekršio ikakvo pravilo (nadam se da nisam). Nisam bas previse citao, ali zanima me postoji li neka šansa tapatalk podršku ? Žao mi je ako je već bilo riječi o ovome, ili ako ima neka druga tema.

r2csx 19

• *
  • CROPES-ovac od 2005
  • Naj PES: 6
  • Technical support
« Reply #151 on: May 05, 2013, 13:37:24 »
evo bit ce nešta još danas..

PergerCRO 11

• CROPES-ovac od 2010
  • PSN ID: PergerCRO
« Reply #152 on: May 05, 2013, 14:02:24 »
Hvala.  :cropesmile:

Cuky 47

• *
  • CROPES-ovac od 2008
  • Naj PES: 2015
  • d'oh!!
« Reply #153 on: November 24, 2013, 17:21:54 »
Ovo je na snazi već kojih tjedan-dva, a s obzirom da sam dobio neke upite na pm evo objava i ovdje (do sada je bilo u online dijelu napomenuto):

Kao jedna od mjera za obranu od sve dosadnijih i kreativnijih spam botova, natrag je uvedeno vremensko ograničenje unutar kojeg je moguće editirati post. Pri tome se pokušalo pripaziti da se ne naškodi natjecateljima u ligama, koji kroz dulje vrijeme trebaju moći editirati uvodne postove za svoje klubove.

Rok nakon kojeg obični korisnici više neće biti u mogućnosti editirati svoje postove je 60 dana od trenutka nastanka posta. Ograničenje vrijedi za cijeli forum.

nikola11 8

• *
  • CROPES-ovac od 2013
  • Naj PES: 2017
  • PSN ID: ntokic
  • PESCD Edit Team
« Reply #154 on: November 25, 2013, 13:38:35 »
 Glupost, ne razumijem kako to npr. ide meni u korist ako ne mogu urediti svoj prvi post. Za ostale postove razumijem kad je nekakva rasprava i sl., ali za prve postove u topicu to nije baš dobro. ??????

Sent from my E15i using Tapatalk 2

Cuky 47

• *
  • CROPES-ovac od 2008
  • d'oh!!
« Reply #155 on: November 25, 2013, 13:44:15 »
manja je glupost da korisnik nakon 2 mjeseca ne može urediti prvi post nego da botovi napadaju teme koje su pred više vremena otvorene od korisnika koji više nisu aktivni i spamaju prve postove tih istih tema.

Postoje moderatori koji ti mogu editirati post, makar ne vidim zašto ne možeš jednostavno postati kao novi post u temi (ako je i dalje riječ o onome što si me na pm pitao)

nikola11 8

• *
  • CROPES-ovac od 2013
  • Naj PES: 2017
  • PSN ID: ntokic
  • PESCD Edit Team
« Reply #156 on: November 25, 2013, 23:30:26 »
Razumijem sad, ali eto mislim se šta nije bolje da si sam uredim post, da ne maltretiram moderatore i vas admine. A svakako je lijepše i urednije kad je to sve u prvom postu nego na različitim stranicama itd. No dobro šta je tu je, da sad ne raspravljamo 10 dana.

Sent from my E15i using Tapatalk 2

Cuky 47

• *
  • CROPES-ovac od 2008
  • d'oh!!
« Reply #157 on: November 25, 2013, 23:45:46 »
s obzirom da na nekim forumima vrijeme koje imaš za edit posta je mjerljivo u minutama, ovih 60 dana su dugačko razdoblje. A nekad davno je i ovdje bilo moguće samo unutar pola sata od postanja editirati post

zlac 32

• *
  • CROPES-ovac od 2008
  • v.d. čuvara CROPES ključeva
« Reply #158 on: November 06, 2016, 17:30:50 »
Dodana podrška za embedanje youtube filmića

Novi BB kodovi:
Code: [Select]
[youtube]youtube link[/youtube]

[youtube width=x height=y]youtube link[/youtube]

[yt]youtube ID[/yt]

Možete i samo zalijepiti link do youtube filmića, bez ikakvih dodatnih tagova - većina jubito linkova bi trebala biti ispravno prepoznata i automatski embeddana.

Tko želi izbjeći automatski embedding youtube filmića (tj. želi da mu se i dalje prikazuju samo linkovi do filmića), može to napraviti u svom profilu:
Profile => Look and Layout => uključiti kvačicu pored opcije Show YouTube videos as a link